Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.
3 27 26 5 1
Anonim zawiedziony

Kto chce urlop a nie pracę z firmą TRENKWALDER z Krakowa do niemiec do Bad Hersfeld do Amazonu to zapraszam,tydzień i wypad do polski bez kasy i na lodzie jesteś!!!!!!!! porażka!!!!!!

Tak6Nie

Sławek Nowy wpis
@Anonim zawiedziony

Zgłoś to do prokuratury , potem do sądu o odszkodowanie dostaniesz około 18 tyś ,

Magdalena Nowy wpis
@Sławek

Jeśli @Anonim zawiedziony miał taki problem z Trenkwalder Benefit, to oczywiście, powinien zgłosić to odpowiedniej instytucji. Jestem jednak ciekawa, z jakiej perspektywy sam się tu wypowiadasz. Także byłeś Klientem tej firmy?

studentka Nowy wpis

Zdecydowanie NIE polecam przyjmować jednorazowych zleceń od tej firmy. O wypłacenie wynagrodzenia musiałam się dopominać miesiąc, po 2 mailu już nawet nie dostawałam żadnej odpowiedzi. Dodzwonić się do biura przy Hanki Czaki w Warszawie się nie da, musiałam uruchomić inne źródła, by w końcu zostały mi przelane moje pieniądze. Nie wiem co jest z ta agencją nie tak, ale na pewno nie pracują tam poważni ludzie, szkoda czasu i nerwów na nich.

Magdalena Nowy wpis
@studentka

Liczy się jednak fakt, że w końcu firma Trenkwalder Benefit wypłaciła Ci należne pieniądze. Może mieli jakieś jednorazowe problemy i stąd to opóźnienie. A wiesz może, czy aktualnie zatrudniają pracowników na stałe? Zachęcam Cię serdecznie do dalszego uczestnictwa w dyskusji.

TakNie2

Magdalena

@taaa, czy to oznacza, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami? Zawsze warto rozwiązać sytuację najpierw z przełożonym. Wiele problemów można wyjaśnić dzięki szczerej rozmowie i wzajemnym zaufaniu. Jak oceniasz firmę Trenkwalder Benefit pod względem warunków pracy oraz atmosfery? Czy firma w ostatnim czasie rozwinęła się? Może wiesz coś na temat aktualnie trwających rekrutacji?

TakNie2

Grzegorz

Czy nic pozytywnego nie można napisać?

Tak1Nie

taaa
@Grzegorz

oczywiście że można, po prostu ludzie zamiast wyjaśniać sytuacje we własnym zakresie to tutaj piszą

Tak1Nie1

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
jan

Zdecydowanie nie polecam, na szczęście zakończyłem współpracę z tą firmą, byłem oszukiwany na każdym kroku, 3 razy z rzędu otrzymałem zaniżona wypłatę, Pani która zajmuje się płacami totalnie nie wiem co się dzieje i nawet nie odbiera telefonów ! Gdy juz sie uda z nia skontaktowac odsyła do kolezanki, która nie zajmuje się wypłatami. I tak w kółko co miesiąc musiałem upominać się o swoje pieniądze.

Tak13Nie

taaa
@jan

widocznie sam nie ogarnąłeś a potem pretensje

Tak7Nie

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Jan

Tak2Nie

niezadowolona

Nieprofesjonalna kadra zatrudniająca osoby do pracy. Niekompetentni, brak kultury, malo komunikatywni a szczególnie Pani Ewa. Pozdrawiam

Tak5Nie

Angelika

Firma NIEprzyjazna matkom z dziećmi. Takie osoby są dyskryminowane i pozbawiane pracy w agencji zatrudnienia TRENKWALDER. Jako stażystka nie mogłam nic zrobić, bo nie podlegam pod kodeks pracy. Najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia!!!!

Tak6Nie

Bollo

Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę dla jednego z klientów Trenkwaldera. Rozmowa była w porządku, sympatyczna, choć rekruterka spóźniła się 15 min (a sama zaproponowała termin). Następnego dnia ta sama pani wyraziła zadowolenie z rozmowy i zaprosiła mnie na drugie spotkanie, już do siedziby Klienta. Na dwie godziny przed spotkaniem z potencjalnym pracodawcą (kiedy już zdążyłem "urwać się" z aktualnej pracy) pomimo obietnic rekruterki i kilku telefonów do niej nie dostałem potwierdzenia, czy spotkanie się odbędzie. Na ok. 1 h przed spotkaniem dostałem tylko zdawkowy SMS od rekruterki, że (tu cytat) "nie ukrywa, że zapomniała mnie poinformować, iż Klient przełożył spotkanie na za dwa tygodnie". Pomijając już to, że minął miesiąc i nadal nie dostałem info od pani rekruterki, taki SMS to koszmarna niekompetencja, zniechęcająca do jakiejkolwiek współpracy. Gratulacje, headhunterka pełną parą.

Tak16Nie
magda

ja pracuję już od lipca, Trenkwalder płaci nam składki, wypłata w terminie. kontakt też w porządku, tutaj akurat Rzeszów nas obsługuje. w firmie w której pracuję są osoby zatrudnione przez tę agencję już rok lub dwa. myślę,że to zależy też od pracodawcy czy wywiązuje się z umowy z agencją. wysokość wynagrodzenia też od tego zależy.

Opium

Prawda, Trenkwalder Benefit to jedna z największych agencji pracy w Europie i znają się na rzeczy. Doświadczenie tej firmy na rynku jest dużym plusem. Zazwyczaj bywa tak, że Agencje Pracy robią ludzi w bambuko na każdym kroku, tutaj jednak jest inaczej i myślę, że warto skorzystać z ich oferty, tym bardziej, że można wybierać w ofertach z Polski i ze Świata

Tak5Nie

tako

Trenkwalder to jedna z największych agencji zatrudnienia w Europie z jaką kiedykolwiek miałem okazję współpracować. Oczywiście poszczególne działy w Europie różnią się od siebie często profesjonalnym podejściem do klienta/pracownika, jednak mimo to uważam że są w ścisłej czołówce jeśli chodzi o agencje i ich poziom

Tak4Nie
tomek

też czekam na nowe informacje, bo nie wiem co mam robić konkretnie czy iść do nich do pracy czy jednak nie? mam nadzieje, ze jednak macie jakieś doświadczenie w tym zakresie? powiedzcie jeszcze jakie stawki u nich są mniej więcej, dajcie mi jakąś nową informacje na ten temat.. macie jakieś nowe rzeczy?

kandydatka

Jezeli chodzi o pośrednictwo pracy w Polsce również porażka, brak profesjonalizmu, dzwoni do mnie jakaś dziewucha sepleniąca, która przeprowadzona ze mną wstępną rozmowę kwalifikacyjną przez tel. na "przedstawiciela handlowego" rozmowa odbywa się na bardzo niskim poziomie merytorycznym. Nie potrafiła nawet sprawdzić i zweryfikować jakie są moje kompetencje zawodowe, doświadczenie itd. Zaproponowali mi 1680 zł/brutto. Aktualnie w firmie medycznej mam podstawę 4000 zł/brutto + 10% prowizji. Trzymajcie się wszyscy rodacy od tych naganiaczy z daleka. Praktycznie stawki są tak niskie że pracujesz na utrzymanie ich biur i pseudo fachowców z działu HR

zawiedziony

Zapraszam wszystkich chcących zrobić sobie wycieczkę do Niemiec i marzących o pracy. Otóż Trenkwalder wam pracy wszystkim nie załatwi jestem jedna z wielu osób (4-5 osób z autokaru) wraca do domu nieprzepracowywując ani jednego dnia i po tygodniu otrzymałem wiadomość że mamy jechać do domu. Podchodzą do nas olewająco w zeszłym roku pracowałem w Amazonie w organizowanym wyjeździe przez Trenkwalder, ale ten wyjazd to wielka porażka.!!!!!!!!!

Tak3Nie

mirek

czy ktos byl z tą firmą w zeszłym roku w pracy na magazynie bo jestem ciekawy czy było wszystko porządku? czy kasa terminowo i wogóle czy firma godna zaufania

Z

ja jade, jak cos to dam znac co i jak.Greetz.

TakNie

A wyjeżdżal ktoś do Niemiec przez tą firmę?

Tak2Nie

profi

Nie polecam Zorganizowali wyjazd... podpisali umowę... wyjechałem do holandii a w drodze zadzwonił koleś że wycofują się z kontraktu.... żenujące

Tak12Nie

waldus

Co jest z tą agencją?? Słyszał ktoś kiedyś coś??

Tak8Nie

Zostaw opinię o Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.