P.H.U. TOPAZ

Białobrzegi

Opinie o P.H.U. TOPAZ

Iza

P.H.U. TOPAZ poszukuje teraz do Białobrzegów sprzedawcy do działu mięsno-wędliniarskiego. Co, oprócz stałego, zatrudnienia i umowy o pracę pracodawca jest w stanie zaproponować swojemu przyszłemu pracownikowi? Jaka atmosfera towarzyszy codziennym obowiązkom? Proszę o pozostawienie komentarza osoby, które pracują lub pracowały w tej firmie na podobnym stanowisku.

opp

Obecnie są oferty @upapa, no ale wcześniej mogli nie szukać nikogo tak jak piszesz. Teraz próbują znaleźć księgowego. Jeśli chodzi o wymagania to trzeba mieć wykształcenie wyższe ekonomiczne i doświadczenie na takim stanowisku.

ona sędzia

wpisy dodane 21.08.15 są nieprawdziwe i zmyślone jeśli ktoś się poczuł urażony z góry przepraszam

Komisarz Plas

Witam Egona Olsena pozdrawiam cię złodzieju z małego miasteczka

Komisarz Plas

No i co RYSIU w Centki bez ogona mam Cię

WOW

Bardzo dobra firma.

kazia

jak zwykle wypiłeś za dużo skoro się powtarzasz ,,,, prośba ,,,,,umyj nogi

czteronogi

Dla ciebie pragnę żyć dla ciebie KRAŚĆ dla ciebie sprzedałbym duszę swą duszę czarną duszę złą

trójnóg
@czteronogi 31.07.2015 18:06

a dla kogo? czyżby dla mnie...

as
@trójnóg 31.07.2015 19:10
a dla kogo? czyżby dla mnie...

no tak przecież jesteś naznaczony

ren

Kogo? jak piszesz to konkrety padalcu

animals

kto pisze takie bzdury??????????? JAKI TO LIS???????????????? skoro KITE zgubił w kurniku między GĘSIAMI przecież sam tak ich NAZYWAŁ to KUNDEL jakiś mieszaniec z MRÓWKOJADEM w dodatku cuchnie potem octem alkoholowym a NOGI???????????? o tym lepiej nie wspominać

SB

Jak si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ruszy to długo śmierdzi i kto tu jest bezszczelny

beti

W Topazie w Białobrzegach jedna z kasjerek( A.B.)jest beszczelna do tego stopnia,że swoje prywatne sprawy załatwia podczas pracy- obrażając klientkę.Jest to karygodne jak na coś takiego pozwala kierownictwo tej placówki.

kasa
@beti 06.07.2015 15:40

Tolerancja bałwanie a nie ploty

kasa
@beti 06.07.2015 15:40

chcesz zabłysnąć ?? nie w ten sposób frajerze

.......

Nie Lis

ola

To nie cham to Menel...

as

Twoja już dawno

pppppp

miałeś chamie złoty róg miałeś chamie czapkę z piór K.B

.........

PAMIĘTA..

Czatyp

Ten pytacz to wiadmo kto nasz byly PAJAC

Pytacz

Pytanie mam jak z pracą w Topazie na magazynie? ile płaca, czy jest możliwość awansu, nadgodzin ? Jaka atmosfera w pracy ? Zależy mi na opinii

ZUP

dajcie spokój długo wyczekiwana chwila nadeszła

brudy???????

ha ha ha

zażyczyła sobie odkurzacz tak jak były kierowniczek, który już z resztą tam nie pracuje ale za to szefunio ma czym sprzątać brudy w swoim domku!!!!!

ha ha ha

może peruczka by się przydała.

@ha ha ha 03.05.2015 19:41
może peruczka by się przydała.

peruczka czemu nie natomiast tobie z całą pewnością zasypka do stóp proponuje szczegółowo zapoznać się z instrukcją użytkowania to do stóp pamiętaj do stóp .Wiadomo Lis fiołkami nie pachniał ale jego nogi .......... lepiej to przemilczę

kosa

odezwał się ten co nielubi COŚ wystrzałowego PAJAC

mona

czy na 4 maja będzie szykowana koperta dla pani zastępcy,czy może coś wystrzałowego sobie zażyczyła.

lalka

Dużo radości miłości i nowych romansów wam życzę WIOSNA

ala

a o co tu chodzi?

..........

no tak ciebie już dawno nie ma no ale w maju czerwona róża by się przydała

olo

taa a niby kto z kim ma romansowac

ula

taki mądry to niech poczyta ŚWIAT MĘŻCZYZN i pierzaste i dopiero niech osądza

zdziwiony

co za ludzie tam u was pracują, ja pracuję w topazie w innym mieście ale takich niedorzecznych wpisów jeszcze nie widziałem nigdzie. Współczuję kierownictwu że musi pracować z takimi dziwnymi ludzmi. Wy tylko plujecie jadem, zamiast przyjść przepracować jak każdy normalny człowiek swoje 8 godzin i zająć się własnym życiem, chyba że nie macie tam w Białobrzegach swojego życia oprócz topaza...

.........
@zdziwiony 10.03.2015 23:00

współczuj tym oszukanym znieważonym i sponiewieranym nie znasz sprawy a osądzasz

sara

czym się różni kobieta pracująca w biurze w spodniach od tej samej tyle że w sukience CZASEM DOSTĘPU

a ja

czasami warto ....... a co tam

.......

fajnie ach to były czasy

nie każdy ma tylko jedną kobietę będą koszty

a ja
@ula 28.02.2015 12:21
nie każdy ma tylko jedną kobietę będą koszty

No własnie Ulu zależy, czy ktoś ma jeszcze oprócz żony córki czy też synów oto jest pytanie .ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ ALBO WOGÓLE JAK MASZ PROBLEM TO ZGŁOŚ SIĘ DO SPECJALISTY I TO PRYWATNIE BĘDZIE SZYBCIEJ MOŻE CI POMOGĄ PAJACU

mool

Komunistyczne święto, kobietą się jest, a nie bywa raz do roku

LOK

Nie zasługujecie na kwiatka od kierownika chyba że pokrzywa .

niedługo DZIEŃ KOBIET

........

kto czynił ZŁO nazwę to ogólnikowo wcześniej czy pużniej sam miał będzie tym samym zapłacone od życia losu przeznaczenia jest to zapisywane od 314r to od was zależy w jaki sposób przebrniecie ten okres czy też czas kiedy zapłata nadejdzie lepiej podać sobie rękę na zgodę

zibi

To nie żadna &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; tylko wódz ze swoją ekipą podszywa się co i rusz pod inny nick by oczerniać tak byłych jak i obecnych pracowników by skłócić ich ze sobą i mieć na kim sobie poużywać. Wybiela się wypisując sam o sobie jaka to zgrana ekipa i miła atmosfera panuje w tym sklepie. A wyjaśniać kto wypisuje niech najpierw zacznie od siebie!

MMM

Piszą brednie ,że niby to któraś z dziewczyn co już nie pracuje w Topazie wypisuje to wszystko na goworku.Jest jaka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] która pracuje w Topazie i robi zamieszanie ma problem do kierownika to tu może się wyżyć i tak pójdzie to na te osoby co już nie pracują ,powinien kierownik zrobić z takimi osobami porządek. W ogóle ta strona nie powinna istnieć.Niedługo się wszystko wyjaśni.

zas

Ona myśli że ma koleżanki z pracy ale naiwna zresztą jak zawsze ciekawe kto jej tankuje...rzęcha

BBB

ja pracuję już kilka lat i sobie chwalę. stablina firma o dobrej pozycji. grunt to robić swoje i wywiązywać się ze swoich obowiązków - jak wszedzie. a do tego pracują tam w wiekszosci młodzi, zaangazowani ludzie. dobra atmosfera.

były pracownik

Słyszałam, że co nie którzy chcą wrócić na stare śmieci ale osoba która je pociągnęła za sobą (która nadal miesza i prowokuje te wpisy na tym forum) ludzie obudźcie się!!! gdzie wam było lepiej niż w Topazie, wiem bo sama pluje sobie teraz w brodę pozdrawiam K M

OLO

Czkawką to wam się odbija,nuda w waszym marnym życiu. Psycholog dla was to za mało psychiatra pewnie też nic nie pomoże. Ciekawe kto tu siedzi i wypisuje brednie? nie trudno się domyślić ...bezrobocie państwo z ławeczki białobrzeskiej bez pasji, celu w życiu i własnego życia.

sala

Może psychologa powinnyście mieć w topazie,żeby porozmawiać z nim o swoich problemach a nie siedzieć na goworku i wypisywać głupoty i ludzi oczerniać,może by wam trochę ulżyło trzeba to zgłosić do pracodawcy.

iii

Mobber czkawki dostał..

A..ta Sz...ka

Zgodnie z regulaminem,każdy ma prawo do wypowiedzi. Oczywiście nie używając danych osobowych. Także proszę nie straszyć konsekwencjami bo to nazywa się dyktatura. Zakaz wypowiedzi,tzw.wolnego słowa. Wpis nie obraża konkretnej osoby. Oczywiście wpis nie uderza w konkretną osobę. Być może ktoś utożsamia się z tym wpisem. Pamiętaj nikomu nie zabronisz się wypowiadać. Nie masz takiej mocy,aby zamknąć wszystkim usta. Cały świat nie kreci się,dla ciebie.

OLO

Nic nie mam wiem, nigdy nie miałem, a wiem jak jest chodzi (to miasteczko jest zbyt małe)i obmawia była asystentka do swoich pseudo koleżanek zresztą można poczytać na tym forum a matołem to jest była asystentka która nic nie wie albo udaje...

kicz

OLO CO TY masz do ZC kierowniczka? aaaa..każdy wie

Zostaw opinię o P.H.U. TOPAZ - Białobrzegi

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. TOPAZ