Opinie o Cło S.C. Agencja Celna Danuta Kaczmarek Irena Merena w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cło S.C. Agencja Celna Danuta Kaczmarek Irena Merena. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cło S.C. Agencja Celna Danuta Kaczmarek Irena Merena o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cło S.C. Agencja Celna Danuta Kaczmarek Irena Merena w Zielona Góra

Kazimierz Nowy wpis

Nie zgadzam się z powyższą opinią! Wielokrotnie korzystałem i będę korzystał z usług Agencji Celnej Kaczmarek mieszczącej się przy ul. Jesiennej 1 w Zielonej Górze. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego podejścia do klienta. Panie zawsze uśmiechnięte, służą pomocą i w 100% solidnie wykonują swoje obowiązki. Posiadają bardzo dużą wiedzę i chętnie wszystko wytłumaczą, czego zwykły laik z ulicy nie wie. Nie wiem dlaczego ten pan tak paskudnie oczernił tę agencję ale ja się z nią kategorycznie nie zgadzam. Wiele osób korzysta z tej agencji i słyszałem tylko pozytywne komentarze i profesjonalne, indywidualne podejście do klienta. Jeżeli ktoś miał kaprys żeby to napisać to lepiej niech pomyśli 100 razy zanim coś głupiego zrobi, bo następnym razem to jego może spotkać to samo. Bądżmy ludżmi i miejmy szacunek do drugiego człowieka drogi kolego !

Rafał Nowy wpis
@Kazimierz

Jeśli jest pan zadowolony to będzie pan korzystał dalej. Normalne. Ja byłem bardzo niezadowolony przez działania "szefowej". Co gorsza naraziła mnie na koszta. Milczał nie będę i dlatego piszę to ku przestrodze . Niesamowita arogancji z jaką się spotkałem. Kaprys? Nie. Powiem tak, pewnie bym uwierzył w tłumaczenia i zganianie na celników, gdybym z nimi nie porozmawiał. Później sobie sprawdziłem procedury jak to wygląda i niestety, cwaniara.

Rafał - klient Nowy wpis

Bardzo nie polecam tej agencji. Jakiś czas temu miałem do oclenia pojazd sprowadzony z zagranicy bez blach. Wziąłem lawetę i pojechałem do celników do oclenia do Zielonej Góry. Umówiłem się z agencja celną Kaczmarek na 10 czy 11 żeby dokumenty były już u celników w systeme. Siedzę i czekam, siedzę i czekam, pytam celników czy dokumenty już są i nic. Dzwonię do pracownika, pracownik mówi, że tym zajmuje się szefowa. Powiedziałem, że w takim razie chciałbym rozmawiać z szefową. Zadzwoniła szefowa i zaczęła bajerować że to wina celników. Ok powiedziałem czekam dalej, widocznie tak trzeba... W końcu dokumenty pojawiły się u celników. Było już bardzo późno, a tu trzeba było jeszcze zapłacić cło w banku. No to do banku i w sumie za 5minut 15 byłem u celników z powrotem. Rozmawiałem później z celnikami i powiedzieli że to nie pierwszy raz takie działania "szefowej", jeśli jej się nie spodobasz przez telefon. Gdybym nie zdążył w tamtym dniu , jeszcze raz musiałbym wynajmować lawetę (dodatkowe kilkaset złotych)i jechać jeszcze raz do Zielonej Góry, nie mówiąc już o straconym czasie w którym mógłbym zarabiać pieniądze. Bardzo odradzam korzystanie z tej agencji.

admin

Co sądzisz o firmie Cło S.C. Agencja Celna Danuta Kaczmarek Irena Merena? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Cło S.C. Agencja Celna Danuta Kaczmarek Irena Merena - Zielona Góra

Cło S.C. Agencja Celna Danuta Kaczmarek Irena Merena

Cło S.C. Agencja Celna Danuta Kaczmarek Irena Merena