Opinie o Pphu Dafi Adam Łobodziński w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pphu Dafi Adam Łobodziński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pphu Dafi Adam Łobodziński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Dafi Adam Łobodziński w Białystok

Czy w firmie Pphu Dafi Adam Łobodziński są regularne szkolenia pracownicze?

@pracownik Nowy wpis

Tak, każdy pracownik może skorzystać ze szkoleń, które odbywają się w zależności od naszych potrzeb.

AAAAAAA@

Witam obecnie firma rekrutuje na stanowisko kierowcy. Chciałbym wiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku i jakie są warunki???

@Pracodawca Nowy wpis
@AAAAAAA@

Praca głównie na terenie woj. podlaskiego i mazowieckiego, w godzinach 7-15. Obejmuje m.in. pomoc w zapakowaniu zamówień na samochód i rozwiezienie ich do Klientów. Na ten moment nie rekrutujemy na stanowisko kierowcy.

Opinia pani M. W 100% prawdziwa. Duża rotacja pracowników, atmosfera słaba, brak szkoleń, ogólnie nie polecam.

4n0nim0wy Nowy wpis

Ciekawe kto tworzy ta opinie na mieście, konkurencja? współpraca jest idealna, wiec myślę ze porostu przemawia zazdrość złość itp

Niewiadomo kto

Polecam firmę, szefostwo wychodzi na przeciw potrzebom pracowników. Można na nich liczyć w różnych kwestiach. Załoga zgrana, każdy chętny do pomocy. Nie popracowałam długo, ale mam dobre wspomnienia.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Pphu Dafi Adam Łobodziński? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
M.

Nie polecam, strata czasu. Ciągła rotacja pracowników, każdy początkowo jest wspaniały, a po kilku dniach już szefostwu nie odpowiada. Brak przeszkolenia, chociaż są ciągle zapewnienia o przeszkoleniu pracownika że będzie itp. , finalnie szkolenia brak a wymagania ogromne. Obgadywanie pracowników - przez pracowników , oraz obgadywanie przez pracowników z szefostwem. Nikomu nie można tam ufać bo i tak cię obsmaruje do szefostwa. Pani N. Pani Ma. w szczególności -ucho i oczy szefostwa. Taka sielanka !

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Dafi Adam Łobodziński - Białystok

• Jak się pracuje w Pphu Dafi Adam Łobodziński?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Dafi Adam Łobodziński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Pphu Dafi Adam Łobodziński
  • Ryska 1