Sigma Trade S.C. Marek Anchimiuk Mariusz Pawluczuk

Białystok

Opinie o Sigma Trade S.C. Marek Anchimiuk Mariusz Pawluczuk

Roman

Jestem posiadaczem od półtora roku produktu Sigma Trade, a konkretnie wypasionej kabiny prysznicowej. Trafiła się awaria generatora pary. Podejście serwisu miłe i rzeczowe. Na drugi dzień kurier dostarczył mi nowy generator. Polecam wszystkim tą firmę na pewno Państwo będą zadowoleni i jestem przekonany że nikogo nie zawiedzie. Każde urządzenie może się zepsuć (nawet Mercedesy się psują), ale ważne jest że producent usterkę chce jak najszybciej usunąć i dba o to by klient był zadowolony - Roman ze Świnoujścia

Mieliście styczność z firmą Sigma Trade S.C. Marek Anchimiuk Mariusz Pawluczuk lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Szukasz pracy w Białymstoku?

Zostaw opinię o Sigma Trade S.C. Marek Anchimiuk Mariusz Pawluczuk - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sigma Trade S.C. Marek Anchimiuk Mariusz Pawluczuk