P.H.U. TOPAZ

Białobrzegi

P.H.U. TOPAZ
3 67

Opinie o P.H.U. TOPAZ

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iza

P.H.U. TOPAZ poszukuje teraz do Białobrzegów sprzedawcy do działu mięsno-wędliniarskiego. Co, oprócz stałego, zatrudnienia i umowy o pracę pracodawca jest w stanie zaproponować swojemu przyszłemu pracownikowi? Jaka atmosfera towarzyszy codziennym obowiązkom? Proszę o pozostawienie komentarza osoby, które pracują lub pracowały w tej firmie na podobnym stanowisku.

opp

Obecnie są oferty @upapa, no ale wcześniej mogli nie szukać nikogo tak jak piszesz. Teraz próbują znaleźć księgowego. Jeśli chodzi o wymagania to trzeba mieć wykształcenie wyższe ekonomiczne i doświadczenie na takim stanowisku.

ona sędzia

wpisy dodane 21.08.15 są nieprawdziwe i zmyślone jeśli ktoś się poczuł urażony z góry przepraszam

Komisarz Plas

Witam Egona Olsena pozdrawiam cię złodzieju z małego miasteczka

Komisarz Plas

No i co RYSIU w Centki bez ogona mam Cię

WOW

Bardzo dobra firma.

kazia

jak zwykle wypiłeś za dużo skoro się powtarzasz ,,,, prośba ,,,,,umyj nogi

czteronogi

Dla ciebie pragnę żyć dla ciebie KRAŚĆ dla ciebie sprzedałbym duszę swą duszę czarną duszę złą

as
@trójnóg 31.07.2015 19:10

no tak przecież jesteś naznaczony

ren

Kogo? jak piszesz to konkrety padalcu

animals

kto pisze takie bzdury??????????? JAKI TO LIS???????????????? skoro KITE zgubił w kurniku między GĘSIAMI przecież sam tak ich NAZYWAŁ to KUNDEL jakiś mieszaniec z MRÓWKOJADEM w dodatku cuchnie potem octem alkoholowym a NOGI???????????? o tym lepiej nie wspominać

SB

Jak si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ruszy to długo śmierdzi i kto tu jest bezszczelny

beti

W Topazie w Białobrzegach jedna z kasjerek( A.B.)jest beszczelna do tego stopnia,że swoje prywatne sprawy załatwia podczas pracy- obrażając klientkę.Jest to karygodne jak na coś takiego pozwala kierownictwo tej placówki.

kasa
@beti 06.07.2015 15:40

chcesz zabłysnąć ?? nie w ten sposób frajerze

.......

Nie Lis

ola

To nie cham to Menel...

as

Twoja już dawno

pppppp

miałeś chamie złoty róg miałeś chamie czapkę z piór K.B

.........

PAMIĘTA..

Czatyp

Ten pytacz to wiadmo kto nasz byly PAJAC

Pytacz

Pytanie mam jak z pracą w Topazie na magazynie? ile płaca, czy jest możliwość awansu, nadgodzin ? Jaka atmosfera w pracy ? Zależy mi na opinii

ZUP

dajcie spokój długo wyczekiwana chwila nadeszła

brudy???????

ha ha ha

zażyczyła sobie odkurzacz tak jak były kierowniczek, który już z resztą tam nie pracuje ale za to szefunio ma czym sprzątać brudy w swoim domku!!!!!

ha ha ha

może peruczka by się przydała.

@ha ha ha 03.05.2015 19:41

peruczka czemu nie natomiast tobie z całą pewnością zasypka do stóp proponuje szczegółowo zapoznać się z instrukcją użytkowania to do stóp pamiętaj do stóp .Wiadomo Lis fiołkami nie pachniał ale jego nogi .......... lepiej to przemilczę

kosa

odezwał się ten co nielubi COŚ wystrzałowego PAJAC

mona

czy na 4 maja będzie szykowana koperta dla pani zastępcy,czy może coś wystrzałowego sobie zażyczyła.

lalka

Dużo radości miłości i nowych romansów wam życzę WIOSNA

ala

a o co tu chodzi?

..........

no tak ciebie już dawno nie ma no ale w maju czerwona róża by się przydała

olo

taa a niby kto z kim ma romansowac

ula

taki mądry to niech poczyta ŚWIAT MĘŻCZYZN i pierzaste i dopiero niech osądza

Zostaw opinię o P.H.U. TOPAZ - Białobrzegi

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. TOPAZ