Komers International Franciszek Mądry

Straszyn

Opinie o Komers International Franciszek Mądry

K.

Witam! Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda sytuacja w zakładzie? Atmosfera/wypłata wynagrodzeń/itp.? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

wściekły

z wypłatami nadal problem po prostu lipa tylko człowiek sobie przez to problemy robi bo na czas nie może nic opłacić i pytając kiedy będzie wypłata słyszysz .NIE WIADOMO !!!

bystra

hahahaa no masakryczny zakład!! tylko daleko od takich! szukają głupich i tyle.

Marsa

Potwierdzam. Zalega rowniez z platnosciami do dostawców i szuka pretekstow by nie płacić.

mądry

Firma z bardzo poważnymi problemami finansowymi co przekłada się na m. in. wypłatę wynagrodzeń.

Zostaw opinię o Komers International Franciszek Mądry - Straszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komers International Franciszek Mądry