Beuhko Fasertechnik GmbH

Niemcy

Opinie o Beuhko Fasertechnik GmbH

Piotr

Mam wrażenie, że jak pracownikom dobrze jest w firmie to nawet nie chce się pisać

Iwona

@sww byłeś zainteresowany podjęciem pracy w Beuhko Fasertechnik GmbH. Czy udało Ci się tam dostać? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z procesu rekrutacji oraz początków pracy w firmie. Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zainteresowane są dołączeniem do firmy.

sww

Ja to i tak chętnie bym się o nich załapał, bo przecież umowa o pracę jest pełni ustabilizowana, bo się wiąże to z odpowiednimi socjalami doliczanymi do pracy.

Zostaw opinię o Beuhko Fasertechnik GmbH - Niemcy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beuhko Fasertechnik GmbH