Opinie o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.U. TOPAZ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

........

kto czynił ZŁO nazwę to ogólnikowo wcześniej czy pużniej sam miał będzie tym samym zapłacone od życia losu przeznaczenia jest to zapisywane od 314r to od was zależy w jaki sposób przebrniecie ten okres czy też czas kiedy zapłata nadejdzie lepiej podać sobie rękę na zgodę

zibi

To nie żadna " (usunięte przez administratora) quot; tylko wódz ze swoją ekipą podszywa się co i rusz pod inny nick by oczerniać tak byłych jak i obecnych pracowników by skłócić ich ze sobą i mieć na kim sobie poużywać. Wybiela się wypisując sam o sobie jaka to zgrana ekipa i miła atmosfera panuje w tym sklepie. A wyjaśniać kto wypisuje niech najpierw zacznie od siebie!

MMM

Piszą brednie ,że niby to któraś z dziewczyn co już nie pracuje w Topazie wypisuje to wszystko na goworku.Jest jaka (usunięte przez administratora) która pracuje w Topazie i robi zamieszanie ma problem do kierownika to tu może się wyżyć i tak pójdzie to na te osoby co już nie pracują ,powinien kierownik zrobić z takimi osobami porządek. W ogóle ta strona nie powinna istnieć.Niedługo się wszystko wyjaśni.

zas

Ona myśli że ma koleżanki z pracy ale naiwna zresztą jak zawsze ciekawe kto jej tankuje...rzęcha

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Białobrzegi
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Białobrzegi radomskie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Mechanik wózków widłowych
Euro-Part Cezary Walczak
BBB

ja pracuję już kilka lat i sobie chwalę. stablina firma o dobrej pozycji. grunt to robić swoje i wywiązywać się ze swoich obowiązków - jak wszedzie. a do tego pracują tam w wiekszosci młodzi, zaangazowani ludzie. dobra atmosfera.

Słyszałam, że co nie którzy chcą wrócić na stare śmieci ale osoba która je pociągnęła za sobą (która nadal miesza i prowokuje te wpisy na tym forum) ludzie obudźcie się!!! gdzie wam było lepiej niż w Topazie, wiem bo sama pluje sobie teraz w brodę pozdrawiam K M

OLO

Czkawką to wam się odbija,nuda w waszym marnym życiu. Psycholog dla was to za mało psychiatra pewnie też nic nie pomoże. Ciekawe kto tu siedzi i wypisuje brednie? nie trudno się domyślić ...bezrobocie państwo z ławeczki białobrzeskiej bez pasji, celu w życiu i własnego życia.

sala

Może psychologa powinnyście mieć w topazie,żeby porozmawiać z nim o swoich problemach a nie siedzieć na goworku i wypisywać głupoty i ludzi oczerniać,może by wam trochę ulżyło trzeba to zgłosić do pracodawcy.

iii

Mobber czkawki dostał..

A..ta Sz...ka

Zgodnie z regulaminem,każdy ma prawo do wypowiedzi. Oczywiście nie używając danych osobowych. Także proszę nie straszyć konsekwencjami bo to nazywa się dyktatura. Zakaz wypowiedzi,tzw.wolnego słowa. Wpis nie obraża konkretnej osoby. Oczywiście wpis nie uderza w konkretną osobę. Być może ktoś utożsamia się z tym wpisem. Pamiętaj nikomu nie zabronisz się wypowiadać. Nie masz takiej mocy,aby zamknąć wszystkim usta. Cały świat nie kreci się,dla ciebie.

OLO

Nic nie mam wiem, nigdy nie miałem, a wiem jak jest chodzi (to miasteczko jest zbyt małe)i obmawia była asystentka do swoich pseudo koleżanek zresztą można poczytać na tym forum a matołem to jest była asystentka która nic nie wie albo udaje...

kicz

OLO CO TY masz do ZC kierowniczka? aaaa..każdy wie

łysio

niezła gra MAT matoły

luk

ona to kto? do kogo to?

olo

Jeszcze przychodzi i na goworku zc kierownika oczernia co za typ

.......

papier spalisz farbę zmyjesz ale jemu kiedyś spojrzysz w oczy

lip

Zwłaszcza mobber jest na poziomie.

ekipa

popieramy nikt jej nie lubił dwulicowy człowiek niby piwko z nami jeszcze spotyka się z ludźmi którzy niby są jej "kumplami" ale wszyscy mają ją gdzieś wreszcie mamy ekipę na poziomie

OLO

Słuchajcie nie ma co wchodzić w dyskusję z tą ...ona "wielki radca prawny" i jej doradcy śmiechu warci wszyscy się z niej śmieją w Białobrzegach a jej pseudo koleżanki, z którymi się spotyka mają ubaw po pachy! ławeczka w Białobrzegach pozdrawia...

lll
@OLO

napisz debilko o kim tak wypisujesz i się podpisz,bo mózg ci się przegrzewa i spięcie będzie .

@lll

debilka? puszczają ci nerwy może lekarz ci pomoże zresztą tobie nikt nie jest w stanie pomóc marne życie masz współczuję a poza tym kto dokłada ci do wacików bo do tortu na 18-kę córki mąż ŻENADA!!!

bolo
@lll

Prostackie i płytkie są twoje wpisy , ale ciebie tylko na tyle stać, zresztą jak zawsze. Powodzenia w dalszym oczernianiu ludzi na tym forum poużywaj sobie jeszcze, bo to twoje jedyne zajęcie i hobby jakie masz w tym swoim marnym życiu...

rrr

Zacznij wyciągać konsekwencje od siebie,a potem dalej. Spójrz w lustro i zapytaj się,czy dobrze traktuje innych ludzi.?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ - Białobrzegi

P.H.U. TOPAZ