Górna Półka Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Górna Półka Sp. z o.o.

Mariusz

Polecam! Mam meble już od kilku miesięcy, nadal wyglądają jakbym wczoraj je złożył. Będą służyć latami. Pozdrawiam

Komp
@Mariusz

Również polecam . Co miesiąc rozkładam szafkę ,smaruję złączki meblowe , sprawdzam czy kołki nie są krzywe . Pamiętam jak ja dostałem . Popłakałem się czytaąc instrukcje . Tera jest super nie skrzypi i nie kiwa się na boki

Aktualność
Zmiany w „Górnej Półce” - więcej niż rebranding
Profesjonalna pracownia stolarska „Górna Półka” zmienia swoje logo, a także przechodzi głęboką transformację procesów zachodzących wewnątrz Firmy. Zmiana to efekt długofalowej pracy organizacyjnej oraz strategicznej, której wynikiem są usprawnienia w Dziale Produkcji oraz stworzenie nowej struktury Przedsiębiorstwa.
Pracownia mieści się obecnie w nowoczesnej hali na ul. Elewatorskiej w Białymstoku. W produkcji wykorzystywane są najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane maszyny stolarskie wiodącej austriackiej marki Homag. Dokładność oraz dbałość o detale stają się znakiem rozpoznawczym „Górnej Półki”.

Firma w ostatnim czasie zanotowała rekordową sprzedaż oraz zwiększone zainteresowanie ofertą. Pracownia stolarska „Górna Półka” wkracza również mocnym krokiem w świat Social Media.

Głównym założeniem projektowym podczas tworzenia logo Górna Półka było zaprojektowanie symbolu, który najwierniej odzwieciedla wartości firmy, takie jak: profesjonalizm działania, wysoka jakość projektowania i precyzja wykonania produktów. Celem projektowym było stworzenie logo, które zarówno może istnieć w swojej podstawowej formie, jak i po oderwaniu sygnetu – stanowić charakterystyczny logotyp firmy. Przygotowaniem nowej identyfikacji zajęła się Małgorzata Jabłońska - Wawrzyniuk.

Rebrandingowi towarzyszy także start odświeżonej wersji strony internetowej: http://www.gornapolka.com
W najbliższym czasie na stronie www pojawi się wiele usprawnień, które znacząco ułatwią proces kompletacji i składania zamówienia.
Poncz

Szawka rtw . Paczkę otrzymałam . Karton był zniszczony z zewnątrz i wewnątrz jakieś pogryzione kartony . Wysypało się na szlichte mi . Tjunera nie można podczepic bo nie ma dziur na druty . W instrukcji nie ma nr telefonu . Został jeden kołek ,który chciałam odesłać żeby sobie wsadzili

Czy w firmie Górna Półka Zakład Stolarski Kamil Zieliński są regularne szkolenia pracownicze?

czeremszyna

nie ma szkoleń bo wszyscy naumiani

Gompka

to jest mowa nienawiści i ośczerstwa. zresztą wcale nie mówię tak było. Bo mogło by c inaczej

Pracownik Górna Półka

Szanowni państwo (celowo z małej litery) proszę nie mieszać nas w swoje gierki.Pierzcie swoje brudy na innym terenie Na tą chwilę bezpodstawnie szkalujcie nas pracowników jak i cała firmę . Zapewniam że jako pracownik produkcji ja i moi koledzy wykonujemy dobrą robotę .Apel do administratora i prośba o całkowite usunięcie wpisu -znajomych-

ajak

dobrze sie zastanówcie nim zaczniecie tam aplikować really od strony pracowników wyglonda podobnie

Magazynier

nie było

Pan zaprosił mnie na rozmowę i..... ma to w d...e, mimo mojej prośby o adres i godzinę spotkania nie raczył ze mną się skontaktować, napisał tylko smsa co jest buractwem ... żenada ,firma do rozwożenia (usunięte przez administratora) .

AK-47

omijać tą półkę dezorganization man, a (usunięte przez administratora) lata z głową chmurach coś mu się tam tylko wydaje, największa jazda jest na pakowaniu bo proces końcowy ma tam (usunięte przez administratora) ;p gruubo

worker

Bo jeśli coś nie wychodzi w terminie i jest problem na produkcji to jest zawalony cały proces produkcji od płyty początkowej a nie zwalić wszystko na końcowy proces pakowania.

Arek

Polecam. Ogromnie dziękuję za profesjonalną obsługę i telefoniczną pomoc w złożeniu zamówienia zgodnego z moimi wymaganiami. Pozdrawiam. Arek

pp

Zamówienie przebiegło bezproblemowo (co prawda z lekkim opóźnieniem, ale byłem o wszystkim informowany na każdym etapie). Meble są na żywo piękne, składanie ich pokazało, że produkt jest wykonany z bardzo jakościowych elementów. Myślę, że szafki będą służyły mi przez lata.

Snoop

Witam Górna Półka to tylko chwytliwa nazwa. Tak naprawdę to DOLNA PÓŁKA, a nawet (usunięte przez administratora) A jakość usługi jest żenująca. Sam mebel też ładny tylko na zdjęciach. (usunięte przez administratora) Zamówiłem dwa meble z tej pseudo stolarni. Przesyłkę dostałem z 2 tygodniowym opóźnieniem, nie został bym poinformowany gdyby nie zaczął pisać e-maili. Na pocieszenie dostałem brzydki wieszak, czyli kawałek deski i trzy haczyki. Po rozpakowaniu okazało się że brakuje śrubek i kołków i kilku jeszcze elementów montażowych, byłem w stanie skręcić w pełni tylko jedna szufladę z trzech. Podczas skręceniu tej jednej okazało się że boki szuflady są źle wyfrezowane, i żeby dało się szufladę skręcić trzeba było zamocować boki do góry nogami. Tak że nie oklejona część sklejki wyłania się po odsunięciu szuflady. Na froncie szuflady nie było frezu na wsunięcie dna szuflady. A na instrukcji było wcięcie. Przez co (usunięte przez administratora) szuflady wystaje z tyłu i szuflady nie da się dosunąć do końca bo zachacza o tył półki. Napisałem maila. Po kilku dniach odpisała mi (usunięte przez administratora). Po wymianie kilku maili i moim opisie problemu czyli złych frezów i braku śrub, i braku miejsca na froncie na wsunięcie dna szuflady. (usunięte przez administratora) wysłała mi nową instrukcję bez frezu na (usunięte przez administratora) szuflady. Napisała że to nowa wersja instrukcji montażu, i zaczęła mi wmawiac że u nich w szufladach nie ma wcięcia na (usunięte przez administratora) szuflady. (usunięte przez administratora)nie pomyślała że zamowiełem u nich dwa meble... Więc dlaczego (usunięte przez administratora) jest za duże, ma wielkość idealną jeśli by było wycięcie które było w mojej instrukcji? Czyli całe (usunięte przez administratora) miało się trzymać tylko na gwoździach. Do takiej szuflady możesz włożyć co najwyżej skarpety, pod czymś cięższym (usunięte przez administratora) odpadnie. Napisała jeszcze że dostanę nowe boczki. Napisała czy coś jeszcze mogą dla mnie zrobić. Powiedziałem że potrzebuje jeszcze śrubek montażowych i kołków bo nie dostałem wszystkich o czym pisałem również w mailu. Zniesmaczony zadzwoniłem do firmy, po wielu próbach odebrała (usunięte przez administratora) Nie powiedziałem od razu o co chodzi tylko zapytałem czy u nich wszystkie szuflady są na gwoździe czy maja frezy na wsunięcie dna szuflady.(usunięte przez administratora) dopytała się kogoś technicznego i odpowiedziała mi że wszystkie szuflady we wszystkich meblach mają te frezy. Ucieszyłem się bo pomyślałem że w końcu rozmawiam z kimś kompetentnym.jak się okazało ręka rękę myję. Niestety przy moim kolejnym telefonie (usunięte przez administratora) Powiedziała że akurat w tym modelu nie ma tych wcięć na (usunięte przez administratora) szuflady. Chociaż dzień wcześniej po konsultacji z technicznym mówiła że są we wszystkich ich meblach. No ale to było dzień wcześniej. Dziwne że wszystkie inne meble mają a mebel który składa się tylko z trzech szuflad NIE MA. Niestety nie potrafiła odpowiedzieć dlaczego w takim razie dna są za duże. Powiedziała za to że boczki wyślą mi nowe. Mówię że po co mi boczki skoro nic z nimi nie zrobię bo (usunięte przez administratora) szuflady nie pasuje. (usunięte przez administratora) powiedziała że załatwi to z górą i zadzwoni następnego dnia. Oczywiście nie dostałem telefonu. Zacząlem sam dzwonic, cały czas nie było decyzji, podejrzewam że nawet nie podjęła takiego tematu. Po kilku dniach dostałem boczki, oczywiście śrubek nie było, chociaż prosiłem. Dna szuflady o dobrym rozmiarze też nie dostałem,lub frontu z frezem na (usunięte przez administratora) Telefony też nie były odbierane z mojego nr. Moim zdaniem panie pracujące w dziale obsługi są z rodziny właściciela albo obsługują tylko jego a klientów mają gdzieś. I tak już ponad miesiąc stoi mi nie pełna szuflada i nie mam z tym co zrobic. Zagradza miejsce. Jestem ciekaw co rzecznik do spraw konsumenta z tym zrobi. Z całego serca nie polecam tej firmy. Pierwszy raz się spotykam z tyloma błędami, z taką nie kompetencja i z oszukiwaniem klienta że to nie tak. Że dali mi zła instrukcję. (usunięte przez administratora)

Rozmowa o pracę - dość szybko dostałam odpowiedź na zgłoszenie, rozmowa przyjemna i konkretna, wyjaśniono mi jak funkcjonuje firma, jaki będzie mój zakres obowiązków, odpowiedziano na wszystkie pytania, które miałam.

Ano
@Anna

Mam ponad 6 lat doświdczenia w pracy z klientem (sprzedaż, reklamacje) I nawet nie zaprosili na rozmowę. A nowe ogłoszenie wisi.

@Ano

Dzień dobry, firma sukcesywnie kontaktuje się z wybranymi kandydatami, otrzymujemy bardzo dużo zgłoszeń oraz CV.

olo
@Górna Półka Sp. z o.o.

Czyli to stąd te codzienne ogłoszenia na loklanych portalach? wciąż te same stanowiska, czyzby nikt nie był dostatecznie dobry? Wolne żarty!

pp

Polecam, ja jestem bardzo zadowolony.

Opinii o pracy może być wiele, ale chyba najlepiej przyjść samemu i przekonać się na własnej skórze. Praca na produkcji w dobrych warunkach.

Joanna

Sprawne rozwiązanie problemu, gratis w formie prezentu za trudności. Polecam

Pik nick

Wszystko super

Pan

Miałem trochę problemów z zamówieniem, czas oczekiwania się wydłużył, ale ostatecznie zamówienie do mnie trafiło i jestem bardzo zadowolony! Panie obsługujące telefon bardzo miłe. Pozdrawiam

xx

Bardzo pozytywna rozmowa o pracę, konkretnie, w miłej atmosferze:)

D.P.

Z pewnością chciałabym pochwalić obsługę klienta - pomimo dość dużego zamieszania udało się sprawnie załatwić moje zamówienie. Pozdrawiam

jak dla mnie ok, polecam

Iza Z-P

Kupilam w Gornej pólce mebel rtv. Naprawde jestem mile zaskoczona jakoscià mebla,latwoscia skręcenia elementów. Mebel prezentuje sie swietnie..Chętnie wróce do Górnej pólki... A samej firmie zycze Powodzenia i utrzymania jakosci produktów na wysokim poziomie.. Polecam. Izabela Zareba Pierre.

@Iza Z-P

Pani Izo, ogromnie się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zamówienia. Zachęcamy do zostawiania opinii o produktach w naszym sklepie www.gornapolka.com na karcie produktu, w zakładce Opinie - ułatwi to innym klientom decyzje zakupowe:)

Firma funkcjonuje stabilnie pomimo pandemii, nie zredukowała ilości zatrudnienia. Pracy jest bardzo dużo, więc nie trzeba się martwić o etat.

Zostaw merytoryczną opinię o Górna Półka Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Górna Półka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Górna Półka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górna Półka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Górna Półka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Górna Półka Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Górna Półka Sp. z o.o.