TRENKWALDER

Kłodzko

Opinie o TRENKWALDER

wila

Zwykły pośrednik kłamca co innego obiecują a co innego rzeczywistość ,radzę omijać TRENKWALDER KŁODZKO z daleka

e-p
użytkownik zarejestrowany

na pewno zatrudnienie jako kontroler jakości jest tutaj jednym z lepszych, wiadomo że robota lżejsza niż większość u nich - fizyczna, głównie na produkcji.wypełniania dokumentacji i przygotowaywanie do wysyłek to nie jest trudne zadanie, warto tutaj przyjść

am

Mi bardzo nie spodobało się , że jako nowy pracownik agencja nie poinformowała mnie o możliwości wykorzystania urlopu wypoczynkowego w dniach około świątecznych, inni wykorzystali ten fakt

gość

Na rozmowie kwalifikacyjnej sypią kwotami 2000 do ręki minimum, po dniu pracy okazuje się że zarobiłam 20 zł . Biorą prowizje dla siebie!

użytkownik zarejestrowany

Najbardziej nie podobało mi się w TRENKWALDER:

Zostaw opinię o TRENKWALDER - Kłodzko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRENKWALDER