Tdf Consulting Arkadiusz Pęciak

Bełchatów

Opinie o Tdf Consulting Arkadiusz Pęciak

Chlorek

Mam nadzieję że ten "wybitny pracownik" to nie ja, nie mam tak nawalone żeby pisać takie głupoty. Szanowałem i szanuję szefa za jego podejście do tematu. Rozstałem się z firmą w zgodzie i nie uważam żeby miało być aż tak źle. Moja opinia o firmie jest jak najbardziej pozytywna.

obecny pracownik 1 kV E+D.

pracuje w tej firmie od 2008 roku i przypuszczam, że "były pracownik" jest jednym z tych, którzy w ostatnim czasie mieli okazji wylecieć za swą "jakość" pracy. Praca w niedziele z tego co pamiętam była tylko jedna w tym roku i to za to że "były pracownik" razem z innym byłym pracownikiem woleli robić prywatę niż wypełniać obowiązki firmowe. Kwestia krawędzi bankructwa też jest wyssana z palca. Polecam sprawdzić samemu, niż bazować na opinii "byłych" jakże rzetelnych pracowników :) Ponadto trzeba mieć tupet pisać takie bzdury anonimowo biorąc pod uwagę, że z firmy w ostatnim czasie odeszło tylko dwóch "wybitnych" fachowców.

Nie polecam. Szef uważa się za jakiegoś króla w tej firmie, zwykły cwaniak i do tego analfabeta. Straszy pracowników Sądem, chociaż wielu z nich zatrudnia na czarno. W Serwisie każe pracować w niedzielę za którą nie stać go, żeby zapłacić a jak już to marne parę groszy i do tego jeszcze trzeba się prosić o własne pieniądze. Ogólnie firma stoi na krawędzi bankructwa. Nie polecam. Szef nie potrafi zarządzać pracownikami, nie szanuje tych którzy dobrze pracują, lecz tych którzy włażą mu do d...py.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Tdf Consulting Arkadiusz Pęciak - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tdf Consulting Arkadiusz Pęciak