Opinie o Endomed Gabinet Janusz Romanowski w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Endomed Gabinet Janusz Romanowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Endomed Gabinet Janusz Romanowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Endomed Gabinet Janusz Romanowski w Radom

Asia Nowy wpis

Ktoś tu pisał, że Pani z recepcji są bardzo miłe. Czy pracownicy na recepcji są to stałe osoby czy czasem się one zmieniają? Pytam w kontekście pracy w recepcji. W jakich w ogóle godzinach pracuje recepcja, pracując tu trzeba liczyć się z jakimiś zmianami? Praca w recepcji ma określony uniform albo dress code?

Danuta z Radomia Nowy wpis

Gorąco polecam tą placówkę. Korzystamy(ja i moja rodzina) z jej usług od lat. Ostatnio jestem pod szczególnym pozytywnym wrażeniem Pań rejestratorek np. gastroskopii. Badanie mam wyznaczone na lipiec, a już dwukrotnie telefonowały do mnie z propozycją wykonania wcześniejszego badania. Są przy tym bardzo uprzejme, sympatyczne i empatyczne, co nie jest normą w placówkach służby zdrowia. Poza tym chętnie udzielają fachowej porady, z uśmiechem na twarzy, mimo nawału pracy. GRATULUJĘ - wdzięczna pacjentka

Magda Nowy wpis

Miałam robioną kolonoskopię.Pan doktor Jacek Kuta bardzo miły, wszystko spokojnie wytłumaczył.Również pani anestezjolog bardzo grzeczna i kulturalną. Panie w rejestracji miłe.Minusem jest tylko to, ze trudno jest się dodzwonić.

Teresa Nowy wpis
@Magda

To fajnie, że jest tam taka kompetentna opieka. A tak w ogóle to długo sie czeka na wizytę po zapisaniu się?

Tak miłej obsługi i tak ludzkiego podejścia do pacjenta dawno nie zaznałam. Polecam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Endomed Gabinet Janusz Romanowski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Aniunia

Z całego serca polecam Pana doktora Kuta,wspaniały lekarz ,bardzo miły. Przeprowadza wywiad ,wszysko dobrze wytłumaczy. ????????????Nie polecam dr Romanowskiego bardzo nie mily lekarz.

Miki

Panie na rejestracji na dole bardzo miłe przyjazne ze świetnym podejściem do pacjenta.badanie szybkie i profesjonalne.odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.

Wera

Najlepsza przychodnia w mieście.

W dniu 8.06.2018 r. w Endomed w Radomiu wykonano badanie pn. kolonoskopia – bez znieczulenia. Niezaprzeczalnie jak każdy obawiałem się bólu. Po wejściu do gabinetu i wstępnej rozmowie z lekarzem Panem Jackiem KUTA stres ustąpił. W czasie badania byłem informowany na bieżąco o każdej przeprowadzanej czynności. Lekarz badanie wykonał dokładnie i delikatnie, a wszystkie moje niejasności precyzyjnie tłumaczył. Stwierdzam, że badanie jest bezbolesne. Wszystkich niezdecydowanych namawiam i polecam ww. lekarza

Zostaw merytoryczną opinię o Endomed Gabinet Janusz Romanowski - Radom

• Jak się pracuje w Endomed Gabinet Janusz Romanowski?

Zobacz opinie na temat firmy Endomed Gabinet Janusz Romanowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Endomed Gabinet Janusz Romanowski?

Endomed Gabinet Janusz Romanowski
  • Ks. Prof. Włodzimierza Sedlaka 4/6/8 lok. B8C1