Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

niezadowolona

Nieprofesjonalna kadra zatrudniająca osoby do pracy. Niekompetentni, brak kultury, malo komunikatywni a szczególnie Pani Ewa. Pozdrawiam

Angelika

Firma NIEprzyjazna matkom z dziećmi. Takie osoby są dyskryminowane i pozbawiane pracy w agencji zatrudnienia TRENKWALDER. Jako stażystka nie mogłam nic zrobić, bo nie podlegam pod kodeks pracy. Najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia!!!!

Bollo

Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę dla jednego z klientów Trenkwaldera. Rozmowa była w porządku, sympatyczna, choć rekruterka spóźniła się 15 min (a sama zaproponowała termin). Następnego dnia ta sama pani wyraziła zadowolenie z rozmowy i zaprosiła mnie na drugie spotkanie, już do siedziby Klienta. Na dwie godziny przed spotkaniem z potencjalnym pracodawcą (kiedy już zdążyłem "urwać się" z aktualnej pracy) pomimo obietnic rekruterki i kilku telefonów do niej nie dostałem potwierdzenia, czy spotkanie się odbędzie. Na ok. 1 h przed spotkaniem dostałem tylko zdawkowy SMS od rekruterki, że (tu cytat) "nie ukrywa, że zapomniała mnie poinformować, iż Klient przełożył spotkanie na za dwa tygodnie". Pomijając już to, że minął miesiąc i nadal nie dostałem info od pani rekruterki, taki SMS to koszmarna niekompetencja, zniechęcająca do jakiejkolwiek współpracy. Gratulacje, headhunterka pełną parą.

magda

ja pracuję już od lipca, Trenkwalder płaci nam składki, wypłata w terminie. kontakt też w porządku, tutaj akurat Rzeszów nas obsługuje. w firmie w której pracuję są osoby zatrudnione przez tę agencję już rok lub dwa. myślę,że to zależy też od pracodawcy czy wywiązuje się z umowy z agencją. wysokość wynagrodzenia też od tego zależy.

Opium

Prawda, Trenkwalder Benefit to jedna z największych agencji pracy w Europie i znają się na rzeczy. Doświadczenie tej firmy na rynku jest dużym plusem. Zazwyczaj bywa tak, że Agencje Pracy robią ludzi w bambuko na każdym kroku, tutaj jednak jest inaczej i myślę, że warto skorzystać z ich oferty, tym bardziej, że można wybierać w ofertach z Polski i ze Świata

tako

Trenkwalder to jedna z największych agencji zatrudnienia w Europie z jaką kiedykolwiek miałem okazję współpracować. Oczywiście poszczególne działy w Europie różnią się od siebie często profesjonalnym podejściem do klienta/pracownika, jednak mimo to uważam że są w ścisłej czołówce jeśli chodzi o agencje i ich poziom

tomek

też czekam na nowe informacje, bo nie wiem co mam robić konkretnie czy iść do nich do pracy czy jednak nie? mam nadzieje, ze jednak macie jakieś doświadczenie w tym zakresie? powiedzcie jeszcze jakie stawki u nich są mniej więcej, dajcie mi jakąś nową informacje na ten temat.. macie jakieś nowe rzeczy?

kandydatka

Jezeli chodzi o pośrednictwo pracy w Polsce również porażka, brak profesjonalizmu, dzwoni do mnie jakaś dziewucha sepleniąca, która przeprowadzona ze mną wstępną rozmowę kwalifikacyjną przez tel. na "przedstawiciela handlowego" rozmowa odbywa się na bardzo niskim poziomie merytorycznym. Nie potrafiła nawet sprawdzić i zweryfikować jakie są moje kompetencje zawodowe, doświadczenie itd. Zaproponowali mi 1680 zł/brutto. Aktualnie w firmie medycznej mam podstawę 4000 zł/brutto + 10% prowizji. Trzymajcie się wszyscy rodacy od tych naganiaczy z daleka. Praktycznie stawki są tak niskie że pracujesz na utrzymanie ich biur i pseudo fachowców z działu HR

Anonim zawiedziony

Kto chce urlop a nie pracę z firmą TRENKWALDER z Krakowa do niemiec do Bad Hersfeld do Amazonu to zapraszam,tydzień i wypad do polski bez kasy i na lodzie jesteś!!!!!!!! porażka!!!!!!

zawiedziony

Zapraszam wszystkich chcących zrobić sobie wycieczkę do Niemiec i marzących o pracy. Otóż Trenkwalder wam pracy wszystkim nie załatwi jestem jedna z wielu osób (4-5 osób z autokaru) wraca do domu nieprzepracowywując ani jednego dnia i po tygodniu otrzymałem wiadomość że mamy jechać do domu. Podchodzą do nas olewająco w zeszłym roku pracowałem w Amazonie w organizowanym wyjeździe przez Trenkwalder, ale ten wyjazd to wielka porażka.!!!!!!!!!

mirek

czy ktos byl z tą firmą w zeszłym roku w pracy na magazynie bo jestem ciekawy czy było wszystko porządku? czy kasa terminowo i wogóle czy firma godna zaufania

Z

ja jade, jak cos to dam znac co i jak.Greetz.

A wyjeżdżal ktoś do Niemiec przez tą firmę?

profi

Nie polecam Zorganizowali wyjazd... podpisali umowę... wyjechałem do holandii a w drodze zadzwonił koleś że wycofują się z kontraktu.... żenujące

waldus

Co jest z tą agencją?? Słyszał ktoś kiedyś coś??

Zostaw opinię o Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.