Górna Półka Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Górna Półka Sp. z o.o.

Olgierd

Usuwane są niewygodne komentarze. Jeżeli chcecie pisać tam gdzie nic się nie usuwa polecam inne strony

Benedykt

Prawdę mówi.

Dd

To jakie to strony ?

Prawda

Oo

konfitura

Daniel

Czy przyjmuje komputer i laptop w firmie Górna Półka,a czy jest bardzo dużo kilku komputerów w sali Górna Półka? Proszę odpisz mi.

@Daniel

Wszędzie są komputery tylko internet nie ma

Daniel

Dziękuję za informację! Nic nie daje działać sieć światłowodów i koncentracyjny na małym budynki.

Wszystko ok

Czy nowo zatrudnione osoby w Górna Półka Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@ja

Umowę zlecenie, nawet w biurze. Po okresie próbnym możesz dostać umowę o pracę

Magdalena
@@ja

A ile miesięcy trwa okres probny?

On
@Magdalena

Cały czas jest okres próbny

Zuzanna
@On

Hah, no żarty żartami a tak na poważnie już? jak to dalej wgląda?

G
@Zuzanna

To nie są żarty

Magazynier

nie było

Pan zaprosił mnie na rozmowę i..... ma to w d...e, mimo mojej prośby o adres i godzinę spotkania nie raczył ze mną się skontaktować, napisał tylko smsa co jest buractwem ... żenada ,firma do rozwożenia (usunięte przez administratora) .

Sylwia

Polecam super meble

Sylwia

Polecam super meble

Lamil

Firma bardzo dobra do zdobycia doświadczenia. Jakich ludzi i firm unikać.

Kamila

a nie mozna wprost napisac o co chodzi ? tylko bez wyzwisk by moderator nie usunąl ?

Dlaczego pracownicy biura przychodzą jak chcą i wychodzą jak chcą? To już właściciela nie drażni? Jedni są lepiej traktowani od drugich?

Mikołaj
@30

Może mają elastyczny czas pracy? Nie pomyślałeś o tym? A ty w jakich godzinach pracujesz?

Stawka godzinowa bardzo niska. Bez rewelacji. Ogólnie wszystko tam bardzo niskiej jakości. Nie mogę polecić.

Lamil

Jest super. Wspaniałe benefity i atmoswera. Wystarczy poczytać komentarze. Samo dobro. Aż się chce tam być.

@Lamil

Wiem znać benefity. Benefit pomaga wpłacić karta Beneficjentów dla siłownię i basenu za 1 miesięcy.

Covid
@Daniel

Po pracy na silownie czy przed praca można tam iść. Rencznik w pracy dajo?

Xxxxx
@Daniel

Czemu taka rotacja pracowników w tej firmie ?

Zuzanna
@Covid

A to nie wolisz ze swojego korzystać? Oni i tak już dużo tych dodatków widzę dają, już na ręcznik to sobie nie żałuj. ;p

Kamil

Praca na jakies dziwne normy. Z byle powodu nie masz premmi. Praca bez umowy oczywiście. Nie warto się starać a najlepiej omijać to pracę. I kary pieniężne za błędy.

Kamil

Nie polecam brak umowy badań a i jak sie rozstawaliśmy nie zapłacił mi za sobote za 8h pracy a miał za soboty płacić lepiej a pfuuu niech was reka boska broni od tego miejsca

Krzysztof

Zakupione meble zgodne z ofertą, bardzo dobrze wykonane. Miły kontakt ze sprzedawcą. Meble dostarczono przed terminem. POLECAM

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, Bardzo dziękujemy za miłe słowa :) Pozdrawiamy, Górna Półka

Ula

Chciałam zamówić u Państwa meble, ale po przeczytaniu komentarzy jednak mam dużo obiekcji. Jaką mam pewność, ze zamówione meble będą zgodne z opisem i nie otrzymam ich uszkodzonych ? W regulaminie jest napisane, że nie jest możliwe odstąpienie od umowy. W takim razie, jak otrzymam meble , które będą niezgodne z opisem, uszkodzone lub paczka nie będzie kompletna to w jaki sposób można odzyskać pieniądze. ?

@Ula

Witamy Pani Urszulo. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zupełnie zrozumiałe są dla nas Pani obawy, ale jeżeli analizowała Pani opinie dotyczące naszych usług to pewnie wie Pani, że zdecydowanie przeważają te pozytywne. Nie mniej jednak zdarzyły nam się niedociągnięcia, ale to nie jest tak, że zostawiamy klienta z "problemem". Jeżeli dostałby Pani produkt z jakimś uszkodzeniem to podlega on reklamacji i po jej zgłoszeniu przez Panią z pewnością dojdziemy do porozumienia :) Pragnę jednak dodać, że naszym celem nie jest produkcja mebla wadliwego i dokładamy wszelkich starań, aby w przyszłości nie było takich sytuacji. Poczyniliśmy wiele kroków. aby jakość wykonania była najwyższa i nadal udoskonalamy ten proces. Jeżeli ma Pani jakieś dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego :) Pozdrawiamy.

@Górna Półka Sp. z o.o.

Jak można ludziom takie ciemnoty wciskać ? Przecież klient uczciwie pyta. Więc proszę nie pisać że to chwilowe kłopoty. Standard jest standard,lepiej nie będzie

Bryl
@Ula

szkoda czasu pieniążków nerwów Taka firemka z nastawieniem na zysk na wszelkich poziomach biznesu .

@Bryl

Bardzo nam przykro, że ma Pan/Pani takie zdanie o naszej firmie, ale zapewniamy, że nie taki jest nasz cel :) Życzymy udanego dnia! :)

@1344566

Drogi/a 1344566, Dziękujemy, że poświęcasz swój czas na monitorowanie naszych działań :) Nie mniej jednak dążymy do tego, aby było tylko lepiej. Zapraszamy do kontaktu z nami bezpośrednio, a chętnie porozmawiamy o naszym "standardzie" :) Pozdrawiamy gorąco!

Magdalena
@Ula

witam, Kilkakrotnie juz zamawiałam meble w tej firmie. Pierwsze zamówienie miało niewlasciwa kolorystykę nozek w komodziei lekko uszkodzona polke, reklamacja odbyła się błyskawicznie, kurier przyjechal i przywiózł nowe elementy a zabrał uszkodzone, jestem bardzo zadowolona, kolejne zamówienia odbyły się bez problemy, towar 100% wartościowy.

@Magdalena

Pani Magdaleno, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy, Górna Półka

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Górna Półka Pracownia Stolarska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

0112358...

Nie ma żadnych "etapów rekrutacji", łapią kogo się da i od razu pakują na dzień próbny..

Kuśmider
@0112358...

Nie tylko na produkcji :)

maryna70

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej na wymiar szafki na buty. Kontakt z klientem też pozytywny. Dziękuję.

@maryna70

Dziękujemy! Jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona z wykonania produktu :) Pozdrawiamy!

koneser

Witam, Widziałem kilka ogłoszeń z tej firmy głównie na wyższe stanowiska. Jedno pojawia się co kilka miesięcy. Tu pytanie. Jak wygląda praca na wyższych stanowiskach?

BCF
@koneser

Witaj, Nie wiem na jakie stanowisko rekrutujesz lub chciałbyś rekrutować, ale naprawdę jest to firma godna zainteresowania. Czytając poematy o firmie, które piszą zapewne byli pracownicy lub osoby, które chciały tu pracować (z jakichś powodów nie wyszło) można wywnioskować, że dzieje się tutaj nie wiadomo co, ale dalekie to jest od prawdy. W firmie panuje świetna atmosfera, możesz się rozwijać, ale to oczywiście zależy od Ciebie :) Ja polecam.

Robert

Dośc dobrze się pracuje, nie ma conarzekać, szef bardzo w porządku, pensja na czas i ekipa super.

pracownik produkcji
@Robert

Przeciez pracuje tu najlepszy w swoim mniemaniu i najgorszy stolatz ktory polozyl swoja firme.Zapraszam do skorzystania z uslug nowej firmu stolsrza

Zostaw merytoryczną opinię o Górna Półka Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Górna Półka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Górna Półka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górna Półka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Górna Półka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Górna Półka Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Górna Półka Sp. z o.o.