Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder w Skierniewice

Normalna spoko firma. Zamiast narzekać zmieńcie i tyle w temacie.

Rekrutacja stała - zapewniają o informacji zwrotnej dla kandydata w ciągu miesiąca - ZERO INFORMACJI OD BLISKO 2 M-CY. Kpina -Nie polecam - brak szacunku dla kandydata i jego czasu. NIEPROFESJONALNE

sens
@anonymous

Zadzwoń do osoby, z która rozmawiałeś a nie wylewaj żale na forum.

Jarko

Każda agencja, tylko nie ta..nigdy nie spotkałem się z aż takim nieprofesjonalizmem konsultantów, ręce opadają.

@Jarko

to chyba mało widziałeś...

Jan

Zdecydowanie nie polecam, na szczęście zakończyłem współpracę z tą firmą, byłem oszukiwany na każdym kroku, 3 razy z rzędu otrzymałem zaniżona wypłatę, Pani która zajmuje się płacami totalnie nie wiem co się dzieje i nawet nie odbiera telefonów ! Gdy juz sie uda z nia skontaktowac odsyła do kolezanki, która nie zajmuje się wypłatami. I tak w kółko co miesiąc musiałem upominać się o swoje pieniądze.

zainteresowana opiniami
@Jan

proszę o info w którym biurze/mieście jest pan zatrudniony - chce to wyjaśnić?

Kierownik Produkcji

Miła atmosfera

Napiszę krótko. Nie ma nic gorszego niż zadawać pytania na które samemu nie zna się odpowiedzi. To raczej takie sondowanie kandydata. Jeśli odpowiada płynnie tzn., że wie o czym mówi, a jeśli się zająknie to nie ma pojęcia. Także dość śmiesznie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
Tymon

Jeszcze nie spotkałem się z sytuacją żeby wszyscy byli zadowoleni. Normalna spoko firma.

Norbi

Jak ktoś ma dwie lewe rączki to wszyscy pracodawcy są wrogami. Po co to biadolenie, trzeba pracować żeby zarabiać i tyle. Spoko agencja a każdy decyduje co chce !!

@Norbi

Dwie lewe ręce to raczej maja osoby z kadr i tzw. konsultanci. Prawa pracy to oni na pewno nie znają, albo liczą na niewiedze ludzi. Można pracować uczciwie a i tak będą chcieli oszukać.

ABC
@Anonim

A kogo konkretnie masz na myśli ? Podaj przykłady świadczące o tej niewiedzy . Konkrety , ale nie biadolenie jak to wszyscy są źli

Furia

Katowice - dno..mlode dziewczynki co "zapominaja" ze warto bylo by dac znac ludziom o podstawowych czynnosciach..nie polecam osoby o mieniu Karolina

Zawiedziona

Kolejna firma, która rzeruje na naiwności i niewiedzy ludzi, którzy nie widzą jakie są ich prawa. Nie wywiązuja się że swoich podstawowych obowiązków względem pracownika. Ignorują próby wyegzekwoania należności. Ja wywalczyłam to co chciałam i polecam to wszystkim. Ludzie nie dawajcie się oszukiwać bandzie frajerów, którzy chcą na was tylko zarobić. Domagajcie się swoich praw inaczej cały czas to będą robić.

Iza

@Nowa jak sprawa z wypłatą czy dotarła? @Ten gorszy Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder dalej działa, pracowałeś przez tę agencję kiedyś?

Ten gorszy

To prawda że T&P Skierniewice się rozleciało ?

Produkcyjny
@Ten gorszy

Ja pracuje przez ta agencje i nic mi się wiadomo żeby się rozlecialo

@Produkcyjny

Ktoś bujdę puścił ! Rozpadła się ale inna agencja .

Ten gorszy

To prawda że T&P Skierniewice się rozleciało ?

Ten gorszy

Czy Agencje Pracy Tymczasowej obejmuje jakiś inny Kodeks Pracy ?

Nowa

Dziś 10 -ty godzina 17.35 a wypłaty nadal na koncie nie ma! Gdzie moje pieniądze ja się pytam!

Paranoja

Ja pracuje w Legnicy co do fiszek dziwna sprawa mając 2000 brutto 11 nocnych w tym 6setek 20% premi i zarobić mniej znacznie niż 3kola a miesiąc liczący 31 dni praktycznie bez wolnego ...

@Paranoja

Ja pracuję w ochronie w Jaworze i też czy pracuje się 152h czy 184h zawsze jest 2tys brutto . I gdzie te 13zł/h ?! Za 152h prawie jest . Ale za 184 ..... . Tak kombinują na tych fiszkach aby bez względu na ilość przepracowanych godzin zawsze wyszło 2tys. zł .

LEON

PITY GDZIE SĄ PITY ZA 2016!!!!!!!!!!!! DZIŚ 1 MARCA......JA TEZ BĘDE NA OSTATNIA MINUTE DO ROBOTY CHODZIŁ........

Ten gorszy

Czy ktokolwiek z Was przyglądał się dokładnie odcinkom płac , tzw. fiszkom wystawianym przez T & P ? Przecież to jedna ściema ! Jest tak kombinowane aby wyszło 1850zł ( teraz 2000zł ) . Składają się na to trzy rzeczy : wynagrodzenie zasadnicze , dodatek wyrównawczy i dodatek za pracę w nocy . Zasadnicze mamy stałe . W moim przypadku 5zł brutto /h . Natomiast resztą tak kombinują aby razem wyszło 2000zł . Inna sprawa - miało być najniższa płaca 2000 /m-c , bądź 13zł/h . Te 2tys . to za ile godzin pracy 152 czy 184 ? Bo tyle jest w miesiącu min i max godzin . Dlaczego w ochronie nie mamy płacone za faktyczne godziny pracy ? 13zł /h brutto to 13zl/h brutto ! Dlaczego jesteśmy kantowani ?! Przecież za 184 h pracy wychodzi nam zaledwie 10,87zł/h brutto . Gdzie te 13zł/h ?!

Bodo

Dodam jeszcze że pracownicy w tej agencji są zatrudniani przymusowo ! Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby pracować poprzez tą agencję dobrowolnie ?! Ale gro pracodawców to wykorzystuje ! Stawiają warunek - zatrudnienie bezpośrednio w firmie na umowę zlecenie albo na umowę o pracę poprzez Agencję Pracy Tymczasowej . Jestem za likwidacją tych agencji ! Jak i za tym by zrobić porządek z umowami . Powinny być trzy umowy na czas określony i czwarta już na czas nieokreślony . Co to za debilizm - umowa na 13 dni ?!

Bodo

Jedną patologię zlikwidowali jaką były umowy śmieciowe za marne grosze to pojawiła się nowa w postaci Agencji Pracy Tymczasowej . Jakieś głupie umowy na 13 dni ! Urlopu w ciągu roku 24 a nie 26 dni ! Straszenia nieprzedłużeniem umowy jak się pójdzie na chorobowe ! Po co w ogóle nam jako pracownikom ten pasożyt ?! Człowiek musi (usunięte przez administratora) na trzech a nie dwóch - siebie , pracodawcę i tego pośrednika .

Tomasz komar

Pracuje w Legnicy przed te podfirme i nie narzekam...Fajne panie....zawsze pomagają jak coś się dzieje No i o tyle plus ze biuro w firmie na miejscu nie trzeba biegać....Ja polecam bo kasa tez Raczaj na czas...

odkrywca
@Tomasz komar

a nie jesteś pierdzistołkiem w Trenkwalderze i z polecenia kierownictwa poprawiasz PR w goworku????? Te wielokropki cię zdradziły . firma to porażka i nikt normalny juz do niej nie pojdzie.

Bejo
@odkrywca

A masz jakiś wybór ? Przecież to firma w której się zatrudniasz dokonuje za Ciebie wyboru . Dlaczego Piast Group Legnica nie chce bezpośrednio zatrudniać u siebie pracowników na umowę o pracę ? Tylko pracuje tam tak parę osób. Reszta jest zatrudniona bezpośrednio na umowę zlecenie . Jeżeli ktoś chce w Piast Group pracować na umowę o pracę to wyłącznie poprzez Agencje Pracy Tymczasowej .

jaktotak

@Pewna Pani X może to jakieś zwykłe wyjątkowe opóźnienie? Nie sądzę, żeby z wypłatami zawsze był problem, bo słyszałem inne opinie, a poza tym nie ma tu rotacji pracowników, więc o czymś to świadczyć musi...

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder - Skierniewice

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder