Bisbud Radosław Biskup

Opinie o Bisbud Radosław Biskup

karina

nie bylo tak zle

Mariusz

Nie wiem czy się chwalić, czy żalić, ale też miałem wątpliwą okazję mieć do czynienia z tą "firmą". Powiem lub doradzę tylko tyle, żeby trzymać się jak najdalej. Resztę wyjaśnili moi poprzednicy. Nie polecam najgorszemu wrogowi!

Romeczek

Niestety opinia może być tylko taka, jak u moich poprzedników. Bardzo żałuję, że w ogóle spróbowałem tam pracować. Strata czasu, a sam (usunięte przez administratora)cóż jest kilka odpowiednich słów bo nasz język jest dość bogaty, ale na tym forum na pewno to by nie przeszło. Odradzam

Mistrzu

(usunięte przez administratora) Nie polecam najgorszemu wrogowi!!!

Taki on

Nie polecam.[usunięte przez admina]t w najszerszym tego słowa znaczeniu.[usunięte przez admina]pracowników i co gorsza klientów, więc trzymajcie się z daleka od tego typa!!!

Zostaw opinię o Bisbud Radosław Biskup - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bisbud Radosław Biskup