Opinie o Obi w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Obi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Obi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obi w Radom

siostra

Donoszenie na "kolegów" z pracy w tym pseudo markecie to podstawa. Jeśli kariera w policji Ci nie wyszła, badz czujesz sie jak (usunięte przez administratora) wstąp w szeregi Radomskiego Obi na ul. Mireckiego 14. (usunięte przez administratora) Własne zdanie sie nie liczy, pracownik równierz sie nie liczy, liczą się tylko wskazniki procentowe - spadnki w wzrosty co do zeszłego roku, badz drugiego marketu na Ustroniu. Oraz ankiety na temat miejsca pracy powtarzane do bólu, aż wynik bedzie satysfakcujacy dla dyrekcji ;dddd (usunięte przez administratora) i traktowanie pracowników na porzadku dziennym, urlop w ustalonym terminie? Zapomnij. Urlopy 2tyg. w tym pseudomiejcu pracy zaczynaja sie juz od lutego :dddd Jedyne miejsce w Europie gdzie na 3 pracowników przypada 3 kierowników. (usunięte przez administratora)

zielony Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Mniej pracowników na sklepie a obowiązków jak na 10 osób przypada na 1 osobę czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czym się kierujecie zwalniając ludzi kto ma tam zamiar pracować roboty? Opinia jak o sklepie na Ustroniu i w centrum

siostra Nowy wpis

Czy w Obi występują paczki/bony świąteczne?

Notoja

Zamykają po cichu w przyszłym miesiącu a pracownicy nieświadomi

Zapytanie Nowy wpis
@Notoja

zamykają na stałe,czy tylko remont albo coś innego tam będzie,a pracownicy na umowie o pracę chyba mają wypowiedzenia?

Doradca Klienta

1. Rozmowa z pracownikiem kadr 2. Scenka sprzedażowa z kierownikiem działu 3. Rozmowa z dyrektorem

Czy by zapewnić sobie awans będziesz donosił na współpracowników?

Jak jest z pakietem medycznym w Obi? Można dołączyć rodzinę?

Ile jest zmian w Obi?

dobre pytanie bo obi wie jakie zmiany robi dyrekcja kierownicy tylko zasadnicze pytanie czy są dobre jak wpływają na prace wydajność sprzedaż atmosferę ankieta pokazała wynik jakie zaszły zmiany nikt nie porusza tematu o braku ludzi na całym sklepie że ci co zostali pracują za tych co już ich brakuje na działach na poszczególnych stanowiskach podpierają się tym że jest mała sprzedaż dlatego musi być zmniejszona obsada pracowników tylko jakich pracowników tych co są najbardziej potrzebni do pracy fizycznej musi nastąpić przełom w rozumieniu że musi być taka obsada na każdym dziale że by nie dochodziło do tego że niema obsady na działach bo jak niema obsady to niema sprzedaży kombinuje się z grafikami dlaczego bo nie ma obsady na wszystkie pytania dlaczego tamto nie zostało zrobione jest odpowiedz jedna NIEMA OBSADY NADZIAŁACH

Nikt
@pracownik

Spokojnie, za 2 miesiące zamykają ten przybytek kolesiostwa, (usunięte przez administratora) i wykorzystywania

Czy nowo zatrudnione osoby w Obi otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

For damian

I was reading my erasmus diary and it made me regret about a thing. There was a guy who can soeak English and I saw him twice. I don't know if he's single or not but when I read my diary I felt like what if it's love at first sight and I missed it because I was too shy to ask? I know it's not the right place to write. It was around 2021-2022 I created an Instagram account @islef89e that's how he can contact me if he wants to.

obi grzecznarowskiego

kierowniczka przychodzi i mówi, rozpisałam ci już urlop według własnego uznania, wypisz wnioski te dni to ci go podpiszę, wniosek nie ty decydujesz kiedy chcesz urlop wziasc tylko kierowniczka se planuej kiedy ona sama chce

zuza
@obi grzecznarowskiego

na dziale kas jest tak od lat najgorzej bo długi urlop kierowniczki dają ci do podpisania ty nie masz nic dopowiedzenia tak musi być same sobie wpisują swój urlop kiedy sobie zaplanowały czy to jest sprawiedliwe według reszty pracowników

Lidia
@zuza

A próbowałeś im powiedzieć to, co teraz tutaj piszesz? Jeśli tak, to daj znać, co powiedziały. A co do tych urlopów, to chociaż jakaś sensowna pora w roku, kiedy macie najczęściej?

antek
@Lidia

zapytaj sama czy są zadowolone bo jak na razie to dziewczyny się zwalniają podajecie grafiki razem z urlopem do podpisania czy to nie prawda pani Lidiooooo

Partacz z kowali

Nie polecam montera drzwi (usunięte przez administratora) co nie zna się na robocie. Prawdziwa amatorka . Kierowniczka też do (usunięte przez administratora) Nikt nie chce oddać za źle obsadzone i opracowane drzwi przez Pana montera który był po promilach

Włodzimierz

W dn.07.03.2023r odwiedziliśmy z żoną market OBI przy ul. Mireckiego w Radomiu w celu zakupu szafki pod zlew kuchenny; p.Anna z tego stoiska w kompetentny i fachowy sposób wprowadziła nas w szczegóły dotyczące w/w zakupu-jesteśmy usatysfakcjonowani i zadowoleni

JERZY

Kupowaliśmy z małżonką kwiaty doniczkowe w dziale ogród OBI Radom. Jesteśmy wdzięczni za kompetentną z dużą dozą życzliwości okazaną pomoc , przy wyborze towary przez Panią Jadwigę. To prawdziwy fachowiec oraz taktowny i cierpliwy przy szczegółowym wyjaśnianiu, różnic w zakresie pielęgnacji , wybieranych przez nas kwiatów. Dotychczasowe doświadczenie z zakupów w sieciówkach, wskazywało, że pracownicy nie mają czasu dla klienta a wiedza merytoryczna jest mierna. W tym przypadku jesteśmy pod wrażeniem i mile zaskoczeni. Życzył bym sobie podczas zakupów spotykania częściej takich wyróżniających się pracowników. Zasłużyła Pani Jadwiga na ocenę najwyższą a właściwie jeszcze wyższą ponad skalę ocen. DZIĘKUJEMY.

Henryk- klient

Pani Paulina bardzo miła, kompetentna. Prezentuje i doradza niczym wykładowca. Takich pracowników trzeba cenić. Wystawiam najwyższą ocenę.

Rene

Super firma Panie z obsługi klienta 5 gwiazdek

Kot okrętowy

Jest to absolutna masakra co się wyprawia w tym sklepie. Nowi pracownicy praktycznie nie mają szansy na wdrożenie. Panuje atmosfera wyścigu szczurów i donosicielstwa. Jest kilka prawilnych osób, ale pozostali są zgorzkniali, rzucają cynicznymi uwagami i wulgaryzmami. Panie dyrektor wprowadzają atmosferę szkolnego terroru, że gdy przechodzą przez sklep to wszyscy muszą udawać że coś robią. Szkolenia produktowe są pełne zbędnych informacji. Nierzadko jeden pracownik musi sam obsługiwać kilka alejek. Ktoś przeszkolony w dziedzinie paneli np. może trafić ni z pietruchy na ogród "bo tak". Omijajcie ten fenomen, są miejsca przyjaźniej nastawione pracownikom, zwłaszcza młodym czy niedoświadczonym. Pozdrawiam

@Kot okrętowy

A można mieć pytanie? Po co ludzie tu się mają ścigać skoro o tych szczurach piszesz? Nie można zwyczajnie pracować wypełniając obowiązki zawarte w umowie?

Aron
@Kot okrętowy

Widze że przez ostatnie lata nic sie nie zmieniło.

dalej
@Kot okrętowy

zgoda zgoda zgoda jeszcze trzeba dodać słowo o ekspertach dwie osoby na sklepie się nadają reszta to pomyłka ale ale są fachowcami od opierniczania się to jest pierwsza klasa w tym temacie stoją tylko w alejkach na swoich działach i ani kroku dalej tylko wołają innego pracownika do obsługi to jest farsa zwykli pracownicy szeregowi lepiej się znają wstyd ale to norma na tym sklepie panie dyrektorki mają zaćmę norma

@Aron

lata? tak w piątkę celujesz? pytam, bo teraz to się zastanawiam, że skoro to się tak utrzymuje to jest dla nich jakiś stabilny stan, tak? czyli teoretycznie to może tak cały czas działać?

I tak tak

Super sklep jest naprawdę cud miód????

Kulka

Pani Marta to na tej kasie to siedzi jak za karę jest bardzo nie miła dla klijenta

Weronika
@Kulka

Ale zawsze tak jest czy to jakaś pojedyncza sytuacja?

marta

ogarnij sie

Zofia
@Kulka

Co takiego Ci powiedziała, że uważasz, że ta Pani jest niemiła? Zwróciłaś jej uwagę na miejscu?

B.J..Z z Przysuchy

Dzień dobry:-) wczoraj i dzisiaj byłam z mężem na dziale ogród po huśtawkę obsługiwała i doradzałała nam śliczna miła.i sympatyczna Pani o imieniu Elżbieta. Taki pracownik to skarb. W sklepie na Mireckiego 14.kupiliśmy też lawendy po doradzeniu również przez Panią Elżbietę. Dba o klienta i interesy sklepu.

Zuza

Panie na kasie bardzo nie miłe dla klijenta

@Zuza

A co niemiłego mogą zrobić w trakcie kasowania rzeczy tak właściwie? :(

Klientka z5.07.22r.

Reklamację zalatwiono od ręki, pani bardzo miła, grzeczna i takich pracowników trzeba cenić. Wystawiam najwyższą ocenę.

Zostaw merytoryczną opinię o Obi - Radom

• Jak się pracuje w Obi?

Zobacz opinie na temat firmy Obi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obi?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Obi?

Kandydaci do pracy w Obi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Obi