Opinie o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku w Brzesko Jasnogórska 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku w Brzesko Jasnogórska 1

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
warunki szkodliwe

Drodzy Współpracownicy, pragnę się z Wami podzielić opinią jaką wypracowałem w ostatnich 2-3 latach na temat CP. Warunki pracy są okropne i nie pomogą tutaj nawiewy wodne które psują się od jakości powietrza na hali czy barierki jak dla bydła prowadzonego na rzeź. Mam na myśli unoszącą się w powietrzu mgłę olejowo- aluminiową, spójrzcie na posadzki i ściany jaki zalega na nich film olejowo-aluminiowy. My to wszystko wdychamy - jak myślicie jaki to ma wpływ na nasze zdrowie. Dawniej za śp. Stolara dostawaliśmy mleko jak myślicie dlaczego? Wówczas firma stwarzała pozory że dba o pracownika. Teraz za rządów Jegomościa z południa jesteśmy systematycznie upokarzani. Otoczył się cwaniarami z HR i realizuje swoją idealną strukturę. Ta struktura polega na systematycznym okradaniu nas z pieniędzy i godności. Pamiętacie jak powiedział że pracownik który pracuje powyżej 5 lat na jednym stanowisku jest nieudolny... To jest pierwszy przykład z brzegu. Mam już trochę lat i ciężko mi podjąć decyzję o zwolnieniu lecz systematycznie przeglądam oferty w okolicy. Pozdrawiam Was wszystkich.

olek
@warunki szkodliwe

Miałem rację o warunkach szkodliwych ale mnie wyrzucono ze związku zawodowego marnej 80 na polecenie hr.

Kandydat

Witam, czy są aktualnie przyjęcia do pracy? Na jakie zarobki można liczyc gdy ma się doświadczenie w systemie 4brygadowym na stanowisku operatora z dobrym językiem angielskim ?

@kandydat

Jeżeli chcesz mieć marne zarobki, jeżeli chcesz wiedzieć co to nepotyzm. Jeżeli chcesz leczyć się potem na depresję, to zapraszamy.

kastol

No i tyle z hucznych obiecanek ZZ, że poniżej 20% nie ma opcji by zeszli... I teraz tak : najniższa krajowa 20% do góry, inflacja rośnie, brak zwiększenia dodatku brygadowego - nadal jest bardzo niski, gdzie dookoła jest 1000 zł lub wyżej. Pracujemy w weekendy, święta, nocki itp. W CP w Bydgoszczy nadal jest 1000 zł dodatek brygadowy(i bardzo dobrze)... Brzesko nie zasługuje. Ludzie już kompletnie nie wierzą ZZ. Porozmawiajcie z kolegami, nawet ci, którzy bronili ZZ teraz są źli, że z obietnic nie zejścia poniżej 20% jest już 14,4 + ewentualnie coś od kierownika. A nawet to nie jest pewne. To kolejny rok, w którym zarabiamy realnie coraz mniej i coraz bliżej minimalnej. Jeśli już zeszli z 20%, powinni powalczyć o zwiększenie dodatku brygadowego. Podobno ze strony pracodawcy były przedstawiane informacje podczas rozmów, że głównym powodem odejść z CP jest 4-brygadówka/praca zmianowa i w weekendy. I że można podobno coś w tym temacie zmienić. I co? I cisza w tym temacie. Ludzie ogarnijcie się, robią Nas jak chcą. A niektórzy chcą tutaj ogłaszać sukces. Jaki sukces? Gdzie są ci, którzy tak tu bronili ZZ, że nie ma opcji, by się zgodzili na mniej niż 20%?

Sukces EWELINY dostanie dużą podwyżkę z Andrzejem

taka sugestia

Przyjąłem się w czerwcu na fpn myśląc że porobię z rok ale poprostu się tu nie da pracować ponieważ to jest beznadziejnie tępa i głupia robota w huku smrodzie gorącu i ta kadra kierownicza to najwięksi (usunięte przez administratora) zrobią wszystko dla zakładu a na produkcji porażka więc ja już się zwolniłem

Abc Nowy wpis
Inne

Kolejny zaklad ktory nie potrafi dać informacji o wyniku rekrutacji mimo zapewnień.. Szkoda czasu i nerwow..

członek związku

Jestem do dziś w związku osiemdziesiąt, nic nie wiemy o rozmowach na które chodzi tylko Gagatek i Sowa. Godzą się na wszystko co im podsunie Prezes. Nie róbcie pracowników w balona że negocjujecie.

@członek związku

SOLIDARNOŚĆ 80 andrzej i ewelina podpisali zgodę na te marne podwyzki ,wypisujcie się z tego związku bo oni kolejny rok sprzedają sie .ZA PODWYZKI DLA SIEBIE .

Dziękujemy
@skarpety na świeta

(Geniusz biznesu )Dyrektor ciągnie na dno ten statek ale pierwszy wsiądzie do szalupy ratunkowej. Jak każdy pasożyt zniszczy żywiciela i przeniesie się do następnego (następnej firmy) Średnia płaca brutto w polskich firmach zatrudniających co najmniej dziesięć osób wyniosła w styczniu 7 tys. 768 zł — podał GUS. To oznacza wzrost rok do roku aż o 12,8 proc.

Nikt wazny Nowy wpis
@Dziękujemy

Z tego co pamiętam to on doprowadzili do upadku fabrykę w której pracował poprzednio.

specjalista Nowy wpis
@członek związku

Protokół tylko do pracowników z informacją przesyła Przewodniczący Solidarności Czesław Kwaśniak. Dzisiejsze maile nas na bieżąco informują że nie ma zgody na podwyżki poniżej inflacji. Ale nie rozumiem o tych dodatkowych nagrodach.

Hanba

ciotka na emeryturze taka chytra że jeździ na rowerze co za babsko

No o co z tego Nowy wpis
@Hanba

Dba o swoje zdrowie.A ty w jej wieku będziesz chodził lub chodziła o kulach do swojego luksusowego samochodu.To w najlepszym wypadku.

super koledzy

Kwaśny ty imbecylu po podstawówce zapisz że się na jakiś kurs chociaż słownictwa bo wstyd cie słuchać na stołówce , ale za to (usunięte przez administratora) i donosiciel jesteś i chlopaki już mają cie dosyć

do super koledzy
@super koledzy

Tych donosicieli w Fpn to jest wielu wśród kolegów.

logo firmy Specjalista social media
Brzesko
KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
(25 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
L2

linia 9 sprzedana i będą zwalniać

HK
Inne

Szukają do was na kontrole jakości. proszę o opinie, mam doświadczenie i chce zmienić zakład pracy. czemu nie macie podanych widełek w ofercie? Z tego co widzę automatyk normlanie ma wpisane od 7,8 – 11 tys zł. w jakim przedziale się zamknę na jakości mając 3-letnie doświadczenie?

Tak człowiek
@HK

Zapomnij o takich zarobkach. Dostaniesz najniższą krajową i zero perspektyw rozwojowych. Z tąd wszyscy uciekają. Bardzo zła i depresyjna atmosfera.

robił z lini
@kandydat

Licz na 3000 na rękę i ciesz się. Tyle i aż tyle. Będziesz białym murzynem. Dostaniesz tyle żeby z głodu nie umrzeć i mieć na jedzenie żeby mieć siłę pracować na chwałę krecika.

Gienek
@kandydat

A co z tym językiem, nawet angielskim chcesz na linii zrobić? Maszyny przecież nie gadają w językach obcych. Nawet w 4 brygadówce.

plastuś
@kandydat

Będzie wiele przyjęć jeżeli nie będzie podwyżek wynagrodzeń już i teraz to będziemy się zwalniać masowo.

@plastuś

Kasy większej na święta nie ma. Podwyżek od stycznia ma nie być. Jeśli w ogóle jakieś będą, to od kwietnia. A związki zawodowe milczą. Napisali pismo i tyle. Ankiety oceniającej jak nie było, tak nie ma. Od stycznia będziemy robić tylko za trochę więcej niż najniższa krajowa- nie licząc dodatku. W dyskontach na dzień dobry dają więcej kasy... Bez nocek, bez gorąca, bez huku i bez pracy w święta. To się już robi paranoja...

@Robin Hood

3000zl hahah nie no to ja podziękuję, widze niezły tam (usunięte przez administratora) macie, na 4brygadowce aktualnie mam 3800 wzwyż myślałem że gdzieś indziej coś więcej ugram ale widzę że kołchozy nadal prosperują, pozdrawiam tam wytrwałych no ja bym już na waszym miejscu dawno to rzucił

Problem
@kandydat

Już kolejna sieć sklepów spożywczych podnosi wynagrodzenia i na dzień dobry zaczynają się stawki od 4200 do 4800 bez dodatkowych premii itd. Czyli po kilkaset zł więcej niż w CP. A nie pracują w takich warunkach jak My. Związki nadal nic nie robią, to jest paranoja. Ludzie mają już dość, to jest kpina z pracowników... O takich pieniądzach jak Ty masz, olbrzymia większość w CP może sobie pomarzyć.

Zwykła pracownica
@Robin Hood

Związki robią właśnie bardzo wiele żebyś miał pracę i godny zarobek. Uwarzam że płacimy za małe składki na związki.

Maniek
@Robin Hood

To zwolnij sie i idz tam pracuj anie medrkuj

@Maniek

Żebyś się nie zdziwił, ile osób chce odejść, jak nie będzie podwyżek. Tym bardziej, że po sąsiedzku mają powstać nowe firmy. A w CP zostaniesz Ty ze swoją stawka i będziesz za 5 zapierdzielał.

polak mały
@Robin Hood

Masz absolutną rację, nie będzie kasy nie będzie roboty !!! . Nikt nie będzie zapieprzał w świątek piatek weekendy , nocki za już niedługo najniższą krajową !!! . Nie będzie pieniędzy to zostaną tylko takie ,, Bronki,, którzy będą zapier....ć za to żarcie na stołówce ,, defacto,, coraz gorsze i parę groszy !!!!

robol
@kandydat

Gdy nie będzie wyrównania inflacją od 1 stycznia to będzie bardzo dużo przyjęć, dlatego że wielu pracowników planuje złożyć wypowiedzenia z pracy.

Co się rzucasz? To jest zabawne przynajmniej można się pośmiać

Halina
Inne

Ale jakiej walki? Piszecie, że związki napisały pismo i to tyle. Planujecie wystąpić sami o podwyżki? Do jakiej kwoty?

@anonim

Zabawne? To jest dziecinne, a nie zabawne. Ktoś na siłę próbuje rozwalić wątki, gdzie ludzie coś normalnego piszą.

@Halina

Paniusiu z HR, ile razy będziesz próbować się coś dowiedzieć? Ciekawość zżera, bo ci co Wam zawsze donoszą, to o niczym nie wiedzą i nie macie informacji.

Rozsądnie myśloncy
@Halina

Pani Halinko ja się bende cieszył ze 100 brutto i ja bym tak nie skakał jak inni bo nic możemy nie dostać.

Ehh
@Robin Hood

Taaaa już to widzę jak się będą ludzie zwalniali. Człowieku nikt raczej nie odejdzie , jakby nawet mi pensje obniżyli o parę stów to i tak bym tam robił. W dzisiejszych czasach praca się liczy, a później zarobek. Pomyśl logicznie.

@kandydat

Daj sobie spokój to nie robota to (usunięte przez administratora). Praca w święta za zwykłą stawkę zero sprawiedliwości jedna linia ma cały tydzień świąteczny wolny reszta robi bez jakiegokolwiek dodatku za prace w święto.Szkoda czasu tu marnować i życia. Ja na szczęście uwolniłem się z tego (usunięte przez administratora) miejsca zarządzanego przez ludzi którzy nie szanują ludzi a także świąt. Ale jak od kolegów słyszę co tam się wyprawia to głowa boli

@kandydat

odradzam ten zakład poczytaj co ludzi piszą ,pracownicy z stażem 25 lat i bardzo dobrymi zarobkami uciekają bo widzą że w CP jest bardzo żle ,

syf nie zakład
@Zwykła pracownica

Ewelina malo jeszcze ludzi oszukałaś składek pracowników nie rozliczałaś w żadnym roku kalendarzowym.,Dom z tycg składek powstał ?

sprawiedliwy
@Robin Hood

Milczy ale fikcyjny związek 80 , zobacz ich gablotę czy są protokoły ze spotkań z Petrem , idą gagatek z sową na drugie już spotkanie i nawet mrumru dla swoich członków którym zgodnie ze statutem należy się pełna informacja o przebiegu negocjacji. Mam ich dość od nowego roku nie ma mnie tam.

@sprawiedliwy

Tylko Ewelina . Andrzej dbają o siebie .Gdzie są nasze składki ?,gdzie pieniądze z funduszu socjalnego ,?.Gdzie podwyżki dla nas ? Gdzie na świadectwach pracy że pracujemy w warunkach szkodliwych ? Ile podwyżki dostali przez ten czas Ewelina i Andrzej .? Zapomóg i pożyczek .ktoś wie za co tak bardzo lubi ich kierownik działu BHP ,HR ? Zdradzili swoich członków związku dla osiągniecia swoich interesow ?

brzydki
@kastol

pani z HR Czesław Kwaśniak walczy o pracowników ,to nie ewelina i andrzej ktorzy z wami współpracują i pracowników oraz członków solidarności 80 mają gdzieś i resztę załogi .

@brzydki

Nie jestem żadną Panią z HR. Porozmawiaj z pracownikami, a nie klep bezmyślnie związkową propagandę. Pan Czesław będąc na różnych wydziałach zarzekał się podczas rozmów z pracownikami, że poniżej 20% nie zejdzie, że ma przygotowane wyliczenia i się nie zgodzi na niżej niż 20% podwyżki. Czyżby tak nie było? Wiele osób też poruszało kwestie zwiększonego dodatku brygadowego. To się nie da, bo "regulamin". A okazało się jednak, podobno, podczas "negocjacji", że można go zwiększyć, ale ZZ nic z tym nie zrobiły. Mnie nie obchodzą spory jednego związku z drugim,które tutaj próbujesz pokazać. CP w Brzesku to powinna być jedność i wspólna walka o godną płace. Zrozum wreszcie, że ludzie mają już dość tego, co się dzieje. Chcą normalnie tutaj pracować, za choć trochę godziwe pieniądze. Jeśli tego nie będzie, przyjdzie kolejna fala odejść, nie mówiąc o odejściach pracowników z ZZ. Jeszcze raz napisze porozmawiaj z ludźmi, a nie klep bezmyślnie propagandy. ZZ powinny być zjednoczone, a Twój wpis pokazuje tylko jedno, że wolicie na siebie nadawać, niż walczyć o dobro Nas wszystkich...

obserwator
@kastol

Czytając pismo dotyczące sporu zbiorowego jest ostateczna decyzja 16,5 % podwyżki . Niżej żaden związek się nie zgodzi podpisać porozumienia. Czytaj dokładnie to stanowisko które wisi na wydziałach.

@obserwator

16,5% to propozycja, to po pierwsze. Po drugie, to nie obiecane pracownikom 20%. Widzę, że chcesz odtrąbić zwycięstwo ZZ, ale chyba tylko działacze ZZ uwierzą, że podwyżka poniżej 20% to jest jakiekolwiek zwycięstwo.

@obserwator

Miało być 20%. 16,5% nie pokryje inflacji a o tym dodatku to już nawet nie wspomnę bo to żenada jakich mało

@Pracownik

Zgadzam się. W dodatku biorąc pod uwagę "podwyżki" w CP przez ostatnie lata, a podwyżki w innych firmach... Jesteśmy daleko, daleko z tyłu. Realnie zarabiamy z roku na rok coraz mniej, a część osób w ogóle tego nie rozumie. Te 20% podwyżki, to powinno być absolutne minimum w tym roku. A tu ani 20%, ani zwiększonego dodatku...

zmartwiony
@Pracownik

Teraz Petr proponuje tylko 13,7 % i to średnio a co na to panie z HR obrońcy robotnika.

Alleluja
@zmartwiony

Ciekawe czy Solidarność się zgodzi. Jeśli TAK to powinni od razu i skutecznie zawalczyc o dodatek z 600 na 1000. 13,7% to jest na ten rok, a 2022 kto "wyrówna"?

@kastol

Podziekujcie Ewelinie i Andrzejowi to oni poszli na układ z dyrektorem ,jak w ubiegłym roku

@kastol

Gdy Solidarność 80 popiera dyrekcje a nie Czesława i nszz solidarność tak zawsze bedzie . Zapytaj Eweliny ile dostała podwyżki ,myślę że jest najlepiej opłacaną osobą w zwiążkach zawodowych Solidarność 80 i cały zakładzie

Sukces EWELINY dostanie dużą podwyżkę z Andrzejem

co z podwyżkami

Związek solidarność 80 juz podpisał zgodę na podwyżki w wysokości 7 procent podziekujcie Ewelinie i wypiszcie się z tego związku precz z Solidarnością 80 małopolska

zorięntowany
@co z podwyżkami

Pracodawca może zgodnie z prawem wprowadzić podwyżki bez podpisu związków zawodowych jeżeli się na nie nie zgadzają. Bierze za to odpowiedzialność a związki tego nie firmują i zachowują godność. Jeżeli związek broni interesów pracodawcy to podpiszą.

gruby
@zorięntowany

Przecież w ubiegłym roku Solidarność 80 malpoplska zrobiła to samo co teraz wiec czego się spodziewacie podziekujcie ewelinie sowa furmanek myślę że to jej działania w sprawie podwyżek .Ja już się wypisałem z tego związku bo on robi wszystko żeby pracownicy zarabiali jak naj mniej i fundusz socjalny coraz gorszy .

@co z podwyżkami

Czy pracownicy z Bydgoszczy mogą zapisać się do związków zawodowych w Brzesku? Co dwie fabryki to nie jedna

głos rozsądku
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Dlaczego piszecie że przełożeni są aroganccy w stosunku do was? Dlaczego nie zwrócicie im uwagi? W prostych słowach - nie tym tonem lub nie życzę sobie aby tak mnie traktowano - na to są paragrafy. Miejcie, proszę was, trochę szacunku do siebie. Bierzcie przykład z pracowników którzy potrafią się odezwać. To nie jest trudne, tylko zachowajcie kulturę. I już macie przewagę.

18-latek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.
Kandydat

Lider na rynku pracy Canpack. Po 18 latach pracy w tej firmie nie dobijam do średniej krajowej a jak jest u Was też jesteście zadowoleni z zapłaty za Waszą pracę ? "Średnie wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło w grudniu 2023 r. 8032,96 zł brutto. Oznacza to wzrost w relacji rocznej o 9,6 proc. Jednocześnie niemal cały ubiegły rok upłynął pod znakiem dwucyfrowych podwyżek dla pracowników, wyższych nawet od inflacji."

Prawdziwek

Cholera ile jeszcze razy złapię grzybicę paznokci.Koszt leczenia to ogromne kwoty.walka z chorobą to około 5 miesięcy.Prysznice na liniach poza L3 nie nadają się do użytku.Fugi są zarośnięte grzybnią i pleśnią.Odpływy z brodzików niedrożne.Deski na muszlach popękane,strach siadać żeby ci (usunięte przez administratora) nie przycięło.(usunięte przez administratora).Taki to nowoczesny 21 wiek.

KK
Inne

Cześć, opowiedzcie mi o aktualnych zarobkach automatyka. Zmianowego UR teraz szukają z podanymi przedziałami płac od 7 800 do 11 000 zł. czemu jest tak jakoś rozbieżnie? Z czego ta różnica wynika?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
Inne

Gdzie są protokóły a takie zawsze są pisane że spotkań zarządu z pracodawcą.Czyżby coś niekorzystnego było w nich dla szarego pracownika ?.Ustalenia Kwaśnego są udostępniane na bieżąco.

Dziekuje Ewelinie i Andrzejowi oraz rodzinie Klan Pack za te podwyżki moje dzieci dalej będą głodne. Dość solidarności 80 co dbają tylko o siebie nie o pracowników .Rozwiązać ten gówniany związek

obserwator
Inne

Obserwując opinie gdzie kłótnie , złe relacje między kierownikami , mistrzami a pracownikami przeważą to prowadzi Fpn w złym kierunku. Porównajcie opinie na FIP cisza, spokój , widzę piękne plakaty zachęcające do wspólnej integracji pracowników, da się. Dlaczego tak się dzieje , kto ponosi za to winę. Odpowiedzcie sobie sami.

Abc
@obserwator

Odpowiedź jest bardzo prosta. Jest to świadoma i prowadzona z premedytacją działalność nowego zarządu, który przy pomocy poległych mu komórek, czyli HR i peudo związków, dąży do obnizenia rangi czy znaczenia polskich fabryk w spółce. Odbywa się to poprzez dyskryminację polskich pracowników. Brak szacunku i nie docenianie dobrych fachowców co powoduje ich odpływ a co za tym idzie, obniżenie jakości produkcji. Oprócz tego nowy zarząd wytworzył atmosferę strachu i niepewności poprzez spektakularne zwolnienia pracowników którzy odwazyli się upomnieć (polowanie na czarownice). Podejrzewam że w najbliższym czasie dojdzie do marginalizacji polskich fabryk a co za tym idzie także nas Polaków i w konsekwencji dojdzie do likwidacji. Szkoda że Polacy są dyskryminowani we własnym kraju i to w fabryce gdzie powstały pierwsze linie a canpack Brzesko był kuźnią fachowców którzy walnie przyczynili się do powstania pozostałych.

Bono

Takim stracił że jak się handlowało papierosami i alkoholem w godzinach pracy no i oczywiście też trzeba na nosić się paliwa na parkingu od Ukraińców. Po takiej ciężkiej pracy można nabawić się choroby wibracyjnej.

FB
Inne

W ostatnich opiniach nie mogę niczego wyczytać na temat planowania produkcji a oferta do was mnie zainteresowała. zwłaszcza ze hybrydowo można pracować. na start są standardowe stawki czy można już negocjować? Spełniam warunki mile widziane (na przykład znajomość SAP), jest okres próbny?

Kiedyś gdy ludzie z can pack wyjeżdżali na nową inwestycję to byli traktowani z szacunkiem mieszkali w dobrych hotelach.czuli się docenieni Mówiono jacy to oni są super specjaliści. Bo byli najlepsi. Uruchamiali jedna fabrykę po drugiej. Teraz w USA są traktowani jak (usunięte przez administratora) muszą sobie sami kupować posiłki prać ubrania mieszkają w zarobaczonych hotelach a zarabiają cztery razy mniej niż szkoleni przez nich amerykanie Tak campack docenia tych dzięki którym jeszcze to wszystko działa. Czasem wstydzę się tego gdzie pracuję. Powoli obserwujemy upadek tej firmy. Czy motywacją do lepszej pracy ma być twierdzenie że nie będzie podwyżek bo w Ameryce są problemy? A co my zawinilismy że Amerykanom nie chce się pracować. Czy nie zaczynamy być traktowani jak tania siła robocza, jak (usunięte przez administratora). Kiedyś byłem dumny że pracuje w canpack a teraz wstyd się przyznać. Gdyby nie dodatkowa praca to by człowiek z głodu(usunięte przez administratora). A kierownictwo tylko straszy skłóca ludzi i szuka powodów żeby słabo ocenić i oczywiście zero podwyżek.No i najlepiej żeby kogoś zwolnić żeby podlizać się dyrektorowi. Przykre to. Bardzo przykre.

piotr jewuła
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Panowie czy ktoś brał z was udział w badaniach na wibracje w 2021 07 13 i oraz w lipcu tego roku .

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku - Brzesko

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 320, z czego 49 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Kandydaci do pracy w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188