Exclusive Salon Kosmetyczny Magdalena Jakubowska

Ełk

Exclusive Salon Kosmetyczny Magdalena Jakubowska

Opinie o Exclusive Salon Kosmetyczny Magdalena Jakubowska

Jola

A ja mam nie do końca pytanie na temat opinii ale chciałabym zapytać się o pewną sprawę. Kiedyś będąc w tym salonie był i mył mi włosy pewien pan (chyba Krzysztof). Robił to tak dobrze, że do dziś pamiętam ten masaż. Czy wie ktoś co z nim dzieje się, gdzie teraz pracuje bo chciałabym przeżyć to jeszcze raz. Drogie Panie to było niesamowite uczucie. Może ktoś wie gdzie go znajdę? ???

Czy warto zaczynać karierę w firmie Exclusive Salon Kosmetyczny Magdalena Jakubowska? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Exclusive Salon Kosmetyczny Magdalena Jakubowska - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exclusive Salon Kosmetyczny Magdalena Jakubowska