Opinie o REMEDIUM w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie REMEDIUM. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie REMEDIUM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMEDIUM w Pyskowice

pacjentka

Jestem pacjentką dr Miksch,i niestety mam bardzo negatywne zdanie o tej pani. Pani doktor prowadzi moją ciążę. Problem polega na tym,że doktor jeszcze w ogóle nie zbadała mnie ginekologicznie,a jestem w 22 tyg. ciąży. Dobrze,że pojechałam do innego ginekologa. Tamten doktor porządnie mnie zbadał,i... chwycił się za głowę,ponieważ miałam poważną infekcję.Dr Miksch jej nie wykryła,bo niby jak,skoro nie bada. A na badaniach laboratoryjnych byłam tylko 2 razy...Dziecko ogląda tylko przez USG! Przychodnia ogólnie działa rewelacyjnie!Wiem,bo cała moja rodzina korzysta z usług tej placówki.Szczególnie wzorcowym lekarzem jest dla mnie dr Izabella Biegun-Awramienko.

aga
@pacjentka

Ja także się dolanczam do tej wypowiedzi. Pani dr Miksch co prawda sympatyczna i bezproblemowa ale ani razu nie zbadala mnie ginekologiczno. Przed obawą ze może być coś nie tak poszłam prywatnie do lekarza który udzielił mi wszystkich potrzebnych informacji. Ponadto będąc na wizycie w 32 tyg ciazy poinformowała mnie ze widzimy się już po porodzie. Sprzęt w gabinecie jest fatalny będąc w 22 tyg lekarka z badania usg wywnioskowala ze jestem w 16 tyg. Strach korzystać z takich usług. Dobrze że moja cisza była bezproblemowa bo w innym wypadku mogłoby się to skończyć nieciekawie.

@aga

Ja też nie polecam tej doktor! Jest fatalna!

frugO-27

Witam jesli chodzi o moja opinie to pani mloda blondynka z recepcji nie traktuje powaznie swojej pracy i skandalem jest to ze oprocz glupiej miny nic soba nie reprezentuje po 2 min zorientowala sie ze tam po cos jestem smiejac sie do kolexanki .Nie miala nawet drukow L4 a moja pani doktor musiala szukac z pania z dyzurki .Skandal wymienic taka pracownice co ma sie wyzej niz lekarz .

PACJENT

WITAM JESTEM PACJENTEM FIRMY REMEDIUM I CZESTO KORZYSTAM Z ICH USŁUG I NIE WIDAĆ ZEBY W FIRMIE BYLO ZLE PANIE I LEKARZE SA BARDZO MILI I PROFESJONALNIE WYSZKOLENI JAK BY FAKTYCZNIE BYLO ZLE TO PANIE W RECEPCJI CZESTO BY SIE ZMIENIALY A TAK NIE JEST OD LAT TE SAME I MILE PANIE !!! POLECAM REMEDIUM A TEN KTO NAPISAL TAKIE POMÓWIENIA FAKTYCZNIE POWINIEN STANAC PRZED SADEM!!

znajomy

Znam osobiście właścicielkę - i figurującego w papierach własiciela tej firmy. Są to ludzie stosunkowo młodzi , zarżnięci finansowo i szukający łatwego zarobku. Stanowczo przestrzegam przed zatrudnianiem się w tej firmie, a także zakupami produktów na prezentacjach tej firmy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w REMEDIUM spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Zostaw merytoryczną opinię o REMEDIUM - Pyskowice

• Jak się pracuje w REMEDIUM?

Zobacz opinie na temat firmy REMEDIUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

REMEDIUM