Opinie o Obi w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Obi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Obi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Obi w Radom

Kot okrętowy

Jest to absolutna masakra co się wyprawia w tym sklepie. Nowi pracownicy praktycznie nie mają szansy na wdrożenie. Panuje atmosfera wyścigu szczurów i donosicielstwa. Jest kilka prawilnych osób, ale pozostali są zgorzkniali, rzucają cynicznymi uwagami i wulgaryzmami. Panie dyrektor wprowadzają atmosferę szkolnego terroru, że gdy przechodzą przez sklep to wszyscy muszą udawać że coś robią. Szkolenia produktowe są pełne zbędnych informacji. Nierzadko jeden pracownik musi sam obsługiwać kilka alejek. Ktoś przeszkolony w dziedzinie paneli np. może trafić ni z pietruchy na ogród "bo tak". Omijajcie ten fenomen, są miejsca przyjaźniej nastawione pracownikom, zwłaszcza młodym czy niedoświadczonym. Pozdrawiam

Kulka

Pani Marta to na tej kasie to siedzi jak za karę jest bardzo nie miła dla klijenta

Kot okrętowy Nowy wpis

Joanna Nowy wpis
@Kot okrętowy

A można mieć pytanie? Po co ludzie tu się mają ścigać skoro o tych szczurach piszesz? Nie można zwyczajnie pracować wypełniając obowiązki zawarte w umowie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Czy w Obi odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Kulka

Weronika
@Kulka

Ale zawsze tak jest czy to jakaś pojedyncza sytuacja?

marta

ogarnij sie

Zofia Nowy wpis
@Kulka

Co takiego Ci powiedziała, że uważasz, że ta Pani jest niemiła? Zwróciłaś jej uwagę na miejscu?

Jak wygląda sprawa grafiku w Obi. Czy pracodawca idzie na rękę?

logo firmy Praca spedytor/dyspozytor
logo firmy MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
LIMNUSWORK
(1156 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jak długo czekaliście na odzew z Obi? Oddzwaniają zawsze?

tom

dzisiaj odebralem reklamacie w Radomiu na ul.Grzecznarowskiego bardzo mila pani z reklamaci zalatwiono w ciogu 2 dni

Jak dużo osób pracuje w Obi?

Mlody
@Pytanie

Na pewno więcej odchodzi niż przychodzi :))

A...

Pracuję w Radomiu na Mireckiego od ponad trzech lat. Jestem na ogrodzie i nie żałuję swojej decyzji. Oczywiście, że trzeba się narobić, ale w końcu to jest praca, więc jeśli ktoś nie lubi pracy fizycznej to jasna sprawa, że nie będzie zadowolony. Ja jestem nauczona pracy i szacunku do niej. Klimat oceniam na bardzo dobry i pomimo wyższego wykształcenia wcale nie żałuję, że pracuję w markecie Obi na Mireckiego. Pozdrawiam

Xxx
@A...

Jak to możliwe, że pracujesz tu 3 lata i Cię nie kojarzę?

IRONIA IRONIA
Klient
@A...

zapachnialo lizusostwem i oczywiscie tendencjnym opisem, pewnie przez ,,gore,,:D Skroo wiekszosc wpisow jest negatywna jesli chodzi o prace to zapewne tak jest.

Miły

Widzę że otworzyłem wrota do piekieł swoim komentarzem, teraz przynajmniej każdy będzie widział jak naprawdę jest w Obi na Mireckiego a nie tak jak chce kierowniczka zas*na. Powodzenia w otwieraniu się... Do pisania większej ilości prawdy.

prawda

kiedy pracodawca sieci obi wypłaci pracownikom którzy narażają się w czasie zarazy dodatki za ryzyko?

mała mi
@prawda

pracodawca ma pracowników w d...pie tam na górze słupki się liczą a nie co ty byś chciał i co ci się należy kowidowe, podwyżki płac padniesz jak pies pluto przyjdzie na twoje miejsce następny itd

Czy Obi oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pedro96

Nie polecam pracy w tej firmie, zwłaszcza tam na Mireckiego. Ja pracując na dziale przyjęcia towaru nie miałem szans żeby się wdrożyć na tym dziale. Zaledwie pracowałem niecałe dwa miesiące i mi podziękowali bo nie spelniałem ich wynagań. A podczas zamknięcia sklepów budowlanych nie przyjeżdżają dostawy i nawet nie ma szans żeby się wykazać i udowodnić że jestem dobry na tym stanowisku.

Major
@Pedro96

Nie płacz, wszędzie będzie ci lepiej niż w tym kołochozie.

Popuś2000
@Pedro96

Potwierdzam. Tak samo robiłem na DPT i miałem podobną sytuację. Nie dają szans pracownikowi się dobrze wdrożyć. Miałem mieć kartę wdrożenia jako początkujący i miałem się wdrażać przez pół roku. I nawet tyle czasu nie udało mi sie przerobić bo kierownik z DPT ma swoje widzimisię. Ale na szczęście dobrze że nie pracuje tutaj. Niech inni co chcą tam iść kiedyś niech wiedzą jak jest.

Malwina85
Kandydat
@Pedro96

Dlaczego nie polecasz? Sam piszesz że nie spełniałeś ich wymagań. Dla kogoś kto spełnia ich wymagania też nie polecasz?

@Malwina85

To była moja pierwsza praca w życiu i nie mam opinii co do innych pracodawców. Ale co do pracy tutaj miałem wiele zastrzeżeń. Nie spełniałem ich wymagań, tak mi tylko wmówili po prostu, bo prawdopodobnie chodziło o to że powiedziałem kierownikowi DPT że będę musiał odbyć praktyki studenckie. I stwierdzili że ja się nie przydam bo po praktykach to nie wiadomo czy bym tutaj nadal robił. Jestem przekonany że z tego powodu mi podziękowali. Z resztą sam byłem zaskoczony, bo liczyłem na to że jak bedzie więcej dostaw to udowodnię kierownictwu że jestem kompetentny na tym stanowisku.

GłodnyJestem123
Kandydat
@Pedro96

Cześć Pedro, staram się o prace na magazynie na Mireckiego. (ogłoszenie wciąż "wisi") możesz napisać coś o atmosferze na tym dziale? kierowniku? mam rozmowę o prace i nie wiem czego moge sie spodziewac....

@GłodnyJestem123

Jeżeli chodzi o pracę w Obi. To praca wygląda następująco. Praca jest od poniedziałku do piątku. Po 8 godzin 15 minut. 15 minut przerwy jest bezpłatnej. Stawka jaką mogą dać to w zależności od doświadczenia. Ja zaczynałem od Młodszego pracownika działu przyjęcia towaru i oferowali mi 3200 brutto. Ogólnie co do kierownika z DPT. To nie można za bardzo mu wierzyć na słowo. Ponieważ szybko zmienia zdanie. Musisz to wziąć pod uwagę. Reszta pracowników jest całkiem w porządku. Na rozmowie kwalifikacyjnej to mogą Cię spytać o doświadczenie w magazynie czy miałeś doświadczenie. Nie ma żadnych testów umiejętnościowych. Pozdrawiam.

Były
@Pedro96

To i tak nieźle, ja swego czasu z nielichym doświadczeniem na sprzedaży miałem 3k.

Popuś2000
@Były

3200 dlatego że mam UDT. Bez UDT miałbym tyle samo co ty.

@Były

Nie wiem czy teraz tak samo płacą. Ale tyle mi płacili bo miałem uprawnienia na wózki. Z tego co wiem to w Leroy jest podobnie.

Były
@Pedro96

Panie, tylko na wózki? Ode mnie dostali za te 3k kilka lat doświadczenia w sprzedaży i komplet niezbędnych uprawnień - nie mniej jednak to było kilka lat temu

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Obi?

mała mi
@Pytanie

zapomnij o nagrodach ,nagrody dostają ludzie z góry na dole nawet podwyżek nie widać ciśnienie ciśnienie podnosi dyrekcja ludzie harują nawet słowa podzięki za pot który się tam wylewa jak długo będziemy czekać na pod wyszki ,życie kosztuje opłaty, chyba poczekamy na nową dyrekcje i wtedy doczekamy się pieniążków bo ta dyrekcja jest bardzo w tym temacie chytra

Czy Obi zatrudnia studentów?

@Pytanie

Tylko przez firmę zewnętrzną do wykładania towarów i pomocy. Jak masz możliwość wyrobić godziny to zarabiasz tyle co normalny pracownik a nie obslugujesz klientów i nie możesz wchodzić na drabiny. I w zasadzie robisz co chcesz bo wszyscy mają na ciebie wjb

Adam
@Gość

Czy w momencie, gdy taki student zostanie zatrudniony przez firmę Obi to może on liczyć na odpowiednie przeszkolenie z zakresu obowiązków, który zostanie mu przydzielony? Ciekawi mnie, czy takie szkolenie spada wtedy na bardziej doświadczonych pracowników? W niektórych firmach tak właśnie się praktykuje, dlatego ciekawi mnie, jak wygląda to tutaj?

@Adam

Jeśli jest zatrudniony na umowę zlecenie, to nikt go nie będzie szkolił - ma po prostu wykonywać polecenia, wykładać i dowozić towar. Na umowę o pracę z reguły uczy się w praniu, czyli jak w Sparcie - kop na plecy, lecisz z klifu i miej nadzieję, że umiesz pływać. Wszystko zależy od tego, jak bardzo ktoś jest zdeterminowany by się czegoś nauczyć i jak bardzo spostrzegawczy jest.

Miły

Witam Niedawno zacząłem pracę w Obi na Mireckiego to co tam się dzieje to jedna wielka patologia jedna z kierowniczek jest tak upierdliwa że tego się nie da wytrzymać w pracy. Jeśli OBI zatrudni nową osobę przypuśćmy w wieku od 25lat w górę to takiej atmosfery nigdzie nie zazna jeśli się spóźni chociażby 5min minut do pracy to będzie musiał odpracować jedną godzinę natomiast jeśli chodzi wypełnianie obowiązków na dziale ogród zewnętrzny monotonna praca z doniczkami i do tego czy zimno czy nie i tak trzeba harować tam już nie mówiąc o braku kurtki dla osób które tam pracują albo są podpisane i każdy użytek takowej kurtki prowadzi do awantury to także OBI nie proponuję takiej kurtki. Lecz w swojej kurtce pracować nie ma opcji. Aczkolwiek jeżeli ktoś się nie wyrabia a pracuje sumiennie zostaje skierowany na dział budowlany gdzie pracuje sam i ręce zostają przy podłodze po podnoszeniu cięższych rzeczy. Taka jest moja opinia na temat OBI na Mireckiego w Radomiu. Nie polecam.

antek
@Miły

Miły,miły jak ci tak kiepsko na tym ogrodzie,czy też w obi to porzuć pracę i tyle w tym temacie,rozumem są dni w k.....jące i dni mniej denerwujące ale żeby kurtki ci nie dali to już z lekka przesadziłeś

@antek

Wyraziłem swoją opinię, bo wiem co tam się dzieje.

Adam
@Miły

W swojej wypowiedzi skupiłeś się na tym, jak wygląda praca w firmie Obi, dlatego chciałbym zadać pytanie związane z warunkami zatrudnienia. Czy są one w Twojej opinii adekwatne do ilości powierzonych obowiązków?

Ola
Klient
@Miły

A co z wynagrodzeniem? Dobrze płacą?

@Ola

Jeśli 3000 brutto uważasz za dobrą stawkę to tak.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Obi?

DiY
@Pytanie

Atmosfera w Obi jest tak(usunięte przez administratora), że jak się ogarniesz, to już będziesz pracować w kompletnie innej firmie. Robisz na swoją kasę,nikomu w kieszeń nie patrzysz i nie szukasz układów? Fajnie. w obi zrobią z Ciebie ścierkę do podłogi w kiblu

prawda

kiedy koniec tych maluśkich grup ? ludzie mają już powyżej dziurek w nosie tych przepychanek , nerwówki a okres urlopowy zapasem

antek
@prawda

zakończyłem wpisy to na nic problemy i tak zostaną

gość2

przyłączam się

Na jakie benefity można liczyć w Obi?

@Pytanie

Garba od dźwigania, sweterek z zapięciami na plecach od klientów i pomysłów przełożonych i na osłodę 150zl na święta.

gość2
@Pytanie

benefity mają się tak że obi kosztem pracowników wyciąga kasę od państwa ,po trzech miesiącach obi powinno wyrównać pracownikom i zapłacić premię za narażanie życia w czasie gdy w niektórych krajach markety obi są zamknięte

prawda

po co są grupy ? podział pracowników totalna farsa , ludzie i tak się spotykają po pracy wolnych chwilach , od poniedziałku kupujących wzrośnie i z dnia na dzień będzie przybywać a pracowników w grupach jest mało

prawda

pytanie dlaczego w obi pracownicy mają odpracować godziny w przyszłości ? w casto została jednak pierwotna wersja czyli 7 godz pracy a za 8 ma pracownik zapłacone ,co jest nie tak w obi że tak traktuje się pracowników ? halo centrala obucie się ,dzięki ludziom którzy w dobie gdy w kraju jest zaraza ludzie ryzykują własne życie przychodząc do pracy co dzień są narażeni ,wstyd, wstyd jeszcze raz wstyd.

Ciekawy
@prawda

Serio każą wam to odpracować odgórnie z centrali czy to wymysł duetu MS&LP?

Zostaw merytoryczną opinię o Obi - Radom

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Obi?

Zobacz opinie na temat firmy Obi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Obi?

Liczba opinii klientów firmy Obi, to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Obi?

Kandydaci do pracy w Obi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Obi