CAN-PACK S.A.
counter
1 47 72 5 1
Krzysztof

Chciałbym zapytać jak wygląda poziom rotacji pracowników w firmie Can-Pack. Podobno od 2014 roku po zmienia zarządu rotacja jest bardzo wysoka, dużo osób odchodzi, dużo też jest zwalnianych.

Tak11Nie1
Staszek

Firma dobra, ale wymagająca. Z pewnością nie każdy daje sobie radę. Polecam pracę dla pracowitych osób.

Tak3Nie19
pani

Dlaczego firma na takim poziomie nie dba o pracowników, a wręcz ryzykuje ich zdrowie i życie nie stosując praktycznie żadnych środków ostrożności po za mierzeniem temperatury i środków antybakteryjnych. Dlaczego nie można ograniczyć produkcji, aby na jednej zmianie pozostało kilkunastu pracowników zamiast kilkudziesięciu. Chodzi tu o wydział produkcji wieczek. Czy zawsze dla Was najważniejsze są pieniądze? Jeśli dojdzie do narażenie lub zakażenia to wówczas wszyscy będą na kwarantannie a zakład "stanie". Biura, w których styka się kilka osób pracują zdalnie, a produkcja, gdzie styka się kilkadziesiąt osób hula całą parą. Proszę o odpowiedz dział HR.

J.A.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 202 dni.

Jaka atmosfera w biurach finansowych w siedzibie przy nas jasnogórskiej?

Tak8Nie1
Wiktor Nowy wpis

Czy to Polska firma?

Vince Nowy wpis
@Wiktor

Nie.

Gunter Nowy wpis
@Wiktor

Była stworzona i zarzadzana przez Polaków. Amerykański był tylko kapitał. Teraz Amerykanie uczą się branży opakowaniowej.

pani

metoda
@pani

przeciez docelowo planowane jest przeniesienie HQ z polski wiec to niezla metoda pozbycia sie kadry sporo juz zwolnili sporo samych odeszlo reszta sie zarazi i po problemie

ciekawy
@metoda

Hej, Skąd wiadomo, że planują przeniesienie HQ z Polski? Było już jakieś oficjalne info.? Zastanawiam się nad rzuceniem swojej pracy i kandydowanie do księgowości. Pozdr

Tak4Nie
interesaant
@metoda

Hej, Czy było już jakieś oficjalne info ze firma ma przenieść swoją siedzinę z Krakowa? Jestem na etapie szukania pracy i myślę czy warto.. Jesli za pół roku mają mi podziękować do serdecznie dziękuje juz teraz. Proszę o rzetelne info.

What
@metoda

Ktoś może potwierdzić czy na prawdę firma planuje przenieść siedzibę z Krakowa? Szukam pracy w finansach i nie chciałbym żeby mnie zwolniono po kilku miesiącach.

Były Pracownik CP Brzesko
@metoda

Myślę że najwyższa pora. Mniej stanowisk do utrzymania.

Kamila
@Były Pracownik CP Brzesko

Czy to prawda, ze przenoszą siedzibę z Krakowa?

Były Pracownik CP Brzesko
@Kamila

Mam taką nadzieję

Marcin Nowy wpis
@Kamila

To są raczej plotki. Pojawiają się od czasu do czasu.

Marcin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
Kandydat

Czy ktoś wie, dlaczego jest teraz taki wysyp nowych ofert pracy do księgowości?

TakNie

Jak się pracuje z ludźmi z CAN-PACK S.A.?

Olo
@Pytanie

Hej. Pracuje tu od prawie 4 lat (znaczy w Krakowie) i generalnie uważam, że ekipa jest naprawdę pozytywna. Pewnie jest rożnie w różnych zespołach- ale ogólnie nie jest to takie standardowe korpo, ludzie się starają dogadywać ze sobą. Poza tym odkąd w biurach przeszliśmy na prace zdalną to wszyscy są znacznie bardziej zadowoleni.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mateusz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 190 dni.

Czy w firmie sa teraz przestoje? Jak wyglada sprawa z wyplatami przy epidemii? Warto tam rekrutowac?

J.A.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 202 dni.

Jaka atmosfera w biurach finansowych w siedzibie przy nas jasnogórskiej?

Tak8Nie1
#zostanwdomu

Jestem załamany postawą firmy w obliczu pandemii. W sytuacji, kiedy wszystkie inne firmy wysyłają swoich pracowników na pracę zdalną a niektóre zamykają fabryki, pracownicy biurowi firmy CAN-PACK przy Jasnogórskiej w Krakowie dostali przymus pracy z biura (za wyjątkiem rodziców dzieci poniżej 8 r.ż.). Miejsce pracy, gdzie na jednym open space siedzi ponad 50 osób, jedna obok drugiej, gdzie tydzień temu osoba z podejrzeniem koronawirusa była w sklepiku na parterze budynku, który od tamtej pory jest zamknięty (o czym firma taktycznie nie poinformowała), to siedlisko chorobotwórcze. Nie rozumiem tego, tym bardziej, że w przypadku pracowników biurowych, praca zdalna nie wpłynęłaby w jakikolwiek sposób negatywnie na procesy. Przypominam jednocześnie, że nowy Pan Prezes od momentu objęcia stanowiska głosił wszem i wobec hasło SAFETY FIRST. Widać w tym momencie ile są warte jego słowa.

Tak10Nie1
Donald Trampek
@#zostanwdomu

Serio, az tak? A niby taka nowoczesna firma... Ciekawe jak tak dadza na kwarantanne pól firmy to sie obudzą

hahahah
@#zostanwdomu

na open space siedzi tylko ksiegowosc. Ci wazni mają swoje biura

Tak7Nie2
free

Dlaczego narażacie pracowników na wirusa i nie wyślecie ich na pracę zdalną? Większość firm pozwala zabrać nawet komputery stacjonarne do domu i pracować zdalnie.

Tak5Nie
Pracownik produkcji Brzesko
@free

My na liniach pracujemy w warunkach szkodliwych są to ( farby lakiery kwasy) i nami nikt się nie przejmuje. Zdrowie nam leci.

Tak4Nie
Eh
@free

To zaścianek w takim razie..Praca zdalna będzie tym co nas czeka w przyszłości..A firma nie godzi sie nawet na prace z domu podczas takiej pandemii! Masakra.

Tak5Nie1
Pan
@Pracownik produkcji Brzesko

To idz na forum produkcji i tam wylewaj swoje żale. Nikt sie toba nie przejmuje bo nikogo nie obchodzisz, masz robic produkcje.

Tak4Nie1
metoda
@Pracownik produkcji Brzesko

jak to kiedys mowil Stefan : "takich fachowcow przywioze ciezarowkami pod brame"

Tak6Nie
Ula

Szkoda, że czasami nie potrafimy zastanowić się nas naszą postawą. Może to inni maja jednak rację.

Tak6Nie4
no wez...
@Ula

Ula przeciez tyrasz tam po kilkanascie godzin dziennie, przy zamknieciu miesiaca nawet dluzej .. to nie jest normalne. Zastanow sie nad swoja postawa jakim kosztem to wszystko

Staszek

Tak3Nie19
Krzysiek
@Staszek

Nie mogę się zgodzić z taką opiną , szczególności w centrali w biurach w Krakowie i Brzeku pracuje bardzo dużo niekompetentnych ludzi którzy nie wiele robią pożytecznego w ciągu dnia, byle do końca dnia, końca miesiąca i premii. Ogólnie atmosfera fatalna w pracy, mnóstwo ludzi odchodzi , mnóstwo zostało wyrzucony po 2014 gdy odwołano zarząd pracujący przez 25 lat przez wszystkie te lata pracując dla sukcesów firmy i jej pozycje jaką zajmowała przez wszystkie lata. Ludzie już tak się nie integrują, boją się rozmawiać, atmosfera inwigilacji, strachu przed zwolnieniem. Dobre lata tej firmy skończyły się w 2013 roku. Zwalnia się bez powodu i z zaskoczenia z dnia na dzień bez konkretnych powodów, wyrzuca się o dziwo ludzi kompetentnych a pozostawia nie do końca .....

Tak20Nie1
@Krzysiek

Naprawdę zwalnia się tak ludzi bez powodu? Mozesz opisac szerzej? Chciałbym tam aplikowac.

za stary
@Kandydat

ludzie pracujacy od 20 lat okazali sie za drodzy nie wazne ze na stawke pracowali od poczatku firmy, teraz gdy juz wszystko dziala bieze sie nowych tanszych i co najwazniejsze w cp zero polakow na kluczowych stanowiskach. proces z poprzednim zarzadem trwa i wszyscy polacy sa ble...ludzi zwalnia sie zabierajac im dyskietki na bramie... nie mozesz sie spakowac, nie mozesz pozegnac z kumplami.. zakaz wstepu i do widzenia...

Tak11Nie
@Krzysiek

nie mylcie Krzysztofa z Krzyśkiem Serio ! to wazne! :) po 23 latach pracy rowniez zdecydowalem sie odejsc. Ryba psuje się od glowy ! czterech prezesów w dwa lata? widac utrate wizji i misji. Arek szacun za fotke z Prezydentem :) ale ja bylem pierwszy :) na 15-lecie firmy i "mój" Prezydent był noblistą :) pozdro dla tych którzy jeszcze maja siłe walczyc z tymi nonsensami ktore sie tworzy.... Krzysztof !

Tak15Nie

Jak widać została poniżej opisana patologia w tej firmie a Krzysiek miał odwage napisać co i jak szkoda tylko ze ludzie z can-pack nie chca widzieć tego co się dzieje i HR tutaj wybiela firmę i to co sie tam dzieje !!!!!! Trochę pokory i obiektywności doradza się HR-owiiii który tutaj moderuje cała sytuację !!!!

Tak5Nie
haha
@:)

hahah przecz tam caly (prawie) hr wymieniony. ci co sa teraz pracuja max 2lata dyrektor hr biznes partnerzy wszyscy do swieze leszcze. jak narazie tylko zwalniaja po takie zadanie dostali hahah

Tak9Nie
Jonasz

Wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jaka atmosfera w pracy?

@Jonasz

Witaj. Atmosferę tworzą ludzie. Nasi pracownicy cenią sobie dobre relacje w pracy, stabilne warunki zatrudnienia, a także międzynarodowe otoczenie, w którym pracujemy. Jesteśmy ciekawą firmą, która ma swoją światową centralę w Polsce w Krakowie, a to rzadkość. Na co dzień współpracujemy z kolegami z innych naszych lokalizacji na całym świecie, gdyż firma mocno się rozrasta i inwestuje w rozwój biznesu. Razem tworzymy przyjazne i dynamiczne miejsce pracy. Jeśli to Cię interesuje - aktualne oferty pracy można znaleźć tu: https://canpack.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/0/1,20/ Zapraszamy do aplikowania! Zespół CANPACK

Tak4Nie24
Janusz
@CAN-PACK S.A.

Nie do końca tworzą atmosferę pracownicy, każda osoba która ma blade pojęcie o zarządzaniu wie że za atmosferę w pracy odpowiada głównie pracodawca. Atmosfera jest fatalna, od 2014 mnóstwo osób zostało wyrzuconych bez specjalnego powodu, bardzo dużo ludzi odeszło, bardzo dużo dobrych czy bardzo dobrych specjalistów odeszło właśnie ze względu na fatalną atmosferę. Bardzo dobra atmosfera w tej firmie to już przeszłość.

Tak21Nie1
Nickt

Bzdury

Tak4Nie9
bolesław
@CAN-PACK S.A.

"dynamiczne miejsce pracy" czyli dynamicznie zmieniająca się twarze na stanowiskach ze względu na niskie zarobki, fatalna atmosferę i chore wymigania przełożonych?

Tak19Nie
sxer

Miałem zamiar starać się o pracę w ww firmie, ale czytając tutaj wypowiedzi przedstawiciela Canpack dochodzę do wniosku że ci ludzie są jakby z 20 lat uwstecznieni. Odpowiadają zdawkowo, jakaś dziwna gra słów, żadnych konkretów. Ludzie obudźcie się! Szukacie pracowników czy idiotów? W tej chwili pracownik produkcji jest cenniejszy niż jakaś biurwa czy pseudo kierownik. Bo z każdego "robola" zrobisz mistrza, kierownika czy zastępce ( z rożnym skutkiem) a odwrotnie już nie. Nie pisząc o zarobkach ośmieszacie się i jesteście tylko lepem na nieudaczników i desperatów. Chcecie pracowników za półdarmo? To raczej nie polaków.

Tak11Nie1
zwolnienia masowe
@Krzysztof

wystarczy ze regularnie obserwujesz strone glowna cp. prezesi znikają jeden po drugim za nimi dyrektorzy a specjalisci sami odchodzą. metody sa różne mi najbardziej podoba sie zmiana miejsca pracy hahah np z dnia na dzien każą ci dojezdzac z brzeska do bydgoszczy lub z krakowa do orzesza albo likwidacja spolek albo stanowisk ta firma jest przygotowywana do sprzedazy

Tak20Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 283 dni.

Czy pracownicy w CAN-PACK S.A. dogadują się między sobą?

Tak1Nie1
QWERTY

Czy możecie napisać coś więcej na temat zarobków ?

@QWERTY

Wynagrodzenie w naszej firmie jest zależne od zajmowanego stanowiska. Jest adekwatne do wykonywanej pracy, umiejętności i doświadczenia. Regularnie przeprowadzane są również przeglądy wynagrodzeń. Dodatkowo oferujemy plan emerytalny, plan ubezpieczeń i atrakcyjną roczną premię na podstawie wyników pracy. Zapraszamy, Zespół HR CAN-PACK

Tak1Nie19
Nickt

Bzdury

Tak5Nie2
pfpfp

Aplikowałem jakieś 2 miesiące temu 0 odpowiedzi. Śmiech na sali

Tak2Nie

Jak wygląda temat awansu w CAN-PACK S.A.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Manager?

@Pytanie

Nasza firma charakteryzuje się dynamicznym rozwojem, co stwarza wiele możliwości awansu zarówno poziomego, jak i pionowego dla wszystkich pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Awans możliwy jest również w ramach udziału w międzynarodowych projektach oraz projektach inwestycyjnych. Możliwości te uzależnione są od dwóch czynników: potrzeby biznesowej danego działu, czy nowej inwestycji oraz spełnienia wymogów na aktualnym stanowisku (m. in. pozytywnego wyniku w procesie oceny rocznej). Rekrutacje ogłaszane są zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Każdy pracownik, spełniający kryteria merytoryczne, może wziąć udział w takim procesie. Pozdrawiamy, Zespół HR CANPACK

Tak2Nie10
Master
@Pytanie

Awans w CP? Hehe jakiś żart chyba ze jesteś dobrym kolega jakiegoś kierownika i awansujesz z pomiatacza na zastępcę kierownika z wiedza ameby .... ludzie oddanie pracujący po naście lat mogą jedynie się dorobić garba ...

up

Rekrutacja w tej firmie jest na zenujacym i niskim poziomie,HR bez pojęcia a prawie 5 tyś wpisów na tym portalu dla róznych lokalizacji chyba nie swiadczy zbyt dobrze !!!

piszmy prawde

Rekrutacja w tej firmie to jakis chory wymysł HR ,ktos kto ma siano w głowie robi takie chore procesy rekrutacji z 3 stopniami rekrutacji i pytaniami na poziomie piaskownicy !!!! Wystarczy popatrzeć ile jest wszystkich wpisów w różnych lokalizacjach na na temat tej firmy wychodzi kilka tysięcy i nie są to wyssane z palca opowieści tylko taka(usunięte przez administratora)jaka występuje miedzy innymi przy procesie rekrutacji gdzie radosnej twórczości i cwaniactwa nie ma granic !!!!! Na tym portalu firma wraz ze swoim radosnym HR-em wychodzi naprzeciw negatywnym wpisom ale te wpisy tylko opisują rzeczywistość jaka panuje w firmie wiec chyba trzeba zacząć od siebie czyli od firmy a nie od PR-u na tym portalu !!!!! W normalnych firmach nie sa zapraszane HR na spotkania rekrutacyjne bo pytania o porazki i sukcesy denerwuja juz nawet ludzi decyzyjnych który decydują o tym kogo sobie przyjmą do danego Działu !!!!!

Tak6Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK S.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

CAN-PACK S.A.