Opinie o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku w Brzesko Jasnogórska 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku w Brzesko Jasnogórska 1

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Cp vs korona virus

Prosze zaopatrzyc wszystkich pracownikow w przyubice ze wzgledu na coraz wieksza ilosc zarazen na korona wirusa covid 19 oraz o nakaz w ich noszeniu. Jak wiadomo wirus przenisi sie nawet podczas zwyklej rozmowy a w halasie praktycznie trzeba mowic sobie do ucha lub prosto w twarz jest to niedopuszczalne w dobie korona wirusa. Na szatniach pracownik przebiera sie obok praciwnika to tez krotka droga by sie zarazic. Zaklad tez powinien zadbac o testy by sprawdzic stan zdrowia swoich pracownikow. To wszystko w kwestii dobra pracownikow jak rowniez dobra spolki. Co sie stanie gdy korona wirus przekroczy progi spolki?

Aleks

Chciałam zapytać dlaczego w Państwa firmie panuje tak widoczny nepotyzm . Dlaczego oferty pracy są publikowane dla "picu? "Mój przykład. Od 2-3 lat składam do Panstwa CV na interesujace mnie stanowiska. Posiadam wykształcenie wyzsze magisterskie oraz podyplomowe. Moich uknczonych kursów i szkoleń już nawet nie zliczę. Znam bardzo dobrze język angielski. Działam również w stowarzyszeniach. Od kilku lat pracuje w w jednej firmie : najpierw jako specjalista, a 2 lata temu awansowalam na kierownicze stanowisko. Jestem zadowolona ze swojej pracy ale jest ona poza Brzeskiem. Szukam teraz czegos na miejscu ponieważ niedawno zostałam mamą ;) Przez te kilka lat nie zadzwoniliscie Państwo do mnie ani razu( przepraszam, raz -kiedy po dodaniu zdjęcia do dokumentów rekrutacyjnych zaproponowaliscie mi spotkanie na stanowisko sekretarki - oczywiscie skladalam podanie na zupełnie coś innego). Kilka miesięcy temu bardzo spodobalo mi sie jedno ogloszenie wiec sledzilam go co jakis czas. Wymagania spelnialam w 100 procentach, nawet napisze wiecej : niedawno ukonczylam pierwsze, nowo utworzone studia podyplomowe w Polsce strikte pod to stanowisko. Rekrutacja byla do konca miesiąca, kilka razy wchodzilam na stronę sprawdzic datę zakończenia rekrutacji. W głowie pytania :dlaczego nie dzwonią ?dlaczego chociaż nie zaproszą mnie na rozmowę kwalifikacyjną? Czara goryczy przelała się kiedy na tydzień przed zakończeniem rekrutacji dowiedzialam sie ze przyjeliscie już na to stanowisko dziewczynę ,która dotychczas pracowala w sklepie z ubraniami( ze średnim wykształceniem, która ma rodzinne powiązania w Can Packu) nie powiem bo dziewczyna jest bardzo miła ale nie jestem pewna czy posiada odpowiednie kompetencje na to stanowisko. Ogłoszenie na stronie dalej bylo widoczne. Weszłam z ciekawości na gowork by poczytać o państwa opinie i po ich zobaczeniu nie jestem pewna czy chcialabym jednak u Panstwa pracować. Myślę, że mój potencjał byłby zmarnowany. Pozdrawiam (kobieta 30 lat)

John
Kandydat

Witam,o co chodzi z ofertami pracy do USA ? Czemu są poszukiwani nowi pracownicy do USA , ,,starzy” niemając pierwszeństwa do wyjazdu?

Sława Ukrajinie

Witajcie. Mam pytanie: Czy Can Pack Russia będzie solidarny z resztą świata dla walczącej Ukrainy i czy wycofają swoje dwie fabryki z rynku Rosyjskiego z którego to środki idą aby finansować wojne Putina. Czy poprostu zamkną fabrykę i przeniesią do innego kraju tak jak robi to teraz większość dużych firm. #StopWar#StopPutin#SolidarnieZUkraina#PomocUkrainie#CanPackRussia#WszyscyRazem#

zły

Co za sukces HR i komisji socjalnej na wycieczkę brak chętnych ,kto to widzial taką cene i żeby dopłacać do funduszu socjalnego ,w gazetce propagandy sukcesu can pack sa same zachwyty jak to wspaniale a pracownicy na produkcji pracujacy w warunkach szczególnych nie dostają od lat nic ani złotówki .Same kłamstwa pani Małgorzaty i Eweliny która widać dobrze wchodzi bez wazeliny .Na wakacje mniejsze pieniądze dla rodzin niż na wycieczkę .Na FIP nikt nie dopłaca jak w FPN sukces za sukcesem .Dość z tą patologią Eweliny i kolegów którzy ją wspieraja

@zły

To widać jak ta korporacja działa ci to nic nie robią najbardziej szkodzą w UK tez pieniędzy nie ma produkcja ma najmniej zero szans na kase i ludzi chyba faktycznie po umierali na covid bo coraz mniej za nie długo to będziemy jechać we 2 na 17 BM i zero kasy i szybciej

Brzydki Nowy wpis
@zły

Widzę że w Can Pack Kraków mają lepszy niż FPN Brzesko fundusz socjalny to dzięki procownikom biura te dobre wyniki produkcyjne to biura pracują w hałasie, smrodzie , potwornych temperaturach . Ciekawe co z tymi pieniędzmi co zostanie z socjalnego się dzieje . Ewelina dostaje?

Ewelina Nowy wpis
@Brzydki

Tak, dostaje...dom sobie buduje z tego jakbyś nie wiedział. Jak nie wiesz,to sobie ustawę o Zakładowych Funduszach Socjalnych poczytaj ,to się dowiesz,a nie głupio komentuj.Albo Czesława zapytaj...on przecież na wszystkim się zna,to ci wytłumaczy....

Miki

Czy prawdą jest, że jeden oddział dostaje dodatkowa kasę do systemu z 600 na 1100 zł, a reszta nie? Bo podobno nie ma kto pracować w Bydgoszczy. A w Brzesku ludzie zapierdzielają, chodzą do pracy, robią czasem za 3 i nikt nie dostał podwyżki dodatku. Inflacja już tak urosła i o podwyżkach cisza. W niektórych zakładach dostają wyrównanie inflacyjne, u Nas nic. Nie mówiąc, że w większości zakładów były dużo wyższe podwyżki niż tu.Przypominam, dla tych co liczyć nie potrafią, że zarabiamy realnie mniej niż w tamtym roku.

Zorro
@Miki

Solidarności 80 jest za zabieraniem premi za chorobowe cóż za wspaniały sukces pogratulować Ewelinie i Andrzejowi

@Zorro

Panie z działów BHP i HR powinny się zastanowić nad tym dlaczego ludzie chorują i pomóc rozwiązać problemy pracowników produkcyjnych a nie karać zabierając premię. Być może należy poprawić warunki pracy, zwiększyć obsadę na maszynach, zbadać poziom stresu wśród załogi , którego źródłem może być duże obciążenie psychiczne i fizyczne.

Związkowiec
@Zorro

A jakieś dowody? Np . podpis na jakimś dokumencie? Jak jeden związek za to znaczy ,że drugi czyli Solidarność Czeska też była obecna przy tego typu ustaleniach. To by wynikało z tego że Czesiek też jest za tym. Jak to możliwe że Czesiek do tego dopuścił? On przecież zawsze jest przeciw. Czemu o tym cisza?

@Miki

Wszędzie jest to samo lipa z ludźmi zwalniają się nie mam podwyżek dają tylko konfidetom A reszta jedzie w okrojonym składzie brakuje mnóstwo ludzi brak wody na hali nie działa wentylacja A oni ze wiedzą i ok i po temacie jak , czy to jest wogole zgodne z prawem ktoś może by się w końcu przyjrzał temu co się dzieje np w UK i nie można mieć własnego zdania bo jest premia zabierana nie ma awansów i wogole mają cie w d...

@Pracownik

Dokładnie popieram wypowiedz , ale niestety to działa w drugą stronę trzeba ukarać pracownika zeby nie chorował i nie brał wolnego są zastraszani zabierana premia zero rozwoju , jak ktoś ma swoje zdanie po nim , ja np zakaz wyjazdów, zero awansów, chociaż ze zdrowiem nie najlepiej to nie ma opcji mnie przenieś na inną maszynę tylko inni zdrowi ci co nie zawinili a tak na marginesie to chyba cp UK bankrutuje tu nie mają na nic pieniędzy, tylko na tesle i jakoms ścianę śmieszna nikomu nie potrzebna A juz nie mowie o braku ludzi mieli tu angole pracowac sami , a jestem 14 lat i zliczy ich na palcach u ręki żenada

zdenerwowany
@Miki

Zapisałem się do związek s - 80 i się zawiodłem bo nie walczą o pracowników o ich płace i warunki pracy. Po co oni są. Mają jakieś układy z dyrekcją czy co.

Kaczor Nowy wpis
@zdenerwowany

Ewelina i Andrzej nic dla pracowników nie robią bo dostają co roku podwyżki , lepiej dać dwóm osobom niż wszystkim !

Zenek

Jednak ktoś monitoruje tu komentarze , gdzie są te wartości które Niby wprowadzili współpraca ,szacunek hehe to nie w tej firmie jak oni się pytaj tylko i tyle i dalej do samo pracownik olewany i wyśmiewany przez nowego dyrektora wróżę upadek tego oddziału tu bo nie będzie miał kto pracowac za nie dlugo co raz więcej rzeczy nie działa A brak części i coraz mniej ludzi co się znają gdzie jest ktoś zeby się zajoł tym wszystkim tu

Aleksandra Nowy wpis
@Zenek

Pracownik jest olewamy i wyśmiewany przez nowego dyrektora? Czy możesz coś więcej na ten temat napisać? Czy obawiasz się eskalacji tego zjawiska?

Słyszałem, że Solidarność wycofała Andrzeja Wróbla z komisji socjalnej bo zrezygnował. Dziadostwo, a miało być lepiej dla pracowników!

logo firmy Pielęgniarka - online
Recruit Europe Ltd.
(51 opinii)
logo firmy Doradca Energetyczny
Columbus Elite S.A.
(157 opinii)
logo firmy Rekontrola towaru w centrum dystrybucyjnym Wojnicz
Brzesko
Seris Konsalnet Holding S.A.
(4828 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
John

Gousa
@John

Szukają frajerów. Starych wolą do piachu. Zresztą już całe to USA nosem mół wciąga.

Krystyna
@Gousa

A co to znaczy w praktyce? Możesz to dokładniej wyjaśnić?

Gousa
@Krystyna

Read between the lines. ????????

@John

Bo tu nikt nie chce pracować złe warunki pracy niskie płace , tylko nekrologi młodych którzy zmarli Mirek , Wojtek Patrycja Jan , Irek ilu trzeba jeszcze nekrologów , żeby zaczęli dbać o pracowników myślę że tu tylko wyzysk i nic więcej

...
@Brzydki

@Brzydki możesz powiedzieć więcej o tych szkodliwych warunkach pracy? czy na prawdę jest jakiś kurz czy pył? Co dokładnie jest w tych szkodliwych warunkach pracy?

Nie stety prawdę piszesz

A jaka jest reakcja szefowej BHP w fabryce na wasze uwagi?. Przecież przez ponad 15 lat kierowała laboratorium, które mierzyło stężenie chemii w powietrzu na stanowiskach pracy i zawsze było dobrze-brak przekroczeń ?

Artur
@Drago777

No co ty? I BHP na to pozwala? Płacą chociaż dodatkową kasę tzn szkodliwe do wypłaty?

Uf
@Pracownik

Zasada Win-Win ciągle się sprawdza w polityce kadrowej. Dać trochę więcej miodu i Cerber pilnuje nie płotu a budy.

annonim
@Artur

Nie

Beata
@annonim

No to słabo, a dasz znać chociaż co tu tak szkodliwego jest?

@Uf

Cerberowi wygodniej siedzieć w budzie niż narażać się kadrze kierowniczej i rozwiązywać problemy prostych pracowników-nie tak ją mama wychowała.

@John

Maja szukaja kogo się da bo nich nie chce lecieć bo zamało płacą ludzie się zwalniają bo nie ma podwyżek olewanie pracownika nie ma pieniędzy na klucze szczypce

@Beata

Chyba najbardziej ludzie co uważają się za lepszych i po trupach do celu pieniądze rządzi

Ciekawy prach w usa
@John

Czy warto iść na rozmowę, czy pic na wodę to USA żeby pracowników ściągnąć ?

Beata
@Zenek

Aa w ten sposób, no ja o bhp bardziej myślałam. A tak w sumie to co ci ludzie takiego szkodliwego robią?

Zenek

Jak to jest ze w HR i kierownictwo majstry wiedzą że nie ma ludzi braki w obsugach maszyn A oni ze jechac czy to jest zgodne z prawem , np w UK nie ma ludzi od ponad roku jedziemy w osłabionym składzie A jest coraz gorzej , i jeszcze się pytają czy ludzie nie chcą jechać do USA A tu nie ma kto pracowac , bo anglicy to tylko w biurach lub działach poboczych nie na produkcji, gdzie trzeba pracowac i przyjdzie angol dwa dni i już nie ma suchu pi gościu o co chodzi czy by can pack nie płacił ???????????????? i jak to jest ze rzazad toleruje tych co uorzejmnie donoszą

Gruby

Co za wspanialy sukces EWELINY i działu HR[ czytaliście o funduszu socjalnym w gazetce propagandy sukcesu ] nie ma chętnych na wycieczkę ,wycieczka w cenie wczasów ,Ewelina podobno z tego biura co roku jedzie za darmo na wczasy a my kopa w D kto jej jeszcze ufa chyba tacy jak ona sprzedani ,FiP daje wszystkim a my co (usunięte przez administratora) .Ładnie wchodzi im w (usunięte przez administratora)

Do Gruby
@Gruby

Wam to i tak nie dogodzi. Raz chcecie jak na FIP,żeby dać wszystkim, czyli i pracownikowi i kierownikowi,a potem płacz że wszystko pod biura. Weź tu zrozum ??

chudy
@Do Gruby

Słyszałem że teraz w can-pack S.a wszyscy pracownicy dostali karty wczasowe bez względu na zarobki aby sobie wypoczęli. Przewodniczący Czesiek jest tam w komisji socjalnej i tak zdecydowali.

Produkcyjny

Dlaczego u nas dużo pracowników nie otrzymuje dopłaty do wczasów? Pracujemy w ciężkich warunkach na produkcji, co odbija się na naszym zdrowiu. Dowiedzieliśmy się, że w Can-Pack S.A. i FIP wszyscy pracownicy otrzymali dopłaty do wczasów! Kto tak zdecydował? Wstyd!

@Produkcyjny

Podziękujcie Ewelinie wazelinie i solidarności 80 to dzięki nim mamy wspaniały socjal

Paweł
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy CAN PACK rozważa powrót do darmowych wejściówek na kręgle i basen ? To tak niedużo, a liczne grono Pracowników korzystało z tej rozrywki poza godzinami pracy.

polak mały

Kto wymyślił tą wycieczkę do Trójmiasta ??? , przecież tam chyba wszyscy już byli , czy nie można było zorganizować wyjazdu w jakieś fajne miejsce np. na suwlszczyznę czy w jakieś inne fajne miejsce tylko nad smierdzący Bałtyk !!! Mam nadzieję że chętnych za wiele nie będzie to może ci ,,twardogłowi,, pójdą po rozum do głowy !

Andrzej
@polak mały

Wymyślili te z HR Gdynie bez wcześniejszej konsultacji z pracownikami i nie mają teraz chętnych. Co za integracja pracowników jechać ponad 10 godzin w Autokarze i jeszcze tak drogo za 1500 zł od osoby to można zwiedzać i bawić się cały tydzień , niedaleko w pięknych miejscach w naszym regionie. Ci co kręcą od lat funduszem socjalnym do dymisji.

Puszka

Witam czy zainteresuje sie ktos wreszcie tymi spiochami co tak smacznie spia na kazdej nocce??a moze zaproszenie trzeba wyslac kierownikowi?

Bono
@Puszka

No szczególnie na oczyszczalni ten łysy to taki wyspany po nockach wychodzi

Brzydki

Co będzie na tych kartach co dostaniemy , ktoś wie dokładnie ,co komisja socjalna nam przygotowała będą lepsze niż na fip , Czesław to umie zadbać o pracowników czy znów (usunięte przez administratora) , basen zabrali, kręgle , dofinansowanie do wczasów dla dzieci wszystko widzi mi się że pod biura nie ludzi ciężko pracujących na linii ,nam tylko obowiązków dokładają

@Brzydki

Po dziękujcie panu Kwaśniakowi pieniądza były by już na kątach bankowych gdyby Czesław nie zblokował. Miały być wypłacane tz. wczasy pod GRUSZĄ ale wtedy czesiu straciłby pieniążki i posadę!!! on zblokował wypłaty!!! A kto jest kierownikiem BENEFITU????

rozsądny
@Drago777

Karty są dobrym rozwiązaniem , są teraz udoskonalone dotykowe i działają w ośrodkach wczasowych na basenie w restauracjach na stacjach CPN a wypłata pieniędzy to nie są żadne wczasy . Czesław nie ma takiej władzy aby blokował konta bankowe . Złośliwie piszesz te Bzdury .

Artur
@Drago777

To nie ma kasy za wczasy pod grusza w tym roku? A inne benefity? Dają chociaż pakiet prywatnej opieki lekarskiej? Powiesz co jeszcze jest z socjala?

polak maly
@Brzydki

Karty i wszelki socjal (wczasy, basen, dodatki świàteczne ) powinny być dla pracowników pracujących w CP!!!! Dla rodzin i dzieci wszelkie przyjemności fundujcie sobie ze swoich wypłat lub niech państwo Wam dołoży do 500+ i innych świadczeń !!!

Olek-BRC
@Brzydki

Juz nie przesadzaj z tym ciezkim pracowaniem na lini! wiadomo kiedy sie robi to sie robi,a takto to wiekszosc dniowki przesiedzi sie na stolowce lub w budzie!w nocy spimy po nawet 4 godziny.

Iza
@Olek-BRC

o jakim stanowisku piszesz ze masz mozliwosc spania w nocy ? jakis ochroniarz? bo przeciez na produkcji nie ma takiej mozliwosci , trzeba pracowac

liniowy
@Iza

Pracuje na lini od nastu lat i wiem jak jest!w razie watpliwosci zapraszam kierownika na szatnie miedzy godzinami 24-06.zapewniam ze zastaniemy spiochow na sztni a maszyny nie wszytkie ida!wtedy trzymane sa warty godzina 00-6nad ranem bank ,Goral obudz sie!!!

@liniowy

Przecież tam na każdym kroku są pomontowane kamery i wszystko jest rejestrowane.

Piotr
@Pracownik

To jak wszystko wiadomo :) miłej pracy

kaczor
@Drago777

Widzę że nie masz pojęcia o funduszu socjalnym , zacznij czytać i obrażać gościa co się zna na tym a nie te nieudaczniki z solidarność 80 co mogą mu tylko buty wiązać .Jak były podwyżki to co robili układali się z HR i Dyrekcją bo ewelina i andrzej zawsze dostają podwyżki za wspłprace wazeliniarze ,Czesław to gość a nie (usunięte przez administratora) jak E - S- F

Jakie są mocne strony pracodawcy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Kaczor

Hałas wibrację związki chemiczne czyli warunki szczególne

drago777

Hałas wibrację związki chemiczne czyli warunki szczególne

Wiktoria
@Kaczor

Czy przez to że są tutaj jakieś związki chemiczne to płacone jest tak zwane "szkodliwe"? Czy aż tak źle nie jest?

koleś
@Kaczor

Warunki szkodliwe a tu słychać że praca będzie dalej w święta wielkanocne na godziny nadliczbowe. Udławią się niektórzy tym 500 %.

kaczor
@Wiktoria

nie ma takiego dodatku , tylko nie można pracować dłużej niż 8 godz dziennie co było notorycznie łamane bo pracowaliśmy po 12 lub 16 godzin dziennie a potem były wejścia na bramie usuwane żeby ich nie było widać dla państwowej inspekcji pracy że są łamane przepisy

Aga
@Wiktoria

Czy zdrowie ma jakąś cenę , za ile można poświęcić własne zdrowie i życie ? Przemyślcie to dwa razy.

Dorota
@Aga

Właśnie! Bardzo jestem ciekawa czy tam obowiązują odpowiednie zasady BHP i dbacie o swoje bezpieczeństwo?

@koleś

Podwyżki nie ma ale praca w święta tak .

Aga
@Dorota

Najważniejsza obecnie zasada BHP to " Dwóch pracuje zamiast trzech za stawkę jednego"

związkowiec
@Kaczor

A co na to związek - 80 Gagatka i Eweliny.

Wypłata zawsze w terminie

Warsztat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Siemka.Mam pytanie czy Riko narusza dalej siodme przykazanie w pracy?

Warsztat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Siemka,jak myslicie Riko narusza dalej siodme przykazanie w pracy?

Jacenty

Fajnie jest sie wyspac na nocce w pracy tylko ze lawki troche twarde na szatni.Kierownik moglby pomyslec o jakis lozkach nie koniecznie nowych.

Cp vs korona virus

Goral
@Cp vs korona virus

Liczy sie tylko i wylacznie produkcja synu!ludzi zawsze mozna wymienic.

OPERATOR
@Cp vs korona virus

Jak czujesz się zagrożony,to proszę sam noś przyłbice lub maseczkę przez 8 godzin (wtedy będziesz zdrów jak ryba:):):) ), a nie narzucaj stosowanie tego innym współpracownikom...

covidowiedz
@OPERATOR

Ludzie w KJ są 2 przypadki.Czego chcieć więcej....

Canpakman
@covidowiedz

Czy fabryka CP w Brzesku stanie na wysokości zadania i przeprowadzi testy wśród pracowników, czy będzie cicho- sza bo przecież produkcja jest najważniejsza !!! A ludzie , co tam ludzie jak będzie trzeba to takich fachowców przywiozą ciężarówkami :) :) .

@Canpakman

Żartujesz??? U nich tylko produkcja biura i tak przejdzie na pracę zdalną i robili może trafić. Tylko kto potem będzie na nich robił???

No de b il
@Drago777

Dzięki biurom robole maja prace, dzięki robolom biura maja prace, każdy się dopełnia. Oni mogą pracować zdalnie, produkcja nie. Przestańcie płakać. Nie podoba się, to złóżcie wypowiedzenie i wypad na bezrobocie.

A.
@No de b il

Dokładnie.

Neron 2000
@Cp vs korona virus

Podobno wózkowi za szybko jeżdżą. To jak jeździ czeski klaun, któremu polska policja zabiera prawko?

Nic

Od kilku lat słyszę od moich dziwnych i śmiesznych wieśniackich kierowników błaznów że ma być kasa tzn. dodatek pieniężny do wypłaty za tzw multiskila czyli kogoś kto pracuje na kilku maszynach. Pieniedzy jak nie było tak nie ma a ja robie robote za parę osób na kilku maszynach. Więc kto kogo robi w h..a? czy kto z siebie robi huja....???? Te podwyżki co były teraz to kpina, wstyd i oby władze CP prezesi i ci śmieszni kierownicy zgnily w pekle !!!!

@Nic

Co ty chcesz tylko w Brzesku jest tak w żadnym innym kraju gdzie jest nasza fabryka nie ma takich murzynów jak u nas najgorsze warunki pracy , najniższe płace a pracy za trzech i dostaniesz złotówkę podwyżki a roboty za trzech podziwiam was waszą głupotę czy nie widzicie że nie ma kto pracować a wy jak murzyni niedługo za kromkę chleba , wszyscy w koło dają podwyżki a u nas nic zacznijcie myśleć

Brzydki

Czemu te spotkania integracyjne w tylko 2 lokalach czyżby znajomości, napędzanie klientów swoim znajomym znów ktoś ma w tym interes, czemu nie można wybrać gdzieś indziej? (usunięte przez administratora)

Ona
@Brzydki

A kiedy te spotkania się odbywają lub odbędą?

obserwator

Tragicznie sie dzieje z funduszem socjalnym w fpn.

Janosik
@obserwator

Niech wezmą przykład z FIP jak prężnie tam działa fundusz socjalny dla pracowników , imprezy integracyjne już ruszyły w Pieniny i bony na wczasy a u nas dalej śpią.

obserwator
@Janosik

Jeżeli funduszem socjalnym w FIP zajmuje się odpowiedzialna i kompetentna osoba to nawet pogoda jest dla nich zamówiona. Mówię o Przewodniczący związku solidarność Cześku K.

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku - Brzesko

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 9 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Liczba opinii klientów firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku, to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Kandydaci do pracy w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2051 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku