" TRENKWALDER "

Opinie o " TRENKWALDER "

klucz
użytkownik zarejestrowany

Taki technik montażu automatycznego płyt może mieć szanse oprócz podstawy zarobków na odpowiednie premie. Skoro jest umowa o pracę, to jeszcze są nawet szkolenia.

kierowca TIRA

Złodziejstwo jak cholera, zwłaszcza w LEGO w kladnie , manager zwalnial za nic zwlaszcza Polakow.Nie dajcie sie oszukiwac, pracowalem tam poltora roku i zostalem zwolniony , do dzis nie wiem za co , chyba za to ze robilem na kazzde zawolanie po 220 godzin w miesiacu.Teraz jezdze na Tirach i mam, w nosie proszenie sie o 3 dni wolnego. TRENKWALDER KAPPA oszukuje i okrada własnych pracownikow. [usunięte przez moderatora] taki interes a swoja droga , jakbym spotkala swojego managera [usunięte przez moderatora] z Lego to leb rozwale mu o chodnik. pozdrawiam

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z " TRENKWALDER " (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w " TRENKWALDER " : Najbardziej nie podobało mi się w " TRENKWALDER " :

Zostaw opinię o " TRENKWALDER " - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie " TRENKWALDER "