Trenkwalder KAPPA people Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Trenkwalder KAPPA people Sp. z o.o.

Aleks
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, atmosfera jest mega super, szef to mega fajny człowiek

Faja
użytkownik zarejestrowany

Kolega pracowal przez nich w Arteria, podobno totalna porażka

kowal
użytkownik zarejestrowany

A ja pracowalem w trenkwalderze w warszawie i wszystko bylo wporzadku to byla dobra firma, nie mialem z nia zadnych problemow, wyplaty na czas dobra praca wiec bez problemu!! oceniam ich na 5

nik

Słowa kojarzące się z tą firmą to: "Sciemy" w ogloszeniach, proby naciagania na prace za darmo. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako kiepskie, jak w niemal kazdej agencji. Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porzadku, ale szef oddzialu to nieprzyjemny arogant . Najbardziej w tej firmie podobały wyplaty w terminie. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się mi się reklama i ogloszenia, ktore na rzeczywistosc nie zawsze mialy przelozenie. No i czego sie mozna spodziewac po firmie, na ktorej stanowiska szefostwo stara sie uzupelniac "wolonatriuszami" mamionymi obietnicami?

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Trenkwalder KAPPA people Sp. z o.o. ( rozwojowa, stresująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: bardzo dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są: bardzo dobra.

Zostaw opinię o Trenkwalder KAPPA people Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trenkwalder KAPPA people Sp. z o.o.