Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder w Skierniewice

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder
counter
2 115 147 5 1
KASIA

Jest to agencja ktora wystawia ogloszenia ,,a gdy człowiek dzwoni okazuje sie ze to ogłoszenie jest nie aktualne ..Oszukuja kłamia i wystawiaja umowy,,z którym potem człowiek ma problem z dostaniem wyplaty ..Bo okazuje sie ze to umowy lewe i nie aktualne ..Ma sie problem w roznych firmach ..S a klamcami i nie wypłacalnii chca aby wykonac zlecenie a nie placa za nie ..JEST TO AGENCJA NIE WYPLACALNA ...UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!NIE ZAWIERAJCIE UMÓW Z TA AGENCJA ,BO NIE ZOBACZYCIE WYNAGRODZENIA .. A TYLKO ZA DARMOCHE BEDZIECIE PRACOWAC ...........OSZUKUJA I KLAMIA ... SA NIE WYPŁACALNI..

Tak18Nie6
Tomek

Szczerze odradzam współpracę z Agencją Tymczasowej Pracy Trenkwalder najgorsza Firma na Świecie.Obiecuję wszystko Pic na Wodę. Makabra Nie Polecam????????????

Brtk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jak wygląda sprawa przejścia pod firmę z agencji pracy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder są regularne szkolenia pracownicze?

Oszukana przez agencje Nowy wpis

Odradzam współpracę z tą agencja nie wypłaca wypłat i nie zgłasza umów do zusu niestety musiałam zgłosić sprawę do inspekcji pracy. Pani Edyta rekruterka odrzuca telefony

Pracownik Biura Nowy wpis
@Oszukana przez agencje

Dzień dobry , Szanowna Pani , Zarzut o nie zgłoszeniu do ZUS-u jest całkowicie nieprawdziwy. Została Pani zgłoszona zgodnie z zachowaniem obowiązujących w tym zakresie terminów . Dodatkowo w dniu 12.11.2020 otrzymała Pani na adres e-mail potwierdzenie ze zgłoszeniem , od koordynatora agencji. W kwestii wynagrodzenia , problem tkwił w niepoprawnym rachunku bankowym. Pani wynagrodzenie zostało naliczone oraz przekazane do przelewu tak jak wynika z Kodeksu Pracy przed 10 dniem miesiąca. Przelew nie wpłynął na Pani rachunek ,z uwagi na błędny numer konta. Po Pani zgłoszeniu natychmiast sprawa została zgłoszona do działu płac i przelew został zrealizowany ponownie

svetlana
 Rekomendacja

Хочу поделиться самими тёплыми воспоминаниями о этой фирме,когда работала Adreana Pakula и Алексей. Были великолепные люди которые знали свою работу. Сейчас влились в агенцыю новые люди которые сегодня мне рукой показала на двери и сказала ,пожалуйста. Имея шок,я вышла.С пятницы 9 октября Алексеем был от сканирован мой паспорт и он же сказал выслать на освядченя. В понедельник прошла школение . Сегодня 15 октября, поехала узнать пришли ли документы с ужонда. Мне сказали что документы никто не высылал.Перезвонив им вышеупомянутый Алексей, обяснил ситуацыю что я там работала и могу работать. Вышедшая девушка сказала что ОНА здесь работает не он и ей решать.уКАЗАВ МНЕ РУКОЙ НА ДВЕРЬ СКАЗАЛА "ПОЖАЛУЙСТА ". имея шоооок я ушла. Дома просидела неделю без результатно.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dariusz
Kandydat

Najserdeczniej polecam, nie miałem styczności z kadrami natomiast w Złotoryi prace znalazłem i zmieniam dzięki pani Oldze.

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 157 dni.

Czy pracownicy w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder dogadują się między sobą?

niewazne

Wezscie sie zastanowcie co piszecie.Niektorzy naprawde maja jakies chore urojenia. Wiem ze przeginka te wpisy.Wiec male sprostowanie tym co nie chodza do pracy wiadomo melo itd. to nie zarobia. Ale zeby pisac na kordynatora co wam biegal zaltwial co trzeba takie rzeczy? Ja cenie kor. Marcina za jego trud i prace. Oczywiscie znajda sie przychylni co inaczej mysla. Uwazam prace kordynatora Marcin za rzetelna.Udanego wytrwania w tych trudnych czasach

Tak1Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 258 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

Tak1Nie1

Czy są osoby , które firma wysłała na urlopy bezpłatne.Ludzie co o tym sądzicie? Przecież to bezprawne.

KASIA

Tak18Nie6
Kasia

Co za brednie...

Tak5Nie3
Michał WDZ
@KASIA

Kasiu najpierw naucz się pisać NIE z przymiotnikami bo jak w codziennym życiu załatwiasz sprawy jak dasz o swoją gramatykę to się nie dziwie , że masz problemy :)

TakNie4
Rita
@KASIA

Co za bzdury wypisujesz! Firma jest jak najbardziej wypłacalna, płaci na czas i zgodnie z umową. Ja tam jestem zadowolona.

eeetam
@Michał WDZ

Skoro tylko do Kasinej gramatyki masz zastrzeżenia, to potwierdzasz, że pisze prawdę w poście? - trenkwalderowy haerowcu? :). Kasia może ci za ten wpis zrobić sprawę, i wygrać, bo w konstytucji wołami jest stoi, że nie wolno nikogo dyskryminować. Czyli każdy ma prawo pisać, jak umie i nikomu nic do tego. To nie klasówka a ty nie nauczyciel, żeby ją oceniać.

@eeetam

Tak samo jak agencja o przekazywanie do opinii publicznej nieprawdziwych informacji .

Tak3Nie
Rod
@Rita

Ja pracuję na ich zlecenie już miesiąc. Nadal nie dostałem do ręki umowy. I o czym to świadczy? Umowa tymczasowa co tydzień przedłużana. Czciałem pujsc do dentysty na NFZ jest kicha bo nie mam nipu tej agencji.

Poszukująca pracy

Do jakich firm szuka Agencja i na jakie stanowiska i jaka płaca ?

Łodzianka
@Poszukująca pracy

Zbyt ogólne pytanie. Proszę wskazać region , miasto , które Pana interesują

Nieznany

A ja napisze ze firma jest wypłacalna Panie które pracują tam zawsze odpowiadały na moje pytania są bardzo miłe i uprzejme powiedzcie mi która firma nie zabiera premii do 4 dni nieobecności w pracy ? Nie żebym nie chodził ale która ? Może kokosów sie tam nie zarabia ale stawiają sprawę jak jest

Ivona2202

Witam. Czy ktoś miał "przyjemność" rozmawiać z rekruterką z biura w Gliwicach? Strasznie niemiła osoba. Pracuje chyba jak za karę tam.

Tak3Nie1
Onzprodukcji
@Ivona2202

Bzdura. Pani z biura w Gliwicach odpowiedziała na moje pytania grzecznie i żetelnie mimo, że dzwoniłem trzy lub cztery razy bo nasuwały mi się nowe pytania. Wytłumaczyła mi jak wygląda przekazanie CV do firmy co się szuka w niej pracy. Jak nie chcieli mnie tam przyjąć to dała CV do innej firmy i teraz czekam na info. Cały czas jest ze mną w kontakcie. Polecam Trenkwalder.

Tak2Nie1
Robertson
@Ivona2202

Taak. Podpisuje się pod wypowiedzią. Miałem taką rozmowę telefoniczną z tą Panią, że kawy nie musiałem pić... ton obcasów, przerywanie w zdaniu i styl rozmowy jak z PRL... Może wstała lewą nogą...

Tak2Nie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

@Pytanie

To zależy o prace na jakim stanowisku się ubiegasz .

M

Czy ktoś był może na inwentaryzacji w sklepie przez ta firmę? Wypłacili pieniądze?

Ktoś
@M

Miło i sprawnie. Pieniądze po paru dniach na koncie.

Tomek

@Tomek

Odradzasz , ale nie przytaczasz żadnych konkretnych argumentów. Każda opinia powinna być , czymś poparta.

PSP

Nr na 100 % nie jest podany po to , aby wysłuchiwać takich epitetów.

Pedro

Poradzicie czy warto starać się o pracę w firmie?

Skrzat

tak

Tak5Nie2
Sylwia
@Pedro

Nie. Byłam na inwentaryzacji i nie otrzymalam wyplaty.

Pracownik 11
@Sylwia

Czy próbowałaś to wyjaśniać ? Nie jest możliwe nie otrzymać wynagrodzenia za pracę

Tak1Nie3
karol
@Sylwia

czy otrzymała pani pieniedzę ? ja tez podpisałam umowę z nimi i sie boje ?

And124

Witam ja pracowałem przez pod firmę Trenkwalder w Wałbrzychu w faurencji pracowałem w Październiku A już mamy grudzień i nie mogę odzyskać pieniędzy

Tak3Nie
Nadgodziny

Czy to prawda że nie wypłacają nadgodzin? A jeżeli nie to gdzie te pieniądze się znajdują? Proszę o info na ten temat.

@Nadgodziny

To nieprawda. Pracownicy otrzymują wynagrodzenie za wszystkie wypracowane godziny - podstawowe a także za nadgodziny. Różnice mogą wystąpić jedynie w termiach wpłat w zależności od tego jaki okres rozliczeniowy ma Pracodawca , dla którego za pośrednictwem Trenkwaldera pracujesz. Istnieją systemy miesięczny , albo trzy miesięczne.

Tak2Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder - Skierniewice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder