Opinie o CAN-PACK S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CAN-PACK S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w CAN-PACK S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK S.A. w Kraków

Szanowni Państwo, witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl, poszukujących informacji o grupie CANPACK. Z uwagi na rosnące zainteresowanie naszą firmą, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie nowej platformy komunikacji, aby odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Za cel stawiamy sobie jak najlepsze przedstawienie charakteru pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Grupa CANPACK, z siedzibą w Krakowie, jest globalnym producentem aluminiowych puszek napojowych, opakowań dla przemysłu spożywczego i chemicznego oraz butelek szklanych i zamknięć koronowych. Firma zatrudnia niemal 7 000 osób na całym świecie i prowadzi operacje w 18 krajach. CANPACK, jako firma odpowiedzialna społecznie i opierająca swoje działanie na zasadach zrównoważonego rozwoju, aktywnie angażuje się w inicjatywy z zakresu wspierania lokalnych społeczności, ochrony środowiska oraz sponsoringu sportu młodzieżowego. Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu. Wszystkie aktualne oferty pracy, znajdziecie Państwo w zakładce „Oferty pracy”. Pozdrawiamy, Grupa CANPACK

Martino

CanPack to perła polskiej gospodarki, świetnie rozwijająca się nowoczesna firma obecna w 20 krajach na świecie! Zarobki są nieco wyższe niż w innych korporacjach w Krakowie, a szanse na odpowiedzialne pozycje większe.

moniaaaa

@Wiktora Wpis jest do Witkora nie do Jaska,Jaśkowi życzymy dużo zdrowia bo przyda mu się w styczności z HR-em na rozmowie :) przygotuj się (usunięte przez administratora) z sukcesów i porażek oraz gdzie się widzisz za 5 lat :)

moniaaaa

@Jasiek Lubię to hasło o inspirowaniu które często powtarzają HR danej firmy którą się opisuje,więc przyjmijcie dziewczynki z HR że ludzie opisują tutaj prawdę o radosnej twórczości menadzerów oraz wielką radosną twórczość HR mowa tutaj o rekrutacjach oraz zachowaniach codziennych w pracy --- jak widać wpis o konkurencji to mydlenie oczu naiwnym -żenada totalna w HR-ach ale tak to bywa jak się nie potrafi przyjąć krytyki a niekompetencje i arogancje próbuje przerzucić na konkurencję

Firma CAN-PACK S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator systemu pakowania. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Wiktor

Konkurencja inspiruje do pisania?

do jaska

Jasiek bądz gotowy na wszystko :) nawet mogą ci koszule zabrac :) a tak powaznie to zastanów sie czy miejsce nie jest juz sprzedane bo to norma w takich korporacjach no i pytanie o sukcesy i porażki moze takze pasc :) czyli masz jedno i drugie skoro sie wybierasz na rozmowe :)

Jasiek

Jakieś wskazówki przed rekrutacją może ktoś podsunie?

ostro

HR w Can-Packu w Krakowie to całkowita buta i arogancja ,kobiety tam myślą ze pracują w firmie swiatowej i sodówka wali do głowy a to dlatego ze kadra zarządzająca nie zajeła sie ich zachowaniem i nie wywaliła nikogo dla przykładu stąd to przyzwolenie na (usunięte przez administratora) i prostactwo,pytania z kosmosu i oderwane od realiów i stanowiska na które sie aplikuje ,rekrutacja to zenujące zaście i kontakt z niekompetentnymi kobietami - gratulacje dla firmy pod względem doboru HR ale przeciez to wizytówka firmy która ponoc nie jest zła ,inne wpisy tez potwierdzają te fakty

co sadzicie o tym nowym Dyrektorze A.G.?

witajcie zastanawiam się nad rekrutacja do dzialu finansowo-księgowego, jak się tam pracuje?

gość

Miałam dziś telefon w sprawie rozmowy rekrutacyjnej. Pani zapytała czy może zająć dłuższą chwilę, a że byłam na środku ulicy w południe zapytałam, czy mogłabym oddzwonić do pół godziny, kiedy będę w spokojniejszym miejscu. Usłyszałam "do widzenia". Spróbowałam mimo to oddzwonić 2x. Oczywiście bez odzewu. Wasz dział HR to chyba jakaś kpina.

gość

Miałam dziś telefon w sprawie rozmowy rekrutacyjnej. Pani zapytała czy może zająć dłuższą chwilę, a że byłam na środku ulicy w południe zapytałam, czy mogłabym oddzwonić do pół godziny, kiedy będę w spokojniejszym miejscu. Usłyszałam "do widzenia". Wasz dział HR to chyba jakaś kpina.

Miałem telefon w sprawie pracy. Zadano mi 1 pytanie: Ile chciałbym zarabiać. Na drugi dzień dostałem podziękowanie. Nie chciałem aż tak dużo ...

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w CAN-PACK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK S.A.?

CAN-PACK S.A.