TRENKWALDER

Kłodzko

TRENKWALDER

Opinie o TRENKWALDER

Andzia

Ja mam do was takie pytanie bo to mnie naprawdę dziwi . Chce u was się zatrudnić w Kłodzku do generala dałam parę razy CV mieszkałam na wsi nie daleko Kłodzka pani niewiem jak ma na imię powiedziała że muszę mieć dojazd autem . Najważniejsze jest to że nie ważne jaki dojazd ale pracuje tak ??? To tak szukacie osób do pracy ???

@Andzia 16.09.2018 18:56

Na forum może wypowiedzieć się firma ale głównie wypowiadają się tutaj użytkownicy i pracownicy. Swoje uwagi powinnaś zgłosić bezpośrednio do TRENKWALDERa. Być może warto zapytać osobę, która udzieliła Ci takiej informacji, dlaczego sytuacja z dojazdem wygląda w taki sposób? Zapewne jest tego jakiś powód.

Izabela

@Piotrek, czy poinformowano Cię o formie wynagrodzenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Być może właściwa stawka była określona w umowie? Dość często z wielu powodów podaje się kwotę wynagrodzenia brutto a nie netto. Skoro pracownik/rekruter nie doprecyzował warunków finansowych czy próbowałeś zapytać o tę kwestię?

wila

Zwykły pośrednik kłamca co innego obiecują a co innego rzeczywistość ,radzę omijać TRENKWALDER KŁODZKO z daleka

Piotrek
@wila 31.03.2017 08:03

Podają wynagrodzenie i nie wspominają czy brutto czy netto. Netto stawki za pracę w Czechach wychodzą podobne jak te w Kłodzku

Izabela

@anonymous, dziękuje za opinię. Czy, jeśli kwestie o których mówisz są dla Ciebie problematyczne poinformowałeś o tym fakcie kierownictwo? Czy takie rozmowy skutkowały poprawą sytuacji? Jak wygląda aspekt atmosfery panującej w TRENKWALDER? Powiesz nam coś więcej na ten temat?

anonymous

Dlaczego w TRENKWALDER zmusza się pracowników do oddawania kart pracy w ostatni piątek miesiąca? Jeżeli ktoś pracuje w nocy z piątku na sobotę , to kiedy ma oddać kartę ? Przecież jeszcze nie zakończono pracy i nie wypełniono karty. Logicznym wydaje się fakt , że jeżeli biuro jest zamknięte w sobotę i niedzielę , to nikt nie odda kart w te dni , tylko w poniedziałek . Poza tym , jeżeli ktoś odda kartę w piątek i wpisał, że był w pracy w piątek w nocy , a nie przyszedł z jakiegoś powodu do niej to z automatu karta jest żle wypełniona i trzeba wprowadzić korektę .Prawda???????? Może lepiej wprowadzić karty magnetyczne , a nie wydzwaniać do ludzi i straszyć , że nie dostaną wypłaty w terminie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność swojego zespołu. Czy podobnie jest w TRENKWALDER? Napiszcie, co o tym sądzicie. Możecie w ten sposób ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

e-p

na pewno zatrudnienie jako kontroler jakości jest tutaj jednym z lepszych, wiadomo że robota lżejsza niż większość u nich - fizyczna, głównie na produkcji.wypełniania dokumentacji i przygotowaywanie do wysyłek to nie jest trudne zadanie, warto tutaj przyjść

am

Mi bardzo nie spodobało się , że jako nowy pracownik agencja nie poinformowała mnie o możliwości wykorzystania urlopu wypoczynkowego w dniach około świątecznych, inni wykorzystali ten fakt

gość

Na rozmowie kwalifikacyjnej sypią kwotami 2000 do ręki minimum, po dniu pracy okazuje się że zarobiłam 20 zł . Biorą prowizje dla siebie!

Najbardziej nie podobało mi się w TRENKWALDER:

Zostaw opinię o TRENKWALDER - Kłodzko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRENKWALDER