P.P.H.U. Prampol S.C. Janusz Mariola Włodarczyk

Gruszewnia

Opinie o P.P.H.U. Prampol S.C. Janusz Mariola Włodarczyk

tomek

Odradzam tą pracę każdemu! Praca za grosze, o umowie zapomnij ! Wypłata nie na czas ! Z szefem jak z jednym, tak i z drugim nie da się dogadać, w praktycznie żadnej sprawie. Traktują pracowników okropnie, wyzwiska i zastraszania na porządku dziennym. Na umowę nie ma co liczyć, a jak już ktoś ma to tłumaczy się z chorobowego bo uważają że ich okradasz. Ciężko jest nawet dostać pieniądze za urlop. Szkoda czasu i nerwów na tą pracę.

Zostaw opinię o P.P.H.U. Prampol S.C. Janusz Mariola Włodarczyk - Gruszewnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Prampol S.C. Janusz Mariola Włodarczyk