F.H.U. Abis Jacek Gałecki

Skierniewice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

F.H.U. Abis Jacek Gałecki
0 0 6 1

Opinie o F.H.U. Abis Jacek Gałecki

Rafał

@Piotrek piszesz, że firma oferowała przyzwoite zarobki, które były płacone na czas. A jaki rodzaj umowy? Czy ktoś z Was mógłby się odnieść do wypowiedzi mojego przedmówcy i opisać jak wyglądaj warunki pracy w 2018 roku?

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w F.H.U. Abis Jacek Gałecki? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Piotrek

Pracowałem w tej firmie ale z przyczyn zdrowotnych musiałem odejść. Sprawa wygląda tak: Jak ktoś jest uczciwy i normalnie pracuje to jest wszystko ok i zarabia się nieźle i kasa na czas. Ale jak się obijasz albo wynosisz materiały to gość Cię wywali bez mrugnięcia okiem. Podobnie za spuszczanie paliwa. Generalnie praca dla uczciwych. Można się sporo nauczyć. Mogę śmiało polecić

Sławek

Bardzo konkretna firma. Szybko załatwili wszystkie sprawy i wykonali robotę. Nie rozumiem uwag w poprzednich postach. Ja jestem zadowolony i mogę śmiało polecić tą firmę.

marek

Firma nierzetelna już ponad rok proszę się o zapłatę faktury na dość znaczną kwotę..., rozmowa telefoniczna jest cały czas przeciągana....

klient 2

Bardzo droga firma..Stale zmieniające się ceny, oczywiście w górę. Ludzi, nie dajcie się nabrać !!! Z czystym sumieniem NIE POLECAM !!!

klient

Nie polecam tej firmy nikomu, potrafi człowieka puścić z torbami. Uzgadniając cenę na początku zlecenia, potrafi ona urosnąć dwukrotnie albo nawet trzykrotnie. Jest osobą niepoważną i nieuczciwą. Proszę wystrzegać się z nim współpracy , bo straszny z niego kanciarz. Jest chyba najdroższa firmą w Polsce wykonującą usługi.

Flatron507

oszust i wyzyskiwacz, nie polecam współpracy z tym człowiekiem. Pracując w tej firmie tylko straciłem zdrowie i nic więcej. A co do kwestii pieniędzy to z każdym miesiącem trzeba było sie wykłócać o własne zarobione pieniądze. Także strata czasu, zdrowia i nerwów

Zostaw opinię o F.H.U. Abis Jacek Gałecki - Skierniewice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Abis Jacek Gałecki