Perfekt S.C. Firma Handlowo-Usługowa Mariola Cierniak Edward Gondek

Brzesko

Opinie o Perfekt S.C. Firma Handlowo-Usługowa Mariola Cierniak Edward Gondek

pew

Przecież ta firma już od około 3lat nie istnieje więc przyjęć nie ma Więc bardzo -dziwne są te wpisy

hugo

pracownik - 2012-02-12 14:03:08 praca u pani jest jak na razie spoko ale jakas premia mogla by byc a nie czysta pensja zeby zachecic pracownikow do pracy czy chodzby na swieta jakas ryba czy jajeczkozamierzam zaczac wspułprace z nimi może mi ktoś pomuc,wypłacalni sa

oli

bron panie boze od tej firmy to (usunięte przez administratora) nie wolno sie odezwac zeby sie nie narazic to jest ostrzezenie dla przyszlych pracownikow jak uslyszycie w sluchawce firma perfekt wylaczcie telefon albo przekonacie sie sami

Zostaw opinię o Perfekt S.C. Firma Handlowo-Usługowa Mariola Cierniak Edward Gondek - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfekt S.C. Firma Handlowo-Usługowa Mariola Cierniak Edward Gondek