Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

Skierniewice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

Ten gorszy

Czy ktokolwiek z Was przyglądał się dokładnie odcinkom płac , tzw. fiszkom wystawianym przez T & P ? Przecież to jedna ściema ! Jest tak kombinowane aby wyszło 1850zł ( teraz 2000zł ) . Składają się na to trzy rzeczy : wynagrodzenie zasadnicze , dodatek wyrównawczy i dodatek za pracę w nocy . Zasadnicze mamy stałe . W moim przypadku 5zł brutto /h . Natomiast resztą tak kombinują aby razem wyszło 2000zł . Inna sprawa - miało być najniższa płaca 2000 /m-c , bądź 13zł/h . Te 2tys . to za ile godzin pracy 152 czy 184 ? Bo tyle jest w miesiącu min i max godzin . Dlaczego w ochronie nie mamy płacone za faktyczne godziny pracy ? 13zł /h brutto to 13zl/h brutto ! Dlaczego jesteśmy kantowani ?! Przecież za 184 h pracy wychodzi nam zaledwie 10,87zł/h brutto . Gdzie te 13zł/h ?!

hornet2

Czy w takich firmach obowiązuje jakiś inny kodeks pracy ? Dlaczego jest 24 a nie 26 dni urlopu za przepracowany rok ? Te 24 dni jest dopiero gdy przepracuje się 12m-cy . Umowy zawierane co 13 dni ! Mam tak chorować aby chorobowe kończyło się w czasie okresu trwania tej 13-to dniowej umowy . Jeżeli nie ! To następnej umowy już nie będzie ! Co za debil coś takiego wymyślił? 28 umów w ciągu roku ! To są firmy pasożyty ! Zostałem zatrudniony w tej firmie wbrew własnej woli . Bo tak memu pracodawcy jest wygodniej .

admin

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.!

Zostaw opinię o Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.