Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder

Skierniewice

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder

Norbi

Jak ktoś ma dwie lewe rączki to wszyscy pracodawcy są wrogami. Po co to biadolenie, trzeba pracować żeby zarabiać i tyle. Spoko agencja a każdy decyduje co chce !!

Zawiedziona

Kolejna firma, która rzeruje na naiwności i niewiedzy ludzi, którzy nie widzą jakie są ich prawa. Nie wywiązuja się że swoich podstawowych obowiązków względem pracownika. Ignorują próby wyegzekwoania należności. Ja wywalczyłam to co chciałam i polecam to wszystkim. Ludzie nie dawajcie się oszukiwać bandzie frajerów, którzy chcą na was tylko zarobić. Domagajcie się swoich praw inaczej cały czas to będą robić.

Iza

@Nowa jak sprawa z wypłatą czy dotarła? @Ten gorszy Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder dalej działa, pracowałeś przez tę agencję kiedyś?

Produkcyjny
@Ten gorszy 09.04.2017 07:28

Ja pracuje przez ta agencje i nic mi się wiadomo żeby się rozlecialo

@Produkcyjny 11.04.2017 23:37
Ja pracuje przez ta agencje i nic mi się wiadomo żeby się rozlecialo

Ktoś bujdę puścił ! Rozpadła się ale inna agencja .

Ten gorszy

Czy Agencje Pracy Tymczasowej obejmuje jakiś inny Kodeks Pracy ?

Nowa

Dziś 10 -ty godzina 17.35 a wypłaty nadal na koncie nie ma! Gdzie moje pieniądze ja się pytam!

Paranoja

Ja pracuje w Legnicy co do fiszek dziwna sprawa mając 2000 brutto 11 nocnych w tym 6setek 20% premi i zarobić mniej znacznie niż 3kola a miesiąc liczący 31 dni praktycznie bez wolnego ...

@Paranoja 07.03.2017 23:35

Ja pracuję w ochronie w Jaworze i też czy pracuje się 152h czy 184h zawsze jest 2tys brutto . I gdzie te 13zł/h ?! Za 152h prawie jest . Ale za 184 ..... . Tak kombinują na tych fiszkach aby bez względu na ilość przepracowanych godzin zawsze wyszło 2tys. zł .

LEON

PITY GDZIE SĄ PITY ZA 2016!!!!!!!!!!!! DZIŚ 1 MARCA......JA TEZ BĘDE NA OSTATNIA MINUTE DO ROBOTY CHODZIŁ........

Ten gorszy

Czy ktokolwiek z Was przyglądał się dokładnie odcinkom płac , tzw. fiszkom wystawianym przez T & P ? Przecież to jedna ściema ! Jest tak kombinowane aby wyszło 1850zł ( teraz 2000zł ) . Składają się na to trzy rzeczy : wynagrodzenie zasadnicze , dodatek wyrównawczy i dodatek za pracę w nocy . Zasadnicze mamy stałe . W moim przypadku 5zł brutto /h . Natomiast resztą tak kombinują aby razem wyszło 2000zł . Inna sprawa - miało być najniższa płaca 2000 /m-c , bądź 13zł/h . Te 2tys . to za ile godzin pracy 152 czy 184 ? Bo tyle jest w miesiącu min i max godzin . Dlaczego w ochronie nie mamy płacone za faktyczne godziny pracy ? 13zł /h brutto to 13zl/h brutto ! Dlaczego jesteśmy kantowani ?! Przecież za 184 h pracy wychodzi nam zaledwie 10,87zł/h brutto . Gdzie te 13zł/h ?!

Bodo

Dodam jeszcze że pracownicy w tej agencji są zatrudniani przymusowo ! Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby pracować poprzez tą agencję dobrowolnie ?! Ale gro pracodawców to wykorzystuje ! Stawiają warunek - zatrudnienie bezpośrednio w firmie na umowę zlecenie albo na umowę o pracę poprzez Agencję Pracy Tymczasowej . Jestem za likwidacją tych agencji ! Jak i za tym by zrobić porządek z umowami . Powinny być trzy umowy na czas określony i czwarta już na czas nieokreślony . Co to za debilizm - umowa na 13 dni ?!

Bodo

Jedną patologię zlikwidowali jaką były umowy śmieciowe za marne grosze to pojawiła się nowa w postaci Agencji Pracy Tymczasowej . Jakieś głupie umowy na 13 dni ! Urlopu w ciągu roku 24 a nie 26 dni ! Straszenia nieprzedłużeniem umowy jak się pójdzie na chorobowe ! Po co w ogóle nam jako pracownikom ten pasożyt ?! Człowiek musi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na trzech a nie dwóch - siebie , pracodawcę i tego pośrednika .

Tomasz komar

Pracuje w Legnicy przed te podfirme i nie narzekam...Fajne panie....zawsze pomagają jak coś się dzieje No i o tyle plus ze biuro w firmie na miejscu nie trzeba biegać....Ja polecam bo kasa tez Raczaj na czas...

odkrywca
@Tomasz komar 03.11.2016 22:22

a nie jesteś pierdzistołkiem w Trenkwalderze i z polecenia kierownictwa poprawiasz PR w goworku????? Te wielokropki cię zdradziły . firma to porażka i nikt normalny juz do niej nie pojdzie.

Bejo
@odkrywca 01.12.2016 11:20

A masz jakiś wybór ? Przecież to firma w której się zatrudniasz dokonuje za Ciebie wyboru . Dlaczego Piast Group Legnica nie chce bezpośrednio zatrudniać u siebie pracowników na umowę o pracę ? Tylko pracuje tam tak parę osób. Reszta jest zatrudniona bezpośrednio na umowę zlecenie . Jeżeli ktoś chce w Piast Group pracować na umowę o pracę to wyłącznie poprzez Agencje Pracy Tymczasowej .

jaktotak

@Pewna Pani X może to jakieś zwykłe wyjątkowe opóźnienie? Nie sądzę, żeby z wypłatami zawsze był problem, bo słyszałem inne opinie, a poza tym nie ma tu rotacji pracowników, więc o czymś to świadczyć musi...

Pewna Pani X

Firma ma jakiś pie*dolnik, zabierają pensje, pracownicy chociaż maja umowę nie dostają wypłat, chociaz cały miesiąc przepracowali, NIE POLECAM. Nie mówiąc o tym, że firma w której pracuje też ma jakiś bałagan ^^

Ryba

Pracowałem przez ta agencje w Legnicy i nie mam żadnych zastrzeżeń pani na rozmowie rzetelnie przedstawiła warunki i opowiedziała o zarobkach bardzo miło oprowadziła po hali także kasa jest na czas wiadomo ze pomyłki się zdarzają ale to z winy tej firmy co w niej pracuje . Także ja polecam . Chyba w Legnicy najlepsza z tych wszystkich pośredników

bogdan

Kto to w ogóle wymyślił te debilne Agencje Pracy Tymczasowej ? Umowa o pracę zawierana co 13 dni . Tak że o kredycie z Banku można zapomnieć ! Straszą że jak się pójdzie na chorobowe to nie przedłużą umowy ! Albo tak ma pracownik zachorować aby nie przekroczyć okresu trwania umowy . W normalnym zakładzie będąc zatrudnionym na umowe o pracę nie trzeba zapieprzać cały rok aby dostać 26 dni urlopu . W Agencji dopiero jak przepracujesz 12m-cy dostaniesz zaledwie 24 dni urlopu . 28 umów w ciągu roku ! Tak tylko może być w Polsce ! A te srajstołki z Wiejskiej cieszą się że spada im bezrobocie w Polsce !

Syntaxe error

Witam. Miałem mieszane uczucia odnośnie tej firmy.. Pracowałem przez agencję we Wrocławiu, jako pracownik produkcyjny w Sonoco. Babki w biurze odnosiły się profesjonalnie do klienta - może nawet zbyt profesjonalnie. Wyglądały, jakby pracowały tam za karę. Rozumiem, praca w biurze też bywa wyczerpująca ale trochę sympatii, minimum uśmiechu.. Co do wypłat - wypłacane raczej na czas, tylko dochodzi do dziwnych obcięć. Nie zgadzało mnie się o co najmniej 100zł, moim kolegom, którzy ze mną pracowali - również. Uprzedzam wszelkie pytania - wszystkie wydane okularki, stalówki itp. zostały zwrócone w stanie nienaruszonym. Ogólna ocena średnia - są gorsze agencje pracy i są również znacznie lepsze. Jak Wam się pali i musicie złapać pierwsze lepsze - bierzcie i to. Jeśli szukacie czegoś kompetentnego, to proponuję Work Service lub Jobman (tylko Jobman nie ma jakiś powalających ofert, ale obie agencje wypłacają pieniądze na czas).

rybka

ja pracowałam w Żyrku i nie narzekałam,kazde posrednictwo ma jakies wady----jak znowu bede szukac to do nich zadzwonie----wszystko było ok i kasa i kontakt

ja

pracowalem przez to badziewie w austri nadgodzin nieplacą i stawki zaniżają NIE POLECAM

Darek

jak nie dostane jutro pita to złoże donos do us i zapłacą 20tyś za opieszałość!!!!!

poszukujący

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej prowadzonej przez tą Agencję w Gliwicach i byłam strasznie rozczarowana poziomem Pani rekrutującej oraz samej rozmowy, a także całej organizacji. Samo to, że zaproszono na tę samą godzinę dwie osoby i podczas gdy jedna odbywała rozmowę w sali konferencyjnej, druga kandydatka wszystko obserwowała przez szklane drzwi. Totalny brak profesjonalizmu. Pani rekrutatorka widziała moje CV pierwszy raz na oczy podczas rozmowy, bo zadawała dokładnie te same pytania, które usłyszałam we wstępnej rozmowie przez telefon (od innej Pani oczywiście). Część pytań była zupełnie nieistotna w stosunku do ogłoszenia oraz stanowiska na jakie aplikowałam. Na żadne z moich pytań natomiast Pani nie potrafiła jednoznacznie odpowiedzieć, ani nic nie wiedziała o pracy i warunkach panujących w firmie, do której rekrutowała. W porównaniu do doświadczeń z innymi procesami rekrutacyjnymi totalny brak profesjonalizmu.

Trenkwalder Katowice najgorszy pod względem wypłacania i tego że co miesiąc "błędnie" naliczono wynagrodzenie. Pracowałem pod różnymi agencjami pracy i tylko w tej spotkałem się z dużą niekompetencją przy wypłacaniu wynagrodzenia. Księgowa albo śpi w pracy albo ma zaburzone trzeźwe myślenie. Nikomu nie polecam tej agencji pracy na Śląsku. Każdy kto może niech wybierze dobry WorkExpress.

kandydat

W biurach jest taki przemial pracownikow ze nie wiadomo do kogo sie zwrocic. to chyba swiadczy o tym jak tam sie pracuje skoro ludzie uciekaja albo sa co chwile zwalniani. chcialem wyslac cv na specjaliste od rekrutacji ale moja znajoma tam racowala i mowila ze - nie maja zadnych szkolen, co najwyzej kierownik pokaze ci gdzie sa papiery i jakie pytania zadawac kandydatom - kasa jest smieszna - jakies 1,5 tys na reke + premia maks 300 - co chwile opiernicz od klienta bo nie znalazles mu z dnia na dzien 100 osob na produkcje Wystarczy przejsc sie do biura co jakis czas- co chwile ktos nowy, ludzie uciekaja. to chyba nie swiadczy dobrze

Wrocław

Wrocław trankwalder & Partner Sp. z o.o. Zatrudnia we wrocławiu przy ulicy bystrzyckiej w firmie ebcc ćiagle nie zgadzaja sie pensje,za nadgodziny,za nocki a nawet za pranie NIE POLECAM TEJ AGENCJI KTÓRA ZATRUDNIA WE WROCŁAWIU DLA FIRMY EBCC A SWOJA DROGA TO SAME EBCC TEŻ ROBI PRZEKRETY DZIAŁA TAM TAKŻE FIRMA SGP KTÓRA OSZUKUJE NA UMOWACH ŻEBY NIE PŁACIC SKLADEK

AK

słaba agencyjka, w Poznaniu ciągle zmieniają się pracownicy i nie wiadomo do kogo zwrócić się o pomoc

nowa

ja idę najpierw zobaczyc co mam robić,na poczatku pokazywaly zdjecia, opowiadaly o pracy a teraz takie oglądanie co bym miała robic codziennie w pracy i dopiero mam się decydowac czy chce ta prace czy nie, opinie były takie sobie w necie... ale pójde, zobaczę może akurat, bo kasa nawet nawet tylko ciekawe ile osób szukaja i czy łatwo sie dostac...

bziumi

odpowiedziałam na ogloszenie o pracę do tej firmy. Pilnie szukałam pracy wiec łapałam sie byle czego.Oddzwoniła kobieta z tej firmy do mnie chyba po miesiacu.WYBełkotała jak z karabinu kim jest i o co chodzi. Nie zrozumiałam ani słowa.Ewidentnie mówiła setki razy tą formułkę i zapomniała ze rozmawia z potencjalnym zainteresowanym.Kobieta była bardzo niemiła w rozmowie,wydawała sie znuzona,zniechecona,arogancka.To juz mnie zastanowiło. Mówiła ze praca jest od jutra,umowe podpisujemy na miejscu,mam sie zdecydować natychmiast.Umowa na 2 tyg roboty przy tasmie. I ona nie moze czekac bo zostało 1 wolne miejsce i ona ma wielu chętnych. To mi sie wydało podejrzane.Nie moglam najpierw zobaczyc miejsca i warunków pracy,lecz zdecydowac sie w ciemno przez tel.Odmówiłam i nie zaluje.

asf3

trenkwalder we Wrocławiu niby dobra firma a tak naprawde oszukują przy wypłatach gdyż zawsze ja i inne osoby które pracowały przez ta agencje zawsze miały 100 a nawet 200 zł mniej przywpłacie. Lepiej uważajcie

wks

nie polecam w ebcc wroclaw wyplaty niezgadzaja sie co miesiac słyszałem o rekordziscie co niezgadzolao sie ok 300zl

słabo

Trenkwalder we Wrocławiu to jakaś porażka. Zero komunikacji ze strony agencji możesz dzwonić nie odbierają , na maile nie odpisują ( nawet nie wiem po co im mail , może nie umieją go obsługiwać). Patrząc na pracę tych kobiet w tej firmie to oceniam na 2+ . Słabiutko

kasia

stosują kary dla pracowników za wszystko !!, nie odpisują na maile, szczególnie kiedy jest problem z wynagrodzeniem

rozpacz

Wypłaty to porażka, już po raz drugi musze biec do nich z fiszką i wyjaśniać sprawe. Jestem zniesmaczona tym strasznie. Radze się zastanowic zanim się tam zatrudnicie.

nikt

Dzoniłem tam łaskę Pani robi że odebrała i kieruje na ich stronę

asd

trenkwalder wrocław pfff te kobiety co tam pracują to tylko się obijaja w tej pracy piszesz meile dzwonisz i zero odpowiedzi. Idąc do ich biura cały czas mają bałagan i tylko się słyszy ( Niech pan jutr przyjdzie mamy małe zamieszanie) . Powiem wprost ocena to 1/10 Miernota , brak odpowiednich ludzi , zamieszanie .

awfasf

Trenkwalder wrocław totalna porażka ponieważ gdy do nich sie pisze maile to nawet nie raczą odpisać a dzwoniąc to nawet nie obierają telefonu. W biurze ciągłe problemy totalna porażka

swoj

pracowałem 3 miesiacę przez ta firmę praca ujdzie ale zainteresowanie ze strony konsultantek żadne zero jakiejkolwiek propozycji dalszej współpracy

xxx

Oszukują jak tylko mogą. Mi za pażdziernik 100 zł się nie zgadza ,a oni twierdzą że jest ok. Ja tak łatwo nie odpuszczę bo ciężko na to pracuje.

Detka

Hej,, w piatek mam rozmowe w sprawie pracy w tej wlasnie agencji, mam pytanko czy ktos pracował w siemianowicach sląskich na produkcji ?? Związane z odzieżą, pakowanie itd .. Proponują min krajowe plus wysokie premie. Piszcie prosze czy te premie rzeczywiście sa wysokie ??

Ja

dobre opinie są napisane bezpośrednio przez Trenkwalder aby ratować wizerunek, od razu czytając je widać to, jakie to żałosne...

Benek

porażka, łaskę robią, że coś robią, nawet im nie zalezy na tym czy kogoś zatrudnią za swoim pośrednictwem czy nie, normalnie smiech na sali, jak wybieracie się do pracy przez agnecję, to omijajcie tą bardzoooo szeeeerokim łukiem

tczewianka
@Benek 20.11.2014 10:12

obsługa w tej firmie jest żenująca nikt nic nie wie obcinają wynagrodzenie a potem mają problem żeby je wyrównać wgl żle naliczają wynagrodzenie . Ta firma to jedna wielka ściema łaskę robią ze wsystkim pracownicy niekompetentni stanowczo odradzam i przestrzegam bo kłamią .

nik

czesc, ja tez nie mialem problemu z kasa i na rozmowie zostalam uprzedzona jaki jest faktycznie pracodawa czyli moja obecna firma. nie mam zadnych pretensij i zadych uprzedzen, rzetelna firma- przynajmiej mowia prawe i czlowiek wie na co sie decyduje. KASA NA CZAS! a jak proble top wszybko wyplacaja to co wisi firma

Ajrin

Firma bardzo nierzetelna.Nie zgłasza pracowników do ZUS-u. Radzę nowo zatrudnionym sprawdzić czy są ubezpieczeni. Nie wypłacają należnego wynagrodzenia za pracę. Skandal !!! Czy na tym polega WOLNOŚĆ tego kraju.

zniesmaczony

Najgorsza agencja pracy z jaką miałem styczność , olewający stosunek do pracownika, niekończące się urlopy pracodawców , przekładanie terminu rozpoczęcia pracy w nieskończoność, łaskawe odbieranie telefonu służbowego po kilku lub kilkunastu próbach połączenia. NIGDY WIĘCEJ !!!

noexi

ja pracowalem przez ta agencje w Legnicy i jestem bardzo zadowolony, obecnie juz jestem zatrudniony pod firme, ale jak byly propblemy z pracodowaca, to szybko to wyjasniano i za to duzy plus. polecam

nick

Witam Ja pracuję w Świdnicy przez wyżej omawianą pod firmę :) nie wiem jak było kiedyś, aktualnie jak proponują pracę piszą, że premia gwarantowana potem jak się o nią upomniałem to nagle jej nie ma :) co do ciuchów to wydają wszystko co trzeba (koszulki 2x, spodnie, buty, sweter) nadgodziny to śmieszna sprawa bo w I miesiącu zrobiłem ich 10 to nawet nie zobaczyłem z tego pieniędzy bo niby ich nie ma :) dlatego nie polecam tej firmy na Świdnicę, od razu iść przez firmę zatrudniać się a nie przez tych złodziei

plotka

najbardziej znana z beznadziejnych ofert pracy

plotka

najbardziej znana z beznadziejnych ofert pracy

k

Praca w tej firmie jako konsultant ds rekrutacji - co byście mi na ten temat poradzili? aktualnie jest takie ogłoszenie na praca.pl, mam doświadczenie w rekrutacji, czy warto tam wysyłać CV?

bongo

mi proponują pracę w Austrii.Nie wiem co robić????

Zostaw opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder