Auto Hobby Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o Auto Hobby Sp. z o.o.

ninogojda

Biorę od nich sporo części i powiem, że ceny mają rozsądne, do tego nie trzeba długo czekać aż sprowadzą jakąś część której akurat nie mieli na magazynie. No i człowiek wie z kim handluje bo w Białymstoku są znani i mają autoryzację Forda, także wiadomo że problemów nie będzie.

siergo

Z białostockich warsztatów wyróżniają się na plus tym, że mają świetne zaplecze techniczne i dobrych mechaników. Dzięki temu szybko lokalizują usterkę i nie trzeba czekać tydzień an odbiór samochodu. Polecam ceniącym swój czas. A hejterzy po prostu jadą po nich, bo to pewnie konkurencja

Fate

Pracowałem tam pare lat ,im dalej tym gorzej, polityka skubania pracownika- im dłużej pracujesz tym mniej zarabiasz.Jeszcze trochę i się ten bałagan zawali.

Zostaw opinię o Auto Hobby Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Hobby Sp. z o.o.