Opinie o ZPAS SA w Wolibórz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZPAS SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ZPAS SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPAS SA w Wolibórz

Nietze

Dalej wymagania na mistrza to bycycie recydywistą co najmniej 5 lat? po polibudzie nie ss w stanie tego przeskoczyć....realia

Kolega Oka
@Nietze

Teraz człowieku nawet jak jesteś cukiernikiem to będziesz mistrzem!!

kuzyn źrenicy

Kolega oka ma trochę racji. Wcześniej też był wpis ze kierownictwo to jedna klika i tak jest. Ale skasowany ten komentarz. Dlaczego...??? W sumie takie gadanie ale zawsze człowiek otacza się ludźmi wygodnymi. Każdy tak robi (jak byś miał swoją firmę to raczej zatrudnisz szwagra niż obcego gościa choćby nawet po to żeby siostrze było lepiej). A to firma rodzinna :) Powiem tak, premi nie ma więc ludzie pracują tak jak zarabiają, nikt nie ma motywacji bo w każdej chwili pracę można zmienić. To nie te czasy że ZPAS był wyrocznią okolicy. Dzisiaj ide na popo spoko ekipa jest, wszyscy wychodzą z założenia dzisiaj pracujesz tu jutro tam nikomu nie zależy właśnie ze względu na zarobki. Pamietam jak kiedys byłeś pracownikiem ZPASU to byłeś kimś bo w zajenajelpszej firmie. Już tego nie ma, robota jak każda. Wracając jeszcze do kierownictwa To o pączkażu wiem, a ponoć informatyk został kierownikiem działu mechanicznego, w dziale sprzedaży 4 kierowników, w dziale rozwoju 4 kierowników na 8 osób, auta służbowe mają wybrańcy bo wzięli niebieską pigułkę, kierownik magazynu, kierownik wózka widłowego, kierownik bramy wjazdowej już końcówka to moja abstrakcja bo tak sie śmiejemy ze nie długo tak będzie. Ale kierownikow wiecej niz fizycznych. Z tych plotek czy nie plotek można by kabaret zrobić :) działa ide właśnie się pośmiać z tego wszystkiego bo tylko to nam zostało

ktoś
@kuzyn źrenicy

I w ten oto sposób mamy wiecej kierowników w Polsce.(usunięte przez administratora)Cóż na tych samych szkoleniach bylismy :D

Zuzanna

@trololo co masz na myśli? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy właśnie w tym dziale?

trololo
@Zuzanna

z tego co wiem przychodzisz siadasz do kompa pijesz kawę i robisz to co masz robić. Cholera wie czym się zajmują niby jakiś projekt unijny czy coś. Nie znam szczegółów niby coś tam robią niby coś tworzą, ale dokładnie ciężko powiedzieć. Są pompy ciepła są jakieś paczkomaty i tyle.

Jak wygląda praca w ZPAS SA w dziale Badań i Rozwoju?

trololo
@ja

hehe " praca" dobre xD

Monter

Pozytywna

Przebieg kariery zawodowej, powód ubiegania się o pracę, ukończone szkoły, praktyczna znajomość zawodu.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Zuzanna

@Pracownik chętnie dowiemy się jak oceniasz ZPAS SA jako pracodawcę, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze muszą również spełniać wymogi regulaminu.

Jola

Jakie zarobki są w ZAPAS S.A

Zuzanna

Pracujesz obecnie w ZPAS SA? Chętnie dowiemy się więcej na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy. Jakie benefity oferuje pracodawca?

Pewnie nie dawał sobie rady na maszynach to go mistrzem zrobili. Znam ten typ.

noworudzki

Firma notuje upadek. Wymagania od przyszłych pracowników mają jak z kosmosu. Do ZPAS-NET specjaliste ds. sprzedaży szukają od grudnia 2014 i wciąż oferta wisi na ich stronie. Słyszałem takie opinie żeby tam się dostać to trzeba mieć wujka kierownika, albo być piłkarzem miejscowego klubu, bo często piłkarze pracowali/pracują w tej firmie. Po drugie firma ZPAS jest sponsorem klubu.

Heh

(usunięte przez administratora)nie oszukujmy się, jak prezes chce mieć dobrą kadrę kierowniczą powinien zrobić test kompetencji i sprawdzić iloraz inteligencji każdego z nich (usunięte przez administratora)firma ładuje pieniądze w osoby które zamiast chodzić do szkoły wtedy gdy był na to czas, organizuje im papierki żeby nie było że tylko w cv jest zasadnicza szkoła zawodowa w Bieganowie itd...niedługo podwyżki (usunięte przez administratora) ale co tu się martwić, tak jest było i będzie... szkoda bo firma ma ambicje bycia międzynarodową marką, która bazuje na zachodnich systemach zarzadzania...i co z tego jak żaden z tych certyfikatowiczów nie rozumie o co w nich chodzi...pozdrowienia dla fanów dyni

(usunięte przez administratora)to ja nie wiem jakie on ma wykształcenie ale był konkretny chociaż jak pracował w Słupcu.....cóż kompetencje miękkie do pracy z ludźmi też są potrzebne....jak dla mnie szkoda, że go (usunięte przez administratora)przenieśli

Nikt

Dlaczego tylko narzekacie na ZPAS, skoro jak piszecie niezbyt inteligentny "cukiernik" moze zrobić kariere to chyba nie jest tak źle ;)na co czekacie?róbcie kariere jak on

Witam. Pracuję w firmie długo, 30 lat. Bywało röżnie, ale atmosfera była dużo lepsza niż dzisiaj. Zarobki dla zwykłych pracowników nigdy nie były rewelacyjne, ale nie było kapłaństwa. Było poszanowanie pracy i pomoc. Jakość wyrobów znacząco wyższa niż dzisiaj. Nie wiem jak DJ sprawdza to wszystko. Wstyd... Brak nadzoru i odpowiedzialności. Niech nadzór pilnuje tabelki to niedługo sami zostaną w firmie.

@pracownik

Kolego bo pewnie ciebie znam wbij sobie jedną rzecz do głowy , że za jakość nie odpowiada tylko Dj tak jak piszesz, lecz każdy pracownik wykonujący swoją pracę.

ha ha ha
@pracownik

No i źle bo powinien odpowiadać dział DJ. DJ powienien określać kryteria odbioru detali a nie zabieracie im robote.

po co firma daje na necie w ogłoszeniach przedział zarobkowy 2500 a 4500? skoro szukają za najniższą stawkę? Byłem na rozmowie, nie odezwali się wcale po niej. Źle zareagowali, że ktoś chciałby zarabiać dobrze. Brak zrozumienia dla przyszłego pracownika i sytuacji w Polsce. Mają za duże wymagania wobec przyszłych pracowników, żeby ich potem poniżać, a za małe wobec siebie i firmy. Dziwne było że osoba po mnie była podobna do jednego z komisji rekrutacyjnej. Kto jest naprawdę właścicielem tej firmy? nie zasłaniajcie się spółkami zoo. Ja się nie dziwię potem że nawet takie firmy plajtują, bo nie chcą ludzi inteligentnych którzy by mogli zwiększyć dochody firmy, bo boją się że ich wygryzą.

XXX

Socjal w ZPAS wygląda żenująco. Nie mówię, że go nie ma, tylko jest niski. Przyjmujesz się to dostaniesz 13-15PLN chyba, że masz kumpla kierownika już w środku. Powyżej widzę jakieś bzdury wypisywane przez obecnych pracowników chcących uratować dobrą opinię na temat tego zakładu. Karolinka te komentarze to pewnie twoja robota co?(Akcje już wykupiłeś pod przymusem?) Sama to wymyśliłaś?(Nick: Mistrz, Sunday, ilonka, Nikt.) Na rozmowie zgodzą się na twoje 2500netto a później dostaniesz 2500brutto. Firma jest obecnie na etapie rozdawania aneksów do umów zmniejszających ilość tzw. punktów premiowych. W rezultacie będziesz zarabiał tyle samo ale premii mniej w przyszłości. A tak szczerze to o zmianie myśli dużo ludzi ale po co jak można siedzieć i robić to co się robi. W obrębie powstały nowe firmy i proszę uwierzcie, że migrację się rozpoczęły. ZPAS przyjmie każdego, już niedługo sprzątaczki na stanowiska sprzedawców. Czas pracy jest nienormowany a to, że masz nadgodziny to fajnie i tak Ci nie zapłacą. Kto ma głowę na karku trzyma się od tego miejsca z daleka albo znika po roku. Dobra firma na początek kariery zawodowej. Kiedyś w ZPAS było lepiej tylko trzeba mieć predyspozycje do planowania a nie wszystko na pałę. Jak jest to nic nie robimy, jak nie ma to płaczemy. Wszystkie działania są przypadkowe a jak się coś udaje to jest to zasługa wyłącznie Dyrektora marketingu, który jest majstrem w przypisywaniu sobie wszelkich zasług co tam majstrem, dopracował tę strategię do poziomu EXPERT. Fajnie ktoś napisał wyżej: „Firma jak 1000 innych” ale ja powiem więcej ta firma jest wyjątkowa.

hmmmm

hmmmm, sam nie wiem co o tym myśleć? cały czas piszecie jak to nie jest źle w tej firmie :) ale żaden z was nie myśli nawet o zmianie:) ciekawe. Z tego co piszecie, wypłaty są tragiczne to fakt, ale zarób gdzieś w naszej okolicy tyle.

Zello

Szanowny panie Prezesie zarobiłem 1.600 złotych plus premia,pan pewnie ze 30.000 złotych, jak panu nie wstyd!! Traktuję nas pan jak żebraków o jałmużnę ale z całego serca życzę panu wszystkiego dobrego,modlę się aby panu też kiedyś zabrakło :):)

@Zello

no ale pierożki mają przepyszne....

zjawa

(usunięte przez administratora) ogolnie jest co raz gorzej planują niby jakieś podwyżki. Ale dostaniesz 200zł więcej max i pewnie kosztem premii. Po za tym masz być uniwersalny masz wszystko umieć na zakładzie bo jak robisz tylko na jednym stanowisku ( możesz być nawet najlepszy ) to podwyżki nie dostaniesz. Po za tym marnowane są takie pięniadze na pierdoły w zakładzie, że głowa mała, ale co z tego że maszyny psują się codziennie ważne zeby było czyściutko na hali (5s)

elo

pracownik bo nie kupiłeś akcji zpasu to się teraz meczysz :) albo idź na logistę już nic nie będziesz robić :D Sunday awans będziesz miał jak kupisz karnet na pierogi do smagopierogarnii gdzie pierogi lepi cukiernik :)

zulio cezar

Ilonka, wydaje mi się ze jesteś bez obrazy ciężko myśląca, skoro masz akcje np. 2000 i zarabiasz na nich np. 50 000zł rok w rok to opłaca ci się sprzedać coś skro na tym zarabiasz, ja bym za Chiny tego nie sprzedał. I tu ElMunio mówi ze skoro miał dużo akcji i sprzedaje, czyli coś się je z firmą nieprawdaż

Zostaw merytoryczną opinię o ZPAS SA - Wolibórz

• Jak się pracuje w ZPAS SA?

Zobacz opinie na temat firmy ZPAS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPAS SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPAS SA?

Kandydaci do pracy w ZPAS SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPAS SA
2.5/5 Na podstawie 89 ocen.
  • Przygórze 209
    57-431 Wolibórz