Zrem-Bud Zakład Remontowo-Budowlany Robert Szymczyk

Radom

Opinie o Zrem-Bud Zakład Remontowo-Budowlany Robert Szymczyk

JW_Lublin

Czyli od czasu budowy mojej i znajomych nic sie nie zmieniło - Lublin i Zwierzyniec pozdrawiają Pana Roberta - odda nam Pan może kiedyś pieniądze? A jeżeli nadal ktoś jest chętny na te usługi to polecam forum Muratora.

Ktos

Również ostrzegam przed firmą Pana (usunięte przez administratora)Sposób działania jest następujący : Pan (usunięte przez administratora)podpisuje umowę, bierze zaliczkę, rozpoczyna budowę, następnie ją porzuca i rozpoczyna kolejną. Skontaktowanie się z Panem Szymczykiem graniczy z cudem, nie odbiera telefonów. Budowa jest prowadzona bardzo niedbale, jest mnóstwo niedociągnięć. Finał jest taki, że trzeba szukać kolejnej firmy która poprawi to co Pan (usunięte przez administratora)stworzył, a jest co poprawiać. Jeżeli już wynajmujecie firmę ZREM BUD, zaopatrzcie się w sprzęt budowlany, kupcie poziomice jeżeli chcecie mieć proste ściany, wynajmijcie betoniarkę gdyż dzień przed przyjazdem firmy na budowę dostaniecie telefon, że ta firmowa jest uszkodzona (podejrzewam, że tak naprawde poprostu jej niema). Historia mojej budowy jest bardzo podobna do tej przedstawionej na stronie internetowej (usunięte przez administratora). Mówiąc krótko - ODRADZAM

Zostaw opinię o Zrem-Bud Zakład Remontowo-Budowlany Robert Szymczyk - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zrem-Bud Zakład Remontowo-Budowlany Robert Szymczyk