Opinie o Mona Pizzeria w Straszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mona Pizzeria. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mona Pizzeria na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mona Pizzeria w Straszyn

sylwas

Pizza to chyba jakaś komedia,coś rzucone na bułce.Z 15 lat czegos podobnego nie widziałem.

@sylwas

Najlepsza pizza w okolicy.

Jacek

(usunięte przez administratora) 26.11.2019 pojechaliśmy specjalnie do Straszyna do restauracji ,,Mona,, na objad ale nie stety jedzenie okazało sie fatalne , nie smaczne i zimne...ziemniaki i kotlet ledwo ciepłe.Poprosiłem kelnerkę o wymianę dania , ale okazało sie że za chwilę otrzymałem takie samo ledwo ciepłe . Zapytałem dlaczego jest takie samo jak poprzednie ? kelnerka powiedziała że poprosi szefową kuchni i tak sie stało, Szefowa kuchni aroganka i awanturnicza ,,że bez kija nie podchodz ! ,, wrzeszczała na mnie ,,że czego ja chcę?" bo i tu uwaga....kotlet i ziemniaki są prosto z BEMARA więc o co mi chodzi ? Ludzie!!!...z bemara to ja w barze mogę się posilić a nie w restauracji ,myslałem że moje zamówienie będzie przygotowane na bieżąco a okazuje sie że tam robi się posiłki rano i wydaje się je przez cały dzień z bemarów. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Jacek

Co za bzdury! Ta pizzeria nigdy nie podawała dań z bemara .

@Jacek

Jestem stałą klientką od wielu lat i ta pizzeria nigdy nie podawała dań z bemara .

Bożena Nowy wpis

Nikt z zatrudnionych niczego szczególnego tutaj nie pisze a ja zastanawiam się jak w praktyce wygląda tutaj praca kierowcy? Czy ma tutaj jeszcze jakieś dodatkowe zadania oprócz samego w sobie rozwożenia zamówień? Na jakie wynagrodzenie może liczyć?

Teresa

Witam.polecam wszystkim pizzerie Mona jest smacznie i niedrogo ,szybka obsługa zawsze z uśmiechem na twarzy.

Brałeś udział w rekrutacji do Mona Pizzeria. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Beata

Dzień dobry! Jestem zaineresowana pracą w tej firmie jako kelnerka. Czy ktoś się orientuje ile można zarobić na tym stanowisku i czy w firmie jest duża rotacja?

Jest to restauracja gdzie poczujesz smak kuchni domowej, pizza jest inna niż wszystkie inne kopie pizzy włoskiej dlatego jest wyjątkowa o gustach się nie dyskutuje, mi osobiście bardzo smakuje. Reszta dań to nic dodać nic ująć kuchnia domowa. Osobiście bardzo polecam. Obsługa swojska bez zbędnej fałszywej dekoracji.

Dariusz

Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Bardzo się cieszę, że trafiłem na ten wątek, ponieważ chciałbym sprecyzować, czy pizzeria ta w ogóle istnieje? Proszę o informację bo szczerze mówiąc nie wiem nic na ten temat. Ktoś się wypowie?

Miłośnik dobrego jedzenia

Super dobre jedzenie! polecam ! szczególnie dania dnia !

Zostaw merytoryczną opinię o Mona Pizzeria - Straszyn

Mona Pizzeria