Opinie o Carrefour Legnica CH Piekary w Legnica Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 84

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Carrefour Legnica CH Piekary. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Carrefour Legnica CH Piekary o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Legnica CH Piekary w Legnica Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 84

pracuś

Praca w handlu nie należy do lekkich ale jeśli ktoś się podejmuje to niech nie narzeka!

@pracuś

Weź bądź zabawny. Popracuj, odbierz wypłatę za te pracę, później się wypowiedz. Widać, że masz brak pojęcia na ten temat :-)

Monia
@pracuś

Mówi się o dużych podwyżkach w Carrfie . Czy to prawda? Pracuje w Auchanie , tam jest porażka.

Lolek

Pan dyrektor nie zdaje sobie sprawy że to co często robi to mobbing... Ale trafi kosa na kamień.

@Lolek

(usunięte przez administratora)to za mało powiedziane... Ktoś sie kiedyś wyłamie i bedzie afera jak ich mało.

ALEX

Chcę wiedzieć czy Carrefour w Legnicy dobrze wynagradza? Czy jest tam tak dobry socjal jak mówią ?

@ALEX

Jaki socjal? dwa razy w roku bon na kilka złotych...

Dora0607

Mięso. Sprzedają. Nie świeże wczoraj kupiłam musiałem dać psu tylko sanepid tam wyslac

@Dora0607

Prawda mięso stare lub śmierdzące porażka.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Carrefour Legnica CH Piekary? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Olga

Słyszałam że pracuje tam facet co gra w tych serialach z problemami. Naga prawda , itd. niejaki Marek z napojów. To prawda?

(roz)gwiazda
@Olga

To plotki;) Ten facet z napojów, niejaki Marek, jest tylko podobny do tej gwiazdy grającej w serialach telewizyjnych. Marek to skromny, nieśmiały chłopak, ale ma za to złote serce i bogate wnętrze :D

Norek

Kiedy w Carrefour podwyżki ? Bo jak narazie to mamy najwyższe ceny w mieście wśród marketów.

Anonimous
@Norek

Hahaha jakie podwyzki. Zwalnienia kzdego kto sie nie spodoba albo nie tak odpowie. Plotki kraza po miescie. Niebawe nikt tam nie bedzie chcial przyjsc.

@Anonimous

słyszałęm że zarząd bada opinie publiczną , co do jakości obsługi w markecie. Muszą coś podnieść . Inaczej wszyscy odejdą.

Lala

Pracują tam gwiazdy z Hollywood? Zarobki pewnie tez podobne?

@Lala

No jak to w (usunięte przez administratora) bywa :-)

@Lala

Jesteś zainteresowana pracą w Carrefour. Jakie stanowisko Cię interesuje? Wynagrodzenie zapewne jest adekwatne do wykonywanej pracy i kwalifikacji. Na stronie https://serwiskorporacyjny.carrefour.pl/praca jest dużo ofert rekrutacyjnych. Może wybierzesz coś dla siebie. Jeśli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej daj znać, jak Ci poszło.

Abc

To chyba jakieś nieporozumienie........zarządzający tym marketem powinni przejść porządne szkolenie z zakresu usprawnienia obsługi klienta.......ktoś kto wymyślił obsługę kas chyba nie był przy zdrowych zmysłach......jak można zrobić jedną kolejkę do wszystkich kas.....czas oczekuwania masakrycznie długi..............................

Pracuje tam taki koleś Marek . Mówił że w carfie spoko. Wody i napoje wykłada. Dobrze zarabia?

Pracuś
@Gość

Nawet bardzo spoko. Jak nie chcesz miec osobistego zycia i po prawie 10 latach pracy tam jak on zarabiac ledwie 2 tysiace to prowij sie na to :-)

@Czarna Czy próbowałaś zapytać o to bezpośrednio w firmie Carrefour Legnica CH Piekary? Czy jesteś zainteresowana pracą w firmie Carrefour Legnica CH Piekary? Może warto wysłać swoje CV. Rozmowa kwalifikacyjna, to doskonały moment na zadanie wszystkich interesujących nas pytań. Może jest na forum aktualny lub były pracownik tej firmy i może napisać o niej kilka zdań?

Czarna

Witam czy ktoś wie ile oferują liderowi ochrony w Carrefour?

@Dora0607 Rozumiem, że Twoja opinia została napisana z punktu widzenia klienta. Może znasz kogoś kto pracuje w firmie Carrefour Legnica CH Piekary i chciałby podzielić się swoją opinią o pracodawcy. Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć nowo przyjęta osoba w tej firmie? Wasze zdanie może pomóc kandydatom w podjęciu ostatecznej decyzji.

Nie polecam brak szacunku dla pracowników można powiedzieć ze traktują ich jak smieci panuje tam wyzysk i niesprawiedliwość .

Rysiek

Praca w tam markecie nie polecam ludzi traktuja jak śmieci.

ktoś

Kto mi coś powie o tym markecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Legnica CH Piekary - Legnica

• Jak się pracuje w Carrefour Legnica CH Piekary?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Legnica CH Piekary tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Legnica CH Piekary?

Carrefour Legnica CH Piekary

Carrefour Legnica CH Piekary