Opinie o Nowe Domy Rafał Sierlecki w Kobylnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nowe Domy Rafał Sierlecki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowe Domy Rafał Sierlecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowe Domy Rafał Sierlecki w Kobylnica

Szary Nowy wpis

Niekulturalny i chamski awanturnik Pan Rafał wraz z żoną dali się poznać ze swojej najlepszej strony sąsiadom i przyjezdnym na osiedlu gdzie mieszkają w bliźniaku.

Patka Nowy wpis

Nie poelcam. Niestety dalismy się nabrac na jego oseudo mieszkania. W zyciu nie kupilabym nawet 1m od nich. Usterki, usterki, usterki, umywa rec3 odbwszelkich napraw pomimo ze budynek rzekomo ma 5 letnia gwarancje. Z dacju leci, zolte plamy i itd. Powinni dobrac mu sie do (usunięte przez administratora).

Kupiec Nowy wpis

Chciałbym przestrzec przed nabywaniem nieruchomości od tego dewelopera. Bardzo słaba jakość materiałów . Najtańsze okna z kmt zwykła chińszczyzna . Tragedia

Klient Nowy wpis

To wszystko prawda maja opóźnienia i nikt nie informuje obiecują przy kupnie bliskie terminy a potem się czeka jeszcze długo ho ho kiedyś pan Sierlecki dbał o klienta teraz zatrudnia nieodpowiednich ludzi

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Nowe Domy Rafał Sierlecki? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Klientka 2020

Zgadzam się z opinia , bardzo niski standard wybudowanych domów . Kiedyś bardziej dbał o jakość świadczonych usług . Nie polecam tego dewelopera .

Aswq

Chciałabym wyrazić tutaj opinię na temat tego dewelopera i przestrzec kolejnych nabywców nieruchomości. Deweloper conajmniej niepoważny. Nieruchomość którą kupiłam, opóźniła się o 5 miesięcy, deweloper podawał co miesiąc kolejny termin, po czym termin ten mijał a od dewelopera nie było żadnego odzewu. Po kontakcie telefonicznym z mojej strony podawano mi kolejny termin wydania kluczy a sytuacja znów się powtarzała. Tak jest do dziś. Więc jeśli macie zamiar kupić cokolwiek zwróćcie dokładnie uwagę na umowę, nie wierzcie w żadne obietnice i zapewnienia. Ważny jest termin PRZENIESIENIA WŁASNOŚCI plus termin jaki biorą na zabezpieczenie. Drugi raz bym od nich nie kupiła. Wydaje im się że są mądrzejsi od swoich klientów bo mają kasę ale to się kiedyś zemści.

Klient
@Aswq

całkowicie potwierdzam opinię przedmówcy ... całe biuro z klienta chce zrobić tylko (usunięte przez administratora). Czują się mądrzejsi i jak dostaną kasę na konto to użyją wszelkich możliwych środku aby wykpić się, że istnieje jakikolwiek problem. Zarzucą, że źle użytkujecie ściany sufity czy dachy i dlatego chata gnije. bzdura to mało powiedziane ...

Zostaw merytoryczną opinię o Nowe Domy Rafał Sierlecki - Kobylnica

Nowe Domy Rafał Sierlecki