Opinie o Domex Ewa Antonina Studzińska w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Domex Ewa Antonina Studzińska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Domex Ewa Antonina Studzińska o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domex Ewa Antonina Studzińska w Starogard Gdański

Domex oddział w Pruszczu Gd. Nowy wpis

Źle wykonane pomiary, montaż - porażka , brak szacunku dla klienta , non stop Panowie mijają się z prawdą. Poziom obsługi klienta i wykonanie zlecenia na poziomie poniżej zera!! Same zniszczenia. Zdecydowanie odradzam

BYKU Nowy wpis

Witam Co do firmy Domex w Pruszczu Gdański totalna tandeta pan umawiam się na pomiary na daną godzinę po czym spóżnia się 3 godziny ani przepraszam ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) żadnego telefonu po prostu człowiek ma być w domu i czekać na jaśnie pana .Jeszcze zdziwiony że ktoś ma pretensje. Dlatego od razu zrezygnowałem z firmy. Nie polecam tej firmy bo jeżeli już na początku ktoś sobie robi jaja z klienta co będzie potem. Dla mnie zero szacunku do klienta takim postępowaniem ,czytając inne opinie myślę że była to dobra decyzja.

Ksiaze27 Nowy wpis

Firma to kpina. 2 okna przez nich zamontowane wypadły. Sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury

Halina Nowy wpis
@Ksiaze27

Źle zamontowane okna do prokuratury? A kontaktował się pan najpierw z firmą, może sami naprawią?

Magdalena

Widzę ze klienci tylko niezadowoleni żadnych pozytywów a co z pracownikami? Tez jesteście rozczarowani tym pracodawca?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Domex Ewa Antonina Studzińska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Fredo

Nie polecam. Najgorsza fuszera jakakolwiek widziałem. Wszystko źle zamontowane a panowie którzy montują szkoda gadać.... Jak ktoś może cokolwiek dobrze zrobić jak nawaleni lub wczorajsi. Ludzie omijajcie jak najdalej ta niby firmę.

dudi

NAJGORSZA FIRMA Z JAKĄ KIEDYKOLWIEK MIAŁEM DO CZYNIENIA. BRAMA DOSTARCZONA I ZAMONTOWANA NIEZGODNA Z ZAMÓWIENIEM. NA REKLAMACJĘ NIE ODPOWIADALI CO ZASKUTKOWAŁO AUTOMATYCZNYM JEJ UZNANIEM. BRAMA ZOSTAŁA WKONCU ZDEMONTOWANA NATOMIAST DO DZIŚ DNIA NIE OTRZYMAŁEM ZWROTU GOTÓWKI POMIMO ZAPEWNIEŃ ŻE GDY TYLKO BRAMA TRAFI DO FIRMY TO ZWROT OTRZYMAM. NA OBECNĄ CHWILĘ JAŚNIE WIELMOŻNI NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW I NIE ODPISUJĄ NA EMAILE ZASŁANIAJĄ SIĘ PSEUDO SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ KTÓRA WG NICH UNIEMOŻLIWIA ZWROT MOICH PIENIĘDZY (KILKU TYŚ ZŁOTYCH) NATOMIAST UMOŻLIWIAŁA DEMONTAŻ BRAMY. TA FIRMA POWINNA BYĆ ZLIKWIDOWANA I UKARANA ZA TAKIE TRAKTOWANIE KLIENTÓW. NA OBECNĄ CHWILĘ SPRAWA PRZEKAZANA DO KANCELARII PRAWNICZEJ I TRAFI DO SĄDU. PRZEKAZANA ZOSTAŁA RÓWNIEŻ DO RZECZNIKA KONSUMENTÓW, PONADTO POWIADOMIONA ZOSTAŁA INSPEKCJA HANDLOWA I URZĄD SKARBOWY. RADZĘ OMIJAĆ TĘ FIRMĘ Z DALEKA. CO DO MONTAŻYSTÓW TO POWIEM TYLE - PORAŻKA I TOTALNE NIEUDOLSTWO - BRAMY NIE POTRAFILI PRAWIDŁOWO ZAMONTOWAĆ, USZKODZILI JĄ PRZY MONTAŻU I POPRAWKACH NA JAKIE PRZYJEŻDŻALI. OD PANÓW CZUĆ BYŁO ALKOHOL. DRZWI PO POMIARACH ROBIONYCH 3 KROTNIE PRZEZ MONTAŻYSTÓW I WŁAŚCICIELKĘ PRZYJECHAŁY ZA DUŻE I OCZYWIŚCI DO MNIE PRETENSJA ŻE OTWÓR ŹLE PRZYGOTOWAŁEM (ZAMIAST DO SIEBIE ŻE ŹLE POMIERZYLI).... AŻ DZIWNE ŻE JESZCZE FUNKCJONUJĄ .. TAKŻE KAŻDEGO PRZESTRZEGAM PRZED CHĘCIĄ SKORZYSTANIA Z ICH USŁUG

Elżbieta

Oddział w Pruszczu Gdańskim obsługiwany przez totalnych amatorów, podobnie z resztą jak reszta personelu, dom wariatów, dosłownie, nikt nic nie wie, nikt nie decyduje, zero doradztwa, masakra.

Xx

Zero zintresowania w stosunku do klienta montaż bez nadziejny estetyka wykonania montażu dzieci w przeszkolu lepiej by zrobiły jak kos interesuje mogę przesłać zdjęcia z wykonania montażu

On

Nie polecam stosunek do klienta zera monteży brak słów beznadzieja chcecie mieć nerwy stargane nie kupujcie tam a obsługa same kłamstwa razem z właścicielka

Zostaw merytoryczną opinię o Domex Ewa Antonina Studzińska - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Domex Ewa Antonina Studzińska?

Zobacz opinie na temat firmy Domex Ewa Antonina Studzińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Domex Ewa Antonina Studzińska
  • Hieronima Derdowskiego 2