Obi

Radom

Opinie o Obi

Wielki Wrobel

Teraz Obi szuka pracowników przez pośrednika, wiem bo kolega idzie na rozmowę do Obi, skierowany przez pośrednika, odpuścili sami szukanie

Wielki Wróbel

Witam Byłem dziś na rozmowie w sprawie pracy w Obi-Radom Magazynier Co ciekawe oferują płace 2600 brutto, to tyle samo co w Castoramie Nie hejtuje tylko co ciekawe to trochę mało zważywszy ze praca na przyjęciu towaru w zimie na deszczu, mrozie. A pensja identyczna osoby, która siedzi w środku w ciepłe za te same pieniążki. Ja podziękuje Kto chętny niech składa CV 25.10.2017

Heniek

A co się dzieje?

Patriota radom

Kontrola pracy w markecie radomski już powinna wpaść dawno bo to co się dzieje w tym sklepie budowlanym to wolno pomstę do nieba.

er

OBI wlasnie dosyc czesto ma rektrujace z tego co sie oreintuje i to w kilku maistach na kilka stanowisk ale nie ma sie co dziwic to jeden z najpopularniehcyh marketow budowlanych

kubekzikea

to dyrektor pewnie pisze i sam siebie ocenia, uwaza że każdy ma IQ na poziomie bobra:-o

wracają!!! bo w tym cholernym Radomiu nie ma pracy ...gdyby było inaczej to by Nas tam dawno nie było ... bo w Radomiu liczą sie układy ...nawet dostać sie do OBI trzeba mieć kogoś znajomego

góra

A jednak wracają starzy pracownicy więc chyba nie jest tak źle. A skoro komuś nie pasuje droga wolna można się zwolnić.

warchoł

kopać doły lepiej niż tam pracować dyrekcja brak słów Zielone światło dla( usunięte przez administratora )awanse po przyjacielsku spoza marketu przyjęcia zamiast podciągnąć kogoś Monitoring zajmuje się szpiegowaniem pracowników zamiast klientów Żenua

odradzam ( usunięte przez administratora )wszystko się kręci na mydleniu oczu premia kwartalną po wyrobieniu normy której połowa marketów w sieci nie wyrabia Podwyżkę obiecywali trzy lata temu sami maja tj kierownicy i dyrekcja a na miejsce sprzedawcy to maja 100 chętnych( usunięte przez administratora ) rzerzucony z wawy pewnie rady se nie dawał albo mieli dosyć chory człowiek ( usunięte przez administratora ) bo lata co 20 min zmarnowane lata ...zarobki też śmieszne i na okrągło ściema że ktoś ma z centali byc nie długo śnieg trzeba bedzie odgarniać na parkingu żenua

Zostaw opinię o Obi - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obi