EST Instalacje

Węgrzce

Opinie o EST Instalacje

pika

e tam, nie przejmuj się tylko hejtuje. firma zapewnia usługi, projektowe, wykonawcze, serwisowe, w zakresie instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych i jest w tym na 100% profesjonalna na tip top

nie polecam

monter

Ja szukam pracy jako monter, a widziałem kiedyś ogłoszenie o pracę. rozumiem że w ogóle nie płąci więc nie ma co pisać do nich.

monter

Pracowałem w tej firmie gdzie "właścicielem",panem i władcą jest niejaki Dawid Marszałek.Osobnik apodyktyczny,choleryk,a przy tym oszust i lawirant.W ciągu 1,5 roku stał się właścicielem czterech mieszkań w Krakowie i Bochni,a firm,hurtowni i pracowników przez niego oszukanych nie sposób zliczyć.Ta firma "krzak" ciągle zmienia adres siedziby(co pół roku),w tym momencie jest to Kraków,ul.Boboli 5,ale wisi tam tylko skrzynka pocztowa do korespondencji.NIE POLECAM.

Zostaw opinię o EST Instalacje - Węgrzce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EST Instalacje