Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder w Skierniewice

On

(usunięte przez administratora) premie niby wysłali 4dni temu i jeszcze nie ma !!!!

@On

moze juz wydałeś kase i nie zauważyłeś jak przyszła? :D :D

svetlana

Хочу поделиться самими тёплыми воспоминаниями о этой фирме,когда работала Adreana Pakula и Алексей. Были великолепные люди которые знали свою работу. Сейчас влились в агенцыю новые люди которые сегодня мне рукой показала на двери и сказала ,пожалуйста. Имея шок,я вышла.С пятницы 9 октября Алексеем был от сканирован мой паспорт и он же сказал выслать на освядченя. В понедельник прошла школение . Сегодня 15 октября, поехала узнать пришли ли документы с ужонда. Мне сказали что документы никто не высылал.Перезвонив им вышеупомянутый Алексей, обяснил ситуацыю что я там работала и могу работать. Вышедшая девушка сказала что ОНА здесь работает не он и ей решать.уКАЗАВ МНЕ РУКОЙ НА ДВЕРЬ СКАЗАЛА "ПОЖАЛУЙСТА ". имея шоооок я ушла. Дома просидела неделю без результатно.

Olanka
@svetlana

Po polsku spróbuj.

robert

nie placa podwykonawcom. Zdecydowanie odradzam wspolprace z tą ,,firmą"

Rafałek

Poprosiłem o wzór umowy, oczywiście jako zwrotki dostałem ulotki propagandowe. Jak już w końcu doprosilem się umowy to nie było w niej wpisanych stawek. Kilkakrotnie wysyłali rożny adres zakwaterowania a jako ostatni była pizzeria. Podziękowałem.

Kierownik Produkcji

Miła atmosfera

Napiszę krótko. Nie ma nic gorszego niż zadawać pytania na które samemu nie zna się odpowiedzi. To raczej takie sondowanie kandydata. Jeśli odpowiada płynnie tzn., że wie o czym mówi, a jeśli się zająknie to nie ma pojęcia. Także dość śmiesznie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Były zatrudniony

Ta agencja to porażka. Jest się zapewnianym o wynagrodzeniu x po czym dostaje się wynagrodzenie mniejsze. Telefonów nie odbierają, a jak już odbiorą to odsyłają do kadr w miejscu pracy a ci na odwrót. Na świadectwo pracy czekac miesiąc... Gdy pracownicy pracują zdalnie to zasłaniają się, że nie mają dostępu do dokumentów i sprawę mogą z łaską rozpatrzyć w dniu kiedy będą w biurze. Pierwszy i ostatni raz z jakąkolwiek agencją

sss
@Były zatrudniony

Tak zapewne obiecali 5 koła na rękę , a otrzymałeś 2 tysiące. Przestań pisać bajki i powiedz konkretnie jak było :P .

aaa
@Były zatrudniony

a może tam jakiś komornik się podpiął pod wynagrodzenie żeby długi ściągnąć i to nie jest wina agencji ale twoja?

Świetna i rzetelna Agencja. Szybkie załatwienie pracy, pewne wynagrodzenie. Świetny kontakt z rekruterem, miła obsługa. Polecam

Mk

Dostałam 1/3 mojego wynagrodzenia. Na ten moment czekam na odpowiedz na maila.

Josia

Aplikuje na dane stanowisko, idę na rozmowę i okazuje się, że godziny pracy są inne, obowiązki inne niż te w ogłoszeniu :/ stracony czas + pieniądze na dojazd

Honorata
@Josia

A czy te warunki pracy mocno różniły się od tych zawartych w ogłoszeniu? Możesz napisać jakie miały być a jakie przedstawiono Ci na rozmowie? I jak w ogóle wyglądała rozmowa w Trenkwalderze?

Josia
@Honorata

Praca miała być głównie na magazynie i czasem na sklepie (układanie itd.) na miejscu szefostwo sklepu mówi, że na magazynie to pracują tylko mężczyźni (gdzie w ogłoszeniu było napisane 'm/k') i noszą ciężkie rzeczy. Praca głównie na kasie i fakturach. Jeśli chodzi o godziny, to kazali zostawać 1h dłużej, żeby sprzątać. A jak nie mam autobusu później, to można szukać sobie kogoś, to może podwiezie :/ Podziękowałam.

Wiki

Pracował może ktoś przez tą firmę w Holandii (szparagi). Jakieś opinie?

Ala
@Wiki

Mój chłopak tam pracuje, jest zadowolony, super zarobki, ale to praca fizyczna, trzeba się narobić. Ja też chciałam dołączyć, ale już zabrakło miejsc.

Marusia

Straszyli deportacją (a mam już kartę Pobytu) nie chcą pomagac brali by pieniądze za siedzenie na posladkach, dyskryminują osoby narodowosci ukraińskiej przy zatrudnieniu

Zuzanna

Hej, czy ktoś z Was ma informacje na temat pracy w Trenkwalderze w dziale obsługi klienta? Czy wynagrodzenie jest regularne, czy może zależy od ilości osób zrekrutowanych?

Brtk

Jak wygląda sprawa przejścia pod firmę z agencji pracy?

Oszukana przez agencje

Odradzam współpracę z tą agencja nie wypłaca wypłat i nie zgłasza umów do zusu niestety musiałam zgłosić sprawę do inspekcji pracy. Pani Edyta rekruterka odrzuca telefony

Pracownik Biura
@Oszukana przez agencje

Dzień dobry , Szanowna Pani , Zarzut o nie zgłoszeniu do ZUS-u jest całkowicie nieprawdziwy. Została Pani zgłoszona zgodnie z zachowaniem obowiązujących w tym zakresie terminów . Dodatkowo w dniu 12.11.2020 otrzymała Pani na adres e-mail potwierdzenie ze zgłoszeniem , od koordynatora agencji. W kwestii wynagrodzenia , problem tkwił w niepoprawnym rachunku bankowym. Pani wynagrodzenie zostało naliczone oraz przekazane do przelewu tak jak wynika z Kodeksu Pracy przed 10 dniem miesiąca. Przelew nie wpłynął na Pani rachunek ,z uwagi na błędny numer konta. Po Pani zgłoszeniu natychmiast sprawa została zgłoszona do działu płac i przelew został zrealizowany ponownie

Dariusz

Najserdeczniej polecam, nie miałem styczności z kadrami natomiast w Złotoryi prace znalazłem i zmieniam dzięki pani Oldze.

niewazne

Wezscie sie zastanowcie co piszecie.Niektorzy naprawde maja jakies chore urojenia. Wiem ze przeginka te wpisy.Wiec male sprostowanie tym co nie chodza do pracy wiadomo melo itd. to nie zarobia. Ale zeby pisac na kordynatora co wam biegal zaltwial co trzeba takie rzeczy? Ja cenie kor. Marcina za jego trud i prace. Oczywiscie znajda sie przychylni co inaczej mysla. Uwazam prace kordynatora Marcin za rzetelna.Udanego wytrwania w tych trudnych czasach

Czy są osoby , które firma wysłała na urlopy bezpłatne.Ludzie co o tym sądzicie? Przecież to bezprawne.

Poszukująca pracy

Do jakich firm szuka Agencja i na jakie stanowiska i jaka płaca ?

Łodzianka
@Poszukująca pracy

Zbyt ogólne pytanie. Proszę wskazać region , miasto , które Pana interesują

Nieznany

A ja napisze ze firma jest wypłacalna Panie które pracują tam zawsze odpowiadały na moje pytania są bardzo miłe i uprzejme powiedzcie mi która firma nie zabiera premii do 4 dni nieobecności w pracy ? Nie żebym nie chodził ale która ? Może kokosów sie tam nie zarabia ale stawiają sprawę jak jest

Ivona2202

Witam. Czy ktoś miał "przyjemność" rozmawiać z rekruterką z biura w Gliwicach? Strasznie niemiła osoba. Pracuje chyba jak za karę tam.

Onzprodukcji
@Ivona2202

Bzdura. Pani z biura w Gliwicach odpowiedziała na moje pytania grzecznie i żetelnie mimo, że dzwoniłem trzy lub cztery razy bo nasuwały mi się nowe pytania. Wytłumaczyła mi jak wygląda przekazanie CV do firmy co się szuka w niej pracy. Jak nie chcieli mnie tam przyjąć to dała CV do innej firmy i teraz czekam na info. Cały czas jest ze mną w kontakcie. Polecam Trenkwalder.

Robertson
@Ivona2202

Taak. Podpisuje się pod wypowiedzią. Miałem taką rozmowę telefoniczną z tą Panią, że kawy nie musiałem pić... ton obcasów, przerywanie w zdaniu i styl rozmowy jak z PRL... Może wstała lewą nogą...

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

PSP

To zależy o prace na jakim stanowisku się ubiegasz .

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder - Skierniewice

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder