F.H.U. Abis Jacek Gałecki

Skierniewice

Opinie o F.H.U. Abis Jacek Gałecki

Piotrek

Pracowałem w tej firmie ale z przyczyn zdrowotnych musiałem odejść. Sprawa wygląda tak: Jak ktoś jest uczciwy i normalnie pracuje to jest wszystko ok i zarabia się nieźle i kasa na czas. Ale jak się obijasz albo wynosisz materiały to gość Cię wywali bez mrugnięcia okiem. Podobnie za spuszczanie paliwa. Generalnie praca dla uczciwych. Można się sporo nauczyć. Mogę śmiało polecić

Sławek

Bardzo konkretna firma. Szybko załatwili wszystkie sprawy i wykonali robotę. Nie rozumiem uwag w poprzednich postach. Ja jestem zadowolony i mogę śmiało polecić tą firmę.

marek

Firma nierzetelna już ponad rok proszę się o zapłatę faktury na dość znaczną kwotę..., rozmowa telefoniczna jest cały czas przeciągana....

klient 2

Bardzo droga firma..Stale zmieniające się ceny, oczywiście w górę. Ludzi, nie dajcie się nabrać !!! Z czystym sumieniem NIE POLECAM !!!

klient

Nie polecam tej firmy nikomu, potrafi człowieka puścić z torbami. Uzgadniając cenę na początku zlecenia, potrafi ona urosnąć dwukrotnie albo nawet trzykrotnie. Jest osobą niepoważną i nieuczciwą. Proszę wystrzegać się z nim współpracy , bo straszny z niego kanciarz. Jest chyba najdroższa firmą w Polsce wykonującą usługi.

Flatron507

oszust i wyzyskiwacz, nie polecam współpracy z tym człowiekiem. Pracując w tej firmie tylko straciłem zdrowie i nic więcej. A co do kwestii pieniędzy to z każdym miesiącem trzeba było sie wykłócać o własne zarobione pieniądze. Także strata czasu, zdrowia i nerwów

Zostaw opinię o F.H.U. Abis Jacek Gałecki - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Abis Jacek Gałecki