Can-Pack

Can-Pack
2 1984 6 1

Opinie o Can-Pack

fpn

Lepiej powiedz jak nowe struktury na fom-ie. Jak nowy dyrektor?

Firo

Bardzo dziękujemy za zaproszenie nas na imprezę z okazji otwarcia nowej linii w Holandii.Czujemy się zaszczyceni i docenieni że względu na nasz ogrom pracy w tym przedsięwzięciu.Powiedzial kiedyś pewien pan czujecie się jak jedna grupa rodzina bądźcie dumni że pracujecie na najnowszej linii na świecie.Teraz rozumiemy o co chodziło. Obowiązki jak w rodzinie do garów a pan z pilotem do telewizora.Panowie wstyd .Teraz linia jeszcze nie osiąga celów.a niebawem zapewne będzie rekrutacja na podobne stanowisko jak główny technolog.Moze cusy następnym razem Ci się uda. Bedziemy z toba i nam sie polepszy

LudzkiPan
@Firo 19.11.2017 17:23

Nie ma za co. xD

Jack

Ponoć chodzą słuchy że 13-stki w tym roku nie będzie?????,ktos coś więcej może napisać w tym temacie???

Josh
@Jack 18.11.2017 17:18

Nie będzie, bo jest wystarczająco dobrze pracownikom (szybkie awanse, darmowe papu, premie kwartalne, ośrodek zdrowia itp. itd.). Jest pismo przecież.

WIECZKA

13 tke bedziesz mial jak jestes sprytny i dorobisz poza zakladem !!!!!!!!!!!!a jest tu duzo takich bo z cpfpn wyplat to raczej bieda

gosc

Co sądzicie o pracy na stanowisku Laborant ds. opracowywania kolorystki? Czy kierownik jest tam spoko?

Premia.

Wiecie kiedy będzie premia, bo była sama wypłata.

D7
@Premia. 10.11.2017 11:55

Jak widać jeszcze mało jest tych biur skoro nie mieli czasu na podział premii hihi

Kasa
@Premia. 10.11.2017 11:55

Premii nie będzie! pewne info

Premia.
@Kasa 10.11.2017 13:39

Jedak premia była, coś to twoje info nie było takie pewne.

WIECZKA

Szkoda mu na składki widac że to burak i ktoś walczy A tacy zbierają

Klawisz

Na lini 2 bodymy robi i co 10 minut chodzi na palarnie

Ktos

Związki zawodowe powstały w cpfpn i bardzo dobrze tylko że co niektóre oferty się nie zapisał np magazyn A najgorzej mają bo nikt tam niechce robić

Iwona

@HPOL podlinkowałeś artykuł, który niedawno ukazał się na gazeta.pl i opisuje otwarcie fabryki puszek do napojów, jaką Grupa CANPACK otworzyła w Holandii. Informacja o tym wydarzeniu pojawiła się również na stronie internetowej firmy. Nowa inwestycja jest, jak można przeczytać "zaliczana w swojej branży do najbardziej energooszczędnych i najnowocześniejszych technologicznie zakładów na świecie." Jak widać firma się rozwija. A co możecie powiedzieć o tym, jakie możliwości rozwoju macie zapewnione jako jej pracownicy? Czy pracodawca oferuje Wam możliwości podnoszenia kwalifikacji, czy też zdobywania nowych umiejętności?

Barany z produkcji

Na produkcji jak już robisz i nie masz znajomości to zgnijesz na produkcji i tyle osiągniesz czyli ZERO bo kto ma znajomości to ucieka szybko i drelichow nie ubiera

Xyz

Brak premi to wina związków. Pieniądze poszły na jedzenie w mordorze i dodatek zmianowy!

on
@Xyz 12.11.2017 08:12

korpo weźmie się również za związki

Bob
@Xyz 12.11.2017 08:12

Odszczekaj to teraz.

Przeciwnik nadgodzin

Dobrze że niema nadgodzin bo niektóre pajace to non stop by robili

popek

czy mozecie nie wchodzic w butach w czyjes zycie prywatne ???????

?????

malowany co ty postawiles na cmentarzu w Brzesku ??????? zniczomat a skad masz pozwolenie ?????

Boguśka

Dużą ilość nadgodzin generuje warsztat, tam przychodzi się na setki nie za ,,odsiatkę,, jak proponuje się na produkcji. Może dobrym rozwiązaniem byłoby przekształcić warsztaty el. mech. w firmy zewnętrzne jak zrobił to browar. Zmniejszy się zatrudnienie, ograniczy koszty, można lepiej rozliczyć taką firmę z wyjonywanej pracy.

Anna

Od dłuższego czasu można zauważyć na tym forum dyskusje na temat formy jaka jest wykorzystywana do przedstawiania opinii na tamta pracodawcy jakim jest Can-Pack, dyskusje też trwają na temat usuwania postów przez administratorów. Ja zauważam iż nie można już oceniać tego pracodawcy wpływając na ilość gwiazdek jakie dostaje. tj. "Ocena pracodawcy 2/6". Jeżeli chodzi o tz. jak go określają niektórzy "hejt" jaki się tutaj pojawia - moim zdaniem można odnieść do tego jednym zdaniem : "jaki hejt taki pracodawca". Inni dobrzy pracodawcy nie mają tak burzliwego forum na GoWork- Myślę, że to odzwierciedla dobrze co dzieje się w tej firmie. Can-Pack był długo bardzo dobrą firmą , dobrze zarządzaną a ludzie tam pracujący byli zadowoleni z miejsca pracy i pracodawcy - aktualnie w ostatnich kilku latach wiele tam się zmieniło, firma na pewno nie jest już tak dobrze zarządzana jak kiedyś, przez co bardzo dużo bardzo dobrych pracowników się zwolniło odchodząc do innych pracodawców. Atmosfera pracy ostatnio jest ciężka pracownicy boją się ze sobą rozmawiać, panuje donosicielstwo, ograniczona jest możliwość wypowiadania swojego zdania. Przyjęto dużo niekompetentnych pracowników co podkreśla rozwijający się szeroko nepotyzm. Chcąc utrzymać się na stanowisku trzeba siedzieć cicho, przytakiwać przełożonym, którzy często są głęboko niekompetentni, dlatego rozwinęło się dużo stanowisk popularnie nazywanych "mierny ale wierny".

korpoludek
@Anna 02.11.2017 15:14

Bo CANPACK stał się KORPO. Lepiej już nie będzie. Lepiej już było! Świadczy o tym fakt, że odchodzą z firmy coraz częściej ludzie ze średniego i wyższego szczebla.

ludek
@korpoludek 04.11.2017 09:02

Nie nazwałbym CP korporacją bo to z jednej strony może brzmieć pochlebnie. Jest bardzo dużo korporacji gdzie praca to przyjemność głównie dzięki przyzwoitemu zarządzaniu z czego wynika poszanowanie pracownika. Nie wydaje mi się aby w tz. korporacjach pozwalano na tak głęboki nepotyzm jaki panuje w CP. Równie nieprawdopodobne jest to aby w dużych międzynarodowych korporacjach występowało aż tak dużo niekompetentnych pracowników obsadzających wysokie stanowiska przez zasiedzenia i bez względu na ich wyniki pracy.

ludek

Niekompetentnych zazwyczaj akceptują/rekrutują równie niekompetentni przełożeni, osoby nie potrafiące rzetelnie ocenić umiejętności kandydata lub jak najczęściej bywa przełożony przyjmuje sobie pracownika, który nie będzie od niego samego mądrzejszy a najlepiej pasuje w takiej sytuacji jakiś znajomy. Osoby zbyt ambitne, zbyt mądre odpadają w przedbiegach. Ryba psuje się od głowy.

Jan Heweliusz

Buahaha najgorsze miesiące wakacyjne przerobione i premii brak.To teraz już czekać tylko na 350zl świątecznego.Jak dobrze że mnie już w tym zakładzie nie ma.Współczuję Wam koledzy,współczuję.Robić jak beduin i jeszcze trzepać gaciami ze strachu dadzą parę stówek premii albo nie dzadzą.A teraz będzie w nagrodę dymanko na przeglądach.A może już było??? Pozdro

xxx

Mam pytanie do związków zawodowych. Czy można by załatwić stażowe to co nie którzy mieli by więcej niż premii. Proszę o odpowiedź co w tej sprawie jest robione.

stary
@xxx 09.11.2017 22:14

Jak załatwią stażowe to się zapiszemy do związków

Prasa
@xxx 09.11.2017 22:14

Najpierw zapisz się, potem porozmawiamy o tym.

Związkowiec Cześka

Jak zalatwicie to do związku zapisze się ponad 100 osób.

Pusz
@xxx 09.11.2017 22:14

Adamie jak zapiszesz się do związkòw to pomyślimy.

Adam
@Pusz 11.11.2017 06:40

No to zapomnijcie o nowych zwiazkowcach.

niezwiazkowiec

I bardzo dobrze. W życiu trzeba wiedzieć jak się ustawić.

wiesiek

Uciekajcie z tego zakładu ! Nie marnujcie czasu !

nie mamy odwagi sie zapisac

Dziekujemy ludziom ktorzy sa zapisani do Zwiazkow za to ze mozemy jesc i pobierac zmianowe bo My (usunięte przez administratora) boimy sie zapisac a jest nas garstka poprostu niechcemy sie podkladac

WIECZKA

Związki dobrze że powstały w zakładzie i dobrze że są tacy ludzie co są zapisani bo to dzięki takim ludziom------powtarzam tylko dzięki tym co należą i tych związkowców pozdrawiam

Zadoliz

Wstyd mi, że pracuję w tej firmie.

ona
@Zadoliz 07.11.2017 17:19

Na twoim miejscu bym się zwolniła. Nie będzie ci wstyd.

Zadoliz
@ona 07.11.2017 18:03

A zwolnisz się że mną i ruszymy wspólnie mu nowej przygodzie

Linia 3

Majstry nie jesteście pracodawcami tylko pracownikami i tak samo pracujecie więc spędzia nie strasz że weźmiesz premię bo się nie boimy i możemy zgłosić do inspektora pracy

Porazka

03-11-2017 wielkie otwarcie nowej fabryki w Holandii specjalnie piszę z małej litery bo po raz kolejny okazało sie to porażka.Ludzie którzy pracują na zysk tej firmy zostali jak zwykle pominieci nikt oczywiście nie liczył na nic ale jak na taki zaklad to pracownicy powinni wziąść udział w tym otwarciu a nie (usunięte przez administratora) i być ogladanym jak małpa w zoo.No cóż ważne że nasze polskie władze dostały słuchawki i mogli sie wykazać.

nigdy do cpfpn

Cpfpn to jest już zła firma warunki źle wpływają na zdrowie noi pracownicy uciekają do innych pracodawców bo ja tez ucieklem i teraz wiem ze pracuje jak czlowiek wolny a nie jak beduin

Wieko

Czy wiadomo coś o trzynastce w tym roku będzie czy nie będzie

Nick

gdzie niby, nie ma takiej strony a rejestr publiczny jeszcze nie działa bo wpisuję jego nazwisko imię i miejscowość zamieszkania i nic nie wyświetla

Gdzie regulamin

Policja to powinna się zająć tymi redaktorami którzy zamieszczajac swoje opinie na gowork dopuszczają się stalkingu. Nękanie ludzi w sieci jest karalne. Nie znamy psychiki wszystkich pracowników, ani powodów ich załamania. Nie wiem dlaczego administrator serwisu toleruje publiczne obrażanie pracowników wynikajace z zazdrości, msciwości i hamstwa. Chyba dlatego żeby poprawić sobie statystyki odwiedzin. Dlatego apeluje do administratora żeby sobie sam przeczytał regulamin i zastanowił się po co powstał portal gowork praca. Skoro usuwa wpisy naruszające regulamin przypominam też że ma narzędzia do zaniechania takiego postępowania. " Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność. Usługodawcy przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5, 6."