Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Czy w TRENKWALDER wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Maniek z GE Nowy wpis

Pracowałem przez tą Agencję jakiś czas temu i wypowiedzieć się mogę w taki sposób Pani Magda i Ola były zawsze miłe uprzejme kompetętne umowy były co tydzien i człowiekowi jakos to nie przeszkadzało wrecz miło było iśc z wizytą załatwienie jakichkolwiek spraw ie sprawiało problemu . Niewiem co tam ludzie wymyslają ja mowię jak było. Dla was drodzy Państwo mówił Mariusz Max kolonko pozdrawiam z USiA :D

Pati

To jak z tymi bonami na święta ? Bo widzę , że są różne wersje, było coś na te święta ?

pracownik Nowy wpis
@Pati

Tak, ja otrzymałam

Karol

Jakie jest wynagrodzenie miesięczne netto w tej pracy na produkcji ?

ZNAWCA Nowy wpis
@Karol

w zależności do jakiej firmy chcesz iść do pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy w TRENKWALDER zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

ZNAWCA

umowę o pracę

Czy w TRENKWALDER są paczki/bony świąteczne?

Mariusx

Nie

marcelina

Tak

odpowiedź
@Pytanie

Zależy u jakiego użytkownika pracujesz

Annaz

Pracuje już przez agencje pracy ponad rok. Jestem zadowolona. Zawsze pomocne, uśmiechnięte. Żaden mój poprzedni pracodawca tak nie podchodził do mnie.

Tadek

Jakie są możliwości zatrudnienia? Jakie są wymagania?

Paula

Ktoś może bardziej konkretnie opisać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Truestory

Nie polecam! Pani która rekrutuje ludzi chyba pomyliła stanowiska, totalny brak kompetencji nie wspomnę o tym że pani ma problem z płynnym wysławianiem się! Każą ludzią przyjeżdzac na rozmowy obiecują pracę po czym zero odzewu a jeżeli już uda się dodzwonić to totalne zbywanie. Nie wspomnę o jakich marnych stawkach wspominają. Jeszcze raz nie polecam i nie pozdrawiam

Andzia

Ja mam do was takie pytanie bo to mnie naprawdę dziwi . Chce u was się zatrudnić w Kłodzku do generala dałam parę razy CV mieszkałam na wsi nie daleko Kłodzka pani niewiem jak ma na imię powiedziała że muszę mieć dojazd autem . Najważniejsze jest to że nie ważne jaki dojazd ale pracuje tak ??? To tak szukacie osób do pracy ???

@Andzia

Na forum może wypowiedzieć się firma ale głównie wypowiadają się tutaj użytkownicy i pracownicy. Swoje uwagi powinnaś zgłosić bezpośrednio do TRENKWALDERa. Być może warto zapytać osobę, która udzieliła Ci takiej informacji, dlaczego sytuacja z dojazdem wygląda w taki sposób? Zapewne jest tego jakiś powód.

Izabela

@Piotrek, czy poinformowano Cię o formie wynagrodzenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Być może właściwa stawka była określona w umowie? Dość często z wielu powodów podaje się kwotę wynagrodzenia brutto a nie netto. Skoro pracownik/rekruter nie doprecyzował warunków finansowych czy próbowałeś zapytać o tę kwestię?

wila

Zwykły pośrednik kłamca co innego obiecują a co innego rzeczywistość ,radzę omijać TRENKWALDER KŁODZKO z daleka

Piotrek
@wila

Podają wynagrodzenie i nie wspominają czy brutto czy netto. Netto stawki za pracę w Czechach wychodzą podobne jak te w Kłodzku

Izabela

@anonymous, dziękuje za opinię. Czy, jeśli kwestie o których mówisz są dla Ciebie problematyczne poinformowałeś o tym fakcie kierownictwo? Czy takie rozmowy skutkowały poprawą sytuacji? Jak wygląda aspekt atmosfery panującej w TRENKWALDER? Powiesz nam coś więcej na ten temat?

anonymous

Dlaczego w TRENKWALDER zmusza się pracowników do oddawania kart pracy w ostatni piątek miesiąca? Jeżeli ktoś pracuje w nocy z piątku na sobotę , to kiedy ma oddać kartę ? Przecież jeszcze nie zakończono pracy i nie wypełniono karty. Logicznym wydaje się fakt , że jeżeli biuro jest zamknięte w sobotę i niedzielę , to nikt nie odda kart w te dni , tylko w poniedziałek . Poza tym , jeżeli ktoś odda kartę w piątek i wpisał, że był w pracy w piątek w nocy , a nie przyszedł z jakiegoś powodu do niej to z automatu karta jest żle wypełniona i trzeba wprowadzić korektę .Prawda???????? Może lepiej wprowadzić karty magnetyczne , a nie wydzwaniać do ludzi i straszyć , że nie dostaną wypłaty w terminie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność swojego zespołu. Czy podobnie jest w TRENKWALDER? Napiszcie, co o tym sądzicie. Możecie w ten sposób ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

e-p

na pewno zatrudnienie jako kontroler jakości jest tutaj jednym z lepszych, wiadomo że robota lżejsza niż większość u nich - fizyczna, głównie na produkcji.wypełniania dokumentacji i przygotowaywanie do wysyłek to nie jest trudne zadanie, warto tutaj przyjść

am

Mi bardzo nie spodobało się , że jako nowy pracownik agencja nie poinformowała mnie o możliwości wykorzystania urlopu wypoczynkowego w dniach około świątecznych, inni wykorzystali ten fakt

gość

Na rozmowie kwalifikacyjnej sypią kwotami 2000 do ręki minimum, po dniu pracy okazuje się że zarobiłam 20 zł . Biorą prowizje dla siebie!

Najbardziej nie podobało mi się w TRENKWALDER:

Zostaw merytoryczną opinię o TRENKWALDER - Kłodzko

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TRENKWALDER