Centrum Trzy Diamenty Centrum Zdrowia Przemysław Rybczyński

Opinie o Centrum Trzy Diamenty Centrum Zdrowia Przemysław Rybczyński

Filtruj opinie po kryteriach:

Małgorzata
 Opinia

Pojawiły się pozytywne opinie ze strony zadowolonych klientów na temat firmy Trzy Diamenty. Ciekawi mnie natomiast, jakim pracodawcą owa firma jest. Jakie oferuje swoim pracownikom warunki oraz czy jest ona otwarta na nowych pracowników? Za każdą odpowiedź będę wdzięczna, gdyż takich informacji nie ma w ogóle, a są one bardzo ważne.

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Centrum Trzy Diamenty Centrum Zdrowia Przemysław Rybczyński? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous
 Opinia

Mam 66 lat. Od ponad roku borykałem się z bólem części lędźwiowej kręgosłupa wraz z bólem pośladka i całej nogi. Jakikolwiek ruch sprawiał mi ogromny ból. Nie mogłem chodzić, siedzieć, leżeć i spać. Odwiedzałem przeróżnych lekarzy, którzy przepisywali mi tabletki, zastrzyki, blokady i skierowania na masaże. Ale nic nie pomagało a co gorsze nawet nie uśmierzało bólu jaki odczuwałem. Po wielu badaniach i prześwietleniach ,diagnoza „przepuklina w odcinku lędźwiowym, rwa kulszowa promieniująca do nogi”. Po wielu cierpieniach, łykaniu tabletek i nieprzespanych nocach trafiłem do gabinetu Pana Przemka Rybczyńskiego. Pan Przemek po dokładnym obejrzeniu wyników badań, zdjęć z prześwietleń, dał mi nadzieję. Rzetelnie i po ludzku wytłumaczył mi na czym polega mój problem i w jaki sposób chce mi pomóc. Zaproponował mi terapię metoda Cox'a, 16 zabiegów oraz chodzenie z kijkami. Z każdym zabiegiem ból ustępował. Rehabilitacja u Pana Przemka odmieniła moje życie. Zabiegi sprawiły, że zacząłem normalnie funkcjonować a wyjście z domu chociaż by z żoną na zakupy nie jest już dla mnie problemem a przyjemnością. Polecam zabiegi u Pana Przemka Rybczyńskiego. Jest to człowiek poważnie podchodzący do pacjenta i profesjonalny w swojej pracy. Na koniec jeszcze raz serdecznie dziękuje Panu Przemkowi za uwolnienie mnie od koszmarnego bólu i przywróceniu chęci do życia. Serdecznie pozdrawiam, Zbyszek.

Tak1Nie

Zbyszek

ciesla anglia
 Opinia

witam mieszkam i pracuje w anglii pracuje zawodowo jako ciesla szalunkowy czyli jestem nieustannie w ruchu i musze być sprawny trafiłem do Pana (usunięte przez administratora)przeszukując internet i nie zaluje byłem do tej pory tylko raz ale już odczuwam poprawe do tego stopnia ze jestem w stanie normalnie funkcjonować a mam trzy przepukliny Pan (usunięte przez administratora)jest czujny podczas zabiegów i wszystko dokładnie wyjasnia łącznie z tym ze przec czas jakiś może nastapic pogorszenie ( tak tez było i w moim przypadku ) jak również ze proces leczniczy musi potrwać i przebiegac wielotorowo ja to rozumiem i jestem wdzięczny i wkrótce znowu przlece do poznania i to nie jeden raz pozdrawiam Kamil Jedynak -- ciesla z anglii

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Centrum Trzy Diamenty Centrum Zdrowia Przemysław Rybczyński - Poznań