Opinie o Auto-Nalepa S.C. Zbigniew i Krzysztof Nalepa w Węgrzce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Auto-Nalepa S.C. Zbigniew i Krzysztof Nalepa, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Nalepa S.C. Zbigniew i Krzysztof Nalepa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Nalepa S.C. Zbigniew i Krzysztof Nalepa w Węgrzce

sprawiedliwość Nowy wpis

Powiem tak praktykantów nie najgorszych ale jeden niejaki Zbigniew.N jest alkoholikiem i (usunięte przez administratora) więc uważajcie na niego nawet w szkole ma problemy to nie jest chłop do życia być 99 rocznik i dopiero chodzić do 1 klasy zawodowej to już daje do zastanowienia... Ja bym go alkomatem zbadał bo wpadnie kontrola albo coś się stanie i szef pójdzie siedzieć.

Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Nalepa S.C. Zbigniew i Krzysztof Nalepa - Węgrzce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auto-Nalepa S.C. Zbigniew i Krzysztof Nalepa
0/5 Na podstawie 0 ocen.