Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder w Skierniewice

Pewna Pani X

Firma ma jakiś pie*dolnik, zabierają pensje, pracownicy chociaż maja umowę nie dostają wypłat, chociaz cały miesiąc przepracowali, NIE POLECAM. Nie mówiąc o tym, że firma w której pracuje też ma jakiś bałagan ^^

Ryba

Pracowałem przez ta agencje w Legnicy i nie mam żadnych zastrzeżeń pani na rozmowie rzetelnie przedstawiła warunki i opowiedziała o zarobkach bardzo miło oprowadziła po hali także kasa jest na czas wiadomo ze pomyłki się zdarzają ale to z winy tej firmy co w niej pracuje . Także ja polecam . Chyba w Legnicy najlepsza z tych wszystkich pośredników

bogdan

Kto to w ogóle wymyślił te debilne Agencje Pracy Tymczasowej ? Umowa o pracę zawierana co 13 dni . Tak że o kredycie z Banku można zapomnieć ! Straszą że jak się pójdzie na chorobowe to nie przedłużą umowy ! Albo tak ma pracownik zachorować aby nie przekroczyć okresu trwania umowy . W normalnym zakładzie będąc zatrudnionym na umowe o pracę nie trzeba zapieprzać cały rok aby dostać 26 dni urlopu . W Agencji dopiero jak przepracujesz 12m-cy dostaniesz zaledwie 24 dni urlopu . 28 umów w ciągu roku ! Tak tylko może być w Polsce ! A te srajstołki z Wiejskiej cieszą się że spada im bezrobocie w Polsce !

Syntaxe error

Witam. Miałem mieszane uczucia odnośnie tej firmy.. Pracowałem przez agencję we Wrocławiu, jako pracownik produkcyjny w Sonoco. Babki w biurze odnosiły się profesjonalnie do klienta - może nawet zbyt profesjonalnie. Wyglądały, jakby pracowały tam za karę. Rozumiem, praca w biurze też bywa wyczerpująca ale trochę sympatii, minimum uśmiechu.. Co do wypłat - wypłacane raczej na czas, tylko dochodzi do dziwnych obcięć. Nie zgadzało mnie się o co najmniej 100zł, moim kolegom, którzy ze mną pracowali - również. Uprzedzam wszelkie pytania - wszystkie wydane okularki, stalówki itp. zostały zwrócone w stanie nienaruszonym. Ogólna ocena średnia - są gorsze agencje pracy i są również znacznie lepsze. Jak Wam się pali i musicie złapać pierwsze lepsze - bierzcie i to. Jeśli szukacie czegoś kompetentnego, to proponuję Work Service lub Jobman (tylko Jobman nie ma jakiś powalających ofert, ale obie agencje wypłacają pieniądze na czas).

Kierownik Produkcji

Miła atmosfera

Napiszę krótko. Nie ma nic gorszego niż zadawać pytania na które samemu nie zna się odpowiedzi. To raczej takie sondowanie kandydata. Jeśli odpowiada płynnie tzn., że wie o czym mówi, a jeśli się zająknie to nie ma pojęcia. Także dość śmiesznie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
rybka

ja pracowałam w Żyrku i nie narzekałam,kazde posrednictwo ma jakies wady----jak znowu bede szukac to do nich zadzwonie----wszystko było ok i kasa i kontakt

pracowalem przez to badziewie w austri nadgodzin nieplacą i stawki zaniżają NIE POLECAM

Darek

jak nie dostane jutro pita to złoże donos do us i zapłacą 20tyś za opieszałość!!!!!

poszukujący

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej prowadzonej przez tą Agencję w Gliwicach i byłam strasznie rozczarowana poziomem Pani rekrutującej oraz samej rozmowy, a także całej organizacji. Samo to, że zaproszono na tę samą godzinę dwie osoby i podczas gdy jedna odbywała rozmowę w sali konferencyjnej, druga kandydatka wszystko obserwowała przez szklane drzwi. Totalny brak profesjonalizmu. Pani rekrutatorka widziała moje CV pierwszy raz na oczy podczas rozmowy, bo zadawała dokładnie te same pytania, które usłyszałam we wstępnej rozmowie przez telefon (od innej Pani oczywiście). Część pytań była zupełnie nieistotna w stosunku do ogłoszenia oraz stanowiska na jakie aplikowałam. Na żadne z moich pytań natomiast Pani nie potrafiła jednoznacznie odpowiedzieć, ani nic nie wiedziała o pracy i warunkach panujących w firmie, do której rekrutowała. W porównaniu do doświadczeń z innymi procesami rekrutacyjnymi totalny brak profesjonalizmu.

Trenkwalder Katowice najgorszy pod względem wypłacania i tego że co miesiąc "błędnie" naliczono wynagrodzenie. Pracowałem pod różnymi agencjami pracy i tylko w tej spotkałem się z dużą niekompetencją przy wypłacaniu wynagrodzenia. Księgowa albo śpi w pracy albo ma zaburzone trzeźwe myślenie. Nikomu nie polecam tej agencji pracy na Śląsku. Każdy kto może niech wybierze dobry WorkExpress.

kandydat

W biurach jest taki przemial pracownikow ze nie wiadomo do kogo sie zwrocic. to chyba swiadczy o tym jak tam sie pracuje skoro ludzie uciekaja albo sa co chwile zwalniani. chcialem wyslac cv na specjaliste od rekrutacji ale moja znajoma tam racowala i mowila ze - nie maja zadnych szkolen, co najwyzej kierownik pokaze ci gdzie sa papiery i jakie pytania zadawac kandydatom - kasa jest smieszna - jakies 1,5 tys na reke + premia maks 300 - co chwile opiernicz od klienta bo nie znalazles mu z dnia na dzien 100 osob na produkcje Wystarczy przejsc sie do biura co jakis czas- co chwile ktos nowy, ludzie uciekaja. to chyba nie swiadczy dobrze

Wrocław

Wrocław trankwalder & Partner Sp. z o.o. Zatrudnia we wrocławiu przy ulicy bystrzyckiej w firmie ebcc ćiagle nie zgadzaja sie pensje,za nadgodziny,za nocki a nawet za pranie NIE POLECAM TEJ AGENCJI KTÓRA ZATRUDNIA WE WROCŁAWIU DLA FIRMY EBCC A SWOJA DROGA TO SAME EBCC TEŻ ROBI PRZEKRETY DZIAŁA TAM TAKŻE FIRMA SGP KTÓRA OSZUKUJE NA UMOWACH ŻEBY NIE PŁACIC SKLADEK

AK

słaba agencyjka, w Poznaniu ciągle zmieniają się pracownicy i nie wiadomo do kogo zwrócić się o pomoc

nowa

ja idę najpierw zobaczyc co mam robić,na poczatku pokazywaly zdjecia, opowiadaly o pracy a teraz takie oglądanie co bym miała robic codziennie w pracy i dopiero mam się decydowac czy chce ta prace czy nie, opinie były takie sobie w necie... ale pójde, zobaczę może akurat, bo kasa nawet nawet tylko ciekawe ile osób szukaja i czy łatwo sie dostac...

bziumi

odpowiedziałam na ogloszenie o pracę do tej firmy. Pilnie szukałam pracy wiec łapałam sie byle czego.Oddzwoniła kobieta z tej firmy do mnie chyba po miesiacu.WYBełkotała jak z karabinu kim jest i o co chodzi. Nie zrozumiałam ani słowa.Ewidentnie mówiła setki razy tą formułkę i zapomniała ze rozmawia z potencjalnym zainteresowanym.Kobieta była bardzo niemiła w rozmowie,wydawała sie znuzona,zniechecona,arogancka.To juz mnie zastanowiło. Mówiła ze praca jest od jutra,umowe podpisujemy na miejscu,mam sie zdecydować natychmiast.Umowa na 2 tyg roboty przy tasmie. I ona nie moze czekac bo zostało 1 wolne miejsce i ona ma wielu chętnych. To mi sie wydało podejrzane.Nie moglam najpierw zobaczyc miejsca i warunków pracy,lecz zdecydowac sie w ciemno przez tel.Odmówiłam i nie zaluje.

asf3

trenkwalder we Wrocławiu niby dobra firma a tak naprawde oszukują przy wypłatach gdyż zawsze ja i inne osoby które pracowały przez ta agencje zawsze miały 100 a nawet 200 zł mniej przywpłacie. Lepiej uważajcie

wks

nie polecam w ebcc wroclaw wyplaty niezgadzaja sie co miesiac słyszałem o rekordziscie co niezgadzolao sie ok 300zl

słabo

Trenkwalder we Wrocławiu to jakaś porażka. Zero komunikacji ze strony agencji możesz dzwonić nie odbierają , na maile nie odpisują ( nawet nie wiem po co im mail , może nie umieją go obsługiwać). Patrząc na pracę tych kobiet w tej firmie to oceniam na 2+ . Słabiutko

kasia

stosują kary dla pracowników za wszystko !!, nie odpisują na maile, szczególnie kiedy jest problem z wynagrodzeniem

rozpacz

Wypłaty to porażka, już po raz drugi musze biec do nich z fiszką i wyjaśniać sprawe. Jestem zniesmaczona tym strasznie. Radze się zastanowic zanim się tam zatrudnicie.

nikt

Dzoniłem tam łaskę Pani robi że odebrała i kieruje na ich stronę

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder - Skierniewice

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder