Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

rozczarowana...

Jak każdy pośrednik nieoplacalny kompletnie, po za tym, że nie ma się żadnych praw konsumenckich w sprawach kredytu to żyje się stale w obawie o nagle zwolnienie, tak z dnia na dzień (okres wypowiedzenia wg. umowy) w dodatku firma dla której zatrudniają zwalnia pracowników, którzy PRACUJĄ a zostawiają obiboków. Powód? Za długie L4, no cóż, tylko czasem wazniejsze jest zdrowie i ciężko chodzić do pracy z uszkodzona częścią ciała ale w tych czasach nikogo to nie interesuje ważne, żeby mieć 100% frekwencję w pracy, zaznaczam, że NIE TRZEBA NIC ROBIĆ, WYSTARCZY BYĆ, ZA TO PŁACĄ... ŻENADA.

Agnieszka

@Globalll9 widzę, że do tej pory nikt nie odpowiedział na Twoje pytania. Ja niestety w tej kwestii nie mogę pomóc, gdyż nie jestem pracownikiem Trenkwalder & Partner. Zdecydowałeś się na współpracę z firmą? Jeśli tak, to możesz powiedzieć coś o swoich doświadczeniach? Każda dodatkowa informacja może być pomocna dla osób, które rozważają aplikację.

Agnieszka

@Globalll, a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy czy panująca atmosfera, o którą pytasz zależna jest od działu, w którym się pracuje.

Globalll9
@Agnieszka 10.05.2017 09:59

Chodzi mi tak ogólnie

Globalll

Jak wyglądają zarobki na start ? I jaka atmosfera w pracy ?

Agnieszka

A jakie plusy dostrzegacie współpracując z Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.?

Bogdan
@Agnieszka 06.04.2017 11:46
A jakie plusy dostrzegacie współpracując z Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.?

Ja żadne ! Bo niby co ma być plusem ? Urlop 24 dni zamiast 26 czy może umowa zawierana co 13 dni ? !

Bogdan

Jestem zatrudniony w firmie ochroniarskiej poprzez tą firmę . I ani trochę nie jestem z tego zadowolony . Ludzie są przymusowo zatrudniani poprzez te agencje . Firmy zbierają po 120 lub 160 osób by pracownicy byli zatrudniani poprzez te firmy . Nie wiem jaki tam jest minimalny wymóg osób ?Umowa zawierana na 13 dni ( problem z wzięciem czegoś na kredyt czy pożyczki ) ! Roczny urlop 24 a nie 26 dni . Straszenie nieprzedłużeniem umowy jeśli pójdzie się na chorobowe . Nie widzę jakichś plusów pracując w tej firmie . Wolałbym być zatrudniony bezpośrednio na umowę o pracę na czas określony .

baba

ja bym się cieszyła z takiego wynagrodzenia, wiem że wiele agencji pracy nawet tyle nie daje, a jak zarobię tyle u nich jako konsultant i jeszcze prowizje to bajka

Majster

Co maja ?? Jakie warunki?? HAHAHAHA to chyba ktos z biura agencji napisal Jezeli dobre warunki to 12zl brutto to WOW !!! A jak tam rekrutacja do GE wam idzie?? Porobia ludzie miesiac isie zwalniaja bo w takim molochu i za takie grosze nikt tam nie chce robic. PS Do pan z biura Trenkwaldera ... jezeli macie jakis kontakt z pania Adela to prosze ja pozdrowic. Pracujac na Leszczynskiej mialem czysta przyjemnosc przychodzic do waszego biura :)

Justyna

Robota przez Trenkwalder & Partner jest na chwilę, a później do pola. Co ja powiem dziecią jak do gara nie będzie co wrzucić, bo robota na chwilę?

Agencje wyzysku

Pracodawcy jest na rękę zatrudniać przez agencje pracy tymczasowej. Po pierwsze agencje między sobą współpracują lub dzielą się zakładami przez co mogą dostarczyć dużą ilość pracowników. W ten sam sposób szybko mogą pozbyć się pracowników przyjmując ich na umowy zlecenie lub umowy o pracę na czas określony z możliwością wypowiedzenia tygodniowego nie płacąc żadnej odprawy. Po drugie agencje pracy tymczasowej zajmują się sprawami kadrowymi, płacami, odprowadzaniem składek obciążając pracodawcę. Po trzecie ludzią zatrudnionym przez agencje pracy tymczasowej pracodawcy nie płacą dodatków socjalnych. Po czwarte ludziom zatrudniowym przez agencje pracy tymczasowej nierzadko płaci się niższą stawkę na godzinę. Po piąte ludziom zatrudnionym przez agencje pracy tymczasowej na umowę zlecenie nie płaci się za urlop i chorobowe. Po szóste ludzi zatrudnionych przez agencje pracy tymczasowej na umowę zlecenie można zwolnić z dnia na dzień. Po siódme w tym samym biurze znajdują się trzy agencje pracy tymczasowej obsługiwane przez te same osoby. Oszustwem jest to, że wszyscy mają identyczną normę do zrobienia.

pracownik trenkwaldera

Trenwalder przy ul.leszczyńskiej w Bielsku.traktowanie tam ludzi jest po prostu skandaliczne.szczególnie mam na myśli jedną panią.wtajemniczeni wiedzą kogo mam na myśli.podam jeden przykład.kolega dostał podwyżkę.aneks do umowy wręczył mu majster w Mikuszowicach i tam ten kolego go podpisał.kiedy skończyła mu się umowa,pojechał do trenkwaldera i dostał umowę ale ze starą stawką,jeszcze sprzed podwyżki. kolega zauważył to zaraz po wyjściu z biura i wrócił zaraz w celu poprawy,gdyż był przekonany,że pani się po prostu pomyliła.a pani na to:"ale pan już podpisał".kolega musiał długo się z ową panią przegadywać "na wysokim ciśnieniu",żeby uznała jego rację.a o tym,że z wielką łaską wydają przysługujące każdemu środki czystości,że zdarza się,że nie policzą jakiejś soboty do liczby godzin,że nie chcą powiedzieć ile dokładnie wynosi nasza stawka godzinowa na rękę, nie będę już wspominał.pracuje przez tą śmieszną firmę długo,dużo za długo niestety więc wiem co mówię i serdecznie odradzam.

byly pracownik

nie wierzcie w te stawki , kradną jak sie patrzy! przez poznanską ciagneli mnie rowno w kazdym miesiacu po 100-300 zl , omijac ich szerokim lukiem

Zły w h..

Nie polecam pracy w Marmite koło Poznania a dokładnie w Zakrzewie po prostu porażka w dodatku agencja oszukała mnie na kasę organizacja tragedia umowa podpisywana na kolanie!!!!Nie dość że nie zapłacili mi za część wykonanej pracy to musiałem się dopominać o wyrównanie i tak nie otrzymałem całości bo zostałem okantowany na 61zł dobrze że wogóle mi zapłacili już o te parę zł nie będę ich ganiał ale nie Polecam dla mnie to osz.. i zł...

dziewczyna

NIE POLECAM PRACY W BERENDSEN SIEMIANOWICE SLASKIE WARUNKI JAK W OBOZIE PR....., PO PROSTU ZENADA PIERWSZE CO POWINNI TAM ZROBIC TO WZIAC SIE ZA DUPE BRYGADZISTKOM CO CZUJA SIE TAM CHYBA WYZEJ OD SZEFOSTWA I PASTWIA SIE NAD PRACOWNIKAMI NIE BEDE DAWAC PRZYKLADOW BO JEST ICH MILION. MIEJSCE PRACY NA TOTALNYM ZADUPIU(NIE POLECAM BUSIKU ZAKLADOQWEGO BO TO JEST JAKIS ZART), W OGOLE DZIEWCZYNY JESLI JUZ TAM KTOS ZECHCE PRACY TO POLECAM TAK 2 LATA SILOWNI JUZ PRZED ROZPOCZECIEM TAM MARNOWANIA SIEBIE I PONIZANIA BO TRZEBA DZWIGAC KOSZE PO 30KG JAK NIE WIECEJ CO JEST DLA TYCH HIEN BRYGADZISTEK !!! NORMALNA SPRAWA. WIEC PRZY OKAZJI TAK TO SUPER PLACA PREMIE CZYLI NIC I PO TRZECH TYGODNIACH PRACY ZACZYNA SIE PRACA TYLKO NA ZMIANE POPOLUDNIOA W RAZ Z WSZYSTKIMI SOBOTAMI I CZASAMI NIEDZIELAMI. NAJNIZSZA KRAJOWA I SWIETNA PRACA W MOBBINGU Z POZDROWIENIAMI DO BRYGADZISTEK ZYCZE TAKA PRACE WASZYM DZIECIOM !!!

dawidsl
@dziewczyna 20.05.2014 22:38

To po co sie dajesz?? od razu do zjebania co ci zrobią?

sauron

Pracuję przez nich już dość długo i ogólnie to porażka, kasa mniejsza o 1/4 w porównaniu z pracownikami zatrudnionymi przez firmę matkę(usunięte przez administratora)

alicja

a jaka to firma w ktorej składacie te elementy elektroniczne?

Niewidoczny

Witam Wszystkich. niedawno w piatek mialem szkolenie w miejscu pracy, gdzue mialem pracowac od przyszego tygodnia. Po szkoleniu mialem czekac na telefon z biura, jednak nie odzywali sie do Mnie. Oddzwonilem w piatek w nastepnego tygodnia, kobieta oznajmila: niestety nie mamy teraz naboru na nowych praocwnikow ze wgl na nadchodzace swieta, prosze o uzbrojenie sie w cierpliwosc, oczekiwac na telefon i w miedzyczasie szukac innej pracy. Nie ukrywam, ze bylo mi bardzo ,,milo" ze sie o tym dowiedzialem jak sam sie pofatygowalem o telefon do NICH

ja

nie polecam,przez tych pośredników człowiek się musi poniżać. Kto na to pozwolił! Głupia moda z zachodu. Ludzi mają w poważaniu a co do pracy to oferty do dupy 1może 2 a mówią o osbie pośrednik. Szukajcie pracy bez nich ( lepsze umowy, płaca, jakiś szacunek ) nie dawajmy im zarabiać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gosc

czołem forumowicze.zatrudniłem się przez te agencje . miałem serwisować urządzenia elektryczne a kułem młotem ,znosiłem narzędzia,sprzątałem itp..... oferowana stawka miesięczna przy pracy parę godzin dziennie była nie do osiągnięcia.praca owszem...ale dla emeryta.dorobi sobie.pozdrawiam i życzę sukcesów.amen!

Zostaw opinię o Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.