Opinie o Leasingteam International w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leasingteam International. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Leasingteam International na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leasingteam International w Wrocław

Maggie

Witam czy ktoś obecnie u nich pracuje?

Majka

Czekamy na ciebie we Wrocławiu :P

Janek

Oj Wolfgang ja widze ze ty kazdego obklejasz i z kazdym masz problem. Zabke tez obsmarowales. (usunięte przez administratora) Agencja w Holnadi tez ci podpadła. na kim jeszcze chcesz zerować?! Wstydz sie czlowieku.

Mieszkanie super, pieniadze na czas, praca spoko ale wiadomo zawsze coś jest na minus. Ogólnie polecam :) Jak do tej pory nie mam wiekszego powodu do narzekania :)

Zadałam pytanie do działu kadr jakis czas temu i fakrycznie sprytnie ominięto odpowiedz na to własnie pytanie. Karty EKUZ do dzis nie widze, ani druku A1 a zwykle w innych firmach dostawalam po 3 tygodniach karte EKUZ.

Majka

A to dziwne bo u nas w wszyscy z cpc mają z karty ekuz lub ich skany!

Soni

A po ilu dniach od rozpoczęcia pracy poszedłeś na L4 !?

mjk

A to cos tu kręcicisz bo w styczniu jest zawsze przerwa w zatrudnieniu u nas !

Ferdek

Krecisz jak zawsze ! Temu pewnie przegrałeś w sądzie ! hahaha

majka

Karta ekuz hahaha kto kolwiek widział kto kolwiek wie gdzie ona jest

Wizytor

21 grudnia przechodząc ulicą Kurkowa we Wrocławiu widziałem obklejone biuro CPC. Treść napisów była negatywna i jakbym szukał pracy to bym tam nie poszedł.

W Gdańsk CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. K. prowadzi rekrutację na stanowisko Mechanik Samochodowy. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Kandydat nr 1

Jak najdalej od agencji pracy CPC. Mój znajomy Wolfgang Agent nr 1 został zwolniony z pracy w CPC kiedy poszedł na tydzień zwolnienienia lekarskiego. A było to w zimie .

Goro

Bardzo dziwna agencja. Kiedy byłem na zwolnieniu lekarskim zostałem zwolniony z pracy. Pójdę do sądu z cpc. Ostrzegam przed tą dziwną agencją.

Ice
@Goro

Nie rób tego. Ja też zostałem zwolniony z pracy jak byłem na L4. Dałem cpc do sądu pracy, to sędzia wydał korzystny wyrok dla CPC. Mają jakieś układy w sądzie, tak myślę.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Leasingteam International? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNOWY
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Drwal

Witam po krótkiej przerwie,serdecznie pozdrawiam całą ekipę cpc,tych co znam i tych co nie,a w szczególności ściskam panią Mirelke????minęło trochę czasu,wiele się pozmieniało,osiedlilem się na stałe w Niemczech i można powiedzieć że jest ok,pewnie nie doszło by do tego,gdybym kiedyś do was nie trafił.natomiast mój numer tel nadal zaczyna się na +48...jeszcze...raz jeszcze pozdrawiam Robert.B????

Helmut
@Drwal

Pochwal się może ile zarabiasz pracując u Niemca bezpośrednio? Z tego co kiedyś słyszałem to CPC kasuje firmę, do której wynajmuje pracownika ponad 100 % . Inaczej mówiąc jeśli pracownik CPC zarabia, przykładowo 1 500 euro to CPC dostaje od firmy ponad 3 000 euro, czyli CPC za nic nie robienie ma ponad 1,5 tys euro od wynajętego pracownika.

@Helmut

Bullshit zupełny, nie wiem kto Ci to opowiedział, ale nie wiedział co mówi.. agencje pracy tak nie działają i nie mają takiej kasy z pracownika, trzeba trochę w hr popracować żeby to wiedzieć, ale piszę to jako były pracownik i nie ma takiej kasy dla agencji za czyjąś pracę...

Agent z Agencji
@Stefan

Każdy wie, że agencja bierze od firmy, która wypożycza pracownika minimum drugie tyle , czyli jeśli pracownik agencji zarabia 1500 euro to agencja dostaje 3000 euro, czyli netto za pracę pracownika dostaje 1500 euro. 3000 euro za wypożyczenie pracownika - 1500 euro pensja pracownika Czyli 1500 euro na czysto ma CPC za jednego pracownika, za nic nie robienie.

Sławek 45
@Stefan

Tak? To jaka jest w takim razie. Bazujemy na konkretach jeśli twierdzisz inaczej. Ja pracowałam jako koordynator w Niemczech i wiem ile zarabiają agencje z Polski. CPC nie polecam. Do mojej firmy trafiało dużo ludzi od nich. Opowiadali o fatalnych warunkach mieszkalnych. Kiepskich dojazdach do pracy, utrudnieniach . Mówili o jakiejś babce która tam jest managerem w CPC. Podobno mega dziwna i niczego nigdy nie ogarnia. Nie pamiętam imienia ale jakaś Marta czy Magda . Zapominała co ludzie jej zgłaszali, później oni mieli problemy z pracodawcami w Niemczech. Kłamała do tych pracodawców, zamiast trzymać stronę ludzi. Nikt się za nią jeszcze nie wziął. Pewnie jakieś układy ma z górą. Nie polecam!

@Sławek 45

To niewiele wiesz kolego albo zwyczajnie ściemniasz. Obstawiam, że zwyczajnie byłeś na jakimś kontrakcie jako koordynator ale samej umowy między firmami nie widziałeś więc się wypowiesz, skoro nic nie wiesz :) polecam popracowac jako handlowiec, nie będziesz więcej się zastanawiał ile dostaje agencja za swoją ciężką pracę :) nie mówię, że to praca non profit, umówmy się, nikomu by się to nie opłacało, ale uwierz, że to nie jest dwukrotność zarobków pracownika..

@Agent z Agencji

(usunięte przez administratora)totalny, ale wiadomo "wszyscy to wiedzą".. ????

Sławomir feret

Pracę w agencji polecam. Tanie mieszkanie. Najgorsze to, gdy mieszka się z ćpunami i pijakami, którzy nie potrafią nawet liczyć a mają najwięcej do gadania. Ale problemu nie ma bo jak się chce to zawsze można zmienić mieszkanie.

Maja
@Sławomir feret

Te Wolfgang Agent nr 1 co o tym myślisz?!

Aneta
@Sławomir feret

Dziękuję za Twoją opinie. Takie wpisy od byłych lub obecnych pracowników naprawdę mogą pomóc podjąć decyzję co do podjęcia zatrudnienia w danym miejscu. Jednak jestem ciekawa, czy Ty lub ktoś z obecnie zatrudnionych przez tę agencję orientuje się, czy firma aktualnie, w czasie epidemii, poszukuje nowych osób do pracy?

@Aneta

Nie

Ktosik

Pytanko? Czy wyjeżdżając obecnie do Niemczech musze robić testy na covid-19 w Polsce, potem z wynikami jade do Niemiec, następnie kwarantanna 5 dni w Niemczech i znów testy tylko tym razem w Niemczech. Szukam w sieci, szukam na gov, szukam wszędzie, pytam instytucji i nikt tego nie potwierdza wiec dlaczego otrzymuje od firmy takie informacje z zapewnieniem ich poprawności? Więc jak to jest?

jcek=
@Ktosik

to słabo szukałeś, ja znalazłam po pierwszym wpisaniu do google na stronie DW czy na ministerstwa lub niemieckich ministerstw https://www.bundesgesundheitsministerium.de/coronavirus-infos-reisende.html

Nie można zwolnić pracownika na L4.

Można, w Niemczech akurat można

Pani z inwentaryzacji słabo tłumaczy o co chodzi a potem jest zdziwiona

Kandydatka

Hey czy ktoś może coś napisać o pracy w cpc?

Maja
@Kandydatka

Przeczytaj opinie o leasingteam. Tam jest odpowiedź na Twoje pytanie.

@Kandydatka

Odradzam. Bałagan i zero pomocy jak trzeba. Mają słabe oferty. Inne firmy więcej oferują. Zrób rozeznanie na rynku. Ich zarobki są mega słabe. Mają gdzieś ludzi na kontraktach mówią coś innego a robią inaczej.

Monia

Tabletki przestały działać że się uaktywniłeś znów ?

Sprawiedliwy
@Monia

Zanim staniesz w obronie swojej koleżanki czy kolegi z CPC,to zastanów się dlaczego tyle negatywnych opinii jest akurat na ich temat. W CPC pracowało wielu rekruterów i inny manager. Nikt nie opisywał sytuacji na forach. Dlaczego? Poprzedni pracownicy szanowali kandydatów,którzy wyjeżdżali do Niemiec. Niestety Pani opisywana w komentarzach i Pan,to ludzie,którzy jedyne na co czekają,to wypłaty - swoje wypłaty, każdego miesiąca. Znajomość języka niemieckiego u Pani manager to jedno,ale zdecydowanie brakuje jej innych cech,którymi powinna posługiwać się osoba na takim stanowisku. O rekruterze nie wspomnę. Wystarczy do niego zadzwonić. Wiecznie zmęczony,zaspany , ledwo mówiący do słuchawki, popełnia liczne błędy w dokumentacji. Jeśli dyrekcja akceptuje tego typu zachowania,to czego wymagać od zespołu. Jaki manager- taka ekipa hahahaha

@Sprawiedliwy

Nie ma to jak obiektywne opinie pracownika zwolnionego z pracy. Brawo !

Pracowity

Masz rację, wiele osób chwaliło pracę z panią Moniką. Młoda,fajna dziewczyna. Pełna energii i chociaż czasami się na nas złościła,to robiła wszystko,aby na kontrakcie był spokój. Niestety z tego,co się dowiedziałem nie była wygodna właśnie dla pani manager. Pamiętam współpracę jeszcze z innymi Paniami,które tam pracowały. Z Panią Karoliną i też była bardzo pomocna. Po godzinach pracy,podobnie jak pani Monika była dostępna pod telefonem. Kilka osób odeszło z powodu pani manager - najlepszych rekruterów i pracowników biura.

Jacek
@Pracowity

Ale ból (usunięte przez administratora) i wycie !

Spinacz

Jak widać, świat jest pełen wariatów !

Engel
@Spinacz

A jednym z nich jesteś Ty!

Sławek Feret

Za dużo chlales

Zawsze aktywny

Pani Magdo, pora zwolnić miejsca tym,którzy poradzą sobie na stanowisku managera.

marcel

Jakis czas temu pracowalem w cpc ,czytajac komentarze smiac mi sie chce jezeli jest tak dobrze to dlaczego jest tak zle " te wspaniale warunki mieszkaniowe platne urlopy, wyplaty jak w orlenie dla obajtka TAKIE BZDURY TO TYLKO PANIE I PANOWIE Z AGENCJI CPC MOGA PISAC kto chce do cpc niech pomysli a potem szuka innej roboty

L

Teamleader Ł.O. to mistrz mobingu. Od tych mięśni i testosteronu uderza mu soda do głowy i wyżywa się na ludziach. Nie polecam

On ^^
@L

Nie poradziłeś sobie z chłopakiem. ^^ Slabo ^^

x
@L

No fakt razem z Andrzejem Jabłońskim sieją zamęt na sklepie. Oboje stosują mobbing.

@x

Opinie piszą ludzie którzy przyjadą pierwszy raz i mysla ze są pępkiem świata ,popracujcie dłużej na inwentaryzacjach to będziecie wiedzieć co i jak,a większość osób nie rozumie zwykłych poleceń,komunikatów..Róbcie od "A do Z" co Wam się mówi to będzie lepiej,a nie kozaczyć!

Hh
@x

Nie wiem kolego czy wiesz ale jest RODO i możesz mieć z tego problemy ze używasz nazwisk w komentarzach

No tak

Jestem Ci wdzięczna za te info.

Kruk

Masz chyba nie pokolei poukładane w głowie. Z tego co wiem sędziowie znają się na prawie a ty piszesz sobie tu, że się nie znają.

Jery

Nie polecam. Praca za wiele niższe pieniądze jak zatrudnieni bezpośrednio. Dodatkowo brak pieniędzy na święta i urlop, co w niemieckich firmach jest normą. Z tego co zauważyłem, to praca cpc polega na wysyłaniu umowy o pracę co miesiąc. Trochę dużo kasy za nic nie robienie. Słyszałem, że cpc zarabia na pracowniku drugie tyle.

sojka
@Jery

Bzdury piszesz ! Pewnie z konkurencji jesteś. Przy umowie o pracę masz urlop płatny ! Ekwiwalent też płacą za święta jeśli one wchodzą w okres zatrudnienia. Masz gwarancje godzi masz ubezpieczenie !

Jery
@sojka

Nie jestem z konkurencji, tylko znalazłem pracę w Niemczech bezpośrednio. Mam o wiele więcej pieniędzy, bo żadna agencja na mojej pracy nie zarabia. Na święta dostałem właśnie ponad 1 tys euro tak zwanego Weinachtgeld, na urlop dostanę podobną kwotę Urlaubgeld. Cpc nic nie robiło, tylko co miesiąc trzeba było wysyłać mailem nową umowę o pracę. A ty przypadkowo nie pracujesz w Cpc?

Zadowolony

Polecam firmę CPC wypłaty na czas najlepszy projekt to RGIS będą potrzebować ludzi po nowym roku ;) A i fajne mieszkania ałatwiane przez RGIS.

@Zadowolony

Wypłaty na czas - zwłaszcza ostatnia 2 dni po 20tym.

Poirytowany

I znowu wypłaty nie ma 20go.Może PIP w końcu wyjaśni co się dzieje w tej niegdyś fajnej firmie.

CPC Group

Miły Panie, wynagrodzenia wypływają OD NAS do 20-go każdego miesiąca. Z tego względu, iż każdy z naszych pracowników posiada konto w innym banku nie jesteśmy w stanie Panu zapewnić, że księgowanie odbędzie się w ten sam dzień. My swoją powinność spełniamy - powtórzę - wynagrodzenia wychodzą OD NAS na czas, czyli do 20-go, a od 01.05.19 do 10-go każdego miesiąca. Pozdrawiamy, CPC Group

tomek
@CPC Group

Wy sobie jaja robicie? Po 20tym wypłata?? O takim szmaciarstwie w Niemczech jeszcze nie słyszałem... 13-14 na koncie już człowiek szaleje, a tu średniowiecze. To juz jest powód do 100% negatywnych opinii , a tu same cukierki i jeszcze strona moderowana przez pracodawce. Jeszcze nie spotkałem firmy , która by się tak udzielała na forum...

CPC Group
@tomek

Dzień dobry, przykro nam, że podaje Pan do opinii publicznej błędne informacje. Od maja tego roku, firma CPC gwarantuje swoim pracownikom umowy o PRACĘ tymczasową i wynagrodzenia wypływają od nas do 10-tego kolejnego miesiąca. Nawiązując również do dalszej części Pana negatywnego osądu naszej firmy, pragnę dodać, iż nie usuwamy nieprzychylnych komentarzy na naszym profilu ponieważ jesteśmy w stanie z czystym sumieniem odpowiedzieć na najbardziej niesprawiedliwe zarzuty. Dlatego również jesteśmy na GoWork tak aktywni, żeby ktoś taki jak Pan nie mógł zarzucać nam niedotrzymania warunków umowy między nami, a naszymi pracownikami. Pozdrawiamy, Zespół CPC

Tommy
@tomek

Hahaha. Przez pracodawcę? Gdzie? Nie widzę.

POLPO
@tomek

od dawna firma tak działa stare przyzwyczajenia -a po drugie firma nie ma z wami umowy o pracę nie ma miejsc pracy nie jest pracodawcą, i wali was w rogi ile chce Od dawna się z nimi sądzę

CPC Consulting
@POLPO

Witam, uprzejmie prosimy o nieumieszczanie w internecie informacji, które są błędne i krzywdzące. Firma CPC zatrudnia swoich pracowników na podstawie regularnej umowy o pracę i deleguje ich do klienta końcowego w Niemczech. Ze strony naszej firmy gwarantujemy wszelkie ubezpieczenia socjalno-emerytalne, które w każdej chwili możemy Państwu przedstawić. Przy najlepszych chęciach z naszej strony nie przypominamy sobie aby ktokolwiek sądził się z naszą firmą. Prosimy o osobisty kontakt w celu wyjaśnienia tego nieporozumienia. Pozdrawiamy, Zespół CPC

Zainteresowana
@Zadowolony

A co to dokładnie za projekt? I kto go prowadzi? :)

POLPO
@CPC Consulting

reakcja pozostałych użytkowników wystarcza

Ona6

3osoby w pokoju to rzeczywiście można być pewnym super szczęśliwym ;D

czech
@Zadowolony

Ja pracuję na kontrakcie z Worlle w Hamburgu. Hotel robotniczy 1,5 godziny od pracy, gdzie się jedzie pół godziny dwoma autobusami ,kolejką miejską i metrem i z buta . Pokoje w hotelu są miniaturowe - około 80 cm pomiędzy łóżkami. Z tego co wiem będą szukać na kontrakt z (usunięte przez administratora) Acha robota w Worlee to tyrka. Ja pracuję od maja, ale wielu kolegów nawet miesiąca nie wytrzymało bo worki z przyprawami są ciężkie i nieraz 12 ton na dzień trzeba przerzucić.

gość

Pani Piechuta w czarowaniu ludzi jest dobra. Tylko później okazuje się, że na czarowaniu się kończy a rzeczywistośc jest inna

Prowincjusz
@CPC Consulting

A ja byłem w styczniu u niemieckiego doktora , to w przychodni powiedzieli mi, że jak chcę mieć usprawiedliwienie z roboty to albo płacę z własnej kasy, albo se jadę do Polski. Wybrałem opcję nr 1 bo do mojej przychodni w Polsce jest z Hamburga około 1000 km w jedną stronę. Tak więc nie jest prawdą, że CPC Consulting Group gwarantuje wszelkie ubezpieczenia socjalno - emerytalne. No chyba, że bezpłatna pomoc medyczna to coś z innego zakresu .

Gareciara
@Zadowolony

Racja a pracy mało bywało często po 3go&ziny max 5 godzin jak na Niemcy to mało bo życie tu drogie pomimo że nie płaci się za a mieszkanie.

Prowincjusz
@Zadowolony

Mi kiedyś CPC wypłaciło 2,5 euro za godzinę pracy w Niemczech. Dzwoniłem i byłem zbywany. Dopiero jak napisałem o tym na Go Work sprawa została wyjaśniona. Jednak bez żadnego słowa przepraszam. Mam na to dokumenty, gdyż jak można przeczytać CPC chodzi do sądu z osobami, które źle piszą o CPC Consulting Group z Wrocławia.

@Gareciara

To nie masz w gwarantowanych godzin w umowie, nawet jak nie wyrobisz ich?

Wyjazd 2020 sty-luty

Gosc, ktory jest pierwszy rsz na inwenturce, ma maszynke (garet) piereszy raz z w zyciu zostaje kordynstoorem.. A pozniej przychodzi do doswiadczonego latsmi i i pyta sie gdzie to a tamto jest... Przyklad kierowcy, ktory jest pierwszy ra, na inwentaryzacji a zachowuje sie jalby latami tu byl. Nikim nie jest. A zachowuje sie jak pelniacy swoja funkcje Mariusz Szcza. Na sklepie drze sie "tina,saba gdzie jestes" przeszkadza to bardzo liczacym . mowa o nie jakim Pawle z okularami i brzuchem. Nie pozdrawiam.

Kleszcz
@Wyjazd 2020 sty-luty

Dobrze napisałeś, nawet Niemcy naśmiewali się z jego zachowania. Mnie osobiście też denerwowały i rozpraszały krzyki i dzikie nawoływania tej parki. Ale w wulgarnym zachowaniu to bili wszystkich na głowę.... Rzadko się zdarza żeby, kobieta tak się wulgarnie odzywała.(usunięte przez administratora)

Liczacy
@Wyjazd 2020 sty-luty

Licząc nie przeszkadzało mi to że są krzyki czy też rozmowy na sklepie ponieważ siedzieliśmy w absolutnej ciszy na marketach. Jedyne co najbardziej przeszkadzało to odór alkoholu od kobiet które na pierwszy rzuć oka wydawały się nie pijące. Spuszczone ze smyczy z domu pokazywaly swoje prawdziwe oblicze. A mężowie nieświadomi czekający z utęsknieniem na swoje "ukochane"...

Wojtek

Spotkałem Pawła w Karlsruhe w lipcu i zgadza się to co napisano wyżej. Zachowanie prostackie, o robocie wie mało. Jezdzil też słabo. Chyba żadnemu innemu kierowcy tak często fotoradar nie robił zdjęć. Współczuję ludziom z jego teamu jak i życzę powodzenia tym, którzy kiedyś w jego teamie będą.

@Wyjazd 2020 sty-luty

Witam Pracuję tu 3 tygodnie i jak narazie są dane pozytywy Wszystko się zgadza odnośnie rozmowy tel jak i podpisanej umowy Firma godna polecenia spokojna praca i bardzo miła atmosfera Polecam

Monia

Najwyższy czas na wizytę u specjalisty, bo coś styki ni łącza.

Sklave

Dostałem pensję z agencji pracy tymczasowej CPC Consulting Group z Wrocławia za pracę w Niemczech. Wyszło mi za dniówkę 20,41 euro , czyli za godzinę 2, 55 euro. Chyba w Polsce można lepiej zarobić ? Dane są prawdziwe. Mam na to dowód w postaci wydruku z konta bankowego. Nie polecam nikomu tej agencji pracy.

Zofia

Nie polecam pracy w CPC - zostałam tam wykorzystana . Pójdę z CPC do Sądu.

Jaśka
@Zofia

A było to choć przyjemne bo jak tak to też ide ;-)

Zofia
@Jaśka

Nie chodzi mi o te klocki. A nawet to tego rodzaju typki mnie nie interesują w te klocki. Co innego Wolfgang, który jest dla mnie wzorem :)

Jaśka
@Zofia

Wzorem czego ? Głupoty !

Zostaw merytoryczną opinię o Leasingteam International - Wrocław

• Jak się pracuje w Leasingteam International?

Zobacz opinie na temat firmy Leasingteam International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leasingteam International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 8 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leasingteam International
2.7/5 Na podstawie 272 ocen.

Leasingteam International