Opinie o Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz w Swarzędz

Nikt

Nie polecam, płacenie najniższej pensji za ciężką pracę, to brak szacunku dla pracownika, pracodawca jest niereformowalny zatrzymał się w czasie, jego sposób bycia w stosunku do pracowników, też wiele mówi za siebie.

@Nikt

pełna zgoda.

Polecam 100 pro.Magazyn wymiata.A załoga na medal.byle tak dalej.Pozdrawiam

Klara
@Iza

Jesteś po kierunku logistycznym, że akurat ten etat Cię interesował? Skąd wiesz, że ktoś inny został przyjęty? Wiesz jakie wymagania były co do tego stanowiska?

Zdziwiony

Jestem zaskoczony tak dużą ilością pozytywnych komentarzy na temat kierownictwa magazynu. Wyglądają co najmniej tak, jakby Pani kierownik pisała je sama o sobie. Pracując w firmie dłuższy czas, uważam że na szczególne wyróżnienia zasługują: - Panie z księgowości i kadr, za ogrom cierpliwości w pracy po wprowadzeniu nowego oprogramowania, - Dziewczyny z biura obsługi klienta z kierowniczką na czele, za naprawdę świetną robotę w kontakcie z klientem, - Nasi analitycy i zakupowcy z kierownikiem za każdy dzień wytężonej pracy - Nasi wspaniali handlowcy z 2 dyrektorami sprzedaży za umiejętność oczarowania każdego klienta, - Dział kontroli jakości za trud włożony w dbałość o każdy szczegół, - Panie z produkcji, cała hurtownia oraz Panowie i Panie z magazynu za naprawdę ciężką pracę, - Marketing za świetną koncepcję., - Sekretariat za wsparcie, - oraz Zarząd za to, że przez tyle lat to wszystko spina i dzięki temu w czasie, gdy inne firmy odnotowują ogromne straty, My się rozwijamy. Dla wszystkich duże brawa.

Zdziwiony

W poprzednim komentarzu napisałem, że wszyscy są życzliwi dla siebie, więc szefostwo oczywiście też się do zalicza. Jeśli chodzi o oferty pracy i wszystko co z tym związane, to musisz zadzwonić do biura, tam Cię pokierują do odpowiednich osób. Nie będę się wypowiadał na temat, którym się nie zajmuję.

Nikt Nowy wpis

0204 Nowy wpis
@Nikt

pełna zgoda.

W zakładce kariera podają, co jest ich celem. Napisali, że sprzedaż ich tkanin, i że osiągają ten cel dzięki wspólnej koncepcji, wspólnej pracy i chęci znajdowania najlepszych rozwiązań. Nie wiem, jak to rozumieć. Jaki wpływ bym miał na określanie celów sprzedażowych i dobieranie do tego odpowiednich narzędzi marketingowych, gdybym pracował tu, jako przedstawiciel handlowy?

Olaf Nowy wpis

Widzę nie jesteś zbyt pozytywnie nastawiony do rozmowy o firmie. Przeczytałem że teraz zespół jest kompletny i nie prowadzą rekrutacji. Wiesz może kiedy można się spodziewać nowych przyjęć do firmy? Zależałoby mi na dostaniu się do działu handlowego i taka informacja byłby bardzo pomocna.

Współpracujący

Nowa Pani, która przeważnie jest na parterze, jest bardzo miła i ładna. Dobra wizytówka firmy. Szkoda, że w naszej firmie takich nie ma :) świetna zmiana, biorąc pod uwagę, że wcześniej nie było nikogo kto by witał gości na dole. Nie wiadomo było czy można wejść do środka. Teraz jest super :-)

Patryk
@Współpracujący

Uroda kwestia gustu, to nie świadczy o tym jaki jest pracodawca. Co możecie o fiurmir powiedzieć .Jedyne co to wiadomo ze zadowolony pracownik to firma zyskuje podwójnie .Czy można składać CV bez ogłoszenia o prace.

Chwalicie pracę na magazynie, tak samo dobrze jest w biurze obsługi klienta? Czekam na nowe oferty pracy od nich, a może w międzyczasie się czegoś dowiem:) Jakie bonusy w tej chwili oferuje firma? Godziny pracy są stałe czy wg grafiku? No i kwestia trybu pracy w biurze. Można się ugadać co do pracy hybrydowej?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.

@Zdziwiony

Bardzo kompleksowy i pomocny opis, także dziękuję. Mam do Pana pytanie. Od niecałego miesiąca mieszkam z rodziną w Swarzędzu i rozglądam się za pracą. Najlepiej żeby zacząć już z początkiem stycznia. W którym z tych działów najprędzej można znaleźć wakat? Mam paroletni staż pracy (4 lata) w hurtowni. Zajrzałem tu nawet dlatego, bo wpierw trafiłem w sieci na ofertę sprzed 5 m-cy dla pracownika hurtowni, choć na samej stronie firmy brak teraz otwartych naborów. Kiedy więc może się to zmienić? Jak się współpraca układa, między osobami z hurtowni, jakie jest kierownictwo? Z treści tamtego ogłoszenia wynika, że robi się w przyjaznej atmosferze, i że jest to praca z ciekawymi ludźmi.

Zdziwiony

Z tego co się orientuję, to na ten moment nikogo firma nie szuka, ale warto złożyć CV i w razie czego ktoś się odezwie. Nie wiem jakie ma Pan kompetencje, więc ciężko powiedzieć, w którym dziale by się Pan odnalazł. Na pewno żeby pracować w konkretnym dziale, brane jest pod uwagę doświadczenie. Atmosfera jest super, bo tworzą ją ludzie. Pomimo tego, że jest nas już całkiem sporo to naprawdę wszyscy jesteśmy dla siebie życzliwi i się wspieramy.

@Zdziwiony

A macie określone jakieś minimalne doświadczenie jakie w ogóle trzeba mieć, żeby być wziętym pod uwagę? Szefostwo też można zaliczyć tu do życzliwych i pomocnych czy piszesz tylko o współpracownikach? Do jakich działów w ogóle najczęściej poszukiwani pracownicy?

Odbiorca R

Odbiór towaru to czysta przyjemność Panie w magazynie zawsze uśmiechnięte i miłe , To również świadczy o firmie..Dziekuje za zawsze przygotowany solidnie towar.

Lolek

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, kierownictwo wporzadku ale szef niestety niereformowalny , nawet jak ktoś chce dobrze to szef i tak zrobi po swojemu. Nie widzi chyba jaki ma zespół . I to jego błąd . Podziwiam cierpliwość Pani kierownik magazynu, szacun i wielki ukłon

Lolek
@Lolek

Żeby tylko na długo starczyło jej cierpliwości bo szkoda by było stracić takiego kierownika.

@Lolek

Ale jesteś w stanie rozwinąć, co jest nie tak w zachowaniu szefa? Jak jego podejście wpływa na pracowników? Czy ciężko jest im swobodnie wykonywać obowiązki i się nie stresować? Może chociaż pensja to wszystko rekompensuje? Przymierzam się do złożenia CV, dlatego tak pytam ;]

Saraza

Szef jak to szef . Wiadomo . Ale pani kierownik twarda babka. Wymagająca ale uczciwa

@Saraza

A duży zespół jest obecnie? I czy są jakieś widoki na jego rozszerzenie w najbliższym czasie? Tak, jak ktoś wcześniej pisał, na stronie nadal wisi informacja, że aktualnie zespół jest skompletowany. Mimo wszystko, zapytać zawsze warto.

Zimno ale zupa ciepła jest, ciuchy są , praca jest . Jest ogólnie git ,

Kartagian

To może ja , polecam prace i pracodawcę, szefostwo ma czuja co do ludzi, i szef i prezes Ok , kierownicy Ok , no a fakt kierownik magazynu zrobił dobrą pracę z pracownikamiDobra atmosfera to także zasługa pracowników biura i magazynu . Ostatnio można było się o tym przekonać . Wyjazd super. Właściciele dbają o pracowników Podobno wcześniej nie było najlepiej ale teraz .ja Polecam

Mari
@Kartagian

Na czym polegała ta dobra praca kierownika? Chodzi o wybór ludzi czy o stawianie wymagań? Gdzie konkretnie był wyjazd, często takie rzeczy macie organizowane? Daj znać jeszcze jak oprócz wyjazdów firma o Was dba.

Wicie coś o stażach? Bo na ich stronie internetowej nie ma ofert, napisali, że mają komplet osób. Ale może chociaż jest opcja na staż czy praktyki. Wiecie coś? I czy płaca takim osobom, czy to na zasadzie bezpłatnej pracy? I staż to jest wymiar godzinowy, jak na etacie?

Pracusie

Nasza Kierownik the best.. .. murem za dziewczynami

Honorka
@Pracusie

A to co się stało, że wymagają wsparcia? Skoro już przy temacie płci jesteśmy to ciekawe, czy równo traktują wszystkich. Kobiety mają tyle samo co mężczyźni, jeśli chodzi o zarobki? I opcje awansu?

Polecam 100 pro.Magazyn wymiata.A załoga na medal.byle tak dalej.Pozdrawiam

Aneta
@Firma

Znaczy pracujesz tam i polecasz? Tak założyłam, bo trochę desperacko już szukam opinii jakichś o tym, czy warto. Chciałabym też, żeby mi ktoś wyjaśnił, co tam dokładnie trzeba robić. To stojąca praca?

@Aneta

Jestem klientem..ale z tego co widziałem to w magazynie są tylko panowie , biura magazynowe Panie

@Firma

A wiesz może czy dużo tych pań w biurach pracuje? To raczej stała ekipa czy czasem jakaś nowa pani się pojawia? Ktoś może wie czy planują jakieś rekrutacje do biur w najbliższym czasie?

@Iza

Też tam chciałam pracować ale póki co nie szukają. Ja startowałam do biura magazynowego _ logistyka magazynowa ale chyba jest już ktoś inny.Szkoda bo podobno jest ok.

@Iza

Chodziłaś może pytać czy nie mają po prostu żadnych ogłoszeń teraz? Zastanawiam się czy warto podejść tam z CV. Na jakie stawki na start można w ogóle w biurze liczyć? Niestety nigdy nie widziałam ich ogłoszenia o pracę

Klara

Pan z kontenera

Dziękuję Panią z magazynu za wyrozumiałość, wszystko solidnie i sprawnie.Polecam firmę

Szymon
@Pan z kontenera

Zna Pan pracowników firmy na tyle, by wiedzieć coś o warunkach pracy? Mówili coś, ile mają płacone i w jaki sposób szefostwo ich traktuje? Przymierzam się, czy by tu do roboty nie przejść.

Pan z kontenera
@Szymon

Nie znam, niestety, ale ludzie wyglądają na zadowolonych.. wygląda ok.A Panie naprawdę przesympatyczne

Sławek

Bylem dzisiaj,Magazyn super,kontakt z klientem super, a nowe Panie cóż, jak plotka glosi faktycznie super mile i potrafią rozmawiać z klientem.Nigdy nie było lepiej chodź podobno jakieś problemy z programem mieli ale ja tego nie odczułem.zawsze kwestia obsługi.musialem to napisać.byle tak dalej.strzal w dychę

Pan

Każda firma ma swoje plusy i minusy.. ale jak by nie patrzeć coś się zmienia .powoli ale na lepsze .. a narzekających zawsze znajdziemy w każdej firmie..

@Pan

Możesz napisać coś więcej? Co się takiego zmienia na lepsze? Chętnie się dowiem bo znalazłam ofertę na stanowisko marketingowca i nie ukrywam, że bardzo mi się ona podoba. Jeśli możesz to daj też znać jak z wynagrodzeniem - stawki są ok?

Pan
@Karolina

Stawka zależy pewnie od stanowiska, a na lepsze podejście do pracownika i sama praca dobra., ja w magazynie nie narzekam..zmiana kier dala i pokazała że można inaczej z ludźmi pracować i rozmawiać

Aneta
@Pan

To ile magazyn zarabia? Oczywiście jak dasz radę odpowiedzieć, to napisz też, za ile godzin w miesiącu to stawka. Każą pracować w dodatkowych godzinach?

Odbiorca

Polecam i potwierdzam , Przykład dobrej obsługi w magazynie ,zawsze na czas i uśmiech w gratisie od miłych Pan w magazynie

Alam

Na magazynie zimno, ale jak to magazyn.. ale za to spoko ludzie i da się pracować..uczciwi..nigdzie nie jest idealnie... I jest 1 zmiana

Jolanta
@Alam

To fajnie, a nie szukają teraz nowych specjalistów ds. magazynu? A skoro zimno, to jak wygląda kwestia odzieży roboczej? Dostajecie coś żeby przetrwać chłodniejsze temperatury?

NickiNiki

Ja tam polecam, nie wiem co się stało albo kto komuś coś zrobił ale jest git..to zasługa chyba nowej kadry managerskiej

Jolanta
@NickiNiki

Co nowa kadra menagerska zrobiła dla zespołu? Dobrze tutaj w ogóle zarobić mozna na ten moment? Pracownicy mają jakies formy docenienia, typu premie albo benefity?

NickiNiki
@Jolanta

Ja mówię o magazynie.. zwykły pracownik jest doceniany

Tadzuk

Podobno od jakiegoś czasu nowi pracownicy w magazynie,nowe zasady i jest lepiej, będę składał tam CV

Polecam..od jakiegoś czasu nastąpiło wiele zmian.A magazyn jak magazyn..wiadomo trzeba pracować..ale ciepły posiłek jest ,kawa,herbata jest,,ciepłe ciuchy są..kasa się zgadza.. szef też spoko.. I szacunek jest.. a nie wszędzie tak wygląda ..ja polecam.. zmiany na lepsze ..I oby tak zostalo

Hahw
@Adam

Pracuję 10 lat i widziałem na oczy ciepłego posiłku, a ubrania dają od czasu wypadku czyli od pół.roku jak BHP wjechało bo tak jebali w sowich ciuchach i bez ekwiwalentu wypłata gola , nadgodziny pod stołem , brak socjalow a na święta da ci 200 i spadaj pozdrawiam

Bolo
@Hahw

Ale płacą a nie tak jak w niektórych firmach na raty,codziennie posiłek regeneracyjny..a że ciuchy od pół roku to i plus że zmiany na lepsze.Nikt nikogo nie zmusza do pracy, zawsze można zmienić..ale pamiętaj wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Bolo

Ten posiłek regeneracyjny to dla każdego jest, czy tylko niektóre stanowiska? Mąż chciałby się zatrudnić. Dajcie znać też czy finansowo się opłaca

Bolo
@Karolina

Jedzenie tylko dla magazynierow

Zostaw merytoryczną opinię o Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz - Swarzędz

• Jak się pracuje w Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz?

Zobacz opinie na temat firmy Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.

Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz