Górna Półka Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Górna Półka Sp. z o.o.

Ina Nowy wpis

Jestem tu w kontekście (usunięte przez administratora) na posadzie specjalistki ds zaopatrzenia. Jeszcze niedawno było ogłoszenie i tam na liście z wymaganiami jest praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE w szczególności MS Excel. Ale ciekawa jestem, czy na rekrutacji ktoś sprawdza znajomość tego programu, może jakieś zadanie jest?

Waldek Nowy wpis

W waszym zakładzie to same barany byli (usunięte przez administratora)i w nic nie wierzycie wam to sprawia przyjemność że mi nie dajecie spokoju żebym się zatrudniła ,zaraz będziecie wysyłać mi pieniądze na czynsz i jedzenie jak nie dacie mi spokoju nigdy wam nie odpuszczę że rujnujecie moje życie ja chcę pracować (usunięte przez administratora)!!!

Znalazłem na stronie firmy ofertę pracy dla pracowników produkcji-pakowaczy. Czy można wiedzieć, na czym polega system motywacyjny, którym firma chwali się w ogłoszeniu? Chodzi o premie za wyniki? Frekwencyjną? Czy może inne benefity?

oj tam nie ważne Nowy wpis

rozmowa o pracę, tragedia, od a do z, praca za najniższą krajową, a ich produkty, kosztują więcej niż z ikei, brygadzista z hali, nerwowy mały człowieczek, nie wiem ile on tam pracuje, czy są jakieś wyniki, czy też pracuje, jak właściciele każą sterować pracownikami, czy to element życia, że mały chce wojować świat, jak inni, a kobiety przy komputerach brak mi słów jakie jest zachowanie. Z tego co widać, często widać ich publikację o pracę, więc co jest nie tak, nie rozstają się, ale coś jest nie tak ....

Magazynier

nie było

Pan zaprosił mnie na rozmowę i..... ma to w d...e, mimo mojej prośby o adres i godzinę spotkania nie raczył ze mną się skontaktować, napisał tylko smsa co jest buractwem ... żenada ,firma do rozwożenia (usunięte przez administratora) .

Aktualność
Zasady na portalu GoWork.pl
Drodzy użytkownicy portalu GoWork.pl,
Chcielibyśmy przypomnieć wszystkim zasady, które obowiązują na naszej platformie społecznościowej. Wierzymy w tworzenie pozytywnej i konstruktywnej przestrzeni do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem związanych z życiem zawodowym.
Przede wszystkim, chcielibyśmy podkreślić, że każdy użytkownik jest odpowiedzialny za treści, które publikuje na naszym portalu. Zależy nam na budowaniu rzetelnej bazy informacji oraz na zachowaniu kultury dyskusji. Dlatego też, wszelkie posty niezgodne z prawdą lub obraźliwe będą traktowane poważnie. Zachęcamy do wyrażania swoich opinii w sposób konstruktywny i szanujący innych użytkowników.
Chcielibyśmy podkreślić, że treści naruszające prawo lub obrażające innych użytkowników mogą być kierowane na drogę sądową. Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery dla wszystkich uczestników portalu.
Dziękujemy wszystkim za współpracę i zaangażowanie w rozwój społeczności GoWork.pl. Wierzymy, że wspólnie możemy stworzyć inspirujące i wartościowe miejsce do wymiany doświadczeń zawodowych oraz zdobywania nowej wiedzy.
Z poważaniem,
Zespół Górna Półka w porozumieniu z Zespołem GoWork
Waldek

Jestem bardzo zainteresowany wasza firma chciałbym wysłać SV na kierownika produkcji jestem bardzo mądry i wykształcony , Pozdrawiam

Waldek

Czy ktoś wie ile dają tu premii jaka kwota ?

Greg

Kiedy skończy się rekrutacja na stanowisko grafika? Powiedzieli że się odezwą po rozmowie rekrutacyjnej i cisza. Zamiast tego dają nowe ogłoszenia o pracę na portalach wszędzie gdzie się da. Aż takie wymagania czy sobie przebierają ile chcą?

Karola
@Greg

Powiedzieli po jakim czasie dokładnie się odezwą? W ogóle to długo tu rekrutacja na grafika trwa? Ile etapów ma cały proces? Szukam właśnie pracy ale nie ukrywam że zależy mi na sprawnej rekrutacji

Iga

Jestem zainteresowana firmą, bo widziałam ogłoszenie na stanowisko specjalistka ds. zaopatrzenia. Na liście z wymaganiami jest wpis o doświadczeniu w dziale zakupów. Czy jak miałam staż 6 miesięcy w takim dziale, to zaliczą to jako doświadczenie i wezmą mnie do dalszego etapu rekrutacji? Czy jedynie akceptują pełen etat na UoP jako doświadczenie?

Były zaopatrzeniowiec
@Iga

Omijaj szerokim łukiem. Pracodawca który zrzuca na jedną osobę 3 etaty za niewielkie wynagrodzenie.

Willy

Podobno wciąż trwa nabór na pracowników produkcji / pakowaczy. W ogłoszeniu jest mowa m.in. o lubianym przez pracowników systemie motywacyjnym. Można prosić o więcej szczegółów? Czy każdy pracownik ma jakieś korzyści z tego systemu, czy premiowani są tylko np. pracownicy miesiąca?

Co jaki czas w Górna Półka Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Czy Górna Półka Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Lola

A co ma branie tabletek wspólnego z godzinami pracy? Możesz jakoś to sprecyzować? Nie wiem czy to jakiś żart czy może ironia. Jeśli możesz to napisz konkretnie w jakich godzinach się tu pracuje.

Małgosia

Serdecznie polecam tę firmę solidne wykonanie,przemiłe chłopaki nawet do takiej wymagającej zarazem marudnej klientki..:) mebelki bardzo ładne solidnie wykonane w przystępnej cenie !z czystym sercem mogę polecić tą firmę na pewno skorzystam ponownie przy zmianie wystroju:)znajomym już poleciłam.. warto!

@Małgosia

Niezmiernie nam miło czytać takie opinie! :) Polecamy się.

Ina

A jesteś w stanie podzielić się opinią o tym miejscu jako miejscu pracy? W sumie męża interesuje głównie praca na produkcji, więc jakbyś mógł się odnieść do tego działu to byłoby fajnie. Piszą, że to praca od zaraz, to kiedy tak mniej więcej zaczyna się zatrudnienie, w tym roku jeszcze da radę? Tutaj na produkcji też jest kilka zmian? Znasz godziny?

Krzysztof

Miła, rzetelna i profesjonalna obsługa. Firma bardzo wiarygodna. Otrzymane meble są bardzo dobrze zabezpieczone na czas transportu, załączone instrukcje czytelne i umożliwiające łatwy samodzielny montaż. Jakość produktów bez zastrzeżeń.

QWERTY

Dostępne na firmowej stronie ogłoszenia są aktualne? Przeczytałem, że proces rekrutacji to, poza wysłaniem CV, rozmowa oraz odpowiedź po niej. Ta reguła? Chciałbym wiedzieć, gdyż według oczekiwań wobec kandydata na stanowisko Administratora sieci i systemów IT, śmiało mogę aplikować. Mogę się też dowiedzieć, co dokładnie wchodzi w pakiet świadczeń socjalnych? Gdyż wg. ogłoszenia jest to prywatna opieka medyczna i inne niesprecyzowane bliżej dodatki.

Jak jest z pakietem medycznym w Górna Półka Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Magdalena

Czy oferta ze strony firmy na grafika 2d/3d jest jeszcze aktualna? Jeśli tak, to czy na rozmowie rekrutacyjnej są jakieś zadania do wykonania czy może wystarczy pokazać swoje portfolio? I w ogóle to czy zarobki są na dobrym poziomie? Dajcie znać bo zastanawiam się nad aplikacją

Lolka

A konkretnie ile wychodzi miesięcznie tej niskiej płacy? Pytam bo dla jednego to może być mało dla innego dużo. Macie możliwość dorobienia sobie np nadgodzinami do wynagrodzenia? Jak z rozwojem w firmie, pracodawca oferuje szkolenia podnoszące kompetencje?

Edward

O kurcze ale firmę opisałeś. Co do umowy to firma daje UoP czy wolą zlecenie? No i o co masz na myśli pisząc o pracy przez 30 godzin, a reszta pod stołem? Oficjalnie jest się zatrudnionym na 30 godzin w miesiącu? I jakie są zarobki?

Zbigniew

Góra sie bawi a ty (usunięte przez administratora)

Jak jest z pakietem medycznym w Górna Półka Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Stonoga

Nie było żadnych pakietów Koszulka firmowa i roboty hehe

Bogusław Łęcina
@Stonoga

To była jakaś koszulka ???

Stonoga
@Bogusław Łęcina

Tak 50 ziko szt jak się nie rozliczysz na koniec

Zostaw merytoryczną opinię o Górna Półka Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Górna Półka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Górna Półka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górna Półka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Górna Półka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Górna Półka Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Górna Półka Sp. z o.o.