CAN-PACK S.A.

1 44 22 5 1

Opinie o CAN-PACK S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Szanowni Państwo, witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl, poszukujących informacji o grupie CANPACK. Z uwagi na rosnące zainteresowanie naszą firmą, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie nowej platformy komunikacji, aby odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Za cel stawiamy sobie jak najlepsze przedstawienie charakteru pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Grupa CANPACK, z siedzibą w Krakowie, jest globalnym producentem aluminiowych puszek napojowych, opakowań dla przemysłu spożywczego i chemicznego oraz butelek szklanych i zamknięć koronowych. Firma zatrudnia niemal 7 000 osób na całym świecie i prowadzi operacje w 18 krajach. CANPACK, jako firma odpowiedzialna społecznie i opierająca swoje działanie na zasadach zrównoważonego rozwoju, aktywnie angażuje się w inicjatywy z zakresu wspierania lokalnych społeczności, ochrony środowiska oraz sponsoringu sportu młodzieżowego. Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu. Wszystkie aktualne oferty pracy, znajdziecie Państwo w zakładce „Oferty pracy”. Pozdrawiamy, Grupa CANPACK

Tak5Nie3
QWERTY
 Opinia

Czy możecie napisać coś więcej na temat zarobków ?

@QWERTY 31.05.2019 14:16

Wynagrodzenie w naszej firmie jest zależne od zajmowanego stanowiska. Jest adekwatne do wykonywanej pracy, umiejętności i doświadczenia. Regularnie przeprowadzane są również przeglądy wynagrodzeń. Dodatkowo oferujemy plan emerytalny, plan ubezpieczeń i atrakcyjną roczną premię na podstawie wyników pracy. Zapraszamy, Zespół HR CAN-PACK

Ciekawy
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Mam pytanie, po wysłaniu cv do Can - Pack na konkretne stanowisko z ogłoszenia na stronie firmy, jaki jest maksymalny czas oczekiwania na kontakt ze strony HR w przypadku zainteresowania firmy kandydatem ?

@Ciekawy 11.05.2019 00:22

Uprzejmie informujemy, że Dział HR kontaktuje się tylko z kandydatami wybranymi do danego procesu rekrutacyjnego w możliwie najkrótszym czasie.

Jonasz
 Opinia

Wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jaka atmosfera w pracy?

@Jonasz 14.03.2019 18:28

Witaj. Atmosferę tworzą ludzie. Nasi pracownicy cenią sobie dobre relacje w pracy, stabilne warunki zatrudnienia, a także międzynarodowe otoczenie, w którym pracujemy. Jesteśmy ciekawą firmą, która ma swoją światową centralę w Polsce w Krakowie, a to rzadkość. Na co dzień współpracujemy z kolegami z innych naszych lokalizacji na całym świecie, gdyż firma mocno się rozrasta i inwestuje w rozwój biznesu. Razem tworzymy przyjazne i dynamiczne miejsce pracy. Jeśli to Cię interesuje - aktualne oferty pracy można znaleźć tu: https://canpack.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/0/1,20/ Zapraszamy do aplikowania! Zespół CANPACK

Tak3Nie3
Ktos
 Opinia

Przygladnijcie sie w brzesku przeciez tam zarobki marne i ludzie z fpn sie zwalniają

Aleksandra
@Ktos 03.03.2019 21:51

Czy jesteś pracownikiem FPN Brzesko? Skąd masz taką wiedzę?

Tak4Nie1

Tak5Nie3
Martino
 Opinia

CanPack to perła polskiej gospodarki, świetnie rozwijająca się nowoczesna firma obecna w 20 krajach na świecie! Zarobki są nieco wyższe niż w innych korporacjach w Krakowie, a szanse na odpowiedzialne pozycje większe.

Tak7Nie2
Ula
 Opinia

Szkoda, że czasami nie potrafimy zastanowić się nas naszą postawą. Może to inni maja jednak rację.

Tak2Nie1

moniaaaa
 Opinia

@Wiktora Wpis jest do Witkora nie do Jaska,Jaśkowi życzymy dużo zdrowia bo przyda mu się w styczności z HR-em na rozmowie :) przygotuj się (usunięte przez administratora) z sukcesów i porażek oraz gdzie się widzisz za 5 lat :)

moniaaaa
 Opinia

@Jasiek Lubię to hasło o inspirowaniu które często powtarzają HR danej firmy którą się opisuje,więc przyjmijcie dziewczynki z HR że ludzie opisują tutaj prawdę o radosnej twórczości menadzerów oraz wielką radosną twórczość HR mowa tutaj o rekrutacjach oraz zachowaniach codziennych w pracy --- jak widać wpis o konkurencji to mydlenie oczu naiwnym -żenada totalna w HR-ach ale tak to bywa jak się nie potrafi przyjąć krytyki a niekompetencje i arogancje próbuje przerzucić na konkurencję

Wiktor
 Opinia

Konkurencja inspiruje do pisania?

Tak1Nie

do jaska
 Opinia

Jasiek bądz gotowy na wszystko :) nawet mogą ci koszule zabrac :) a tak powaznie to zastanów sie czy miejsce nie jest juz sprzedane bo to norma w takich korporacjach no i pytanie o sukcesy i porażki moze takze pasc :) czyli masz jedno i drugie skoro sie wybierasz na rozmowe :)

Jasiek
 Opinia

Jakieś wskazówki przed rekrutacją może ktoś podsunie?

ostro
 Opinia

HR w Can-Packu w Krakowie to całkowita buta i arogancja ,kobiety tam myślą ze pracują w firmie swiatowej i sodówka wali do głowy a to dlatego ze kadra zarządzająca nie zajeła sie ich zachowaniem i nie wywaliła nikogo dla przykładu stąd to przyzwolenie na (usunięte przez administratora) i prostactwo,pytania z kosmosu i oderwane od realiów i stanowiska na które sie aplikuje ,rekrutacja to zenujące zaście i kontakt z niekompetentnymi kobietami - gratulacje dla firmy pod względem doboru HR ale przeciez to wizytówka firmy która ponoc nie jest zła ,inne wpisy tez potwierdzają te fakty

Tak20Nie

Kasia
 Opinia

co sadzicie o tym nowym Dyrektorze A.G.?

Tak1Nie

Karolina
 Opinia

witajcie zastanawiam się nad rekrutacja do dzialu finansowo-księgowego, jak się tam pracuje?

Tak5Nie

gość
 Opinia

Miałam dziś telefon w sprawie rozmowy rekrutacyjnej. Pani zapytała czy może zająć dłuższą chwilę, a że byłam na środku ulicy w południe zapytałam, czy mogłabym oddzwonić do pół godziny, kiedy będę w spokojniejszym miejscu. Usłyszałam "do widzenia". Spróbowałam mimo to oddzwonić 2x. Oczywiście bez odzewu. Wasz dział HR to chyba jakaś kpina.

Tak16Nie1
gość
 Opinia

Miałam dziś telefon w sprawie rozmowy rekrutacyjnej. Pani zapytała czy może zająć dłuższą chwilę, a że byłam na środku ulicy w południe zapytałam, czy mogłabym oddzwonić do pół godziny, kiedy będę w spokojniejszym miejscu. Usłyszałam "do widzenia". Wasz dział HR to chyba jakaś kpina.

anonymous
 Opinia

Miałem telefon w sprawie pracy. Zadano mi 1 pytanie: Ile chciałbym zarabiać. Na drugi dzień dostałem podziękowanie. Nie chciałem aż tak dużo ...

Tak18Nie

Zostaw opinię o CAN-PACK S.A. - Kraków

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie