Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388) w Tczew

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388) w Tczew

Jan

Zdecydowanie nie polecam, na szczęście zakończyłem współpracę z tą firmą, byłem oszukiwany na każdym kroku, 3 razy z rzędu otrzymałem zaniżona wypłatę, Pani która zajmuje się płacami totalnie nie wiem co się dzieje i nawet nie odbiera telefonów ! Gdy juz sie uda z nia skontaktowac odsyła do kolezanki, która nie zajmuje się wypłatami. I tak w kółko co miesiąc musiałem upominać się o swoje pieniądze.

Sebastian Nowy wpis
@Jan

100% prawda

Sebastian Nowy wpis

niestety nie mogę się wyrazić pozytywnie o agencji ponieważ prowadzi brzydkie praktyki wobec ludzi , usuwa niewygodne komentarze na Facebooku, jeden za drugim byle nikt nie przeczytał jak pracują... ,dodatkowo podbijają fałszywymi kontami na fb swoje posty i wystawiają sami sobie pozytywne opinie co jest żenujące jak na firmę która chwali się podejściem do ludzi. W mojej opinii (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu. zdecydowanie odradzam.

Pytanie Nowy wpis

Wiecie może, czy w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388) szukają chętnych na staż?

Marek Nowy wpis

Czy agencja przyjmuje na umowie o prace?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388) na stanowisko KURIER/DOSTAWCA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Customer Quality Engineer AUTOMOTIVE
Antal Sp. z o.o.
(7 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Hostessy! Wysoka prowizja od zamówień!
Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
(30 opinii)
logo firmy stolarz
Arte De Radi Sp. z o.o.
(17 opinii)
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B - woj. pomorskie
Tczew
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(42 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Opinie pracowników związane z pracą w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388) okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Bodo

Co niby jest O. K. ? Umowy zawierane co 13 dni , czy 24 zamiast 26 dni urlopu w ciągu roku ? Czym się różnią pracownicy pracujący na umowę o pracę poprzez Agencję Pracy Tymczasowej od pracowników zatrudnianych bezpośrednio w firmie ? Gorzej pracują ? Dlatego za całoroczną pracę należy im się tylko 24 dni urlopu ?

JM

Jest Ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388) - Tczew

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388)?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388)