Can-Pack

Kraków

Can-Pack

Opinie o Can-Pack

Martino

CanPack to perła polskiej gospodarki, świetnie rozwijająca się nowoczesna firma obecna w 20 krajach na świecie! Zarobki są nieco wyższe niż w innych korporacjach w Krakowie, a szanse na odpowiedzialne pozycje większe.

Ula

Szkoda, że czasami nie potrafimy zastanowić się nas naszą postawą. Może to inni maja jednak rację.

moniaaaa

@Wiktora Wpis jest do Witkora nie do Jaska,Jaśkowi życzymy dużo zdrowia bo przyda mu się w styczności z HR-em na rozmowie :) przygotuj się (usunięte przez administratora) z sukcesów i porażek oraz gdzie się widzisz za 5 lat :)

moniaaaa

@Jasiek Lubię to hasło o inspirowaniu które często powtarzają HR danej firmy którą się opisuje,więc przyjmijcie dziewczynki z HR że ludzie opisują tutaj prawdę o radosnej twórczości menadzerów oraz wielką radosną twórczość HR mowa tutaj o rekrutacjach oraz zachowaniach codziennych w pracy --- jak widać wpis o konkurencji to mydlenie oczu naiwnym -żenada totalna w HR-ach ale tak to bywa jak się nie potrafi przyjąć krytyki a niekompetencje i arogancje próbuje przerzucić na konkurencję

Wiktor

Konkurencja inspiruje do pisania?

do jaska

Jasiek bądz gotowy na wszystko :) nawet mogą ci koszule zabrac :) a tak powaznie to zastanów sie czy miejsce nie jest juz sprzedane bo to norma w takich korporacjach no i pytanie o sukcesy i porażki moze takze pasc :) czyli masz jedno i drugie skoro sie wybierasz na rozmowe :)

Jasiek

Jakieś wskazówki przed rekrutacją może ktoś podsunie?

ostro

HR w Can-Packu w Krakowie to całkowita buta i arogancja ,kobiety tam myślą ze pracują w firmie swiatowej i sodówka wali do głowy a to dlatego ze kadra zarządzająca nie zajeła sie ich zachowaniem i nie wywaliła nikogo dla przykładu stąd to przyzwolenie na (usunięte przez administratora) i prostactwo,pytania z kosmosu i oderwane od realiów i stanowiska na które sie aplikuje ,rekrutacja to zenujące zaście i kontakt z niekompetentnymi kobietami - gratulacje dla firmy pod względem doboru HR ale przeciez to wizytówka firmy która ponoc nie jest zła ,inne wpisy tez potwierdzają te fakty

Kasia

co sadzicie o tym nowym Dyrektorze A.G.?

Karolina

witajcie zastanawiam się nad rekrutacja do dzialu finansowo-księgowego, jak się tam pracuje?

gość

Miałam dziś telefon w sprawie rozmowy rekrutacyjnej. Pani zapytała czy może zająć dłuższą chwilę, a że byłam na środku ulicy w południe zapytałam, czy mogłabym oddzwonić do pół godziny, kiedy będę w spokojniejszym miejscu. Usłyszałam "do widzenia". Spróbowałam mimo to oddzwonić 2x. Oczywiście bez odzewu. Wasz dział HR to chyba jakaś kpina.

gość

Miałam dziś telefon w sprawie rozmowy rekrutacyjnej. Pani zapytała czy może zająć dłuższą chwilę, a że byłam na środku ulicy w południe zapytałam, czy mogłabym oddzwonić do pół godziny, kiedy będę w spokojniejszym miejscu. Usłyszałam "do widzenia". Wasz dział HR to chyba jakaś kpina.

anonymous

Miałem telefon w sprawie pracy. Zadano mi 1 pytanie: Ile chciałbym zarabiać. Na drugi dzień dostałem podziękowanie. Nie chciałem aż tak dużo ...

Zostaw opinię o Can-Pack - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Can-Pack