Opinie o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.U. TOPAZ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

lox

Śmieszne to co napisał ten niby przedstawiciel i kierowca chyba z bombowca. Wszyscy wiemy jak jest na sklepie i jaka jest atmosfera,po co wymyślać takie głupoty ,czemu to ma służyć przedstawiciele rozmawiają z pracownikami i narzekają jaki chaos teraz panuje w biurze,jak pani A.Sz. nie może się ogarnąć ile czasu muszą zmarnować żeby cokolwiek z nią załatwić.

ryc

No patrząc na wasze opinie o tym sklepie i kadrze biurowej nie ma Cie racji. Wiele się tam dzieje z tego co mówią pracownicy i klienci, kadra biurowa się kłoci miedzy sobą nie dają sobie rady, w ogolę nie maja zgrania plotki na siebie wymyślają nie potrafią stworzyć zespołu do pracy i atmosfery w której się pracowało jak kiedyś. Nie chodzi teraz nawet o starego kierownika jak i pracowników.Atmosferę w pracy tworzą ludzie jak i kadra biurowa jednak oni tego nie potrafią skoro w przeciągu 3 dni zwolniło się dwoje pracowników w tym jednego błagali na kolanach aby został oferowali zmiany działu aby Tylko nie od chodziła.Biuro zapewne wymyśliło te wpisy, jesteście żenujący skoro wy Tu jeszcze piszecie jeżeli sobie nie dajecie rady i nie wiecie co dalej robić bo jesteście za głupi na wasze stanowiska i skoro Tylko pan kierownik ma ukończone studia a dwie panie co tam siedzą są po szkole zawodowej to nic dziwnego. Potraficie tylko siedzieć w tym biurze i robić zamówienia i wprowadzać faktury od tego zawsze byliście nic więcej nie potraficie i nie wiadomo kogo z siebie robicie. Zacznij szanować ludzi jak i swoja prace bo taka jak wy macie to w żadnej się tak nie będziecie opierdala....

KIEROWCA

TY PRZEDSTAWICIEL ty to masz szczęście że czułeś tylko wóde ja raz poszedłem tam z fakturą trafiłem na wóde i śmierdzące spocone skarpety to było tak dawno a jeszcze pamiętam ten smród tydzień później zabrałem żonke na pizze mówie ci przedstawiciel jak sobie przypomniałem ten smród 60 zł poszlo się (usunięte przez administratora)

przedstawiciel handlowy

raz lub dwa razy w miesiącu jestem u was po zamówienie i od jakiegoś czasu zauważyłem ze dużo się zmieniło widać to na pierwszy rzut oka jest taki jakiś porządek w sklepie i na polkach jak nigdy wcześniej nowe twarze wszyscy usmiechnieci mimo tego ze uczciwie pracują miło jakoś strasznie czysto no i wreszcie przestało śmierdzieć wodką tu i tam widać że nowa kadra czyli osoby tam zarządzające spisują się na medal widać gołym okiem ze są odpowiednimi na odpowiednich stanowiskach aż się chce robić tam zakupy super sklep super obsługa super atmosfera oby tak dalej pozdrawiam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Białobrzegi
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Białobrzegi radomskie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Mechanik wózków widłowych
Euro-Part Cezary Walczak
nora

wiesz nie wszystkich traktuje jednakowo ,ma swoje ulubienice.

ryc
@nora

O kim mowa?

ktos

Czy ty nora wiesz wogolw o kim sie wypowiadasz?nigdy nie slyszalam od tej dziewczyny choc jednego przykrego slowa w stosunku do kolezanek tak samo jak każdy pracuje na sklepie wiec zastanow sie co piszesz

wubu

A kto nad kim sie tutaj pastwi zastanów się co piszesz bo nikt nic żenującego tutaj nie widzi tylko ty, ta sama osoba, która cały czas podszywa się pod inny Nick. A nie trudno się domyśleć kogo stać na takie brednie.

nora

Skoro jesteś takim samym pracownikiem jak inni , to czemu się pastwisz nad innymi masz bardzo chamskie odzywki i kpisz z pracowników ,ciekawe jak by z ciebie ktoś kpił to jak byś się czuła,zastanów się.

zuza

Serdeczne pozdrowienia dla p. Moniki, która jako jedyna na tym forum miała odwagę się podpisać i powiedzieć co myśli o waszych żalach. Jeśli chodzi o kadrę biurową (2 osoby) uważam, że wykazuje pełen profesjonalizm w różnych kwestiach oczywiście pomijam asystentkę, która mierzy swoje siły na zamiary, ale kierownika unikać gdy ma zły humor :)

bora

Mamy nadzieję że kierownik opanuje ten cały bałagan.

dag

Oczywiście starych pracowników to trzeba upokorzyć a nowych wychwalać, jacy to są wspaniali jak super pracują,chyba powinni bardziej szanować takiego pracownika który ma dłuższy staż pracy i nigdy nie było do niego zastrzeżeń ,ale liczą się względy tą trzeba wychwalać bo jest z rodziny a ta jest koleżanką córki,więc najlepiej zatrudnijcie swoje rodziny,być może wtedy będą wam wszyscy pasowali.

zuza

Nie wiem która to napisała ale kłamstwo jedna z was bardzo dużo wynosi z biura,chyba wszyscy wiedzą o kogo chodzi,powinien kierownik jej trochę język skrócić żeby tyle nie gadała.

monika

Ludzie co się z wami dzieje.....czy w tym sklepie jest choc jedna osoba ktora powie cos szczerze w oczy?juz nie chce sie czytac tych waszych bredni.kogo jeszcze nie wymieniliscie w tych postach?jestescie rzenujacy...jesli ktos uważa ze wynosze cos z biura to niech powie mi to w oczy bo ja nie przypominam sobie bym rozmawiała z kimś o zwolnieniach kogokolwiek jestem tak samo jak wy zwykłym pracownikiem i mi również (tak jak wam) w kazdej chwili moga podziekowac za prace wiec zastanówcie sie trochę co wygadujecie

wg

niedługo to wogóle nie będzie komu tam pracować!

CV

Z biura wszystkie wiadomości są wynoszone,jakiekolwiek zwolnienie miało by być to większa połowa pracowników o tym wie i są szeptania a na końcu dowiaduje się osoba proszona do biura,dlaczego dopuszczają do tego że pracownicy wiedzą wcześniej kto będzie zwolniony,siostra powie siostrze a siostra koleżance i już będą wszyscy wiedzieli,jeden młyn

ka

Święta racja z tym wypowiedzeniem,była sytuacja że kierownik zwalniał pracownicę na koniec drugiej zmiany i zadzwonił po swoją asystentkę , która przyszła o 21 do biura chyba po to żeby mieć satysfakcję że kierownik wręcza tej osobie wypowiedzenie,do którego ona się przyczyniła,szkoda że kierownik pozwala tak sobą manipulować tym dwom panią ,było by lepiej gdyby więcej sam zarządzał a jego panie w biurze też powinny mieć do niego więcej szacunku i czuć jakiś respekt a nie pozwalają sobie na wszystko.

jovi

Gowork to forum gdzie każdy może wyrazić swoje zdanie i mówienie o tym aby nie pisać tu strasząc konsekwecjami jakie miałby nałożyć szef ( tu cytuje słowa pani kierownik regionalnej) to za strasznie pracowników. Jak można przyjechać na kontrol i wykrzykiwać nawet na sklepie grożąc zwolnieniem z pracy itd. Więcej godności dla ludzi bo wszyscy jadą na tym samym wózku! Kolejna uwaga do kadry zarządzającej! Gdy się zwalnia pracownika nikt postronny nie powinien wiedzieć o tym a wypowiedzeniewwręcza mu się na koniec pracy i w cztery oczy czyli kierownik i osoba zwalniana ! Róbcie to z godnością do tej osoby bo wam też może ktoś podziękować!

pa

Każdy się boi o pracę i nikt nie powie prosto w oczy,bo zaraz taka osoba wyleci z pracy .A na tym forum każdy może wyrazić swoją opinię,a pracownicy z biura czytając to może wreszcie się zmienią.Miło by się pracowało jak by była milsza atmosfera.

bywalec

Ludzie zajmijcie sie praca dziękując ze jeszcze ja macie bo w tym rejonie o nia ciezko a wypisujac takie glupoty mozecie sami sobie zaszkodzic bo wasz szef tez z czasem moze miec dosc i wymieni CAŁY sklad bo ile mozna czytac takich glupot.Po tych postach trzeba sie porzadnie zastanowic czy pracuja u was ludzie dorośli czy banda dzieciaków kttórzy majac cos do kogos nie potrafia im powiedziec tego co mysla w oczy tylko zaslaniaja sie takimi stronami

bywalec

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ - Białobrzegi