Europejskie Centrum Dochodzenia Odszkodowań

Białystok

Opinie o Europejskie Centrum Dochodzenia Odszkodowań

pola

ja tez miam bardzo złe doświadczenia po współpracy z tym psełdo "europejskim centrum" od listopada czekam na przelew odszkodowania. Omijajcie szerokim łukiem.

DR

Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję. Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży. Napisz do mnie na maila agenci.odszkodowania@interia.pl Zapewniamy pełną dyskrecję.

Piotr

Bardzo wprawieni w oszukiwaniu ludzi. Nikła wiedza sprzedażowa. Pomysł na biznes polega na szukaniu klienta którego da się oszukać , głównie osób starszych. Obniżaniu wartości pracownika (mobing) i nie płaceniu mu. Właściciel zrywa kontakt i nie płaci.

PZ
@Piotr 07.04.2016 09:39

Cieszy mnie to ze Pan Panie Piotrze M wrócił do zdrowia bo nie można było się dodzwonić przez miesiąc podobno zachorował Pan nagle jak trzeba było iść na spotkanie i uciekł Pan z firmy ( żenada ) wraz z dokumentami poufnymi a to jest ( wie Pan o czym mówię ) .... proszę sobie dopowiedzieć mam nadzieję ze w firmie w której obecnie Pan jest wiedzą o tym ze wynosi Pan dane poufne . Życzę sukcesów

Kier

Jaka podstawa?

Nowy

Ile dają podstawy na początek pracy?

basia

sylwia
@basia 15.11.2015 19:03
Nie powiem nic miłego , od 3 m-cy nie mogę doczekać się pieniędzy, właściciel nawet nie odbiera telefonów....

Mam podobną sytuację jak Pani, czy doczekała się Pani na pieniądze?

ona
@sylwia 15.03.2016 11:07
Mam podobną sytuację jak Pani, czy doczekała się Pani na pieniądze?

Pani Sylwio była Pani pracownikiem w tej firmie? Nie otrzymała Pani zapłaty? Pytam gdyż aplikuje do tej firmy

Wojtek

Miałem okazję współpracować z tą firmą i nie polecę jej nikomu ponieważ właściciel nie zapłacił mi za pozyskanego klienta a było to ok. 2000 zł. Szkoda gadać.

Zostaw opinię o Europejskie Centrum Dochodzenia Odszkodowań - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Dochodzenia Odszkodowań