Opinie o Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Marysieńka Wojciech Gajewski w Kobylnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Marysieńka Wojciech Gajewski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Marysieńka Wojciech Gajewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Marysieńka Wojciech Gajewski w Kobylnica

Anonim Nowy wpis

Wyzysk, (usunięte przez administratora) układy brak wypłacanych pensji, presja w pracy zatrudnianie na czarno

Aninim Nowy wpis
@Anonim

To się nazywa pod stołem nie na czarno ;) Ty masz masz jakiś papier aby udowodnić !

Czym w Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Marysieńka Wojciech Gajewski zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Czy w Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Marysieńka Wojciech Gajewski zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

... Nowy wpis

16 letnie dzieci sprzedają alkochol ot taka wielka zmiana na lepsze

Małgorzata Kozioł

Bardzo proszę o kontakt osoby, które tam pracowały i maja zdjęcia , filmiki…

Urszula
@Małgorzata Kozioł

A po co Ci zdjęcia i filmiki z tego miejsca?

Firma Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Marysieńka Wojciech Gajewski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
logo firmy Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta
Indeka Sp. z o.o.

Pracowałam tam tydzień warunki straszne za tydzień na kelnerce dostałam 200zl. chamstwo straszni ludzie warunki straszne szef cham umowę podpisałam dopiero przy odejściu brak cieplej wody

Anonimowa
@Anonim

Jak wyglądała umowa ? Taka na odwal się ? Powinno się zgłosić ich ze na czarno zatrudniają skoro dostałaś umowę na końcu wiec co to ma być.

@Anonimowa

A wiadomo czy faktycznie jest jeszcze ktoś bez umowy tutaj? Bo może jednak już każdy ma cokolwiek podpisane? Bo tak to zgłoszenie raczej nie styknie

Nie wypłacają pracowników, (usunięte przez administratora) ludzi a klimat to ciągła presja, dramat

Julka

Zgadzam się bo to prawda. Pracowałam w innej pracy przyszła do nas dwójka osób którzy pracowali tam, i nie wypłacili im wynagrodzenia. Jest tam wyzysk, i nie polecam spotkałam się z samymi negatywnymi opiniami od znajomych a jest wiele lepszych ofert pracy w centrum Jaroslawca i w porządku szefostwo tam jest a nie takie chamstwo jak tam.

Oszukana

Totalne dno. Syf, brud i malaria. Pokoje pracownicze zapleśniałe i śmierdzące. Łazienki w obozach były lepsze i bez ciepłej wody. Wykorzystanie pracownika na maksa. Niby najniższa krajowa i premia tylko że bez premii. Oszusty jakich mało. Podsłuchałam rozmowe że ukrainki jeszcze niech posprzątaja i trzeba sie ich pozbyć. Totalne chamstwo. Pracownicy pijani. Część ciągle pali trawę. Nie wszyscy ale jednak. Rozmowa z właścicielem spełzła na niczym. Zero inwestycji tylko liczy sie zysk za wszelką cenę.Odradzam

Bardzo słabe warunki dla pracowników ,praktycznie zero cieplej wody pleśń w szafkach ,gruz odpada w łazience od płytek .atmosfera bardzo słaba,towarzystwo traktuje cię jakbyś nic nie umiała ,pracowałam tu tydzień i nie zamierzam ani dnia dłużej

@Anonim

Ty to poważnie opisujesz te warunki? Masz może jakieś zdjęcia?

Anty marysieńka

Zostałem (usunięte przez administratora) po 1 dniu nawet nie dostałem wypłaty zero szacunku do pracowników . Szefostwo to (usunięte przez administratora) nie polecam tam pracować chyba że grzyb i zapach moczu nie przeszkadza bo tylko to zdążyłem tam zauważyć pozdrawiam .

@Anty marysieńka

Nie zatrudniają tam żadnej firmy sprzątającej lub nie ma żadnego pracownika za takie rzeczy odpowiedzialnego?? A co z przestrzeganiem BHP?

Czy twoim zdaniem firma Marysieńka Ośrodek Wczasowo-Kolonijny w mieście Jarosławiec jest dobrym i solidnym pracodawcą? Dodaj opinię i napisz szczerze co myślisz o tym miejscu pracy.

Nie

Xyz

Szczerze? Z takim chamstwem nigdzie się nie spotkałam, odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Marysieńka Wojciech Gajewski - Kobylnica

• Jak się pracuje w Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Marysieńka Wojciech Gajewski?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Marysieńka Wojciech Gajewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Marysieńka Wojciech Gajewski?

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Marysieńka Wojciech Gajewski
  • Wodna 5 lok. 2