counter
3 20 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 79 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Trenkwalder Kappa People Sp. z o.o.?

Aleks Nowy wpis

Wiesz co, atmosfera jest mega super, szef to mega fajny człowiek

Faja Nowy wpis

Kolega pracowal przez nich w Arteria, podobno totalna porażka

kowal Nowy wpis

A ja pracowalem w trenkwalderze w warszawie i wszystko bylo wporzadku to byla dobra firma, nie mialem z nia zadnych problemow, wyplaty na czas dobra praca wiec bez problemu!! oceniam ich na 5

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

nik

Słowa kojarzące się z tą firmą to: "Sciemy" w ogloszeniach, proby naciagania na prace za darmo. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako kiepskie, jak w niemal kazdej agencji. Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porzadku, ale szef oddzialu to nieprzyjemny arogant . Najbardziej w tej firmie podobały wyplaty w terminie. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się mi się reklama i ogloszenia, ktore na rzeczywistosc nie zawsze mialy przelozenie. No i czego sie mozna spodziewac po firmie, na ktorej stanowiska szefostwo stara sie uzupelniac "wolonatriuszami" mamionymi obietnicami?

TakNie

Słowa kojarzące się z Trenkwalder KAPPA people Sp. z o.o. ( rozwojowa, stresująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: bardzo dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są: bardzo dobra.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Trenkwalder Kappa People Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Trenkwalder Kappa People Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stojałowskiego 50 lok. 1