Malbork

Opinie o Mpj Meble S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Lopko Piotr Rozalewicz Janusz Filarski

fafarafa

Witam przestrzegam przed złożeniem zamówienia w tej firmie. Długo trzeba czekać aż w końcu zabrać zaliczkę. Znajomi kupili tam meble ze sklepu. Dostarczone obite i porysowane. Sciemniają z dostawą.Są niesłowni.

fafarafa
@fafarafa 22.02.2014 16:01

Przepraszam post nie dotyczy sklepu MPJ. Pomysłka sklepów.

Zostaw opinię o Mpj Meble S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Lopko Piotr Rozalewicz Janusz Filarski - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mpj Meble S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Lopko Piotr Rozalewicz Janusz Filarski