Opinie o EST Instalacje w Węgrzce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy EST Instalacje, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w EST Instalacje o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EST Instalacje w Węgrzce

Michał Nowy wpis

@pracownik dlaczego nie polecasz ? Coś robią nie tak?

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w EST Instalacje? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

pika Nowy wpis

e tam, nie przejmuj się tylko hejtuje. firma zapewnia usługi, projektowe, wykonawcze, serwisowe, w zakresie instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych i jest w tym na 100% profesjonalna na tip top

pracownik Nowy wpis

nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w EST Instalacje spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

monter

Ja szukam pracy jako monter, a widziałem kiedyś ogłoszenie o pracę. rozumiem że w ogóle nie płąci więc nie ma co pisać do nich.

monter

Pracowałem w tej firmie gdzie "właścicielem",panem i władcą jest niejaki Dawid Marszałek.Osobnik apodyktyczny,choleryk,a przy tym oszust i lawirant.W ciągu 1,5 roku stał się właścicielem czterech mieszkań w Krakowie i Bochni,a firm,hurtowni i pracowników przez niego oszukanych nie sposób zliczyć.Ta firma "krzak" ciągle zmienia adres siedziby(co pół roku),w tym momencie jest to Kraków,ul.Boboli 5,ale wisi tam tylko skrzynka pocztowa do korespondencji.NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o EST Instalacje - Węgrzce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

EST Instalacje