Can-Pack

Brzesko

Opinie o Can-Pack

Wieczko

Pedofil bodymekery linia 2 to znowu go przyłapali na Brzesku ----- odizolowac to scierwo czyli do paki

puszka

Teraz możliwości są i kto pracuje w cp jest głupi!!!!! Ja pracowałem i zwolnilem się i jestem zdrowszy i lepiej mi się powodzi i już nigdy bym się nie wrócił do tego zakładu chorego !!!!!!!!!!!

Puszka
@wacek przedwczoraj, 09:38
Dziwię się, że jeszcze wchodzisz na to forum i piszesz posty!

Linia 3
@Puszka przedwczoraj, 16:25
Bo lubię przeczytać i śmieje się z cp z tych co tam robią bo nic się nie poprawiło jak było tak jest banda głupków...

Sam jesteś głupek spadaj z forum.

nastawiacz --------zrobili se parobow od roboty

racja jak ktos cos chce miec to z wyplaty nie ma szans a teraz jest roboty duzo w kraju a cpfpn te warunki to rzygac sie chce

nastawiacz_______nie chcialem bo smieszne to dla m

co drugi dorabia bo nie mozna wyzyc za pensje z cpfpn ale niema sie co dziwic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z samej wyplaty cpfpn to plakac sie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!

trener

Do biurowych. Wymyślacie jakiś trenerów,opiekunów,śmieszne „szkolenia”i po co?Taki młody pracownik przychodzi do pracy jest „szkolony”,orientuje się już gdzie co i jak… i pojawia się wypłata! Myśli że to pierwszy miesiąc ,trochę mało. Po sześciu jest tak samo. Do tego warunki szkodliwe,uciążliwe,nocki,weekendy w pracy,święta,… i już wie, że to nie dla niego. Nie za takie pieniądze. I te „perspektywy”. Po roku już go nie ma. W związku z tym po co te szkolenia? Wymyślcie jak zatrzymać tych ludzi!!! Często dobrych. Oni nie muszą już wszystko umieć po trzech miesiącach, do emerytury im jeszcze daleko. Tylko czy wytrwają?

Linia 3

Belvak brygada e weźcie się do roboty bo jesteście nieroby i za Was nikt nie będzie kończył roboty i sprzatal !!!!!!!!!

Prawda

Tato kup mi rower ?????? Synu nie stać mnie bo robię w cpfpn i mało płacą na produkcji a 500 + nie mamy a syn do taty ----- to czemu tu marnujesz życie????????

Prawda

Do tych co mają jaja

W cpfpn to może robić ten kto jest po zawodowce czyli bez technikum i matury bo to robota dla matołów i powiem szczerze że robiłem tylko 3 lata i stwierdziłem że szkoda marnować zdrowie w cpfpn ------- uciekajcie kto sprytniejszy bo się tu nie dorobicie tylko wegetujecie WSTYD

Prawnic

Mam pytanie do Biura Zarządzania Personelem . Czemu jest przedłużony termin składania podań o prace na stanowisko mistrz zmianowy? Czyżby nie było więcej chętnych niż Wasz ustawiony człowiek ? A może Panowie którzy byli ostatnio na castingu na majstra nie chcą robić za statystów tak z 4 godziny za darmoszkę, a i tak ich nikt nie słuchał . Porażka

lic

jest jakiś normalne forum na ktorym mozna napisac o tym co w canpacku bez tutejszej cenzury?

Niepracownik

Czemu tak sie z cpfpn zwalniaja ludzie ????????? Czemu tam niechca pracowac ???????

nick

@pucha cpfpn 2 tygodnie temu
Robic tam w holandi buraki !!!!!!! Polak ma tyrac a nie siedziec

Znajdę cie

użytkownik zarejestrowany

@Prawnick Nie mam możliwości sprawdzenia jaki konkretnie wpis masz na myśli, ani odniesienia się do decyzji administratora. Tak jak wspomniałam, w tej kwestii może pomóc tylko sam administrator. Skontaktujesz się z nim drogą mailową pod adresem: admin@gowork.pl

Polak

Nie polecamy pracy w CP Holand ze względu na bardzo ciężkie warunki pracy.Brak jakiejkolwiek wymiany powietrza na hali produkcyjnej przy temperaturach dochodzących do 44 stopni w oparach lakierow i olejów.Wlodarze wykazują bierność zamykają drzwi i tylko ważne są miliony puszek.Holendrow dopadają różne bóle mistrzowie puszczają ich do domow.Polscy specjaliści tez maja dolegliwości tylko tyle że nie zwalniają się do domów bo bez nich linie staną.Taka jest różnica między nami.Cusy poniewiera Polaków bo nic nie ogarnia.Domku Waleto przylec i zrób z tym porzadek

użytkownik zarejestrowany

@Prawnickusuwane są wpisy, które naruszają zasady regulaminu portalu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub jeśli uważasz, że Twój wpis został usunięty niesłusznie proszę o bezpośredni kontakt z administratorem. Kontakt znajdziesz w treści regulaminu.

Prawnick
@Iwona 3 tygodnie temu

Tak???? A mój wczorajszy wpis? Nie miał żadnej z powyższych niedopuszczalnych treści . Potwierdzał prawdę jak w zakładzie odbywają się rekrutacje na stanowiska i to jest prawda . A Wam pewnie w głowie się nie mieści że firma o globalnym zasięgu praktykuje takie zachowania. Pewnie też ten wpis usuniecie .

Piki
@Iwona 3 tygodnie temu

A wpis takiego Wieska o MANie co ma wspòlnego z opinią o CP?. A jakoś nie został posłany do kosza.

Prawnick

Co to za forum które usuwa prawdziwe wpisy zawierające dokładny opis zasad panujących na zakładzie . To po co to pisać jak prawda zostaje kasowana. PORAŻKA

Marcin
@Prawnick 3 tygodnie temu

Znając atmosferę jaka panuje w całym CP nie zdziwiłbym się jakby przyjęli gościa który ma za zadanie wyszukiwanie negatywnych opinii w internecie i próbować wpływać na ich usunięcia. Pracując w CP trzeba uważać co się mówi i do kogo, atmosfera inwigilacji, niepewności. Często przyjmowani są mierni ale wierni, mądrzejsi odchodzą lub ich wyrzucają. Ludzie którzy do tej pory nie szukają pracy pewnie zmuszeni są przez życie, nie potrafią odnaleźć się na rynku pracy lub ewentualnie wchodzi jeszcze w grę jeszcze wygoda kosztem zdrowia psychicznego.

użytkownik zarejestrowany

Przypominam, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Przed zamieszeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są m.in. wpisy naruszające dobra osobiste innych, zawierające wulgaryzmy, czy też propagujących przemoc.

wiesiek

Bo w MAN-ie robota odpowiedzialna i skąplikowana wymagająca myślenia a u nas pracują i myślą maszyny. Możnaby przy maszynach postawić małpy i pracowałyby za banana.

R1A1
@wiesiek 13.09.2017, 20:45

W Manie cuj nie odpowiedzialność. Pełna automatyka. No dla niektórych prawie magia. A Ty Wiesiek to nie masz pojęcia o odpowiedzialnej pracy..w cp to sztuka pracować. Zwłaszcza przy maszynach mutantach. Wpis dla myślących i dla administratora, zeby miał co kasować.

realista

Zlikwidowac mistrzow zastapic ich brygadzistami lepiej dac brygadziscie lub specjaliscie z brygady 1000 zl wiecej niz utrzymywac majstrow!oni nie sa potrzebni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!siedza tylko na internecie policzyc wystarczy premie majstrow i kierownikow +nagrody roczne majster rozniesie rekawiczki i perdzi w stolekpodobnie jak kierownik zastapcie ich brygadzistami!!! brygadzista zarobi 1000zl wiecej i tez bedzie sie staral i bedzie tez produkcja....

czy ktos cos wie

Czy byla juz premia na fomie A czy bedzie moze jaskas trzynastka albo nagroda ?

info
@czy ktos cos wie 11.09.2017, 15:04
Czy byla juz premia na fomie A czy bedzie moze jaskas trzynastka albo nagroda ?

Była.

MKZZ "Solidarność 80"

Uwaga bezpośrednia do pracowników : Dobry, LINIA 3, Cpfpn puszka lipa... Drodzy Państwo, Swoimi ostatnimi wpisami w żaden sposób nie zachęcacie innych do zapisu do związku, wręcz ich zniechęcacie, a co za tym idzie, niweczycie pracę tych, którzy w sposób czynny działają na rzecz związku. Wytykając kogoś po nazwisku, pamiętajcie, że jako dorośli ludzie możecie zostać pociągnięci do odpowiedzialności za swojemu wpisy, ponieważ anonimowość na tym forum jest tylko pozorna. W takim przypadku, Komisja Związkowa nie będą bronić takich członków . Kolejną rzeczą jest fakt zasłanianiem się za związkiem. Jeżeli jesteście na tyle "odważni" że wytykacie kogoś po nazwisku, to miejcie tę odwagę do końca i podpiszcie swój post swoim nazwiskiem. Sprzeciwiamy się temu, abyście w ten sposób szargali dobre imię związku. Ponadto Związek Zawodowy to nie firma usługowa, a wy nie jesteście jej klientami. Tu nie obowiązuje zasada: "płacę , więc wymagam". Każdy z nas płaci składki i każdy ma swoje obowiązki względem związku. Jeżeli statut związku czy zasady jego działania wam nie odpowiadają, a przynależność jest dobrowolna, to nikt nikogo nie trzyma na siłę. W każdej chwili można się wypisać. W związku z tym jeszcze raz prosimy o zaniechanie negatywnej nagonki na osoby nie zapisane do związku. Jeżeli w dalszym ciągu wpisy będą się pojawiać, Komisja Związkowa rozważy możliwość zaniechania dalszym prac nad poprawą sytuacji, bo jak widać ostatnio uruchomione "dodatki" są tylko kością niezgody wśród Pracowników. Jeżeli nie będzie nic, nie będziecie mieli się o co kłócić. Ale wtedy Panie: Dobry, LINIA 3, Cpfpn puszka lipa miejcie pretensje tylko do siebie. Z poważaniem: MKZZ "Solidarność 80"

Międzyzakładowa Komisja Związku Zawodowego "Solida

Drodzy Państwo, Po raz kolejny zwracamy się z apelem o zachowanie odpowiedniej postawy na forum. Miejsce to nie służy do wzajemnych oskarżeń, obrażania i wypisywania wulgaryzmów. Ponadto część członków chyba zapomniała w jakim celu Związek Zawodowy został założony. Naszym głównym przesłaniem jest praca na rzecz poprawienia sytuacji Pracowników w firmie. Nie nam jest oceniać z jakich powodów co niektórzy nie wstąpili w nasze szeregi. Jeżeli chcemy, aby coś się zmieniło, to pamiętajmy, zacznijmy te zmiany przede wszystkim od siebie samych. W związku z tym jeszcze raz przypominamy, że: Po pierwsze: PRZEDE WSZYSTKIM POMAGAMY, NIE SZKODZIMY Po drugie: KAŻDY Z NAS JEST CZŁOWIEKIEM I KAŻDEMU NALEŻY SIĘ SZACUNEK Po trzecie: PRZYNALEŻNOŚĆ ZWIĄZKOWA JEST DOBROWOLNA Z poważaniem: Członkowie MKZZ "Solidarność 80"

LINIA 3

kotarba oddaj kase za zmianowe bo nie nalezysz do zwiazkow-----czemu sie nie zapisales ?????????

Tyż kandydat

A ja słyszałem, że 6200 na reke.

Dobry

kotarba linia 3 drukarka zapisz sie do zwiazkow albo plac za obiadki bo nie nalezy sie tym co nie odprowadzaja skladek

Cpfpn puszka lipa

Ta robota w cpfpn to tylko ledwo na zycie starcza i kredyty noi ciagle tylko nima i nima

Qwd
@Cpfpn puszka lipa 09.09.2017, 06:22

Więc zmień pracę....

Cpfpn puszka lipa

Takie zarobki ze jak jestes kawaler co w domu siedzi i nie imprezuje to przezyjesz a jak masz rodzine no to jest malo i brakuje i jest to poprostu smieszne bo w lidl niema huku robota w klimatyzacji i zarobki takie same

Tomek 19

Witam mam pytanie Jakie są zarobki miesięczne w can pack brzesko

rafi
@Ja 09.09.2017, 19:00
2400 ale po roku hue hue

po roku 2400 na rękę u tak narzekacie? to gdzie cv złożyć na recepcji?

L 3
@rafi 09.09.2017, 19:26
po roku 2400 na rękę u tak narzekacie? to gdzie cv złożyć na recepcji?

porobisz trochę na 3 zmiany to zmienisz poglądy na temat wypłaty . 2400 to chyba z dodatkiem zmianowym.

smiesznie

Panowie jutro jałmurzna

Cpfpn puszka lipa

Jak nie masz znajomosci to przychodzisz na godzine i przebierasz sie w drelichy i na produkcji robisz i wstyd sie przyznac na miescie bo sie smieja ludzie !!!!!!!!!!!!!

Cpfpn puszka lipa

praca w cpfpn to nonstop codzienne zmartwienie bo nie wystarcza z tych zarobkow oczywiscie jak masz rodzine bo kawalerzy na garnuszku mamuni---- w pokoju u mamuni w domu nic nie potrzebuja wiec nie narzekaja ale i tez nic nie maja no poprostu jest tragicznie i chyba lepiej pracowac w BIEDRONCE bo huku ani nocek niema

szukampracy

Jak można dostać się do pracy w CP bez znajomości? Posiadam wyższe wykształcenie . Ukończyłam dwa kierunki. Tytuł magistra. 4 lata doświadczenia w pracy . Kobieta 27 lat. Obecnie pracuję w Krakowie . Szukam pracy w Brzesku.

ehhh
@szukampracy 05.09.2017, 13:31

Do cp przyjmuja ludzi z poczuciem humoru za smieszne pieniadze

Marcin
@szukampracy 05.09.2017, 13:31

Zawsze tam przyjmują , biorąc pod uwagę że dużo ludzi odchodzi lub zostają wyrzuceni to pewnie tam zawsze się miejsce znajdzie. Pytanie czy na pewno chcesz pracować w takiej beznadziejnej atmosferze i pracodawcy. To już nie jest taka sama firma jak kiedyś. Nie polecam.

pracownik cp

bylem zrobic okresowe badania w luxmed i okazalo sie ze niema lekarza i problem jest bo badan nie zrobilem---------wiec robie gdzie indziej--------budynek jest a lekarzy brak czyzby nie chcieli lekarzom placic ????????????????????????

użytkownik zarejestrowany

Przypominam, że wszystkich użytkowników wątku obowiązuje regulamin. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Wpisy, w których pojawiają się treści wulgarne są niedopuszczalne.

L9

Witam mam pytanie dlaczego zawsze na lini numer 9 jest problem z kubkami do picia szlachetnej wody z edenu i pracownicy zmuszeni sa do spozywania tego syfu niczym z kaluzy z puszek! czyzby mistrzowie byli az tak zapracowani ze brakuje im czasu o zadbanie takich rzeczy ???a doda spaceruje po hali i ma wszystko gleboko w D.

jawor

Bierz się chłopcze do roboty bo po twoich wpisach widać, że tylko do tego się nadajesz. A jeśli już bierzesz się za pisanie w necie to najpierw zerknij do słownika ortograficznego !!! "Nie chciało się nosić teczki ... trzeba dźwigać woreczki"

L9

Zawiadamiamia sie z nieikrywana radoscia ze linie nr 9 opuscil Glisiec. Nareszcie. Ulga bedzie. Nie zyczymy mu ani piwodzenia ani dobrego imienia. Za to ciezkiej pracy i opornych wspolpracownikow. Na l9 mial za dobrze. Od samego stania nad kims produkcja nie pojdzie maszyna nie ruszy. Wulgarny cham nareszcie odszedl. Linia odetchnie.

Xxx

500 + gdyby co niektorzy nie brali to by kiepsko mieli bo bahory teraz od panstwa dostaja

Cykory

Glownie zawzietosc w cpfpn panuje przez donosicieli i kapusiow. Niektorzy sa na tyle bezczelni ze dzis cie podpierniczy a jutro wielki kolega...

R1A1
@Cykory 31.08.2017, 13:52

Za to odkrycie prawie Ci dac Nobla.

Cpfpn puszka lipa

Praca w cpfpn to ciagle zmartienie czy starczy do konca miesiaca a gdzie tam do 10 ???????? Nic nie mozna kupic ani dobrze zjesc no to jest wegetacja jak ktos w cpfpn robi !!!!! Uciekac uciekac z tego zakladu

Zwolnilem sie bo szkoda mowic linia 2

Co sie dzieje ze sie zwalniaja ludzie z cp fpn puszka ?????tragedia cpfpn sie juz nie moze tak szczycic bo to jest beznadziejna robota brudna

Cpfpn puszka lipa

Do cpfpn ludzie sie niechca zatrudniac bo poprostu robota jest bylejaka czyli niezbyt inteligentna tylko taka dla malp i brudna i huk no beznadzieja i kasa mala no lipa i wstyd !!!!!!!!!!!!!!! Wiec lepiej isc do marketu

Miki

Cześć. Pytanie w sprawie oferty na laboranta ds przygotowania kolorystyki , co to takiego?

Bezczelny

Wiesz ? Ryba psuje się od głowy, w biurach w Krakowie i Brzesku jest to samo , różnica jest tylko taka, że tam za nic robienie więcej zarabują.

byly pracownik

ocena dla pracodawcy to 2 gwiazdki wiec slabo cpfpn no nie dbacie o pracownikow i male zarobki ------dobrze ze sie zwolnilem i teraz wiem ze zyje a w cpfpn to WEGETACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karamba

realista
@karamba 22.08.2017, 00:18
Lepiej obejrzyj sobie prasę i zastanów się jak działa bo nie masz zielonego pojęcia o produkcji wieczka....

W Brzesku nie powstała żadna strefa gospodarcza i firmy nowe nie inwestują w tym Mieście . Gdyby taka strefa ekonomiczna została uruchomiona powstawały by nowe miejsca pracy i konkurencja w zarobkach . Burmistrz od lat nie stara się w tym temacie, aby rozwijać gospodarczo Brzesko nie wiadomo dlaczego !!!. Bochnia ma już 2 strefy i powstały firmy które dają nowe miejsca pracy . Stajemy się zaściankiem a zarobki takie będą jaki rynek brzeski.

Cykory

Panowie bylo pismo zeby sie szanowac nawzajem a wy dalej swoje. Tak trudno przemilczec? Nie wiem czego sie spodziewacie. Od lat bylo w firmach produkcyjnych donosicielstwo i zawzietosc i wszyscy z tym zyli a wy sie wyzywacie tu na forum a w rzeczywistosci milczycie i jak przyjdzie co do czego to sie nie odezwiecie. Kierownicy i majstry musza byc dla nas troche wredni bo takto kazdy by robil co chcial. Kazdy by chcial zarabiac nie wiadomo ile a sam niewiele od siebie daje i robi "bo musi".

Obserwator
@Cykory 21.08.2017, 12:48

Zgadzam się. Poziom wulgarności na tym forum, w niektórych momentach, przekracza dopuszczalny poziom przyzwoitości. Widać obrażanie się i opluwanie to teraz sposób na życie. Ale to chyba sposób ludzi, którzy w życiu nic nie osiągnęli i pewno już nie osiągną. Zakompleksieni bez pasji i ambicji, spędzają wolny czas na wypisywaniu obrzydliwych uwag pod adresem swoich kolegów. Często nie dotyczących w żadnym wypadku spraw zawodowych, tylko prywatnych. Ciekawe czy ci co tutaj tak bluzgają, śmiali by się gdyby to ich rodziny byłyby w ten sposób opisywane?

Nick
@Obserwator 29.08.2017, 15:48

Ktoś wie jakie stanowisko w Can Pack Brzesko zajmuje pan ( usunięte przez administratora )

Zróbcie innym miejsce w CP

Nie pasuje praca na produkcji w CP to wypier..lać !!!! Zróbcie miejsce tym ludziom z Brzeska i okolic którzy szukają pracy albo jak pracują u jakiegoś prywaciarza to nie mają żadnych premii,dodatków,nagród,socjalnego itp.Albo zamieńcie się z takimi osobami skoro według was najgorsze zarobki w Brzesku i okolicach są w Can - Packu.I tak wam jest wstyd pracować w tej fabryce i tak bardzo wszyscy się z was śmieją że tam pracujecie.

Zróbcie innym miejsce w CP
@mariusz 20.08.2017, 14:24
Po co robić miejsce skoro ciągle są przyjęcia zapraszamy niech każdy się przekona sam

Przyjdę, zobaczę, przekonam się i jak nie będzie mi odpowiadać taka praca,w takich warunkach ,atmosferze czyt. mistrzowie,kierownictwo itd to co tutaj wypisujecie to się potem zwolnię i poszukam czegoś innego a nie będę jęczał anonimowo na forach internetowych !!!

Grrr
@mariusz 20.08.2017, 14:24

To co tu dalej robisz???

Zostaw opinię o Can-Pack - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Can-Pack