Opinie o CAN-PACK S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CAN-PACK S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w CAN-PACK S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK S.A. w Kraków

Halina

Poniżej we wpisie przeczytałam coś odnośnie języka polskiego. Wywnioskowałam więc, że w firmie może być wymagany jakiś inny język. Czy ktoś mógłby napisać coś na ten temat?

Tims
@Halina

Nic nowego. Problem ogólnopolski. Nowomowa jak w każdej korpoorganizacji. Poprzyjeżdżali zewsząd. Ze wsi, z Rosji, Ukrainy i cholera wie skąd. Zamiast spotkania, meeting, to kilka punktów więcej do katalogu autoprestiżu.

pani

Dlaczego firma na takim poziomie nie dba o pracowników, a wręcz ryzykuje ich zdrowie i życie nie stosując praktycznie żadnych środków ostrożności po za mierzeniem temperatury i środków antybakteryjnych. Dlaczego nie można ograniczyć produkcji, aby na jednej zmianie pozostało kilkunastu pracowników zamiast kilkudziesięciu. Chodzi tu o wydział produkcji wieczek. Czy zawsze dla Was najważniejsze są pieniądze? Jeśli dojdzie do narażenie lub zakażenia to wówczas wszyscy będą na kwarantannie a zakład "stanie". Biura, w których styka się kilka osób pracują zdalnie, a produkcja, gdzie styka się kilkadziesiąt osób hula całą parą. Proszę o odpowiedz dział HR.

metoda
@pani

przeciez docelowo planowane jest przeniesienie HQ z polski wiec to niezla metoda pozbycia sie kadry sporo juz zwolnili sporo samych odeszlo reszta sie zarazi i po problemie

ciekawy
@metoda

Hej, Skąd wiadomo, że planują przeniesienie HQ z Polski? Było już jakieś oficjalne info.? Zastanawiam się nad rzuceniem swojej pracy i kandydowanie do księgowości. Pozdr

interesaant
@metoda

Hej, Czy było już jakieś oficjalne info ze firma ma przenieść swoją siedzinę z Krakowa? Jestem na etapie szukania pracy i myślę czy warto.. Jesli za pół roku mają mi podziękować do serdecznie dziękuje juz teraz. Proszę o rzetelne info.

What
@metoda

Ktoś może potwierdzić czy na prawdę firma planuje przenieść siedzibę z Krakowa? Szukam pracy w finansach i nie chciałbym żeby mnie zwolniono po kilku miesiącach.

Były Pracownik CP Brzesko
@metoda

Myślę że najwyższa pora. Mniej stanowisk do utrzymania.

@Były Pracownik CP Brzesko

Czy to prawda, ze przenoszą siedzibę z Krakowa?

Były Pracownik CP Brzesko

Mam taką nadzieję

@Kamila

To są raczej plotki. Pojawiają się od czasu do czasu.

Tak! Wychodzą z Polski
@What

Obsluga bedzie zlecana do SSC center. Czekali na otwarcie fabryki w usa i czystek w brzesku i bydgoszczy

@Tak! Wychodzą z Polski

Tzn będą likwidować biura na Jasnogorskiej?

Alina
@Kamila

Niekoniecznie. Możliwe, że zostawią najbardziej "zasłużonych reformatorów".

Wychodza z PL
@Kamila

Tak, czystki na fabrykach juz trwają. Poczytaj forum brzeska i bydgoszczy. Dyrektorzy techniczni a pozniej w doł. Z jasnogórską łatwiej, Ksiegowosc i finanse prosciej zlecic niz obsluge maszyn. A sprzedaz i tak tylko do browarów...

@Wychodza z PL

Czyli nie ma co kandydować tam do ksiegowosci na Jasnogorska?

Czy ktoś wie, dlaczego jest teraz taki wysyp nowych ofert pracy do księgowości?

Mateusz

Czy w firmie sa teraz przestoje? Jak wyglada sprawa z wyplatami przy epidemii? Warto tam rekrutowac?

Firma CAN-PACK S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator systemu pakowania. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno
J.A.

Jaka atmosfera w biurach finansowych w siedzibie przy nas jasnogórskiej?

#zostanwdomu

Jestem załamany postawą firmy w obliczu pandemii. W sytuacji, kiedy wszystkie inne firmy wysyłają swoich pracowników na pracę zdalną a niektóre zamykają fabryki, pracownicy biurowi firmy CAN-PACK przy Jasnogórskiej w Krakowie dostali przymus pracy z biura (za wyjątkiem rodziców dzieci poniżej 8 r.ż.). Miejsce pracy, gdzie na jednym open space siedzi ponad 50 osób, jedna obok drugiej, gdzie tydzień temu osoba z podejrzeniem koronawirusa była w sklepiku na parterze budynku, który od tamtej pory jest zamknięty (o czym firma taktycznie nie poinformowała), to siedlisko chorobotwórcze. Nie rozumiem tego, tym bardziej, że w przypadku pracowników biurowych, praca zdalna nie wpłynęłaby w jakikolwiek sposób negatywnie na procesy. Przypominam jednocześnie, że nowy Pan Prezes od momentu objęcia stanowiska głosił wszem i wobec hasło SAFETY FIRST. Widać w tym momencie ile są warte jego słowa.

Donald Trampek
@#zostanwdomu

Serio, az tak? A niby taka nowoczesna firma... Ciekawe jak tak dadza na kwarantanne pól firmy to sie obudzą

hahahah
@#zostanwdomu

na open space siedzi tylko ksiegowosc. Ci wazni mają swoje biura

free

Dlaczego narażacie pracowników na wirusa i nie wyślecie ich na pracę zdalną? Większość firm pozwala zabrać nawet komputery stacjonarne do domu i pracować zdalnie.

Pracownik produkcji Brzesko
@free

My na liniach pracujemy w warunkach szkodliwych są to ( farby lakiery kwasy) i nami nikt się nie przejmuje. Zdrowie nam leci.

Eh
@free

To zaścianek w takim razie..Praca zdalna będzie tym co nas czeka w przyszłości..A firma nie godzi sie nawet na prace z domu podczas takiej pandemii! Masakra.

Pan
@Pracownik produkcji Brzesko

To idz na forum produkcji i tam wylewaj swoje żale. Nikt sie toba nie przejmuje bo nikogo nie obchodzisz, masz robic produkcje.

metoda
@Pracownik produkcji Brzesko

jak to kiedys mowil Stefan : "takich fachowcow przywioze ciezarowkami pod brame"

Ula

Szkoda, że czasami nie potrafimy zastanowić się nas naszą postawą. Może to inni maja jednak rację.

no wez...
@Ula

Ula przeciez tyrasz tam po kilkanascie godzin dziennie, przy zamknieciu miesiaca nawet dluzej .. to nie jest normalne. Zastanow sie nad swoja postawa jakim kosztem to wszystko

Jak widać została poniżej opisana patologia w tej firmie a Krzysiek miał odwage napisać co i jak szkoda tylko ze ludzie z can-pack nie chca widzieć tego co się dzieje i HR tutaj wybiela firmę i to co sie tam dzieje !!!!!! Trochę pokory i obiektywności doradza się HR-owiiii który tutaj moderuje cała sytuację !!!!

haha
@:)

hahah przecz tam caly (prawie) hr wymieniony. ci co sa teraz pracuja max 2lata dyrektor hr biznes partnerzy wszyscy do swieze leszcze. jak narazie tylko zwalniaja po takie zadanie dostali hahah

Jonasz

Wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jaka atmosfera w pracy?

@Jonasz

Witaj. Atmosferę tworzą ludzie. Nasi pracownicy cenią sobie dobre relacje w pracy, stabilne warunki zatrudnienia, a także międzynarodowe otoczenie, w którym pracujemy. Jesteśmy ciekawą firmą, która ma swoją światową centralę w Polsce w Krakowie, a to rzadkość. Na co dzień współpracujemy z kolegami z innych naszych lokalizacji na całym świecie, gdyż firma mocno się rozrasta i inwestuje w rozwój biznesu. Razem tworzymy przyjazne i dynamiczne miejsce pracy. Jeśli to Cię interesuje - aktualne oferty pracy można znaleźć tu: https://canpack.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/0/1,20/ Zapraszamy do aplikowania! Zespół CANPACK

Janusz
@CAN-PACK S.A.

Nie do końca tworzą atmosferę pracownicy, każda osoba która ma blade pojęcie o zarządzaniu wie że za atmosferę w pracy odpowiada głównie pracodawca. Atmosfera jest fatalna, od 2014 mnóstwo osób zostało wyrzuconych bez specjalnego powodu, bardzo dużo ludzi odeszło, bardzo dużo dobrych czy bardzo dobrych specjalistów odeszło właśnie ze względu na fatalną atmosferę. Bardzo dobra atmosfera w tej firmie to już przeszłość.

Nickt

Bzdury

bolesław
@CAN-PACK S.A.

"dynamiczne miejsce pracy" czyli dynamicznie zmieniająca się twarze na stanowiskach ze względu na niskie zarobki, fatalna atmosferę i chore wymigania przełożonych?

sxer

Miałem zamiar starać się o pracę w ww firmie, ale czytając tutaj wypowiedzi przedstawiciela Canpack dochodzę do wniosku że ci ludzie są jakby z 20 lat uwstecznieni. Odpowiadają zdawkowo, jakaś dziwna gra słów, żadnych konkretów. Ludzie obudźcie się! Szukacie pracowników czy idiotów? W tej chwili pracownik produkcji jest cenniejszy niż jakaś biurwa czy pseudo kierownik. Bo z każdego "robola" zrobisz mistrza, kierownika czy zastępce ( z rożnym skutkiem) a odwrotnie już nie. Nie pisząc o zarobkach ośmieszacie się i jesteście tylko lepem na nieudaczników i desperatów. Chcecie pracowników za półdarmo? To raczej nie polaków.

Krzysztof

Chciałbym zapytać jak wygląda poziom rotacji pracowników w firmie Can-Pack. Podobno od 2014 roku po zmienia zarządu rotacja jest bardzo wysoka, dużo osób odchodzi, dużo też jest zwalnianych.

zwolnienia masowe
@Krzysztof

wystarczy ze regularnie obserwujesz strone glowna cp. prezesi znikają jeden po drugim za nimi dyrektorzy a specjalisci sami odchodzą. metody sa różne mi najbardziej podoba sie zmiana miejsca pracy hahah np z dnia na dzien każą ci dojezdzac z brzeska do bydgoszczy lub z krakowa do orzesza albo likwidacja spolek albo stanowisk ta firma jest przygotowywana do sprzedazy

QWERTY

Czy możecie napisać coś więcej na temat zarobków ?

@QWERTY

Wynagrodzenie w naszej firmie jest zależne od zajmowanego stanowiska. Jest adekwatne do wykonywanej pracy, umiejętności i doświadczenia. Regularnie przeprowadzane są również przeglądy wynagrodzeń. Dodatkowo oferujemy plan emerytalny, plan ubezpieczeń i atrakcyjną roczną premię na podstawie wyników pracy. Zapraszamy, Zespół HR CAN-PACK

Nickt

Bzdury

pfpfp

Aplikowałem jakieś 2 miesiące temu 0 odpowiedzi. Śmiech na sali

Jak wygląda temat awansu w CAN-PACK S.A.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Manager?

Nasza firma charakteryzuje się dynamicznym rozwojem, co stwarza wiele możliwości awansu zarówno poziomego, jak i pionowego dla wszystkich pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Awans możliwy jest również w ramach udziału w międzynarodowych projektach oraz projektach inwestycyjnych. Możliwości te uzależnione są od dwóch czynników: potrzeby biznesowej danego działu, czy nowej inwestycji oraz spełnienia wymogów na aktualnym stanowisku (m. in. pozytywnego wyniku w procesie oceny rocznej). Rekrutacje ogłaszane są zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Każdy pracownik, spełniający kryteria merytoryczne, może wziąć udział w takim procesie. Pozdrawiamy, Zespół HR CANPACK

Master

Awans w CP? Hehe jakiś żart chyba ze jesteś dobrym kolega jakiegoś kierownika i awansujesz z pomiatacza na zastępcę kierownika z wiedza ameby .... ludzie oddanie pracujący po naście lat mogą jedynie się dorobić garba ...

up

Rekrutacja w tej firmie jest na zenujacym i niskim poziomie,HR bez pojęcia a prawie 5 tyś wpisów na tym portalu dla róznych lokalizacji chyba nie swiadczy zbyt dobrze !!!

piszmy prawde

Rekrutacja w tej firmie to jakis chory wymysł HR ,ktos kto ma siano w głowie robi takie chore procesy rekrutacji z 3 stopniami rekrutacji i pytaniami na poziomie piaskownicy !!!! Wystarczy popatrzeć ile jest wszystkich wpisów w różnych lokalizacjach na na temat tej firmy wychodzi kilka tysięcy i nie są to wyssane z palca opowieści tylko taka(usunięte przez administratora)jaka występuje miedzy innymi przy procesie rekrutacji gdzie radosnej twórczości i cwaniactwa nie ma granic !!!!! Na tym portalu firma wraz ze swoim radosnym HR-em wychodzi naprzeciw negatywnym wpisom ale te wpisy tylko opisują rzeczywistość jaka panuje w firmie wiec chyba trzeba zacząć od siebie czyli od firmy a nie od PR-u na tym portalu !!!!! W normalnych firmach nie sa zapraszane HR na spotkania rekrutacyjne bo pytania o porazki i sukcesy denerwuja juz nawet ludzi decyzyjnych który decydują o tym kogo sobie przyjmą do danego Działu !!!!!

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

CAN-PACK jest interesującym Pracodawcą i firmą bardzo dynamicznie rozwijającą się poprzez inwestycje na całym świecie. Stwarza to Pracownikom możliwości ciekawych ścieżek kariery w Polsce i poza nią. Nasze wynagrodzenia – w tym bonusy - są atrakcyjne rynkowo. Regularnie dokonujemy też przeglądów płacowych. W ramach benefitów oferujemy opiekę medyczną, cafeterię, jak również Pracowniczy Program Emerytalny (PPE) – w wysokości znacznie przekraczającej praktyki konkurentów na rynku. Nasza Firma ma bardzo dogodną lokalizację w Krakowie; łatwo i szybko można dojechać do niej z wielu punktów Krakowa. Na miejscu można skorzystać również z kantyny. Pracujemy w biurach, które odzwierciedlają potrzebę Pracownika do pracy w miejscu, gdzie jest cicho i wygodnie – nie preferujemy przestrzeni typu „open space”. Zachęcamy do zapoznania się z otwartymi rekrutacjami: https://www.gowork.pl/praca/can-pack-s.a.;pr lub https://canpack.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/0/1,20/ Pozdrawiamy, Zespół HR CANPACK

Ciekawy

Mam pytanie, po wysłaniu cv do Can - Pack na konkretne stanowisko z ogłoszenia na stronie firmy, jaki jest maksymalny czas oczekiwania na kontakt ze strony HR w przypadku zainteresowania firmy kandydatem ?

@Ciekawy

Uprzejmie informujemy, że Dział HR kontaktuje się tylko z kandydatami wybranymi do danego procesu rekrutacyjnego w możliwie najkrótszym czasie.

Ktos

Przygladnijcie sie w brzesku przeciez tam zarobki marne i ludzie z fpn sie zwalniają

Aleksandra
@Ktos

Czy jesteś pracownikiem FPN Brzesko? Skąd masz taką wiedzę?

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w CAN-PACK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK S.A.?

CAN-PACK S.A.