1 Dodaj opinię
1 47 41 5 1

Opinie o CAN-PACK S.A.

Pracodawca

Szanowni Państwo, witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl, poszukujących informacji o grupie CANPACK. Z uwagi na rosnące zainteresowanie naszą firmą, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie nowej platformy komunikacji, aby odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Za cel stawiamy sobie jak najlepsze przedstawienie charakteru pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Grupa CANPACK, z siedzibą w Krakowie, jest globalnym producentem aluminiowych puszek napojowych, opakowań dla przemysłu spożywczego i chemicznego oraz butelek szklanych i zamknięć koronowych. Firma zatrudnia niemal 7 000 osób na całym świecie i prowadzi operacje w 18 krajach. CANPACK, jako firma odpowiedzialna społecznie i opierająca swoje działanie na zasadach zrównoważonego rozwoju, aktywnie angażuje się w inicjatywy z zakresu wspierania lokalnych społeczności, ochrony środowiska oraz sponsoringu sportu młodzieżowego. Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu. Wszystkie aktualne oferty pracy, znajdziecie Państwo w zakładce „Oferty pracy”. Pozdrawiamy, Grupa CANPACK

Tak7Nie9
Staszek

Firma dobra, ale wymagająca. Z pewnością nie każdy daje sobie radę. Polecam pracę dla pracowitych osób.

Tak3Nie9
Krzysiek Nowy wpis
@Staszek

Nie mogę się zgodzić z taką opiną , szczególności w centrali w biurach w Krakowie i Brzeku pracuje bardzo dużo niekompetentnych ludzi którzy nie wiele robią pożytecznego w ciągu dnia, byle do końca dnia, końca miesiąca i premii. Ogólnie atmosfera fatalna w pracy, mnóstwo ludzi odchodzi , mnóstwo zostało wyrzucony po 2014 gdy odwołano zarząd pracujący przez 25 lat przez wszystkie te lata pracując dla sukcesów firmy i jej pozycje jaką zajmowała przez wszystkie lata. Ludzie już tak się nie integrują, boją się rozmawiać, atmosfera inwigilacji, strachu przed zwolnieniem. Dobre lata tej firmy skończyły się w 2013 roku. Zwalnia się bez powodu i z zaskoczenia z dnia na dzień bez konkretnych powodów, wyrzuca się o dziwo ludzi kompetentnych a pozostawia nie do końca .....

Tak11Nie
Jonasz

Wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jaka atmosfera w pracy?

@Jonasz

Witaj. Atmosferę tworzą ludzie. Nasi pracownicy cenią sobie dobre relacje w pracy, stabilne warunki zatrudnienia, a także międzynarodowe otoczenie, w którym pracujemy. Jesteśmy ciekawą firmą, która ma swoją światową centralę w Polsce w Krakowie, a to rzadkość. Na co dzień współpracujemy z kolegami z innych naszych lokalizacji na całym świecie, gdyż firma mocno się rozrasta i inwestuje w rozwój biznesu. Razem tworzymy przyjazne i dynamiczne miejsce pracy. Jeśli to Cię interesuje - aktualne oferty pracy można znaleźć tu: https://canpack.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/0/1,20/ Zapraszamy do aplikowania! Zespół CANPACK

Tak4Nie14
Janusz
@CAN-PACK S.A.

Nie do końca tworzą atmosferę pracownicy, każda osoba która ma blade pojęcie o zarządzaniu wie że za atmosferę w pracy odpowiada głównie pracodawca. Atmosfera jest fatalna, od 2014 mnóstwo osób zostało wyrzuconych bez specjalnego powodu, bardzo dużo ludzi odeszło, bardzo dużo dobrych czy bardzo dobrych specjalistów odeszło właśnie ze względu na fatalną atmosferę. Bardzo dobra atmosfera w tej firmie to już przeszłość.

Tak8Nie1
Nickt

Bzdury

Tak1Nie4
bolesław Nowy wpis
@CAN-PACK S.A.

"dynamiczne miejsce pracy" czyli dynamicznie zmieniająca się twarze na stanowiskach ze względu na niskie zarobki, fatalna atmosferę i chore wymigania przełożonych?

Tak7Nie
sxer Nowy wpis

Miałem zamiar starać się o pracę w ww firmie, ale czytając tutaj wypowiedzi przedstawiciela Canpack dochodzę do wniosku że ci ludzie są jakby z 20 lat uwstecznieni. Odpowiadają zdawkowo, jakaś dziwna gra słów, żadnych konkretów. Ludzie obudźcie się! Szukacie pracowników czy idiotów? W tej chwili pracownik produkcji jest cenniejszy niż jakaś biurwa czy pseudo kierownik. Bo z każdego "robola" zrobisz mistrza, kierownika czy zastępce ( z rożnym skutkiem) a odwrotnie już nie. Nie pisząc o zarobkach ośmieszacie się i jesteście tylko lepem na nieudaczników i desperatów. Chcecie pracowników za półdarmo? To raczej nie polaków.

Tak2Nie
Krzysztof

Chciałbym zapytać jak wygląda poziom rotacji pracowników w firmie Can-Pack. Podobno od 2014 roku po zmienia zarządu rotacja jest bardzo wysoka, dużo osób odchodzi, dużo też jest zwalnianych.

Tak6Nie1
zwolnienia masowe Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@Krzysztof

wystarczy ze regularnie obserwujesz strone glowna cp. prezesi znikają jeden po drugim za nimi dyrektorzy a specjalisci sami odchodzą. metody sa różne mi najbardziej podoba sie zmiana miejsca pracy hahah np z dnia na dzien każą ci dojezdzac z brzeska do bydgoszczy lub z krakowa do orzesza albo likwidacja spolek albo stanowisk ta firma jest przygotowywana do sprzedazy

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy pracownicy w CAN-PACK S.A. dogadują się między sobą?

QWERTY

Czy możecie napisać coś więcej na temat zarobków ?

@QWERTY

Wynagrodzenie w naszej firmie jest zależne od zajmowanego stanowiska. Jest adekwatne do wykonywanej pracy, umiejętności i doświadczenia. Regularnie przeprowadzane są również przeglądy wynagrodzeń. Dodatkowo oferujemy plan emerytalny, plan ubezpieczeń i atrakcyjną roczną premię na podstawie wyników pracy. Zapraszamy, Zespół HR CAN-PACK

Tak1Nie14

pfpfp
Nazwa działu: IT

Aplikowałem jakieś 2 miesiące temu 0 odpowiedzi. Śmiech na sali

TakNie

Jak wygląda temat awansu w CAN-PACK S.A.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Manager?

@Pytanie

Nasza firma charakteryzuje się dynamicznym rozwojem, co stwarza wiele możliwości awansu zarówno poziomego, jak i pionowego dla wszystkich pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Awans możliwy jest również w ramach udziału w międzynarodowych projektach oraz projektach inwestycyjnych. Możliwości te uzależnione są od dwóch czynników: potrzeby biznesowej danego działu, czy nowej inwestycji oraz spełnienia wymogów na aktualnym stanowisku (m. in. pozytywnego wyniku w procesie oceny rocznej). Rekrutacje ogłaszane są zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Każdy pracownik, spełniający kryteria merytoryczne, może wziąć udział w takim procesie. Pozdrawiamy, Zespół HR CANPACK

Tak1Nie6
Master
@Pytanie

Awans w CP? Hehe jakiś żart chyba ze jesteś dobrym kolega jakiegoś kierownika i awansujesz z pomiatacza na zastępcę kierownika z wiedza ameby .... ludzie oddanie pracujący po naście lat mogą jedynie się dorobić garba ...

Tak1Nie1
up

Rekrutacja w tej firmie jest na zenujacym i niskim poziomie,HR bez pojęcia a prawie 5 tyś wpisów na tym portalu dla róznych lokalizacji chyba nie swiadczy zbyt dobrze !!!

Tak3Nie1
piszmy prawde

Rekrutacja w tej firmie to jakis chory wymysł HR ,ktos kto ma siano w głowie robi takie chore procesy rekrutacji z 3 stopniami rekrutacji i pytaniami na poziomie piaskownicy !!!! Wystarczy popatrzeć ile jest wszystkich wpisów w różnych lokalizacjach na na temat tej firmy wychodzi kilka tysięcy i nie są to wyssane z palca opowieści tylko taka(usunięte przez administratora)jaka występuje miedzy innymi przy procesie rekrutacji gdzie radosnej twórczości i cwaniactwa nie ma granic !!!!! Na tym portalu firma wraz ze swoim radosnym HR-em wychodzi naprzeciw negatywnym wpisom ale te wpisy tylko opisują rzeczywistość jaka panuje w firmie wiec chyba trzeba zacząć od siebie czyli od firmy a nie od PR-u na tym portalu !!!!! W normalnych firmach nie sa zapraszane HR na spotkania rekrutacyjne bo pytania o porazki i sukcesy denerwuja juz nawet ludzi decyzyjnych który decydują o tym kogo sobie przyjmą do danego Działu !!!!!

Tak3Nie1

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

@Pytanie

CAN-PACK jest interesującym Pracodawcą i firmą bardzo dynamicznie rozwijającą się poprzez inwestycje na całym świecie. Stwarza to Pracownikom możliwości ciekawych ścieżek kariery w Polsce i poza nią. Nasze wynagrodzenia – w tym bonusy - są atrakcyjne rynkowo. Regularnie dokonujemy też przeglądów płacowych. W ramach benefitów oferujemy opiekę medyczną, cafeterię, jak również Pracowniczy Program Emerytalny (PPE) – w wysokości znacznie przekraczającej praktyki konkurentów na rynku. Nasza Firma ma bardzo dogodną lokalizację w Krakowie; łatwo i szybko można dojechać do niej z wielu punktów Krakowa. Na miejscu można skorzystać również z kantyny. Pracujemy w biurach, które odzwierciedlają potrzebę Pracownika do pracy w miejscu, gdzie jest cicho i wygodnie – nie preferujemy przestrzeni typu „open space”. Zachęcamy do zapoznania się z otwartymi rekrutacjami: https://www.gowork.pl/praca/can-pack-s.a.;pr lub https://canpack.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/0/1,20/ Pozdrawiamy, Zespół HR CANPACK

Tak1Nie5

Pracodawca

W Grupie CANPACK obowiązuje procedura Speak UP! Każdy pracownik, który czuje, że padł ofiarą niewłaściwego zachowania ze strony innych pracowników lub przełożonego, w tym również zachowań noszących znamiona powszechnie określane jako molestowanie seksualne (zgodnie z art. 199 par 1 k.k.), może zgłaszać swoje obawy bezpośrednio do przełożonego wyższego szczebla lub kontaktować się z osobą (Ethic’s Officer) wyznaczoną do kontaktu z pracownikami poszkodowanymi lub czującymi zagrożenie ze strony innych osób w celu podjęcia działań. Procedury stosowane w podobnych wypadkach zapewniają anonimowość i poufność zgłoszenia.

Tak2Nie7
Ciekawy
Nazwa działu: Handlowy

Mam pytanie, po wysłaniu cv do Can - Pack na konkretne stanowisko z ogłoszenia na stronie firmy, jaki jest maksymalny czas oczekiwania na kontakt ze strony HR w przypadku zainteresowania firmy kandydatem ?

@Ciekawy

Uprzejmie informujemy, że Dział HR kontaktuje się tylko z kandydatami wybranymi do danego procesu rekrutacyjnego w możliwie najkrótszym czasie.

Tak1Nie6
Ktos

Przygladnijcie sie w brzesku przeciez tam zarobki marne i ludzie z fpn sie zwalniają

Tak5Nie
Aleksandra
@Ktos

Czy jesteś pracownikiem FPN Brzesko? Skąd masz taką wiedzę?

Tak4Nie1

Tak7Nie9
Martino

CanPack to perła polskiej gospodarki, świetnie rozwijająca się nowoczesna firma obecna w 20 krajach na świecie! Zarobki są nieco wyższe niż w innych korporacjach w Krakowie, a szanse na odpowiedzialne pozycje większe.

Tak7Nie5
Ula

Szkoda, że czasami nie potrafimy zastanowić się nas naszą postawą. Może to inni maja jednak rację.

Tak4Nie1

moniaaaa

@Wiktora Wpis jest do Witkora nie do Jaska,Jaśkowi życzymy dużo zdrowia bo przyda mu się w styczności z HR-em na rozmowie :) przygotuj się (usunięte przez administratora) z sukcesów i porażek oraz gdzie się widzisz za 5 lat :)

TakNie2
moniaaaa

@Jasiek Lubię to hasło o inspirowaniu które często powtarzają HR danej firmy którą się opisuje,więc przyjmijcie dziewczynki z HR że ludzie opisują tutaj prawdę o radosnej twórczości menadzerów oraz wielką radosną twórczość HR mowa tutaj o rekrutacjach oraz zachowaniach codziennych w pracy --- jak widać wpis o konkurencji to mydlenie oczu naiwnym -żenada totalna w HR-ach ale tak to bywa jak się nie potrafi przyjąć krytyki a niekompetencje i arogancje próbuje przerzucić na konkurencję

Tak4Nie

Wiktor

Konkurencja inspiruje do pisania?

Tak1Nie1

do jaska

Jasiek bądz gotowy na wszystko :) nawet mogą ci koszule zabrac :) a tak powaznie to zastanów sie czy miejsce nie jest juz sprzedane bo to norma w takich korporacjach no i pytanie o sukcesy i porażki moze takze pasc :) czyli masz jedno i drugie skoro sie wybierasz na rozmowe :)

Jasiek

Jakieś wskazówki przed rekrutacją może ktoś podsunie?

ostro

HR w Can-Packu w Krakowie to całkowita buta i arogancja ,kobiety tam myślą ze pracują w firmie swiatowej i sodówka wali do głowy a to dlatego ze kadra zarządzająca nie zajeła sie ich zachowaniem i nie wywaliła nikogo dla przykładu stąd to przyzwolenie na (usunięte przez administratora) i prostactwo,pytania z kosmosu i oderwane od realiów i stanowiska na które sie aplikuje ,rekrutacja to zenujące zaście i kontakt z niekompetentnymi kobietami - gratulacje dla firmy pod względem doboru HR ale przeciez to wizytówka firmy która ponoc nie jest zła ,inne wpisy tez potwierdzają te fakty

Tak27Nie

Kasia

co sadzicie o tym nowym Dyrektorze A.G.?

Tak3Nie

Karolina

witajcie zastanawiam się nad rekrutacja do dzialu finansowo-księgowego, jak się tam pracuje?

Tak5Nie1

gość

Miałam dziś telefon w sprawie rozmowy rekrutacyjnej. Pani zapytała czy może zająć dłuższą chwilę, a że byłam na środku ulicy w południe zapytałam, czy mogłabym oddzwonić do pół godziny, kiedy będę w spokojniejszym miejscu. Usłyszałam "do widzenia". Spróbowałam mimo to oddzwonić 2x. Oczywiście bez odzewu. Wasz dział HR to chyba jakaś kpina.

Tak18Nie1
gość

Miałam dziś telefon w sprawie rozmowy rekrutacyjnej. Pani zapytała czy może zająć dłuższą chwilę, a że byłam na środku ulicy w południe zapytałam, czy mogłabym oddzwonić do pół godziny, kiedy będę w spokojniejszym miejscu. Usłyszałam "do widzenia". Wasz dział HR to chyba jakaś kpina.

Tak5Nie

anonymous

Miałem telefon w sprawie pracy. Zadano mi 1 pytanie: Ile chciałbym zarabiać. Na drugi dzień dostałem podziękowanie. Nie chciałem aż tak dużo ...

Tak21Nie

Zostaw opinię o CAN-PACK S.A. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie